livescore - live soccer scores

Fixtures: 17 Jun 2018 Soccer Fixtures & Schedule

17/06 20:00
 

Costa Rica

Serbia

17/06 23:00
 

Germany

Mexico

18/06 02:00
 

Brazil

Switzerland

17/06 18:00
 

Portugal U18

Czech U18

17/06 18:00
 

Japan U18

Norway U18

17/06 20:00
 

Sc Eltersdorf

Greuther Furth 2

17/06 21:00
 

Barra

Camboriu Sc

17/06 21:30
 

Newi Cefn Druids

Connahs Quay Nomads

17/06 22:00
 

Ca Metropolitano

Almte Barosso

17/06 23:30
 

Simer Sampion Celje

Vardar Skopje

18/06 00:15
 

Legia Warszawa

Mazur Karczew

17/06 19:00
 

Ubon Umt United

Nakhon Ratchasima

17/06 19:00
 

Pattaya United

Prachuap Khiri Khan

17/06 20:00
 

Muang Thong United

Air Force Central

17/06 20:00
 

Bangkok Glass

Navy

17/06 21:45
 

Shakhter Soligorsk

Luch Minsk

17/06 23:45
 

Torpedo Zhodino

Dnepr Mogilev

18/06 01:45
 

Neman Grodno

BATE Borisov

17/06 19:00
 

Astana

Irtysh Pavlodar

17/06 21:00
 

FK Atyrau

Tobol Kostanai

17/06 21:00
 

Akzhayik

Kairat Almaty

17/06 21:00
 

Kaisar Kyzylorda

Zhetysu Taldykorgan

17/06 23:00
 

FK Aktobe Lento

Ordabasy

17/06 23:30
 

Honka Akatemia

Musa

17/06 23:30
 

Honka Akatemia

Musa

17/06 17:00
 

Okayama

Yokohama

17/06 17:00
 

Gifu

Machida Zelvia

17/06 18:00
 

Đà Nẵng

Hoàng Anh Gia Lai

17/06 18:00
 

Bình Dương

Sông Lam Nghệ An

17/06 18:00
 

Hải Phòng

Tp Ho Chi Minh

17/06 18:00
 

Khanh Hoa

Quảng Nam

17/06 19:00
 

Nam Dinh

Than Quảng Ninh

17/06 20:00
 

Sài Gòn FC

Hà Nội FC

17/06 23:30
 

Jakobstads Bollklubb

Js Hercules

17/06 23:30
 

Oulun Ls

Sc Kufu-98

17/06 23:30
 

Pk-37

Sjk Akatemia

17/06 23:30
 

Mp Mikkeli

JIPPO

17/06 19:00
 

Green Buffaloes

Power Dynamos

17/06 21:00
 

Green Eagles

Nkana

17/06 21:00
 

Red Arrows

Zanaco

18/06 08:00
 

Sc Scarborough Ontario

Brantford Galaxy Sc

18/06 09:00
 

Ukraine United

Serbian White Eagles

17/06 19:30
 

Floy Flekkeroy Il

Brattvag

17/06 19:30
 

Floy Flekkeroy Il

Brattvag

17/06 20:00
 

Skeid Oslo

IL Hodd

17/06 20:00
 

Skeid Oslo

IL Hodd

17/06 21:00
 

Arendal

Bryne

17/06 21:00
 

Arendal

Bryne

17/06 22:00
 

Nardo

Egersunds IK

17/06 22:00
 

Nardo

Egersunds IK

17/06 21:00
 

Alta

Baerum SK

17/06 21:00
 

Mjolner

Elverum

17/06 22:00
 

Odd Grenland B

Fram Larvik

17/06 22:00
 

Moss

Stabaek B

18/06 00:00
 

Fredrikstad

Nybergsund IL Trysil

18/06 00:00
 

Honefoss

Raufoss

18/06 00:00
 

Notodden FK

Kongsvinger

18/06 00:00
 

Asane Fotball

Ullensaker/Kisa IL

18/06 00:00
 

Sandnes Ulf

Aalesund

18/06 00:00
 

Floro

Jerv

18/06 00:00
 

Strommen

Tromsdalen UIL

18/06 00:00
 

Levanger

Mjondalen

17/06 21:00
 

Ham-Kam

Sogndal

17/06 21:30
 

Tb Tuoroyri

Ki Klaksvik

17/06 22:00
 

EB Streymur

07 Vestur Sorvagur

17/06 22:00
 

HB Torshavn

B36 Torshavn

17/06 22:00
 

skala if

Ab Argir

17/06 21:00
 

Rezekne / Bjss

Rigas Tehniska Universitate

18/06 00:00
 

Kauguri

Tukums-2000

17/06 17:00
 

Kupiskis

Baltija Panevezys

17/06 18:00
 

Pakruojis

Stumbras 2

17/06 19:00
 

Zalgiris Vilnius 2

Trakai Ii

17/06 19:00
 

Zorka-BDU Minsk

Kommunalnik Slonim

17/06 19:00
 

Belshina Babruisk

Khimik Svetlogorsk

17/06 22:00
 

Zhitkovichi‎

Lokomotiv Gomel

17/06 23:00
 

Naftan Novopolock

Slavia Mozyr

17/06 23:00
 

Lida

Zabudova 2007

17/06 23:00
 

Fc Baranovichi

Fk Orsha

17/06 19:00
 

Udon Thani

Ang Thong Fc

17/06 19:00
 

Nong Bua Lamphu

Chiangmai Fc

17/06 20:00
 

Samut Songkhram FC

Krabi Fc

17/06 20:00
 

Sisaket

Lampang

17/06 23:00
 

Eskilstuna United Df Womens

Kopparbergs/goeteborg Womens

17/06 21:00
 

If Limhamn Bunkeflo Womens

Ifk Kalmar Womens

17/06 21:00
 

Vittsjo Gik Womens

Hammarby Womens

17/06 21:00
 

If Limhamn Bunkeflo Womens

Ifk Kalmar Womens

17/06 23:00
 

Eskilstuna United Df Womens

Kopparbergs/goeteborg Womens

17/06 20:45
 

Harare City

Yadah

17/06 21:00
 

Triangle Fc

Chicken Inn

17/06 21:00
 

Bulawayo Chiefs

Zpc Kariba

17/06 21:00
 

Chapungu United

Caps United Fc

17/06 21:00
 

Black Rhinos Fc

Ngezi Platinum Stars

17/06 21:00
 

Zaamin

Nurafshon

18/06 03:30
 

Yaracuy

Llaneros de Guanare

18/06 03:40
 

Cd Hermanos Colmenares

Diamantes De Guayana

18/06 03:30
 

Provincialtalagante

Ac Colina

17/06 13:00
 

Urawa Reds (w)

Albirex Niigata (w)

17/06 20:30
 

Adelaide Blue Eagles

Dwangwa United

17/06 21:00
 

Kolding Bk Womens

Ob Womens

17/06 21:00
 

Fortuna Hjorring Womens

Brondby Womens

17/06 19:00
 

Ljusdal Womens

Kungsbacka Dff Womens

17/06 20:00
 

Aik Solna Womens

Assi If Womens

17/06 20:00
 

Lidkopings Fk Womens

Mallbackens If Womens

17/06 21:00
 

Ik Uppsala Womens

Kif Orebro Duff Womens

17/06 15:10
 

Brisbane Olympic United FC

Moreton Bay United

17/06 16:30
 

Brisbane Roar Am

Sunshine Coast

18/06 04:00
 

Club Deportivo Sport Loreto

Atletico Grau

18/06 04:30
 

Carlos Manucci

Santa Rosa Pucallpa

18/06 04:35
 

Alfredo Salinas

Univ. Cesar Vallejo

17/06 18:00
 

Porto Sad U17

Vitoria Sc Guimaraes U17

17/06 18:00
 

Sporting Lisbon Sad U17

Belenenses U17

17/06 18:00
 

Benfica U17

Spg C Braga U17

17/06 23:00
 

1fk Svidnik

Velke Revistia

17/06 23:00
 

Spartak Banovce Nad Bebravou

Topolcany

17/06 23:00
 

Druzstevnik Plavnica

Sk Milenium

17/06 23:30
 

Mfk Nova Bana

Tatran Krasno Nad Kysucou

17/06 23:30
 

Mfk Detva

Mfk Zarnovica

17/06 23:30
 

Ofk Teplicka Nad Vahom

Dukla Banska Bystrica

18/06 00:00
 

Sga Sirnitz

St Michael Lav

18/06 00:00
 

Asko Furnitz

Nussdorfer Ac

18/06 00:00
 

Eisenkappel

Ruckersdorf

18/06 00:00
 

Sc Globasnitz

St Margarethen

18/06 00:00
 

Sv Ludmannsdorf

Asko Wolfnitz

18/06 00:00
 

Sv Ruden

Sv Eberstein

17/06 21:00
 

Viking U19

Stromsgodset U19

17/06 21:25
 

Ullensaker U19

Bodo Glimt U19

17/06 22:00
 

Kristiansund Bk U19

Mjondalen U19

17/06 21:00
 

Rilves Womens

Hjk Helsinki Womens

17/06 21:00
 

Jonkopings Sodra IF

Falkenbergs FF

17/06 23:30
 

Halmstads

afc eskilstuna

17/06 21:00
 

Skelleftea Ff

Assyriska FF

17/06 21:00
 

Sandvikens IF

Carlstad United BK

17/06 21:00
 

Akropolis IF

Rynninge IK

17/06 23:00
 

Kristianstads FF

Karlskrona

17/06 23:00
 

Ljungskile SK

Grebbestads If

17/06 23:00
 

Kristianstads FF

Karlskrona

17/06 23:00
 

Ljungskile SK

Grebbestads If

17/06 17:00
 

Maardu Fc Starbunker

Viljandi Jk Tulevik

17/06 17:00
 

Paide Linnameeskond B

Tabasalu Palliklubi

17/06 17:00
 

Pohja Tallinna Jk Volta

Tartu JK Tammeka

17/06 17:00
 

Koeru Sk

Viimsi Lovid

17/06 17:00
 

Kadrina Sk Moe

Fcp Parnu

17/06 17:00
 

Vaimastvere Sk Illi

Raudteetoolised

17/06 17:00
 

Imavere Forss

Rasmus Varki

17/06 17:00
 

JK Loo

Parnu Linnameeskond

17/06 17:00
 

Tallinna Olympic

Flora Tallinn

17/06 17:00
 

Paide Linnameeskond B

Jk Tabasalu

17/06 17:00
 

Viimsi Mrjk B

Jk Poseidon B

17/06 17:00
 

Paide Linnameeskond B

Tabasalu Charma

17/06 20:00
 

Torva Jk

Kohtla Jarve Jk Jarve

17/06 20:00
 

Kuressaare

Lootos Fcr

17/06 20:00
 

Molycorp Silmet

Tallinn

17/06 21:00
 

Kompanii Marjamaa

Tallinna Wolves

17/06 23:30
 

Jk Tulevik Viljandi Ii

Jogeva Wolves

17/06 23:30
 

Tulevik Ii

Jogeva Wolves

17/06 21:30
 

Spartaki Tskhinvali

Gagra

17/06 21:30
 

Samgurali Tskh

Merani Martvili

17/06 22:00
 

Sioni Bolnisi

Lokomotiv Tbilisi

18/06 00:30
 

Saburtalo Tbilisi

Dinamo Tbilisi

17/06 12:15
 

Hobart Zebras

Devonport City Striker

17/06 13:00
 

Melbourne Victory Fc Am

Moreland City

17/06 13:00
 

Mount Gravatt

University of Queensland

17/06 14:00
 

Heidelberg United

Dandenong Thunder

17/06 15:00
 

Inglewood United

Bayswater City

17/06 12:00
 

Honda Lock SC

Imabari FC

17/06 12:00
 

Reinmeer Aomori

Osaka

17/06 12:00
 

Cobar Torre Onagawa

Nara Club

17/06 12:00
 

Veertien Kuwana

Yokogawa Musashino

17/06 12:00
 

Verspah Oita

Ryutsu Keizai University

17/06 12:00
 

Tegevajaro Miyazaki

Vanraure Hachinohe

17/06 15:00
 

Maruyasu Industries

Sony Sendai

17/06 21:45
 

Al Diwaniya

Alsinaat Alkahrabaiya

17/06 21:45
 

Al Semawah

Al Shorta

17/06 21:45
 

Naft Al Junoob

Al Zawraa

17/06 21:45
 

Al Hussein Irbid

Baghdad

17/06 23:00
 

Al Talaba

Naft Alwasat

17/06 17:30
 

Home United FC

Geylang United FC

17/06 17:30
 

Tampines Rovers FC

Singapore Warriors

17/06 17:30
 

Balestier Khalsa FC

Hougang United FC

17/06 17:30
 

Balestier Khalsa FC

Hougang United FC

17/06 17:30
 

Home United FC

Geylang United FC

17/06 17:30
 

Tampines Rovers FC

Singapore Warriors

17/06 19:30
 

Suzhou Dongwu

Shenzhen Renren

17/06 20:30
 

Benfica De Macau

Cd Monte Carlo

18/06 02:00
 

Gremio Youth

Soledade U20

17/06 21:30
 

Club Fernando De La Mora

Sportivo San Lorenzo

17/06 21:30
 

Club Fernando De La Mora

Sportivo San Lorenzo

18/06 02:45
 

Ri 3 Corrales

Guairena

18/06 03:00
 

Deportivo Liberacion

Ca River Plate Asuncion

18/06 00:00
 

Huachipato

Rangers Talca

18/06 00:00
 

Deportes Iquique

San Marcos De Arica

18/06 03:00
 

Cd Magallanes

Union La Calera

18/06 03:30
 

Colchagua Cd

O Higgins

18/06 04:15
 

Univ. Catolica

Cobreloa

18/06 05:00
 

San Luis Quillota

Csyd Barnechea

18/06 07:00
 

Audax Italiano

Coquimbo Unido

17/06 22:00
 

Recreativo Caala

Interclube Luanda

17/06 22:00
 

Desportivo Jgm

Academica Lobito

17/06 22:30
 

Desportivo Huila

Sagrada Esperanca

17/06 22:30
 

Domant

Casa Militar

18/06 00:30
 

Primeiro De Agosto

Estrela Clube 1 De Maio

18/06 05:00
 

Portland Timbers 2

Colorado Springs Switchbacks

18/06 09:05
 

Fresno

Swope Park Rangers

18/06 04:30
 

CD El Nacional

Barcelona Sporting Club

18/06 07:00
 

Emelec

Univ. Catolica

17/06 23:00
 

Strani

Hfk Trebic

17/06 23:00
 

Havlickuv Brod

Stara Rise

17/06 23:30
 

Bohumin

Jesenik

17/06 23:30
 

Sk Sulko Zabreh

Dolany

17/06 13:00
 

Inglewood United U20

Bayswater City U20

17/06 20:00
 

Sollentuna Fk U19

Djursholm U19

17/06 20:00
 

Elfsborg U19

Angelholms Ff U19

17/06 20:00
 

Ulinzi Stars Nakuru

Bandari

17/06 20:00
 

Tusker

Wazito

17/06 20:20
 

Nzoia United

Gor Mahia

17/06 20:05
 

Adama City

Arba Minch

17/06 13:10
 

Blacktown City Demons

APIA Leichhardt Tigers