livescore - live soccer scores

Fixtures: 06 Jun 2018 Soccer Fixtures & Schedule

07/06 02:30
 

Numancia

Zaragoza

07/06 00:30
 

Cittadella

Frosinone

07/06 03:00
 

Venezia

Palermo

06/06 17:30
 

Sanfrecce Hiroshima

Gainare Tottori

06/06 18:00
 

Kawasaki Frontale

Sony Sendai

06/06 18:00
 

Mito Hollyhock

Ehime

06/06 18:00
 

Shonan Bellmare

Hokkaido University

06/06 18:00
 

V-Varen Nagasaki

Matsue City

06/06 18:00
 

Sagan Tosu

Tadotso Club

06/06 18:00
 

Vissel Kobe

Fukuoka University

06/06 18:00
 

JEF United Ichihara

Reinmeer Aomori

06/06 18:00
 

Kashiwa Reysol

Vonds Ichihara

06/06 18:00
 

Tokyo Verdy

Kataller Toyama

06/06 18:00
 

Albirex Niigata

Kochi United

06/06 18:00
 

Yokohama F Marinos

Osaka

06/06 18:00
 

Yokohama

Kamatamare Sanuki

06/06 18:00
 

Vegalta Sendai

Thespa Kusatsu Gunma

06/06 18:00
 

Kashima Antlers

Honda

06/06 18:00
 

Okayama

Machida Zelvia

06/06 18:00
 

Urawa Red Diamonds

Yokohama Scc

06/06 18:00
 

Gamba Osaka

Kwansei Gakuin University

06/06 18:00
 

Omiya Ardija

AC Nagano Parceiro

06/06 18:00
 

Cerezo Osaka

Tegevajaro Miyazaki

06/06 18:00
 

Kyoto Purple Sanga

Zweigen Kanazawa FC

06/06 18:00
 

Shimizu S-Pulse

Imabari FC

06/06 18:00
 

Ventforet Kofu

Ryutsu Keizai University

06/06 18:00
 

Jubilo Iwata

Chukyo University

06/06 18:00
 

Oita Trinita

Renofa Yamaguchi

06/06 18:00
 

Avispa Fukuoka

Kagoshima United

06/06 18:00
 

Tokushima Vortis

Tochigi SC

06/06 18:00
 

Yamagata Montedio

Gifu

06/06 18:00
 

Matsumoto Yamaga FC

Roasso Kumamoto

06/06 18:00
 

Consadole Sapporo

Mio Biwako Shiga

06/06 18:00
 

Nagoya Grampus Eight

Nara Club

06/06 18:00
 

Tokyo

Ryutsu Keizai Dragons

06/06 21:00
 

Tranas

Smedby Ais

06/06 23:00
 

Gamla Upsala

Stromsbergs IF

06/06 23:00
 

Mexico U21

Turkey U21

07/06 01:30
 

England U21

Scotland U21

07/06 06:30
 

Vitoria Salvador BA

Chapecoense

07/06 06:30
 

Botafogo

Ceara

07/06 08:00
 

Corinthians

Santos

07/06 08:00
 

Sport Recife

Atletico Paranaense

07/06 08:45
 

Cruzeiro

Vasco da Gama

07/06 08:45
 

Gremio

Palmeiras

06/06 21:00
 

Zesco United Ndola

Kabwe Warriors

07/06 00:00
 

Midtjylland U19

Silkeborg If U19

07/06 02:15
 

Kobenhavn U19

Aarhus Agf U19

07/06 00:00
 

Sokol Zapy

Pisek

07/06 07:00
 

Columbus Crew

Chicago Fire

07/06 07:30
 

New York Red Bulls

New York City

07/06 07:30
 

Miami United

Orlando City

07/06 07:30
 

Atlanta United

Charleston Battery

07/06 07:30
 

Cincinnati

Minnesota United

07/06 08:30
 

Nashville

Colorado Rapids

07/06 08:30
 

Houston Dynamo

Ntx Rayados

07/06 08:35
 

San Antonio

Dallas

07/06 10:05
 

Real Salt Lake

Sporting Kansas City

07/06 10:05
 

Los Angeles

Fresno

07/06 10:40
 

Portland Timbers

San Jose Earthquakes

07/06 10:40
 

Los Angeles Galaxy

Golden State Force

07/06 11:05
 

Sacramento Republic

Seattle Sounders

07/06 01:00
 

Tromsdalen UIL

Jerv

06/06 23:00
 

Cracovia Krakow Youth

Slask Wroclaw Youth

06/06 23:00
 

Lech Poznan Youth

Legia Warszawa Youth

06/06 16:00
 

Dinamo Minsk

Ska Khabarovsk

06/06 18:00
 

Estonia U19

Latvia U19

06/06 18:00
 

Kasetsart

Chainat FC

06/06 20:00
 

Hungary (w)

Greece (w)

06/06 21:00
 

Czech

Nigeria

06/06 21:00
 

Lesotho Womens

South Africa Womens

06/06 21:00
 

Zambia Womens

Zimbabwe Womens

06/06 21:10
 

Kenya Womens

Equatorial Guinea Womens

06/06 22:00
 

Lithuania U19

Finland U19

06/06 22:30
 

Congo Womens

Cameroon Womens

07/06 00:00
 

Gambia Womens

Nigeria Womens

07/06 00:00
 

Cote D Ivoire Womens

Mali Womens

07/06 01:00
 

Norway

Panama

07/06 01:00
 

Belarus

Hungary

07/06 01:00
 

Montenegro (w)

Albania (w)

07/06 02:45
 

Belgium

Egypt

07/06 04:30
 

Coritiba U23

America Mg U23

07/06 05:10
 

Algeria womens

Ethiopia Womens

06/06 23:00
 

Zambia

Madagascar

07/06 01:30
 

Lesotho

Zimbabwe

06/06 21:30
 

Perseru Serui

Arema Malang

06/06 21:30
 

PSIS Semarang

Pusamania Borneo

06/06 19:00
 

Asarums If Fk Womens

Vasteras Bk 30 Womens

06/06 19:00
 

Mallbackens If Womens

Umea Fc Womens

07/06 02:45
 

Costa Rica Womens U17

Canada Womens U17

07/06 05:00
 

Usa Womens U17

Bermuda Womens U17

07/06 00:30
 

Pirmasens Ii

Villingen

07/06 05:00
 

Barbican

Dunbeholden

06/06 23:30
 

Karpaty Krosno

Podlasie Biala Podlaska

06/06 23:30
 

Jks Jaroslaw

Kszo Ostrowiec

06/06 23:30
 

Spartakus Daleszyce

Avia Swidnik

07/06 00:00
 

Inter Milan U20

Juventus U19

06/06 21:00
 

Banik Ostrava u19

Frydek-mistek u19

06/06 23:30
 

Unicov

Velke Mezirici

07/06 00:00
 

Mohelnice

Sardice

06/06 22:30
 

Triglav Gorenjska

NK Ptuj Drava

06/06 19:00
 

IS Halmia

Assyriska Bk

06/06 20:00
 

Ullared

Hittarps Ik

06/06 19:00
 

Ifk Trelleborg Womens

Borgeby Fk Womens

06/06 20:00
 

Torns IF

Oskarshamns AIK

06/06 21:00
 

Tvaakers IF

Kristianstads FF

06/06 21:00
 

Atvidabergs FF

Karlskrona

06/06 22:00
 

Skovde AIK

Ljungskile SK

06/06 22:00
 

Husqvarna FF

Lunds BK

06/06 22:00
 

Utsiktens BK

Eskilsminne IF

06/06 22:00
 

Angelholms FF

Mjallby AIF

06/06 23:00
 

IK Oddevold

Grebbestads If

06/06 20:00
 

Carlstad United BK

Skelleftea Ff

06/06 20:00
 

Umea FC

Vasteras

06/06 21:00
 

Akropolis IF

Sollentuna United FF

06/06 22:00
 

Syrianska

Fc Linkoping City

06/06 22:00
 

Nykopings BIS

Rynninge IK

06/06 23:00
 

Sandvikens IF

Arameisk-syrianska If

07/06 00:00
 

Bk Forward

Karlslunds If Hfk

06/06 20:00
 

Karlbergs BK

Ifk Stocksund

07/06 00:00
 

Trans Narva

Parnu Linnameeskond

07/06 00:00
 

Nomme JK Kalju

Kuressaare

07/06 00:30
 

Flora Tallinn

Tartu JK Tammeka

06/06 16:15
 

Heidelberg United U21

Bulleen Lions U21

06/06 18:20
 

Heidelberg United

Fc Bulleen Lions

06/06 15:00
 

Incheon Korail

Gangneung

06/06 15:00
 

Mokpo City

Gyeongju KHNP

06/06 17:00
 

Anyang

Busan I'Park

06/06 17:00
 

Bucheon 1995

Suwon

06/06 18:00
 

Asan Mugunghwa

Seongnam Ilhwa Chunma

06/06 18:00
 

Daejeon Citizen

Ansan Greeners

06/06 21:30
 

Zakho

Baghdad

07/06 03:00
 

Karbalaa

Alsinaat Alkahrabaiya

06/06 22:00
 

Negeri Sembilan

Perak

06/06 22:00
 

Selangor PB

Selangor PKNS

07/06 02:00
 

Wanderers FC

Centro Atletico Fenix

07/06 02:00
 

Cerro Montevideo

Racing Club Montevideo

07/06 02:00
 

Liverpool P

Rampla Juniors

07/06 02:00
 

Danubio FC

Nacional Montevideo

07/06 08:30
 

Deportes Tolima

Atletico Nacional

07/06 04:00
 

Melipilla

Santiago Wanderers

07/06 02:00
 

Sporting Cristal

Real Garcilaso

07/06 04:30
 

Deportivo Union Comercio

Universitario de Deportes

07/06 06:45
 

Sport Rosario

Melgar

07/06 09:00
 

Sport Boys Warnes

Comerciantes Unidos

07/06 07:00
 

Carabobo

Mineros de Guayana

06/06 23:30
 

Zdar Nad Sazavou

Velka Bites

07/06 00:00
 

Afk Tuchlovice

Sokol Libis

07/06 02:30
 

Cockhill Celtic

Letterkenny Rovers

06/06 23:15
 

Inter Turku 2

Tpk

06/06 23:30
 

Savu

Kultsu

07/06 00:00
 

Virkia

I Jbk

07/06 00:30
 

Tp 47 Ii

As Moon

06/06 21:00
 

Torque Reserves

Penarol Reserve

06/06 21:10
 

Skovde Aik U19

Vasalunds If U19

06/06 20:00
 

Nzoia United

Mathare United

06/06 20:00
 

Nakumatt

Wazito