livescore - live soccer scores

Fixtures: 13 Jun 2018 Soccer Fixtures & Schedule

14/06 07:30
 

Columbus Crew

Atlanta United

14/06 07:30
 

Montreal Impact

Orlando City

14/06 08:00
 

Toronto

DC United

14/06 08:00
 

New York Red Bulls

Seattle Sounders

14/06 09:05
 

Colorado Rapids

Chicago Fire

14/06 10:35
 

San Jose Earthquakes

New England Revolution

14/06 02:30
 

Numancia

Valladolid

14/06 02:30
 

Palermo

Frosinone

13/06 20:00
 

Ilbirs

Alay Osh

13/06 21:00
 

Maksimum Womens

Narta Ss Drasliceni Womens

13/06 22:00
 

Czech U18

Japan U18

13/06 23:00
 

Slavia Sofia

Botev Vratsa

13/06 23:00
 

Ss Anenii Womens

Noroc Womens

14/06 00:30
 

Fsv Erlangen Bruck

Nurnberg Am

14/06 01:00
 

Portugal U18

Norway U18

14/06 03:00
 

Almte Barosso

Operarios Mafra Sc

14/06 07:00
 

Zamora Barinas

Mineros de Guayana

14/06 07:30
 

Ca Metropolitano

Juventus Sc

14/06 07:30
 

Fluminense Sc

Barra

14/06 00:30
 

Guediawaye

Diambars

14/06 00:30
 

Asc Jaraaf

Asc Linguere

14/06 00:30
 

Us Ouakam Dakar

As Douanes Dakar

14/06 01:15
 

Ifk Lidingo

Akropolis IF

14/06 01:30
 

IFK Aspudden-Tellus

Nykopings BIS

13/06 22:00
 

Shakhter Soligorsk

Torpedo Zhodino

13/06 23:45
 

BATE Borisov

Gomel

14/06 01:45
 

Dinamo Brest

Dinamo Minsk

14/06 03:00
 

America Mineiro

Chapecoense

14/06 06:00
 

Fluminense

Santos

14/06 06:30
 

Sport Recife

Gremio

14/06 06:30
 

Parana

Cruzeiro

14/06 08:00
 

Palmeiras

Flamengo

14/06 08:00
 

Botafogo

Atletico Paranaense

14/06 08:45
 

Internacional RS

Vasco da Gama

14/06 08:45
 

Atletico-MG

Ceara

14/06 08:45
 

Bahia

Corinthians

13/06 18:00
 

Sông Lam Nghệ An

Hải Phòng

13/06 18:00
 

Hoàng Anh Gia Lai

Quảng Nam

13/06 19:00
 

Nam Dinh

Sài Gòn FC

13/06 20:00
 

Hà Nội FC

Than Quảng Ninh

13/06 19:00
 

Buildcon

Lusaka Dynamos

13/06 20:00
 

Lumwana Radiants

Red Arrows

13/06 21:00
 

Napsa Stars

Kitwe United

13/06 21:00
 

National Assembly

Green Eagles

13/06 21:00
 

New Monze Swallows

Kabwe Youth Soccer Academy

13/06 21:00
 

Zanaco

Nakambala Leopards

13/06 21:00
 

Zesco United Ndola

Nkwazi

14/06 00:30
 

Start Kristiansand

Ham-Kam

14/06 00:30
 

Mjondalen

FK Haugesund

14/06 00:30
 

Bodo Glimt

IL Hodd

14/06 00:40
 

Ullensaker/Kisa IL

Bryne

13/06 23:00
 

Benesov

Viktorie Jirny

14/06 00:05
 

Domazlice

Stechovice

13/06 22:00
 

Tb Tuoroyri

B36 Torshavn

14/06 01:00
 

Ab Argir

HB Torshavn

14/06 00:00
 

Baltija Panevezys

Nevezis

13/06 19:30
 

Sdiusor

Uzda

13/06 23:00
 

Energosbyt Bsatu

Khimik Svetlogorsk

13/06 23:30
 

Polotsk

Fk Orsha

13/06 23:30
 

Sputnik

Smorgon FC

13/06 23:30
 

Osipovichy

Slavia Mozyr

13/06 23:45
 

Krumkachy

Zhitkovichi‎

14/06 00:00
 

Klechesk Kletsk

Granit Mikashevichi

14/06 00:00
 

Fc Molodechno

Zabudova 2007

14/06 00:00
 

Neman Agro

Lokomotiv Gomel

14/06 00:00
 

Tsementnik Krasnoselsky

Volna Pinsk

14/06 00:25
 

Gorki

Kommunalnik Slonim

13/06 20:00
 

Rayong

Pattaya United

13/06 17:35
 

Ranong

Ratchaburi FC

13/06 19:00
 

Krabi Fc

BEC Tero Sasana

13/06 19:00
 

Trat Fc

Bangkok Glass

13/06 19:00
 

Ipe Samut Sakhon

Bangkok United FC

13/06 19:00
 

Prachuap Khiri Khan

Suphanburi FC

13/06 19:00
 

Kasetsart

Air Force Central

13/06 19:00
 

Sisaket

Nakhon Ratchasima

13/06 19:00
 

Trang

Chainat FC

13/06 19:00
 

Khonkaen FC

Chonburi Shark FC

13/06 20:00
 

Nong Bua Lamphu

Ubon Umt United

13/06 20:00
 

Nakhon Pathom FC

Navy

13/06 20:00
 

Army United

Chiangrai United

13/06 20:00
 

Lampang

Buriram United

13/06 20:00
 

Udon Thani

Muang Thong United

13/06 20:00
 

Port

Sukhothai

14/06 03:30
 

Llaneros de Guanare

Yaracuy

13/06 19:00
 

Kobenhavn U17

Aarhus Agf U17

14/06 00:00
 

Silkeborg If U17

Aalborg Bk U17

13/06 22:55
 

Rosich

Chertanovo Moscow

13/06 22:55
 

Ssh 75

Fsm

14/06 00:50
 

Legirus Stpetersburg

Std Petrovich

14/06 01:30
 

Akvilon

Neva

14/06 01:30
 

Parus

Mashtekh

13/06 21:00
 

Jableh Sc

Al-Majd Damascus

13/06 21:00
 

Al-Jaish Damascus

Al ittihad SYR

13/06 21:00
 

Al Shorta Damascus

Al Jehad

14/06 03:00
 

Al-Karamah

Teshrin Sc

13/06 23:00
 

Vion Zlate Moravce B

Nitra B

13/06 23:00
 

Mfk Snina

Tatran Presov B

13/06 23:00
 

Spartak Trnava B

Dunajska Streda Ii

13/06 23:30
 

SKM Puchov

Banik Prievidza

13/06 23:30
 

Belusa

Mfk Dubnica Nad Vahom

13/06 23:00
 

Pogon Siedlce

Garbarnia Krakow

14/06 00:00
 

Unia Turza Slaska

Rekord Bielsko Biala

13/06 23:00
 

Vyskov

Odra Petrkovice

14/06 02:00
 

Hottur Egilsstadir

Tindastoll Sauda

14/06 02:00
 

Vestri

Grotta Seltjarnarnes

14/06 03:15
 

Umf Vidir

Throttur Vogur

14/06 02:00
 

IBV Vestmannaeyjar

Valur

14/06 03:15
 

Breidablik

Fylkir

14/06 03:15
 

Vikingur Olafsvik

Leiknir Reykjavik

14/06 03:15
 

Magni Grenivik

Thor Akureyri

14/06 03:15
 

HK Kopavog

IA Akranes

13/06 23:30
 

HIFK

Kpv

13/06 22:30
 

Chindia Targoviste

Cs Voluntari

13/06 23:00
 

Varbergs Bois U21

Jonkopings Sodra IF U21

14/06 00:00
 

Vandra Jk Vaprus

Parnu Jk

14/06 00:00
 

Ajax Lasnamae

Flora Tallinn Iii

14/06 00:00
 

Paide Linnameeskond B

Kohtla Jarve Jk Jarve

14/06 00:00
 

Vandra Jk Vaprus

Parnu Jk

14/06 00:00
 

Ajax Lasnamae

Flora Tallinn Iii

14/06 00:00
 

Paide Linnameeskond B

Kohtla Jarve Jk Jarve

14/06 00:00
 

Tallinna Levadia 2

Tartu Jk Welco

14/06 00:00
 

Nomme Jk Kalju Ii

Rakvere Jk Tarvas

14/06 00:30
 

Tartu JK Tammeka

Flora Tallinn

13/06 21:00
 

Lokomotiv Tbilisi

Dinamo Tbilisi

13/06 21:00
 

Gori

Torpedo Kutaisi

13/06 21:00
 

Gagra

Sioni Bolnisi

13/06 21:00
 

Wit Georgia Tbilisi B

Saburtalo Tbilisi

13/06 21:00
 

Tbilisi 2016

Chikhura Sachkhere

13/06 17:00
 

Charleston City Blues

Lambton Jarvis

13/06 17:00
 

Broadmeadow Magic

Hamilton Olympic

13/06 21:30
 

Al-Naft

Al Diwaniya

13/06 21:30
 

Al Najaf

Naft Alwasat

14/06 03:00
 

Al Shorta

Al Talaba

14/06 00:00
 

Bonsucesso U20

Friburguense Rj U20

14/06 02:00
 

Novo Hamburgo Rs U20

Juventude Rs Youth

14/06 02:00
 

Brasil De Pelotas U20

Sao Jose Ec U20

14/06 07:00
 

Rangers Talca

Huachipato

14/06 07:30
 

Csyd Barnechea

San Luis Quillota

14/06 06:30
 

Sport Rosario

Real Garcilaso

14/06 07:00
 

North Carolina

Ottawa Fury

14/06 07:00
 

Atlanta United 2

Charlotte Independence

14/06 07:30
 

Cincinnati

Bethlehem Steel

14/06 08:30
 

Swope Park Rangers

Real Monarchs Slc

14/06 10:05
 

Fresno

Sacramento Republic

14/06 10:05
 

Portland Timbers 2

Okc Energy

14/06 10:35
 

Phoenix Rising

Las Vegas Lights

13/06 23:00
 

Heartland

Enyimba International

13/06 23:00
 

Blansko

Sokol Tasovice

14/06 00:00
 

Kolin

Zenit Caslav

14/06 03:45
 

Haukar U19

Stjarnan Skinandiu19

13/06 23:15
 

Inter Turku 2

Aifk Turku

13/06 23:30
 

I Jbk

Sporting Kristina

14/06 00:00
 

Boda

Wilpas

14/06 00:00
 

Jps

Jyvaskyla Blackbird

14/06 00:30
 

Otp

Tp 47 Ii

14/06 00:30
 

Ps Kemi Academy

Ropo

14/06 01:00
 

Eif Academy

Poxyt

13/06 21:00
 

Ca Cerro Reserve

Rampla Juniors Reserves

13/06 20:00
 

Wazito

Gor Mahia

13/06 20:00
 

Ulinzi Stars Nakuru

Kakamega

14/06 02:00
 

Portuguesa Womens

Flamengo/rj Womens

14/06 02:00
 

Duque De Caxias Womens

Internacional Womens