livescore - live soccer scores

Fixtures: 05 Jun 2018 Soccer Fixtures & Schedule

05/06 17:00
 

Lecce U19

Fondi U19

05/06 18:00
 

Ang Thong Fc

Air Force Central

05/06 18:10
 

Nakhon Pathom FC

Samut Sakhon

05/06 19:00
 

Chainat FC

North Bangko College

05/06 20:00
 

Afc Leopards Sc

Singida United

05/06 21:00
 

Renate U19

Reggiana Youth

05/06 21:25
 

Santarcangelo U19

Ac Feralpisalo U19

05/06 21:30
 

Real Succes Ss11 Womens

Maksimum Womens

05/06 22:00
 

Kazakhstan

Azerbaijan

05/06 22:30
 

Chinese Taipei

New Zealand

05/06 23:00
 

Bulgaria U18

Georgia U19

05/06 23:00
 

Germany Womens U20

Usa Womens U20

05/06 23:30
 

Jk Retro

Jk Piraaja Tallinn

06/06 00:00
 

Russia

Turkey

06/06 01:00
 

Albania U21

Belarus U21

06/06 01:30
 

Romania

Finland

06/06 01:45
 

France Womens U20

Haiti Womens U20

06/06 02:00
 

Luxembourg

Georgia

06/06 04:30
 

Atletico Paranaense U23

Santos U23

06/06 06:00
 

Panama (w)

Nicaragua (w)

05/06 22:00
 

China U21

Portugal U21

05/06 22:00
 

South Korea U19

Qatar U19

06/06 08:30
 

Sao Paulo

Internacional RS

05/06 16:00
 

Fishsan Khanh Hoa

Kon Tum

05/06 16:30
 

Nam Dinh 2

Pho Hien

05/06 18:25
 

Ba Ria Vung Tau

Tien Giang

05/06 23:00
 

South Africa

Namibia

06/06 01:30
 

Swaziland

Botswana

05/06 23:00
 

Norway Womens U19

Greece Womens U19

05/06 23:00
 

Iceland Womens U19

Poland Womens U19

05/06 19:00
 

Nordsjaelland U19

Brondby U19

05/06 23:30
 

Fk Loko Vltavin

Sokol Brozany

06/06 07:00
 

Philadelphia Union

Richmond Kickers

06/06 07:00
 

Louisville City

New England Revolution

06/06 07:00
 

DC United

North Carolina

06/06 00:00
 

Lithuania

Latvia

05/06 22:00
 

PSMS Medan

Persib Bandung

05/06 19:55
 

Sportakademklub Moscow

Fsm

05/06 21:45
 

Vulkan

Prialit Reutov

05/06 22:55
 

Rosich

Burevestnik

05/06 22:55
 

Chertanovo Moscow

Inter Alpha

05/06 23:00
 

Strogino Moscow

Letnii Dozhdik

05/06 23:15
 

Troitsk

Lokomotiv Moscow

05/06 23:15
 

Zelenograd

Khimki M

06/06 00:00
 

Ruch Zdzieszowice

Skra Czestochowa

06/06 00:00
 

Atalanta U19

Fiorentina U20

05/06 17:00
 

Sparta Praha U19

Bohemians 1905 U19

05/06 20:00
 

Mfk Karvina U19

Pribram U19

05/06 23:00
 

Spartak Hulin

Slavia Kromeriz

05/06 23:00
 

IFK Varnamo U21

Falkenbergs FF U21

06/06 00:00
 

Jonkopings Sodra IF U21

Osters U21

05/06 23:30
 

Ik Brage U21

Degerfors IF U21

06/06 01:00
 

Gefle IF

Helsingborg IF

06/06 01:30
 

IK Sleipner

Afk Linkoping

05/06 23:30
 

Paide Linnameeskond

Viljandi Jk Tulevik

06/06 01:30
 

JK Tallinna Kalev

Levadia Tallinn

06/06 00:30
 

Pohja Sakala

Tallinna Jk Legion

05/06 17:00
 

Gungahlin United

Woden Valley

05/06 17:30
 

Logan Lightning

Brisbane City SC

05/06 15:00
 

Busan Transportation

Gimhae City

05/06 15:00
 

Cheonan City

Changwon City

05/06 22:00
 

Kedah

Kelantan FA

05/06 22:00
 

Pknp

Terengganu

05/06 22:00
 

Kuala Lumpur

Melaka FC

06/06 06:15
 

Criciuma

Paysandu (PA)

06/06 06:15
 

Coritiba (PR)

CRB (AL)

06/06 06:15
 

Juventude Rs

Atletico Clube Goianiense

06/06 06:15
 

Figueirense (SC)

Londrina (PR)

06/06 07:30
 

CSA Alagoas AL

Guarani

06/06 07:30
 

Sampaio Correa (MA)

Avai

06/06 07:30
 

Boa Esporte Clube

Sao Bento

06/06 08:30
 

Vila Nova (GO)

Fortaleza

06/06 08:30
 

Ponte Preta

Goias

06/06 08:30
 

Oeste Sp

Brasil De Pelotas Rs

06/06 07:00
 

Cerro Porteno

Guarani CA

06/06 04:30
 

Em Deportivo Binacional

Utc Cajamarca

06/06 09:00
 

Alianza Lima

Deportivo Municipal

06/06 02:00
 

Atletico Pr Paranaense U19

Andraus Brasil/pr U19

05/06 21:30
 

Ttg Ugra Yugorsk Futsal

Sibiryak Bratsk Futsal

06/06 01:00
 

Keflavik Njardvik U19

Ibv Kfs Kfr U19

06/06 02:00
 

Virgin Grid U19

Afturelding Hviti U19

06/06 03:00
 

Grindavik Sindri U19

Fh Hafnarfjordur U19

06/06 04:00
 

Valur Reykjavik U19

Hk Kopavogur U19

05/06 23:30
 

Vakp

Ps 44 Valkeakoski

06/06 00:00
 

Esse IK

Kps

06/06 00:00
 

Peltirumpu

Sudet

06/06 00:15
 

Ponnistajat

Espa

06/06 00:30
 

Ps Kemi Academy

Hercules Ii

06/06 02:20
 

Nacional De Montevideo Reserves

Boston River Reserve

05/06 20:05
 

Libertad Asuncion Reserves

Guarani Asuncion Reserves

05/06 21:35
 

Rayon Sports

Amagaju

05/06 20:00
 

Woldia Sc

Welwalo Adigrat

05/06 20:00
 

Jimma Aba Jifar

Saint George

06/06 01:30
 

Fv Austria Xiii

Wiener Viktoria