livescore - live soccer scores

Fixtures: 15 Jun 2018 Soccer Fixtures & Schedule

15/06 20:00
 

Egypt

Uruguay

15/06 23:00
 

Morocco

Iran

16/06 02:00
 

Portugal

Spain

15/06 15:45
 

Ludogorets Razgrad

Maritsa 1921

15/06 17:00
 

Japan U16

Senegal U17

15/06 22:00
 

Norway U18

Czech U18

15/06 22:15
 

Kondzo

Interclube Luanda

15/06 23:00
 

Portugal U18

Japan U18

15/06 23:00
 

Slovan Bratislava

FK Pohronie

15/06 23:00
 

Dinamo Moscow 2

Guangzhou Evergrande 2

15/06 23:15
 

Belceanka Womens

Real Succes Ss11 Womens

16/06 00:00
 

Sturm Graz Amateur

SG Austria Klagenfurt

16/06 00:30
 

St Margarethen

Mattersburg

16/06 02:45
 

Derry City

Dundalk

16/06 02:45
 

Cork City

Bohemians

16/06 02:45
 

Limerick FC

Shamrock Rovers

16/06 02:45
 

St. Patrick's

Sligo Rovers

16/06 02:45
 

Bray Wanderers

Waterford United

16/06 01:30
 

TPS Turku

Lahti

15/06 23:30
 

Kaapo[kaarinan Pojat]

Salon Palloilijat Salpa

15/06 23:30
 

Kaapo[kaarinan Pojat]

Salon Palloilijat Salpa

16/06 00:00
 

Hjs Akatemia

Grifk

16/06 00:00
 

Hjs Akatemia

Grifk

15/06 23:30
 

Vaajakoski

Pepo

16/06 00:00
 

LPS Helsinki

Pk Keski Uusimaa Pkku

16/06 00:00
 

Tpv Tampere

Vifk Vaasa

15/06 22:00
 

FK Ventspils

Spartaks Jurmala

16/06 00:00
 

Caramba/dinamo Riga

Jelgava

15/06 16:00
 

Fishsan Khanh Hoa

Lam Dong

15/06 16:30
 

Long An 2

Ba Ria Vung Tau

15/06 17:00
 

Phu Dong

Pho Hien

15/06 23:00
 

Lietava Jonava

Atlantas Klaipeda

15/06 17:05
 

Gandzasar Kapan

Alashkert

15/06 23:05
 

Kraluv Dvur

Sokol Cizova

16/06 02:45
 

Shelbourne

Cabinteely

16/06 02:45
 

Cobh Ramblers

Athlone

16/06 02:45
 

Longford Town

Drogheda United

16/06 03:00
 

Finn Harps

UC Dublin UCD

16/06 03:00
 

Wexford Youths

Galway United

16/06 11:07
 

Portland Timbers

LA Galaxy

16/06 09:00
 

Csc Mississauga

Real Mississauga

16/06 00:00
 

Taip

Dfk Dainava Alytus

16/06 10:30
 

Miramar Rangers

Havelock North Wanderers

16/06 10:30
 

Wellington United

Lower Hutt City

16/06 10:30
 

Waterside Karori

Western Suburbs

16/06 11:30
 

Wairarapa United

Stop Out

16/06 11:00
 

East Coast Bays

Glenfield Rovers

16/06 01:00
 

Umea Fc Womens

If Boljan Womens

15/06 16:15
 

Pascoe Vale Sc U20

Bentleigh Greens U20

15/06 16:30
 

Port Melbourne Sharks Sc U20

Kingston City U20

16/06 10:30
 

Avondale U20

Hume City U20

16/06 09:30
 

Labasa

Lautoka

16/06 01:00
 

Sk 1923 Gabcikovo

Galanta

16/06 03:30
 

Cd Clan Juvenil

Cds Santa Rita

16/06 00:00
 

Sc Ostbahn Xi

Slovan Hac

16/06 00:30
 

ATUS Ferach

Vst Volkermarkt

16/06 00:30
 

Kac 1909

Sv Kraig

16/06 00:30
 

Sk Treibach

Asko Kottmannsdorf

16/06 00:30
 

Sk Maria Saal

Sv Feldkirchen

16/06 00:30
 

Zirl

Zams

16/06 00:45
 

Union Innsbruck

Mayrhofen

16/06 01:00
 

ATSV Wolfsberg

Sv Spittal

15/06 23:00
 

Cracovia Krakow Youth

Lech Poznan Youth

15/06 23:30
 

Uhersky Brod

Lisen

16/06 02:00
 

Ir Reykjavik Womens

Hamrarnir Womens

16/06 02:00
 

Ir Reykjavik Womens

Hamrarnir Womens

16/06 03:15
 

Fjolnir Womens

Umf Afturelding (w)

16/06 03:30
 

Haukar Womens

Fylkir (w)

16/06 03:30
 

Haukar Womens

Fylkir (w)

16/06 01:00
 

Bodens BK

Pitea If

16/06 01:15
 

Assyriska Bk

Lindome GIF

16/06 01:30
 

Vargarda Ik

Stenungsunds If

16/06 02:00
 

Stromsbergs IF

Taby

15/06 17:30
 

Melbourne Knights

Northcote City

15/06 18:15
 

Pascoe Vale Sc

Bentleigh Greens

15/06 18:30
 

Port Melbourne Sharks

Kingston City

15/06 18:30
 

Dandenong City Sc

Moreland Zebras

15/06 18:30
 

Adelaide Comets

Adelaide Olympic

15/06 18:40
 

The Gap

Grange Thistle

15/06 16:00
 

Gyeongju Womens

Changnyeong Womens

15/06 18:00
 

Suwon Fcm womens

Busan Sangmu womens

15/06 18:00
 

Chungbuk Sportstoto womens

Hyundai Steel Redangels womens

15/06 18:00
 

Seoul Amazones womens

Hwacheon Kspo Womens

15/06 17:00
 

Đồng Tháp

Long An

15/06 17:00
 

Bình Định

Dak Lak

16/06 11:00
 

Mio Biwako Shiga

Honda

16/06 02:00
 

Sao Bento Sp Youth

Red Bull Brasil Youth

16/06 02:00
 

Ituano Youth

Osto Youth Team

16/06 02:00
 

Desportivo Brasil U19

Capivariano Sp Youth

16/06 02:00
 

Bragantino SP Youth

Ponte Preta Youth

16/06 02:00
 

Guarani SP Youth

Sao Paulo Youth

16/06 02:00
 

Guarani U20

Sao Paulo U20

16/06 06:15
 

Fortaleza

Brasil De Pelotas Rs

16/06 07:30
 

Boa Esporte Clube

Avai

16/06 08:30
 

CRB (AL)

Ponte Preta

16/06 03:00
 

General Caballero

Ovetense

16/06 03:00
 

Martin Ledesma

Deportivo Caaguazu

16/06 03:00
 

General Caballero

Ovetense

16/06 03:00
 

Martin Ledesma

Deportivo Caaguazu

16/06 08:00
 

Everton CD

Cobresal

16/06 09:00
 

Tecnico Universitario

Liga Dep. Universitaria Quito

15/06 23:00
 

Bystrice Nad Pernste

Velke Mezirici B

15/06 23:00
 

Breclav

Bzenec

15/06 23:00
 

Slovan Rosice

Sumperk

15/06 23:00
 

Bystrc Kninicky

Sk Moravska Slavia

15/06 23:30
 

Boskovice

Sparta Brno

15/06 23:30
 

Svratka Brno

Ivancice

15/06 23:30
 

Vsetin

Tj Sokol Usti

16/06 00:00
 

Nejdek

Sokol Citice

16/06 00:00
 

Sk Jicin

Slavia Hk

16/06 00:00
 

Pusta Polom

Bridlicna

15/06 21:00
 

Portuguesa Londrinense U19

Apucarana/pr U19

16/06 02:30
 

Coritiba U19

Operario Fec U19

16/06 00:00
 

Kiisto

Virkia

16/06 00:00
 

Sc Wolves

Pif Parainen

16/06 00:15
 

Nopsa

Malmin Palloseura Helsinki

16/06 01:15
 

Espoo 2

Eps Espoo

16/06 00:00
 

Helsingborg If U19

Malmo U19

15/06 21:30
 

Apr

Rayon Sports

15/06 21:30
 

Bugesera

Kiyovu

15/06 21:30
 

Miroplast

Etincelles