livescore - live soccer scores

Fixtures: 03 Jun 2018 Soccer Fixtures & Schedule

04/06 08:45
 

Sporting Kansas City

Minnesota United

04/06 00:30
 

Cittadella

Bari

04/06 03:15
 

Venezia

Perugia

03/06 21:00
 

Isloch Minsk

Vigvam Smolevichy

03/06 23:00
 

Torpedo Zhodino

Slutsksakhar Slutsk

04/06 02:00
 

Usc Bassam

Af Amadou Diallo Djekanou

03/06 21:00
 

Japan U21

Canada U21

03/06 23:30
 

Portugal U19

Turkey U21

04/06 03:00
 

Bahia

Gremio

04/06 03:00
 

Flamengo

Corinthians

04/06 03:00
 

Santos

Vitoria Salvador BA

04/06 03:00
 

America Mineiro

Atletico Paranaense

04/06 06:00
 

Ceara

Cruzeiro

03/06 12:00
 

Matsumoto Yamaga FC

Tochigi SC

03/06 13:00
 

Oita Trinita

Roasso Kumamoto

03/06 13:00
 

Yokohama

Tokyo Verdy

03/06 18:00
 

Đà Nẵng

Sông Lam Nghệ An

03/06 18:00
 

Quảng Nam

Cần Thơ

03/06 18:00
 

Hoàng Anh Gia Lai

Tp Ho Chi Minh

03/06 19:00
 

Than Quảng Ninh

Bình Dương

03/06 19:00
 

Sài Gòn FC

Hải Phòng

03/06 20:00
 

Nam Dinh FC

Thanh Hóa

03/06 20:00
 

Hà Nội FC

Khanh Hoa

03/06 18:00
 

Celta Vigo B

Futbol Club Cartagena

03/06 23:00
 

Extremadura

CD Mirandes

04/06 01:00
 

Elche

Sporting De Gijon B

03/06 22:00
 

TP47 Tornio

Jakobstads Bollklubb

03/06 23:30
 

Gbk Kokkola

Sjk Akatemia

03/06 23:30
 

Zimbabwe

Botswana

03/06 21:00
 

South Africa

Madagascar

03/06 21:00
 

Napsa Stars

Green Buffaloes

03/06 21:05
 

Zesco United Ndola

Nakambala Leopards

03/06 16:15
 

Prevysov

Sk Polaban Nymburk

03/06 23:00
 

Benesov

Benatky Nad Jizerou

03/06 23:00
 

Sokol Zapy

Stechovice

04/06 08:00
 

Sc Scarborough Ontario

Ukraine United

03/06 20:00
 

Alta

Stabaek B

03/06 20:00
 

Mjolner

Fram Larvik

04/06 00:00
 

Honefoss

Odd Grenland B

04/06 00:00
 

Fredrikstad

Raufoss

04/06 00:00
 

Grorud IL

Baerum SK

03/06 21:00
 

Ullensaker/Kisa IL

Tromsdalen UIL

04/06 00:00
 

Levanger

Sogndal

04/06 00:00
 

Nest-Sotra

Aalesund

04/06 00:00
 

Asane Fotball

Mjondalen

04/06 00:00
 

Ham-Kam

Jerv

04/06 00:00
 

Strommen

Notodden FK

03/06 22:00
 

Stjordals Blink

Vard Haugesund

04/06 00:00
 

IL Hodd

Bryne

03/06 22:00
 

Dziugas Telsiai

Baltija Panevezys

03/06 22:00
 

Kupiskis

Taip

03/06 22:00
 

Dfk Dainava Alytus

Utenis Utena

03/06 18:00
 

Kakamega

Young Africans

03/06 20:00
 

Union Berlin Womens

Magdeburger Ffc Womens

03/06 22:00
 

Albania

Ukraine

03/06 22:00
 

Brazil

Croatia

03/06 22:20
 

Indonesia U23

Thailand U23

03/06 23:00
 

Andorra

Cape Verde

03/06 23:45
 

Austria U21

Czech U21

04/06 00:00
 

Georgia U21

Wales U21

04/06 01:00
 

Costa Rica

Northern Ireland

04/06 01:00
 

Padania

Szekely Land

04/06 01:10
 

Tuvalu

Matabeleland

04/06 02:05
 

Argentino De Rosario

Coronel Aguirre

04/06 02:10
 

Saudi Arabia

Peru

04/06 03:00
 

Spain

Switzerland

04/06 05:30
 

Algeria U21

Egypt U23

04/06 07:00
 

Barbados

Belize

03/06 23:30
 

Orgryte

Falkenbergs FF

03/06 21:00
 

Landskrona BoIS

GAIS

03/06 12:00
 

Jef U Ichi.chiba (w)

Nagano Parceiro (w)

03/06 12:00
 

Vegalta Sendai (w)

Nippon Sport Science University (w)

03/06 13:00
 

Urawa Reds (w)

Cerezo Osaka Sakai (w)

03/06 20:30
 

Nurafshon

Hotira Namangan

03/06 20:30
 

Iftixor Oltiariq

Pfc Labsa

03/06 21:00
 

Sherdor Samarqand

Lokomotiv Bfk

04/06 02:00
 

Al Mdeebe

Dhufar

04/06 02:00
 

AL-Nahda

Fnjaa SC

04/06 02:00
 

Al Shabab Oma

Oman Club

04/06 02:00
 

Al-Suwaiq Club

Sohar Club

04/06 02:00
 

Muscat

Al Oruba Sur

04/06 02:00
 

Al Nasr(OMA)

Saham

04/06 02:00
 

Alslam

Mrbat

03/06 21:30
 

St.Polten

SC Wiener Neustadt

04/06 03:00
 

Ca Furrial

Libertador

04/06 03:10
 

Yaracuy

LALA

03/06 17:00
 

St Polten Womens

Usc Landhaus Womens

03/06 17:00
 

Vorderland Womens

Sturm Graz/stattegg Womens

04/06 00:00
 

Slavija Pleternica

Belisce

04/06 00:00
 

Dugo Selo

Vrapce

04/06 00:00
 

Trnje

Opatija

04/06 00:00
 

Zagorec

Maksimir

04/06 00:00
 

NK Zagreb

Vinogradar

04/06 00:00
 

Bijelo Brdo

Cepin

04/06 00:10
 

Dubrava Zagreb

Rudar Labin

04/06 03:30
 

Colchagua Cd

General Velasquez

04/06 06:00
 

Cd Rengo Unido

Osorno

03/06 21:30
 

Madura United

Bali United

03/06 19:30
 

Holbaek

Fa 2000

03/06 19:00
 

Brondby Womens

Kolding Bk Womens

03/06 19:15
 

Ob Womens

Vsk Aarhus Womens

03/06 20:00
 

Ballerup Skovlunde Womens

Fortuna Hjorring Womens

04/06 09:05
 

Seattle Reign Womens

Orlando Pride Womens

03/06 20:00
 

Spartans Womens

Hibernians Womens

03/06 20:00
 

Forfar Farmington Womens

Hamilton Womens

03/06 21:00
 

Glasgow Rangers Womens

Celtic Womens

03/06 19:30
 

Lidkopings Fk Womens

Assi If Womens

03/06 13:00
 

Cairns

Brisbane Roar Am

04/06 01:55
 

Alianza Atletico

Cienciano

04/06 01:55
 

Juan Aurich

Univ. Cesar Vallejo

04/06 04:00
 

Alfredo Salinas

Atletico Grau

04/06 04:30
 

Deportivo Hualgayoc

Victoria Sports

03/06 12:00
 

Heidelberg United U20

Port Melbourne Sharks Sc U20

03/06 18:00
 

Vitoria Sc Guimaraes U17

Spg C Braga U17

04/06 00:00
 

Benfica U17

Belenenses U17

03/06 18:00
 

Porto Sad U17

Sporting Lisbon Sad U17

03/06 23:00
 

Atleico Malaga Womens

Plaza Argel Womens

03/06 20:00
 

Hallen

International Leipzig

03/06 20:00
 

FSV Frankfurt

Strausberg

03/06 20:00
 

Hertha 06 Charlotten

Hertha Zehlendorf

03/06 20:00
 

FSV Optik Rathenow

Malchower Sv

03/06 20:00
 

Sc Staaken

TeBe Berlin

03/06 20:00
 

Einheit Kamenz

Sv 1899 Merseburg

03/06 20:00
 

Schott Jena

Vfc Plauen

03/06 20:00
 

Villingen

Bayern Alzenau

03/06 21:00
 

Spvg Schonnebeck

SF Baumberg

03/06 21:00
 

SV Straelen

Vfr Krefeld Fischeln

03/06 21:00
 

Turu Dusseldorf

VFB Homberg

03/06 21:00
 

VfB Hilden

Cronenberger Sc

03/06 21:30
 

Tv Herkenrath

Bergisch Gladbach 09

04/06 08:00
 

Twenty 11

Nelson Suburbs

04/06 09:00
 

Havelock North Wanderers

Western Suburbs

04/06 01:00
 

Olmedo Riobamba

Liga de Loja

04/06 04:30
 

Orense Sc

Mushuc Runa

04/06 05:00
 

Gualaceo Sc

Cds Santa Rita

03/06 20:00
 

Fcr 2001 Duisburg (w)

Ff Usv Jena (w)

03/06 20:00
 

Werder Bremen Womens

Hoffenheim (w)

03/06 20:00
 

Wolfsburg womens

Koln Womens

03/06 17:00
 

Lechia Tomaszow Mazowiecki

Sieradz

03/06 17:00
 

Pogon Szczecin Ii

Baltyk Gdynia

03/06 17:15
 

Pelikan Lowicz

Legia Warszawa B

03/06 18:00
 

Kp Starogard Gdanski

Gks Przodkowo

03/06 19:00
 

Gawin Sleza Wroclaw

Miedz Legnica Ii

03/06 22:00
 

Swit Skolwin

Jarota Jarocin

03/06 22:00
 

Gwarek Tarnowskie Gory

Siarka Tarnobrzeg

03/06 23:00
 

Gks Pniowek Pawlowice Slaskie

Gornik Ii Zabrze

03/06 23:00
 

GKP Gorzow Wielkopolski

Polonia Glubczyce

03/06 23:00
 

Piast Zmigrod

Gornik Polkowice

03/06 23:00
 

Wisla Sandomierz

Jks Jaroslaw

03/06 23:00
 

Stal Rzeszow

Podhale Nowy

03/06 18:45
 

Chojniczanka Chojnice

Bytovia Bytow

03/06 18:45
 

Chrobry Glogow

Olsztyn OKS 1945

03/06 18:45
 

GKS Katowice

Gornik Leczna

03/06 18:45
 

Puszcza Niepolomice

Miedz Legnica

03/06 18:45
 

Rakow Czestochowa

Pogon Siedlce

03/06 18:45
 

Stal Mielec

Podbeskidzie

03/06 18:45
 

Wigry Suwalki

Ruch Chorzow

03/06 18:45
 

Zaglebie Sosnowiec

GKS Tychy

03/06 16:15
 

Unicov

Odra Petrkovice

03/06 20:00
 

Stromsgodset U19

Start Kristiansand U19

03/06 21:00
 

Hottur Egilsstadir

Grotta Seltjarnarnes

03/06 22:00
 

Kari

Tindastoll Sauda

03/06 22:00
 

Magni

Throttur

04/06 00:00
 

Fram Reykjavik

IA Akranes

04/06 02:00
 

UMF Selfoss

Vikingur Olafsvik

04/06 00:00
 

Ka Akureyri

Vikingur Reykjavik

04/06 02:00
 

IBV Vestmannaeyjar

KR Reykjavik

04/06 04:00
 

Breidablik

Stjarnan

03/06 23:00
 

Zalaegerszegi TE

Mte Mosonmagyarovar

03/06 23:00
 

Budafoki Mte

Budaorsi Sc

03/06 21:00
 

Vittsjo Gik Womens

Vaxjo Ff Womens

03/06 22:00
 

Husqvarna FF

Atvidabergs FF

03/06 22:00
 

Eskilstuna City FK

Haninge

03/06 23:00
 

Vinbergs If

Ullared

03/06 23:00
 

Assyriska FF

Sandvikens IF

03/06 13:00
 

Melbourne Victory Fc Am

Langwarrin

03/06 13:00
 

Werribee City Sc

Goulburn Valley Suns

03/06 13:00
 

Nunawading City

North Geelong Warriors

03/06 13:30
 

West Adelaide

Adelaide Comets

03/06 13:30
 

West Torrens Birkalla

Adelaide City

03/06 13:50
 

Adelaide United Fc Youth

North Eastern Metrostars

03/06 14:00
 

South Melbourne

Fc Bulleen Lions

03/06 14:00
 

Heidelberg United

Port Melbourne Sharks

03/06 15:00
 

Brisbane Knights

North Pine

03/06 15:00
 

Gangneung

Mokpo City

03/06 15:00
 

Gyeongju KHNP

Incheon Korail

03/06 18:00
 

Daejeon Citizen

Gwangju

03/06 18:00
 

Ansan Greeners

Seoul E Land

03/06 12:00
 

Orca Kamogawa Womens

Shizuoka Sangyo University (w)

03/06 12:00
 

Iga Kunoichi (w)

As Elfen Sayama (w)

03/06 12:00
 

As Harima Albion (w)

Setagaya Sfida (w)

03/06 21:30
 

Al Hussein Irbid

Al Najaf

04/06 03:00
 

Al Shorta

Al Zawraa

04/06 03:00
 

Naft Misan

Al Bahri

04/06 03:00
 

Al Minaa

Naft Alwasat

03/06 20:30
 

Tampines Rovers FC

Young Lions

03/06 20:30
 

Albirex Niigata FC

DPMM FC

03/06 16:00
 

Shenyang City Public

Yanbian Beiguo

03/06 22:00
 

Negeri Sembilan

Selangor PKNS

03/06 21:15
 

Centro Atletico Fenix

Cerro Montevideo

04/06 02:00
 

Ca Atenas

Ca River Plate

04/06 02:00
 

Wanderers FC

Liverpool P

04/06 05:00
 

Torque

Defensor

04/06 03:00
 

Sportivo Iteno

Ovetense

04/06 03:00
 

Ri 3 Corrales

Sportivo Trinidense

04/06 04:30
 

Deportivo Capiata

Olimpia Asuncion

04/06 06:45
 

Libertad Asuncion

Independiente Fbc

04/06 03:00
 

Santiago Wanderers

Cobreloa

04/06 03:30
 

La Serena

Huadiwei Sub

04/06 04:00
 

San Marcos De Arica

Coquimbo Unido

04/06 04:00
 

Nublense

Cd Magallanes

04/06 02:30
 

Academia Deportiva Cantolao

Inti Gas Deportes

04/06 05:00
 

Dep. San Martin

Universitario de Deportes

04/06 01:00
 

Sociedad Deportiva Aucas

Guayaquil City

04/06 06:00
 

Macara

Barcelona Sporting Club

04/06 07:00
 

Caracas FC

Zamora Barinas

04/06 03:00
 

Jorge Wilstermann

The Strongest

04/06 05:05
 

Bolivar

San Jose

04/06 05:15
 

Real Potosi

Club Guabira

03/06 16:00
 

Hfk Olomouc B

Tj Medlov

03/06 16:15
 

Admira Praha

Cechie Vykan

03/06 16:15
 

Opava Ii

Mfk Havirov

03/06 16:30
 

Karlovy Vary Dvory

Slavoj Cesky Krumlov

03/06 16:30
 

Sapeli Polna

Zdar Nad Sazavou

03/06 22:30
 

Sk Pribyslav

Jaromerice Nad Rokytnou

03/06 23:00
 

Bohumin

Nove Sady

03/06 23:00
 

Sk Jankov

Malse Roudne

03/06 23:00
 

Sk Rakovnik

Sk Senci Doubravka

03/06 23:00
 

Frenstat Pod Radhostem

Ssk Bilovec

03/06 23:00
 

Krnov

Polanka

03/06 23:00
 

Pusta Polom

Hermanice

03/06 23:00
 

So Bruntal

Haj Ve Slezsku

03/06 22:00
 

PK-35

Tote

03/06 16:00
 

Heniu Prundu Bargaului Womens

Fairplay Bucuresti Womens

03/06 16:00
 

Uni Alexandria Womens

Cfr Timisoara Womens

04/06 01:30
 

Csa Steaua

As Academia Rapid

03/06 20:00
 

Sollentuna Fk U19

Ik Sirius Fk U19