livescore - live soccer scores

Fixtures: 10 Jun 2018 Soccer Fixtures & Schedule

11/06 00:00
 

Moldova (w)

Belgium (w)

11/06 02:30
 

Sporting de Gijon

Valladolid

11/06 00:30
 

Palermo

Venezia

11/06 03:00
 

Frosinone

Cittadella

10/06 16:00
 

China U23

North Korea U23

10/06 17:00
 

Kakamega

Singida United

10/06 20:00
 

Simba Sports Club

Gor Mahia

10/06 21:00
 

Haiti Womens U20

Germany Womens U20

10/06 21:00
 

Barra

Almte Barosso

10/06 21:00
 

Mesquita Rj

Queimados Rj

10/06 22:00
 

Austria

Brazil

11/06 00:00
 

France Womens U20

Usa Womens U20

11/06 02:00
 

Canada womens

Germany (w)

11/06 02:00
 

Marcilio Dias Sc

Fluminense Sc

11/06 04:00
 

Alianza San Salvador

CD Olimpia

11/06 00:00
 

Generation Foot

Asc Jaraaf

11/06 00:30
 

Mbour

Us Ouakam Dakar

11/06 00:00
 

Ranheim IL

Sarpsborg 08 FF

11/06 00:00
 

Stabaek

Bodo Glimt

11/06 00:00
 

Lillestrom

Odd Grenland

11/06 00:00
 

Start Kristiansand

Stromsgodset

11/06 00:00
 

Sandefjord

FK Haugesund

11/06 02:00
 

Brann

Valerenga

11/06 00:00
 

Dinamo-Auto

Sheriff

11/06 00:00
 

Sfintul Gheorghe

Milsami

10/06 19:00
 

Bangkok United FC

BEC Tero Sasana

10/06 19:00
 

Chainat FC

Pattaya United

10/06 20:00
 

Navy

Chonburi Shark FC

10/06 20:00
 

Air Force Central

Ratchaburi FC

10/06 23:30
 

Bk-46 Karis Karjaa

Hifk 2

10/06 23:30
 

Bk-46 Karis Karjaa

Hifk B

11/06 03:00
 

Gremio

America Mineiro

11/06 03:00
 

Ceara

Palmeiras

11/06 03:00
 

Atletico-MG

Fluminense

11/06 03:00
 

Bahia

Botafogo

11/06 06:00
 

Flamengo

Parana

11/06 06:00
 

Santos

Internacional RS

10/06 13:00
 

Tochigi SC

Mito Hollyhock

10/06 13:00
 

Kamatamare Sanuki

Gifu

10/06 13:00
 

Roasso Kumamoto

Avispa Fukuoka

10/06 13:00
 

Yamagata Montedio

JEF United Ichihara

10/06 13:00
 

Albirex Niigata

Tokyo Verdy

10/06 15:00
 

Omiya Ardija

Yokohama

10/06 15:00
 

Tokushima Vortis

Machida Zelvia

10/06 15:00
 

Ehime

Oita Trinita

10/06 18:00
 

Villarreal B

Fuenlabrada

10/06 22:00
 

Sporting De Gijon B

Elche

11/06 00:30
 

Futbol Club Cartagena

Celta Vigo B

10/06 23:30
 

Narpes Kraft

Oulun Ls

10/06 23:30
 

Mp Mikkeli

LPS Helsinki

10/06 16:00
 

Binh Thuan

Fishsan Khanh Hoa

10/06 16:00
 

Lam Dong

Kon Tum

10/06 19:00
 

Green Buffaloes

New Monze Swallows

10/06 21:00
 

Red Arrows

Zesco United Ndola

10/06 16:15
 

Prevysov

Jiskra Usti Nad Orlici

10/06 23:00
 

Sk Polaban Nymburk

Litomerice

10/06 23:00
 

Benatky Nad Jizerou

Slavoj Vysehrad

10/06 23:10
 

Stechovice

Kraluv Dvur

10/06 22:00
 

Raufoss

Mjolner

10/06 22:30
 

Brattvag

Skeid Oslo

10/06 22:30
 

Brattvag

Skeid Oslo

11/06 00:00
 

Bryne

Vard Haugesund

11/06 00:00
 

IL Hodd

Arendal

11/06 00:00
 

Bryne

Vard Haugesund

11/06 00:00
 

IL Hodd

Arendal

11/06 00:00
 

Kongsvinger

Levanger

11/06 00:00
 

Jerv

Nest-Sotra

11/06 00:00
 

Tromsdalen UIL

Asane Fotball

11/06 00:00
 

Notodden FK

Sandnes Ulf

11/06 00:00
 

Aalesund

Ullensaker/Kisa IL

11/06 00:00
 

Mjondalen

Ham-Kam

11/06 00:00
 

Floro

Strommen

10/06 19:00
 

Preilu

Super Nova

10/06 19:00
 

Preilu

Super Nova

10/06 23:00
 

Staiceles Bebri

Fk Auda Riga

10/06 23:00
 

Staiceles Bebri

Fk Auda Riga

10/06 19:00
 

Aktobe Zhas

Kairat Academy

10/06 20:00
 

Okzhetpes

Maktaaral

10/06 22:00
 

Banga Gargzdai

Baltija Panevezys

10/06 22:10
 

Dfk Dainava Alytus

Pakruojis

10/06 19:00
 

Krabi Fc

Khonkaen FC

10/06 19:00
 

Army United

Rayong

10/06 20:00
 

Lampang

Nong Bua Lamphu

10/06 20:00
 

Ang Thong Fc

Trat Fc

10/06 20:00
 

Chiangmai Fc

Sisaket

10/06 22:00
 

Navbahor Namangan

Kokand 1912

10/06 21:00
 

Eskilsminne IF

Lunds BK

10/06 21:00
 

Utsiktens BK

IK Oddevold

10/06 21:00
 

Eskilsminne IF

Lunds BK

10/06 22:00
 

Karlskrona

Mjallby AIF

10/06 22:00
 

Karlskrona

Mjallby AIF

10/06 22:00
 

Oskarshamns AIK

Skovde AIK

10/06 22:00
 

Kristianstads FF

Husqvarna FF

10/06 21:00
 

Shabanie Mine

Black Rhinos Fc

10/06 21:00
 

Mutare City

Dynamos Fc

10/06 21:00
 

Highlanders Fc

Bulawayo Chiefs

10/06 21:00
 

Yadah

Chapungu United

11/06 03:00
 

Libertador

Yaracuy

11/06 03:00
 

Deportivo Petare FC

Ca Furrial

11/06 03:00
 

Petroleros De Anzoategui

Universidad Central De Venezuela

11/06 03:30
 

Fernandez Vial

Iberia Los Angeles

11/06 04:30
 

Real Juventud San Joaquin

Cd Trasandino De Los Andes

11/06 05:00
 

Osorno

Deportes Limache

10/06 17:55
 

Rassvet Krasnoyarsk

Shakhta Raspadskaya

10/06 17:55
 

Sibir M Novosibirsk

Tom M Tomsk

10/06 20:00
 

Vityaz Podolsk

Titan Klin

10/06 20:30
 

Epac United

Moyale Barracks

10/06 19:00
 

Varde IF Womens

Greve Womans

10/06 21:00
 

South Africa Womens

Lesotho Womens

10/06 21:00
 

Zimbabwe Womens

Zambia Womens

11/06 00:30
 

Mali Womens

Cote D Ivoire Womens

10/06 22:30
 

Mexico Womens U17

Canada Womens U17

11/06 02:00
 

Los Caimanes

Carlos Manucci

11/06 04:00
 

Atletico Grau

Alianza Atletico

11/06 04:00
 

Univ. Cesar Vallejo

Deportivo Hualgayoc

11/06 04:30
 

Victoria Sports

Alfredo Salinas

11/06 04:30
 

Union Huaral

Juan Aurich

10/06 20:00
 

Hertha 06 Charlotten

Einheit Kamenz

10/06 21:00
 

Vfl Vichttal

Tv Herkenrath

10/06 21:00
 

Bergisch Gladbach 09

Sv Breinig

10/06 21:00
 

Ssv Merten

Vfl Alfter

10/06 21:00
 

Hurth

Hennef 05

10/06 21:20
 

Siegburger Sv 04

Euskirchen

10/06 16:30
 

Nitra B

Spartak Trnava B

10/06 16:30
 

Dukla Banska Bystrica

Liptovska Stiavnica

10/06 23:00
 

Dunajska Streda Ii

Nove Zamky

10/06 23:00
 

Ftc Filakovo

Cadca

10/06 23:00
 

Novohrad Lucenec

Mfk Nova Bana

10/06 23:00
 

Slovan Duslo Sala

Sk 1923 Gabcikovo

10/06 23:00
 

Mfk Zarnovica

Rimavska Sobota

10/06 22:15
 

Sociedad Deportivo Quito

Orense Sc

11/06 03:30
 

Fuerza Amarilla

Cd Puerto Quito

11/06 01:00
 

Tecnico Universitario

Macara

11/06 06:00
 

Barcelona Sporting Club

Sociedad Deportiva Aucas

10/06 16:00
 

Sc Bregenz

Blau Weiss Feldkirch

10/06 16:15
 

Slovan Hac

Team Wiener Linien

10/06 16:30
 

Dornbirner SV

Hochst

10/06 16:30
 

Ask Klagenfurt

Sc Globasnitz

10/06 16:30
 

Sv Eberstein

Sga Sirnitz

10/06 16:30
 

Annabichler Sv

Kac 1909

10/06 18:30
 

Dsg Sele Zell

Sv Ruden

10/06 23:15
 

St Michael Bl

Sv Ludmannsdorf

10/06 21:00
 

Slask Wroclaw Youth

Cracovia Krakow Youth

10/06 21:00
 

Legia Warszawa Youth

Lech Poznan Youth

10/06 22:30
 

Kari

Leiknir F

11/06 01:00
 

Huginn

Umf Afturelding

11/06 01:00
 

Stjarnan

Fjolnir

11/06 03:15
 

KR Reykjavik

Hafnarfjordur FH

10/06 18:00
 

Belenenses U17

Vitoria Sc Guimaraes U17

10/06 18:00
 

Spg C Braga U17

Porto Sad U17

10/06 19:00
 

Gute

Bollnas Gif Ff

10/06 23:00
 

Vasalunds IF

Gamla Upsala

10/06 20:00
 

Ullared

Ksf Prespa Birlik

10/06 21:00
 

Varbergs Gif

Savedalens IF

10/06 21:00
 

Kvarnsvedens Ik Womens

Ik Uppsala Womens

10/06 21:00
 

Fc Linkoping City

Tegs Sk

10/06 21:00
 

Sollentuna United FF

Umea FC

10/06 22:00
 

Karlslunds If Hfk

Arameisk-syrianska If

10/06 22:30
 

Skelleftea Ff

Syrianska

10/06 23:00
 

Assyriska FF

Akropolis IF

10/06 21:00
 

Falkenbergs FF

Gefle IF

10/06 23:30
 

Helsingborg IF

Degerfors IF

10/06 22:00
 

Pitea If

Friska Viljor

10/06 18:00
 

Kohtla Jarve Jk Jarve

Paide Linnameeskond B

10/06 18:00
 

Kohtla Jarve Jk Jarve

Paide Linnameeskond B

10/06 21:30
 

Telavi

Shukura Kobuleti

10/06 21:30
 

Spartaki Tskhinvali

Norchi Dinamoeli Tbilisi

10/06 22:00
 

Lokomotiv Tbilisi

Saburtalo Tbilisi

11/06 00:30
 

Dinamo Tbilisi

Chikhura Sachkhere

10/06 12:30
 

Adelaide Raiders SC

Adelaide Blue Eagles

10/06 13:00
 

St Albans Saints

Whittlesea Ranges Fc

10/06 13:00
 

Werribee City Sc

Altona Magic

10/06 14:00
 

South Melbourne

Dandenong Thunder

10/06 14:00
 

Brisbane City SC

Brisbane Olympic United FC

10/06 14:30
 

Sunshine Coast

Gold Coast Knights

10/06 17:35
 

University of Queensland

Taringa Rovers

10/06 17:00
 

Suwon

Anyang

10/06 18:00
 

Seongnam Ilhwa Chunma

Busan I'Park

10/06 12:00
 

Honda

Maruyasu Industries

10/06 12:00
 

Reinmeer Aomori

Nara Club

10/06 12:00
 

Sony Sendai

Tegevajaro Miyazaki

10/06 12:00
 

Osaka

Honda Lock SC

10/06 12:00
 

Vanraure Hachinohe

Veertien Kuwana

10/06 12:00
 

Imabari FC

Mio Biwako Shiga

10/06 12:00
 

Ryutsu Keizai University

Cobar Torre Onagawa

10/06 20:30
 

Young Lions

Balestier Khalsa FC

10/06 20:30
 

Geylang United FC

DPMM FC

10/06 20:30
 

Geylang United FC

DPMM FC

10/06 20:30
 

Young Lions

Balestier Khalsa FC

10/06 15:30
 

Dalian Boyang

Yinchuan Helanshan

10/06 18:30
 

Psp Macau

Lai Chi

10/06 22:00
 

Selangor PKNS

Selangor PB

10/06 22:00
 

Selangor PKNS

Selangor PB

10/06 21:00
 

Bath Sp U23

Jaguariuna Sp U23

10/06 21:00
 

Comercial Ms Youth

Independente Sp Youth

11/06 02:00
 

Audax Rio Rj U20

Sao Bernardo Youth

11/06 02:00
 

Nacional Montevideo

Torque

11/06 03:00
 

Resistencia Sc

Deportivo Liberacion

11/06 03:00
 

Resistencia Sc

Deportivo Liberacion

11/06 03:00
 

Guairena

Rubio Nu Asuncion

11/06 03:00
 

Deportivo Caaguazu

Ri 3 Corrales

11/06 05:15
 

Olimpia Asuncion

Nacional Asuncion

11/06 07:20
 

Guarani CA

3 De Febrero

11/06 03:00
 

La Serena

Universidad de Chile

11/06 03:30
 

Huadiwei Sub

Deportes Temuco

11/06 03:30
 

Cobresal

Everton CD

11/06 04:00
 

San Marcos De Arica

Deportes Iquique

11/06 04:00
 

General Velasquez

Union Espanola

11/06 05:30
 

Cobreloa

Univ. Catolica

11/06 00:15
 

Dep. San Martin

Sport Huancayo

10/06 22:30
 

Estrela Clube 1 De Maio

Recreativo Libolo

10/06 23:00
 

Academica Lobito

Sporting Cabinda

11/06 04:30
 

Seattle Sounders 2

Okc Energy

11/06 08:35
 

LA Galaxy 2

Orange County Sc

10/06 23:00
 

Plateau United

Abia Warriors

10/06 23:00
 

Kwara United

Ifeanyi Ubah

10/06 23:00
 

Niger Tornadoes

Wikki Tourist

10/06 23:00
 

Yobe Desert Stars

Akwa United

10/06 23:00
 

Go Round Omoku

Lobi Stars

10/06 23:00
 

Enugu Rangers International

Heartland

10/06 23:00
 

Enyimba International

Katsina United

10/06 23:00
 

Sunshine Stars

Nasarawa United

10/06 23:00
 

Kano Pillars

Rivers United

11/06 07:00
 

Mineros de Guayana

Zamora Barinas

10/06 19:00
 

Holstebro Bk

Hedensted BK

10/06 19:30
 

Holbaek

Karlslunde If

10/06 16:15
 

Brumov

Bohumin

10/06 16:15
 

Sk Motorlet Praha

Kladno

10/06 16:15
 

Mas Taborsko B

Jindrichuv Hradec

10/06 16:15
 

Mfk Chrudim B

Zamberk

10/06 16:15
 

Meteor Praha

Hostoun

10/06 16:30
 

Brezova

Mfk Dobris

10/06 22:30
 

Mutenice

Bystrc Kninicky

10/06 22:30
 

Veseli

Bosonohy

10/06 23:00
 

Hfk Trebic

Polna

10/06 23:00
 

Polanka

Orlova

10/06 23:00
 

Spartak Sobeslav

Horovicko

10/06 23:00
 

Ssk Bilovec

So Bruntal

10/06 23:00
 

Sk Touzim

Chodov

10/06 23:00
 

Dolany

Slovan Cernovir

10/06 23:00
 

Hluk

Sfk Holesov

10/06 23:10
 

Frenstat Pod Radhostem

Vratimov

10/06 23:30
 

Tj Svitavy

Tj Lanskroun

11/06 00:00
 

Ka Dahl Victor U19

Keflavik U19

10/06 18:30
 

PK-35

Puiu

10/06 22:00
 

Fc Futura

Vantaa

10/06 22:00
 

Espa

Viikingit 2

10/06 23:00
 

Tote

Eif Academy

11/06 00:00
 

CD Mafra

SC Farense

10/06 20:10
 

Club Guarani Reserve

3 De Febrero Reserve

10/06 19:00
 

Ik Sirius Fk U19

Orebro U19

10/06 20:00
 

Ik Frej Taby U19

Assyriska U19

10/06 22:00
 

Skovde Aik U19

Djurgardens U19

10/06 17:30
 

Mawyawadi

Southern Myanmar

10/06 20:00
 

Mathare United

Deckard Lian

10/06 20:00
 

Sony Sugar

Nakumatt

10/06 14:15
 

APIA Leichhardt Tigers

Marconi Stallions