livescore - live soccer scores

Fixtures: 09 Jun 2018 Soccer Fixtures & Schedule

10/06 00:30
 

New York City

Atlanta United

10/06 05:00
 

Columbus Crew

New York Red Bulls

10/06 07:00
 

Vancouver Whitecaps

Orlando City

10/06 08:00
 

Dallas

Montreal Impact

10/06 08:30
 

Chicago Fire

New England Revolution

10/06 09:00
 

Houston Dynamo

Colorado Rapids

10/06 10:00
 

Seattle Sounders

Washington D.C. United

10/06 10:30
 

Los Angeles Galaxy

Real Salt Lake

10/06 10:30
 

San Jose Earthquakes

Los Angeles

10/06 10:30
 

Portland Timbers

Sporting Kansas City

10/06 00:00
 

Zaragoza

Numancia

09/06 12:00
 

Kanagawa University (w)

Vegalta Sendai (w)

09/06 13:00
 

Jef U Ichi.chiba (w)

Nippon Sport Science University (w)

10/06 02:00
 

Shamrock Rovers

Bray Wanderers

10/06 02:45
 

Sligo Rovers

Cork City

10/06 00:00
 

Kristiansund BK

Molde

09/06 13:00
 

Vissel Kobe

Yokohama F Marinos

09/06 14:00
 

Vegalta Sendai

Shonan Bellmare

09/06 15:00
 

Urawa Red Diamonds

Ventforet Kofu

09/06 15:00
 

Jubilo Iwata

Gamba Osaka

10/06 00:00
 

Olimpia Balti

Cs Petrocub

10/06 00:00
 

Speranta Nisporeni

Zimbru Chisinau

09/06 18:45
 

Port

Muang Thong United

09/06 19:00
 

Chiangrai United

Sukhothai

09/06 20:00
 

Bangkok Glass

Buriram United

09/06 21:00
 

Nakhon Ratchasima

Suphanburi FC

09/06 20:00
 

Prachuap Khiri Khan

Ubon Umt United

09/06 16:00
 

Latvia U19

Finland U19

09/06 16:00
 

Lithuania U19

Estonia U19

09/06 22:00
 

Turkey U20

Scotland U21

10/06 00:30
 

Mexico U21

England U21

09/06 22:00
 

Fc Espoo

Hjs Akatemia

09/06 22:00
 

Salon Palloilijat Salpa

Grifk

10/06 03:00
 

Atletico Paranaense

Sao Paulo

10/06 06:00
 

Vasco da Gama

Sport Recife

10/06 07:20
 

Chapecoense

Cruzeiro

10/06 08:00
 

Corinthians

Vitoria Salvador BA

09/06 14:00
 

Kyoto Purple Sanga

Matsumoto Yamaga FC

09/06 18:00
 

Renofa Yamaguchi

Okayama

09/06 18:00
 

Quảng Nam

Hà Nội FC

09/06 19:00
 

Than Quảng Ninh

Hoàng Anh Gia Lai

09/06 20:00
 

Sài Gòn FC

Sông Lam Nghệ An

09/06 22:00
 

CD Mirandes

Extremadura

09/06 21:00
 

Tampere

Pk-37

09/06 22:00
 

Sc Kufu-98

Jakobstads Bollklubb

09/06 22:00
 

Vifk Vaasa

Gbk Kokkola

09/06 23:30
 

Sjk Akatemia

Tpv Tampere

09/06 22:00
 

Mypa

Viikingit

09/06 22:00
 

JIPPO

Vaajakoski

09/06 22:00
 

Pepo Lappeenranta

Japs

09/06 22:00
 

Gnistan

Njs Nurmijarvi

09/06 21:00
 

Zambia

Zimbabwe

09/06 19:00
 

Silkeborg If U19

Lyngby U19

09/06 19:00
 

Randers Fc U19

Odense Bk U19

09/06 16:15
 

Pisek

Chrudim

09/06 19:30
 

Sokol Cizova

Sokol Zapy

09/06 19:30
 

Viktorie Jirny

Fk Loko Vltavin

09/06 21:00
 

Sokol Brozany

Domazlice

09/06 23:00
 

Dobrovice

Benesov

10/06 02:45
 

Cobh Ramblers

Wexford Youths

10/06 08:00
 

Vorkuta

Sc Waterloo

09/06 20:00
 

Egersunds IK

Kjelsas IL

09/06 20:30
 

KFUM Oslo

Stjordals Blink

09/06 22:00
 

FK Vidar

Floy Flekkeroy Il

09/06 21:30
 

Sogndal

Viking

09/06 22:00
 

Nybergsund IL Trysil

Moss

09/06 22:00
 

Elverum

Fredrikstad

09/06 22:00
 

Fram Larvik

Honefoss

10/06 00:00
 

Grorud IL

Alta

09/06 22:00
 

Tukums-2000

Rezekne / Bjss

09/06 22:00
 

Balvu Vilki

Grobina

09/06 21:00
 

Jdfs Alberts

Bfc Daugavpils

09/06 22:00
 

Nevezis

Dziugas Telsiai

09/06 19:00
 

Zabudova 2007

Belshina Babruisk

09/06 22:00
 

Fk Orsha

Lida

09/06 22:30
 

Slavia Mozyr

Zhitkovichi‎

09/06 23:00
 

Smorgon FC

Zorka-BDU Minsk

09/06 23:00
 

Kommunalnik Slonim

Volna Pinsk

09/06 23:30
 

Lokomotiv Gomel

Granit Mikashevichi

09/06 19:00
 

Ptt Rayong

Samut Songkhram FC

09/06 21:00
 

Thailand Honda Fc

Udon Thani

10/06 02:00
 

Capivariano Sp Youth

Ituano Youth

09/06 21:00
 

Botafogo Sp Youth

Rio Claro Youth

09/06 21:00
 

Sao Jose Dos Campos Sp Youth

Flamengo Sp Youth

10/06 02:00
 

Xv De Piracicaba Youth

Rio Branco Youth

10/06 02:00
 

Santo Andre Youth

Sao Caetano Youth

10/06 02:00
 

Gremio Novorizontin Youth

Marilia 2

10/06 02:00
 

Barretos U20

Monte Azul Sp Youth

10/06 02:00
 

Manthiqueira Youth

Gremio Osasco Youth

10/06 02:00
 

Nacional Ac Sao Paulo Youth

Guarani SP Youth

10/06 02:00
 

Osto Youth Team

Sao Bento Sp Youth

10/06 02:00
 

Palmeiras Youth

Agua Santa Sp Youth

10/06 02:00
 

Portuguesa Desportos U20

Juventus Ac Youth

10/06 02:00
 

Rio Preto Youth

Olimpia Sp U20

10/06 02:00
 

Sao Paulo U20

Corinthians Paulista U20

10/06 02:00
 

Velo Clube Youth

Uniao Barbarense Youth

10/06 02:00
 

Nacional Ac Sao Paulo Youth

Guarani U20

10/06 02:30
 

America Rn Youth

Santa Cruz Pe Youth

10/06 02:40
 

America Pe Youth

Santa Cruz Pe Youth

09/06 23:00
 

Latvia

Azerbaijan

09/06 23:30
 

Hungary

Australia

10/06 00:00
 

Finland

Belarus

10/06 00:00
 

Estonia

Morocco

10/06 00:00
 

Serbia

Bolivia

10/06 01:15
 

Sweden

Peru

10/06 02:00
 

Denmark

Mexico

10/06 02:45
 

Tunisia

Spain

10/06 03:00
 

France

USA

10/06 07:00
 

Chile Womens

Costa Rica (w)

10/06 11:10
 

New Zealand (w)

Japan women

09/06 21:00
 

Caps United Fc

Bulawayo City

09/06 21:00
 

Nirudit

Triangle Fc

10/06 03:30
 

Real Frontera

Cd Hermanos Colmenares

10/06 03:30
 

Titanes

Deportivo Zulia

10/06 03:30
 

Yaracuyanos

Urena Sc

10/06 03:30
 

Union Atletico Falcon

Ula

10/06 00:00
 

Naftas Hask

Dugo Selo

10/06 00:00
 

Spansko

Dubrava Zagreb

10/06 00:00
 

Udarnik Kurilovec

Jadran Porec

10/06 00:00
 

Vinogradar

Hnk Segesta Sisak

10/06 00:00
 

Vrapce

NK Krk

10/06 00:00
 

Maksimir

Pazinka

09/06 21:30
 

Bali United

Persipura Jayapura

09/06 21:30
 

PSM Makassar

Persebaya Surabaya

09/06 18:55
 

Tyumen D

Metallurg Asha

09/06 13:45
 

Wellington Olympic

Waterside Karori

10/06 10:00
 

Napier City Rovers

Miramar Rangers

10/06 10:30
 

Western Suburbs

Wairarapa United

09/06 19:00
 

Osterbro If Womans

Herlufsholm Gf Womens

09/06 22:30
 

Cameroon Womens

Congo Womens

10/06 00:00
 

Equatorial Guinea Womens

Kenya Womens

09/06 14:00
 

Northcote City U20

Hume City U20

09/06 15:30
 

Kingston City U20

Avondale U20

10/06 11:30
 

South Melbourne U20

Dandenong Thunder U20

10/06 11:00
 

Lautoka

Ba

09/06 22:00
 

Blau Weib Friesdorf

Borussia Freialdenhoven

09/06 17:00
 

Slovan Nemsova

Belusa

09/06 23:00
 

Banik Prievidza

Tj Druzstevnik Vrakun

09/06 23:00
 

Mfk Dubnica Nad Vahom

Spartak Banovce Nad Bebravou

09/06 23:00
 

Galanta

Vion Zlate Moravce B

09/06 23:00
 

Mfk Vranov Nad Topou

Sk Milenium

09/06 23:00
 

Tatran Presov B

Vysne Opatske

09/06 23:30
 

Artmedia Petrzalka

Lokomotiva Devinska Nova Ves

09/06 22:00
 

Fv Austria Xiii

Wiener Viktoria

09/06 23:00
 

Sc Rothis

Lauterach

09/06 23:10
 

Admira Dornbirn

Nenzing

10/06 00:00
 

Asko Kottmannsdorf

ATSV Wolfsberg

10/06 00:00
 

Sk Maria Saal

Sv Spittal

10/06 00:00
 

Asko Wolfnitz

Eisenkappel

10/06 00:00
 

Sc Landskron

Rapid Lienz

10/06 00:00
 

Sv Kraig

Asko Gmund

10/06 00:30
 

Union Innsbruck

Sv Kirchbichl

09/06 19:15
 

Inter Movistar Futsal

Fcbarcelona Futsal

09/06 22:00
 

Gks Przodkowo

Unia Solec Kujawski

09/06 22:00
 

Gornik Konin

Centra Ostrow Wielkopolski

09/06 22:00
 

Jarota Jarocin

Sokol Kleczew

09/06 22:00
 

Kp Calisia Kalisz

Swit Skolwin

09/06 22:00
 

Lech Ii Poznan

Kotwica Kolobrzeg

09/06 22:00
 

Ks Polonia Sroda Wlkp

Baltyk Gdynia

09/06 23:00
 

Legia Warszawa B

Polonia Warszawa

09/06 23:00
 

Olimpia Zambrow

Pelikan Lowicz

09/06 23:00
 

Widzew lodz

Lechia Tomaszow Mazowiecki

09/06 23:00
 

Sieradz

Sokol Ostroda

09/06 23:00
 

Ursus Warszawa

Bks Tur Bielsk Podlaski

09/06 23:00
 

Motor Lublin

Avia Swidnik

09/06 23:00
 

Jks Jaroslaw

Chelmianka Chelm

09/06 23:00
 

Karpaty Krosno

Orleta Radzyn Podlaski

09/06 23:00
 

Trzebinia Siersza

Wislanie Jaskowice

09/06 23:00
 

Sola Oswiecim

Stal Rzeszow

10/06 00:00
 

BKS Stal BB

GKP Gorzow Wielkopolski

10/06 00:00
 

Rekord Bielsko Biala

Gawin Sleza Wroclaw

10/06 00:00
 

Gornik Ii Zabrze

Falubaz Zielona Gora

10/06 00:00
 

Gks Pniowek Pawlowice Slaskie

Ruch Zdzieszowice

09/06 23:00
 

Garbarnia Krakow

Pogon Siedlce

10/06 02:45
 

Fiorentina U20

Inter Milan U20

09/06 17:00
 

Sparta Praha U19

Slavia Praha u19

09/06 17:00
 

Synot Slovacko U19

Teplice U19

09/06 17:00
 

Ceske Budejovice u19

Viktoria Plzen U19

09/06 17:00
 

Mfk Karvina U19

Banik Ostrava u19

09/06 17:00
 

Mlada Boleslav U19

Pardubice U19

09/06 17:45
 

Opava U19

Bohemians 1905 U19

09/06 18:00
 

Brno U19

Pribram U19

09/06 18:00
 

Hradec Kralove u19

Zlin U19

09/06 23:00
 

Lisen

Hlucin

09/06 23:00
 

Odra Petrkovice

Spartak Hulin

09/06 23:00
 

Vyskov

Mohelnice

09/06 23:00
 

Velke Mezirici

Viktoria Otrokovice

09/06 23:00
 

Slavia Kromeriz

Rymarov

09/06 23:00
 

Prostejov

HFK Olomouc

09/06 23:00
 

Sardice

Unicov

09/06 23:00
 

Valasske Mezirici

Uhersky Brod

09/06 22:00
 

Vikingur Reykjavik

IBV Vestmannaeyjar

10/06 00:00
 

Grindavik

Breidablik

10/06 01:00
 

Valur

Ka Akureyri

09/06 22:00
 

Throttur Vogur

Hottur Egilsstadir

09/06 22:00
 

Grotta Seltjarnarnes

Volsungur Husavik

10/06 00:00
 

Leiknir Reykjavik

Magni

10/06 01:00
 

Thor Akureyri

HK Kopavog

09/06 22:00
 

Ac Kajaani

Ekenas IF Fotboll

09/06 22:00
 

AC Oulu

Jaro

09/06 22:00
 

Haka

Jyvaskyla JK

09/06 22:00
 

HIFK

KTP Kotka

09/06 22:00
 

Kpv

Klubi 04

10/06 00:00
 

Cs Voluntari

Chindia Targoviste

09/06 19:00
 

Hittarps Ik

Lindome GIF

09/06 20:00
 

Rosengard

Vinbergs If

09/06 20:00
 

Ifk Malmo

Kvarnby IK

09/06 20:00
 

Karlbergs BK

Stromsbergs IF

09/06 20:00
 

Sundbybergs

BKV Norrtalje

09/06 20:00
 

Skiljebo SK

Taby

09/06 22:00
 

Ifk Mora

Ifk Lidingo

09/06 22:00
 

Valbo Ff

Ifk Stocksund

09/06 20:00
 

Taftea Ik

IFK Lulea

09/06 20:00
 

Harnosands FF

Bodens BK

09/06 20:00
 

IFK Ostersund

Kramfors Alliansen

09/06 20:00
 

Ifk Umea

Hudiksvalls Forenade FF

09/06 20:00
 

Haninge

Enskede Ik

09/06 22:00
 

Afk Linkoping

Eskilstuna City FK

09/06 22:00
 

IF Sylvia

Varmdo IF

09/06 21:00
 

Ik Gauthiod

Vargarda Ik

09/06 21:00
 

Torslanda IK

Nordvarmland Ff

09/06 22:00
 

IFK Uddevalla

Orebro Syrianska If

09/06 22:00
 

Stenungsunds If

Karlstad BK

09/06 22:00
 

Osters IF

Norrby IF

09/06 22:00
 

Halmstads

Ik Frej Taby

09/06 22:00
 

IK Brage

Varbergs BoIS FC

10/06 00:00
 

afc eskilstuna

Landskrona BoIS

09/06 22:00
 

Grebbestads If

Atvidabergs FF

09/06 22:00
 

Torns IF

Tvaakers IF

09/06 22:00
 

Ljungskile SK

Angelholms FF

09/06 22:00
 

Rynninge IK

Bk Forward

09/06 18:00
 

Vandra Jk Vaprus

Tallinna Jk Legion

09/06 18:00
 

Flora Tallinn Iii

Nomme United

09/06 20:00
 

Ajax Lasnamae

Voru Jk

09/06 20:00
 

Maardu Fc Starbunker

Elva

09/06 21:00
 

Tallinna Levadia 2

Rakvere Flora

09/06 22:00
 

Samtredia

Torpedo Kutaisi

10/06 00:00
 

Metalurgi Rustavi

Sioni Bolnisi

10/06 01:00
 

Dila Gori

Kolkheti Poti

09/06 12:00
 

Moreland Zebras

Ballarat Red Devils

09/06 13:00
 

Melbourne Heart Youth

Nunawading City

09/06 13:00
 

North Geelong Warriors

Melbourne Victory Fc Am

09/06 13:00
 

Langwarrin

Box Hill United Sc

09/06 13:00
 

Eastern Lions Sc

Murray United

09/06 13:00
 

Moreland City

Springvale White Eagles

09/06 13:00
 

Dandenong City Sc

Goulburn Valley Suns

09/06 13:00
 

Sunshine George Cross

Brunswick City

09/06 13:00
 

Geelong Galaxy Womens

South Melbourne Womens

09/06 13:30
 

Modbury Jets

Seaford Rangers

09/06 15:00
 

Balcatta

Floreat Athena

09/06 15:00
 

Cockburn City

Inglewood United

09/06 15:00
 

Perth SC

Armadale

09/06 19:00
 

Forrestfield United

Sorrento

09/06 15:00
 

Rydalmere Lions

Peninsula Power

09/06 16:00
 

Cairns

Magpies Crusaders

09/06 16:00
 

Northcote City

Hume City

09/06 15:00
 

Cheonan City

Incheon Korail

09/06 15:00
 

Gyeongju KHNP

Gimhae City

09/06 18:00
 

Asan Mugunghwa

Seoul E Land

09/06 18:00
 

Bucheon 1995

Daejeon Citizen

09/06 18:00
 

Ansan Greeners

Gwangju

09/06 16:30
 

Dak Lak

Binh Phuoc

09/06 18:00
 

Hanoi 2

Đồng Tháp

09/06 12:00
 

Yokogawa Musashino

Verspah Oita

09/06 20:30
 

Hougang United FC

Tampines Rovers FC

09/06 20:30
 

Albirex Niigata FC

Home United FC

09/06 16:00
 

Shenyang City Public

Jiangsu Yancheng

09/06 16:00
 

Hebei Jingying

Yanbian Beiguo

09/06 16:00
 

Beijing Tech

Baoding Rongda

09/06 16:00
 

Zibo Sunday

Shenyang Dongjin

09/06 16:30
 

Hainan Boying Seamen

Anhui Hefei Guiguan

09/06 16:30
 

Hunan Billows

Sichuan Jiuniu

09/06 19:00
 

Suzhou Dongwu

Lijiang Feihu

09/06 19:30
 

Shenzhen Renren

Nantong Zhiyun

09/06 19:30
 

Sichuan Annapurna

Jiangxi Liansheng

09/06 19:30
 

Fujian Tianxin

Shenzhen Pengcheng

09/06 19:30
 

Zhenjiang Huasa

Shanghai Sunfun

09/06 18:35
 

Cd Monte Carlo

Chao Pak Kei

09/06 20:30
 

Cheng Fung

Hang Sai

09/06 19:35
 

Beijing Guoan

Shanghai SIPG

09/06 22:00
 

Misc Mifa

Sarawak

09/06 22:00
 

Perak

Negeri Sembilan

09/06 22:00
 

Terengganu

Pknp

09/06 22:00
 

Melaka FC

Kuala Lumpur

10/06 03:30
 

CSA Alagoas AL

CRB (AL)

10/06 03:30
 

Guarani

Vila Nova (GO)

10/06 03:30
 

Criciuma

Boa Esporte Clube

10/06 03:30
 

Sao Bento

Fortaleza

10/06 03:30
 

Sampaio Correa (MA)

Oeste Sp

10/06 06:00
 

Atletico Clube Goianiense

Figueirense (SC)

10/06 08:00
 

Brasil De Pelotas Rs

Ponte Preta

09/06 21:30
 

Sportivo San Lorenzo

General Caballero

10/06 03:00
 

Fulgencio Yegros

Sportivo Iteno

10/06 04:30
 

General Diaz

Libertad Asuncion

10/06 06:40
 

Deportivo Santani

Cerro Porteno

10/06 08:15
 

Atletico Nacional

Deportes Tolima

10/06 00:30
 

Santiago Wanderers

Palestino

10/06 03:00
 

Nublense

Colo Colo

10/06 06:00
 

Puerto Montt

Universidad de Concepcion

10/06 08:00
 

Cd Copiapo S.a.

Csd Antofagasta

10/06 04:30
 

Comerciantes Unidos

Sporting Cristal

10/06 04:30
 

Utc Cajamarca

Sport Rosario

10/06 06:45
 

Deportivo Municipal

Deportivo Union Comercio

10/06 09:00
 

Real Garcilaso

Alianza Lima

10/06 07:00
 

New York Red Bulls B

Charlotte Independence

10/06 07:00
 

Harrisburg Islanders

Toronto 2

10/06 07:00
 

Indy Eleven

Atlanta United Ii

10/06 08:30
 

Tulsa Roughnecks

Stlouis Lions

10/06 10:30
 

Reno 1868

Fresno

10/06 11:00
 

Sacramento Republic

Phoenix Rising

10/06 05:00
 

Guayaquil City

CD El Nacional

10/06 07:30
 

Liga Dep. Universitaria Quito

Emelec

09/06 19:00
 

Stenlose

Herlev

09/06 19:00
 

Viby

Vinder Vatanspor Vri

09/06 19:00
 

Avedore IF

Vanlose If

09/06 19:45
 

Fa 2000

Kastrup

09/06 20:00
 

Sonderborg Fremad

Kolding Bk

09/06 21:30
 

B 1913 Odense

Oure Skolernes

09/06 21:30
 

Agf Aarhus Youth

Tarup Paarup If

09/06 16:00
 

Tj Jurinka

Sk Borsice

09/06 16:15
 

Hrobce

Spolana Neratovice

09/06 16:15
 

Zbuzany 1953

Kolin

09/06 16:15
 

Jesenik

Slavicin

09/06 16:30
 

Frantiskovy Lazne

Nejdek

09/06 19:00
 

Bzenec

Sumperk

09/06 21:30
 

Stara Rise

Zdar Nad Sazavou

09/06 23:00
 

Ceska Lipa

Tatran Rakovnik

09/06 23:00
 

Uvaly

Austratt

09/06 23:00
 

Blansko

Havlickuv Brod

09/06 23:00
 

Sokol Tasovice

Strani

09/06 23:00
 

Sternberk

Lokomotiva Petrovice

09/06 23:00
 

Tj Sokol Srbice

Sk Mondi Steti

10/06 02:30
 

Operario Fec U19

Atletico Pr Paranaense U19

09/06 13:00
 

Perth Sc U20

Armadale U20

09/06 13:00
 

Bayswater City U20

Stirling Lions U20

09/06 13:00
 

Balcatta U20

Floreat Athena U20

09/06 13:00
 

Joondalup United U20

Perth Glory U20

09/06 13:00
 

Subiaco Afc U20

Ecu Joondalup U20

09/06 13:00
 

Cockburn City U20

Inglewood United U20

09/06 14:30
 

Sutherland Sharks U20

Hakoah Sydney City East U20

09/06 17:00
 

Forrestfield United U20

Sorrento U20

09/06 19:00
 

Eps Espoo

Herto

09/06 19:00
 

Virky

Union Plaani

09/06 21:00
 

Pif Parainen

Boda

09/06 17:00
 

Senica U19

Zeleziarne Podbrezova U19

09/06 17:00
 

Tatran Presov U19

Trencin U19

09/06 20:00
 

Gais Goteborg U19

Kalmar FF U19

09/06 17:30
 

Gospel For Asia Football Club

Mahar United

09/06 21:30
 

Marines

Kiyovu

09/06 17:00
 

Bonnyrigg White Eagles

Blacktown City Demons

10/06 02:00
 

Santos Womens

Ad Centro Olimpico Womens