livescore - live soccer scores

Fixtures: 02 Jun 2018 Soccer Fixtures & Schedule

03/06 05:10
 

Portland Timbers

Los Angeles Galaxy

03/06 07:37
 

Atlanta United

Philadelphia Union

03/06 07:37
 

Columbus Crew

Toronto

03/06 07:37
 

Montreal Impact

Houston Dynamo

03/06 07:37
 

New England Revolution

New York Red Bulls

03/06 07:50
 

New York City

Orlando City

03/06 08:07
 

Dallas

Los Angeles

03/06 08:30
 

Chicago Fire

San Jose Earthquakes

03/06 09:30
 

Real Salt Lake

Seattle Sounders

03/06 02:30
 

Alcorcon

Reus Deportiu

03/06 02:30
 

Barcelona B

Zaragoza

03/06 02:30
 

Cordoba

Sporting de Gijon

03/06 02:30
 

Gimnastic Tarragona

Rayo Vallecano

03/06 02:30
 

Granada

Cadiz

03/06 02:30
 

CD Lugo

Almeria

03/06 02:30
 

Numancia

Cultural Leonesa

03/06 02:30
 

Real Oviedo

SD Huesca

03/06 02:30
 

Tenerife

Albacete

03/06 02:30
 

Valladolid

Osasuna

02/06 23:00
 

Pro Patria

Vibonese

02/06 22:00
 

Ps Kemi

Lahti

02/06 22:00
 

Honka

Ilves Tampere

03/06 00:00
 

IFK Mariehamn

Inter Turku

03/06 01:00
 

Varteks Varazdin

Istra 1961

02/06 13:00
 

Yokohama F Marinos

Vissel Kobe

02/06 14:00
 

Ventforet Kofu

Urawa Red Diamonds

02/06 15:00
 

Gamba Osaka

Jubilo Iwata

02/06 18:00
 

Shonan Bellmare

Vegalta Sendai

02/06 19:45
 

Torpedo Maz Minsk

Dinamo Brest

02/06 21:45
 

Dnepr Mogilev

Vitebsk

02/06 23:45
 

Gomel

Luch Minsk

03/06 01:45
 

Gorodeya

BATE Borisov

02/06 21:00
 

South Korea U19

Scotland U21

02/06 23:30
 

France U20

Togo U21

02/06 22:00
 

Grifk

Kiffen

02/06 22:00
 

Hjs Akatemia

Salon Palloilijat Salpa

02/06 22:00
 

Jazz Pori

Kapa Helsinki

02/06 22:00
 

Kaapo[kaarinan Pojat]

Musa

03/06 03:00
 

Atletico-MG

Chapecoense

03/06 03:00
 

Internacional RS

Sport Recife

03/06 08:00
 

Palmeiras

Sao Paulo

03/06 06:00
 

Vasco da Gama

Botafogo

02/06 13:00
 

Avispa Fukuoka

Tokushima Vortis

02/06 14:00
 

Gifu

Mito Hollyhock

02/06 15:00
 

Machida Zelvia

Ehime

02/06 15:00
 

Omiya Ardija

Kamatamare Sanuki

02/06 16:00
 

JEF United Ichihara

Renofa Yamaguchi

02/06 18:00
 

Zweigen Kanazawa FC

Kyoto Purple Sanga

02/06 18:00
 

Okayama

Yamagata Montedio

03/06 00:00
 

Fuenlabrada

Villarreal B

02/06 22:00
 

Japs

JIPPO

02/06 22:00
 

LPS Helsinki

Mypa

02/06 22:00
 

Vaajakoski

Pk Keski Uusimaa Pkku

02/06 22:00
 

Narpes Kraft

Sc Kufu-98

02/06 22:00
 

Oulun Ls

Vifk Vaasa

02/06 22:00
 

Pk-37

Js Hercules

02/06 21:00
 

Zambia

Namibia

02/06 23:30
 

Lesotho

Swaziland

02/06 21:15
 

Aalborg Bk U19

Randers Fc U19

02/06 16:15
 

Fk Loko Vltavin

Dobrovice

02/06 16:30
 

Litomerice

Pisek

02/06 23:00
 

Domazlice

Viktorie Jirny

02/06 23:00
 

Jiskra Usti Nad Orlici

Slavoj Vysehrad

03/06 06:30
 

Sc Waterloo

Real Mississauga

03/06 08:30
 

Brantford Galaxy Sc

London City

02/06 20:00
 

Skeid Oslo

FK Vidar

02/06 22:00
 

Nardo

KFUM Oslo

03/06 02:00
 

Arendal

Brattvag

02/06 22:00
 

Floy Flekkeroy Il

Egersunds IK

02/06 22:00
 

Kjelsas IL

Valerenga B

02/06 22:00
 

Moss

Elverum

02/06 22:00
 

Asker

Nybergsund IL Trysil

03/06 00:00
 

Sandnes Ulf

Kongsvinger

02/06 20:00
 

Grobina

Fk Auda Riga

02/06 22:00
 

Bfc Daugavpils

Rigas Tehniska Universitate

02/06 22:00
 

Tukums-2000

Preilu

02/06 22:00
 

Balvu Vilki

Super Nova

02/06 16:00
 

Queensland Lions SC

Brisbane Olympic United FC

02/06 14:00
 

Sunshine Coast

Magpies Crusaders

02/06 16:00
 

Gold Coast United

Redlands United FC

02/06 19:30
 

Thailand

China

02/06 22:30
 

Kenya

New Zealand

02/06 23:00
 

Latvia

Estonia

03/06 00:15
 

England

Nigeria

03/06 00:30
 

Ajax Amsterdam Womens

Psv Eindhoven Womens

03/06 01:40
 

Austria

Germany

03/06 01:45
 

Sweden

Denmark

03/06 02:15
 

Montenegro

Slovenia

03/06 02:45
 

Belgium

Portugal

03/06 03:05
 

Ireland Republic

USA

03/06 04:00
 

Iceland

Norway

03/06 04:00
 

Niger

Uganda

03/06 05:00
 

Tunisia U23

Mauritania U23

03/06 08:00
 

Mexico

Scotland

03/06 08:30
 

Honduras

El Salvador

02/06 22:00
 

Enskede Ik

Huddinge If

02/06 20:15
 

Varmdo IF

Motala AIF

03/06 00:00
 

Municipal Santiago

Linares Unido

03/06 07:00
 

Deportes Santa Cruz

Fernandez Vial

02/06 17:00
 

Napredak U19

Radnicki 1923 U19

02/06 17:00
 

Cukaricki U19

Brodarac U19

02/06 17:00
 

Spartak Zdrepceva Krv U19

Radnicki Pirot U19

02/06 20:00
 

Moravac Orion U19

Vozdovac U19

02/06 21:00
 

Radnicki Nis U19

Rad U19

03/06 02:00
 

Miramar Misiones

Tacuarembo

02/06 21:30
 

Sriwijaya Palembang

Persela Lamongan

02/06 19:00
 

Vejgaard B

Viby

02/06 19:00
 

Tarup Paarup If

B 1909 Odense

02/06 17:20
 

Amkar Unior Perm

Tobol Kurgan

02/06 19:50
 

Metallurg Asha

Torpedo Miass

03/06 03:30
 

Argentina Womens U20

Chile Womens U20

03/06 06:00
 

Colombia Womens U20

Ecuador Womens U20

03/06 08:30
 

Bolivia Womens U20

Paraguay Womens U20

03/06 11:00
 

Lautoka

Rewa

03/06 09:00
 

Labasa

Nadi

02/06 17:00
 

Vejle Womens

Thisted Fc Womens

03/06 09:00
 

Washington Spirit Womens

Chicago Red Stars Womens

02/06 18:00
 

Tammeka Tartu Womens

Ajax Tallinna Womens

02/06 18:00
 

Lootos Polva Womens

Levadia Tallinn Womens

02/06 14:00
 

Northcote City U20

Pascoe Vale Sc U20

02/06 14:15
 

Hume City U20

Kingston City U20

02/06 14:15
 

South Melbourne U20

Bulleen Lions U20

02/06 15:00
 

Dandenong Thunder U20

Bentleigh Greens U20

02/06 21:35
 

Viktoria Arnoldsweiler

Blau Weib Friesdorf

02/06 23:00
 

Vysne Opatske

Tesla Stropkov

02/06 23:30
 

Lokomotiva Devinska Nova Ves

Vajnory

02/06 23:30
 

Sk Bahon

Slovan Bratislava B

02/06 20:00
 

Admira Landhaus

Sr Donaufeld Wien

02/06 20:00
 

Sportunion Mauer

Slovan Hac

02/06 22:00
 

Asv Spratzern

Sv Stripfing Weiden

02/06 22:00
 

Fv Austria Xiii

Favoritner Ac

02/06 22:00
 

Post Sv Wien

Sv Donau

02/06 18:00
 

Gornik Zabrze Youth

Piast Gliwice Youth

02/06 18:00
 

Wisla Krakow Youth

Lks Lodz Youth

02/06 18:00
 

Progres Krakow Youth

Polonia Warszawa Youth

02/06 18:00
 

Pogon Szczecin Youth

Zaglebie Lubin Youth

02/06 18:00
 

Stal Rzeszow Youth

Motor Lublin Youth

02/06 18:00
 

Sms Lodz Youth

Cracovia Krakow Youth

02/06 18:00
 

Chrobry Glogow Youth

Arka Gdynia Youth

02/06 18:00
 

Lech Poznan Youth

Slask Wroclaw Youth

02/06 18:00
 

Podbeskidzie Bielsko Biala U21

Warta Poznan Youth

02/06 18:05
 

Legia Warszawa Youth

Korona Kielce Youth

02/06 20:00
 

Odra Opole Youth

Pogon Szczecin Youth

02/06 19:00
 

Avia Swidnik

Cwks Resovia Rzeszow

02/06 21:00
 

Sola Oswiecim

Trzebinia Siersza

02/06 23:00
 

Znicz Pruszkow

KS Energetyk ROW

02/06 23:00
 

Blekitni Stargard Szczecinski

Gryf Wejherowo

02/06 23:00
 

Olimpia Elblag

Rozwoj Katowice

02/06 23:00
 

Belchatow

Radomiak Radom

02/06 23:00
 

Stal Stalowa Wola

Mks Kluczbork

02/06 23:00
 

Warta Poznan

Siarka Tarnobrzeg

02/06 23:00
 

Wisla Pulawy

Garbarnia Krakow

02/06 23:00
 

Wislanie Jaskowice

Spartakus Daleszyce

02/06 23:00
 

Zaglebie Lubin B

Rekord Bielsko Biala

03/06 00:00
 

Polonia Warszawa

Mks Elk

03/06 01:30
 

Kszo Ostrowiec

Podlasie Biala Podlaska

02/06 21:00
 

Odra Opole

Olimpia Grudziadz

02/06 16:30
 

Opava U19

Zlin U19

02/06 17:00
 

Pardubice U19

Synot Slovacko U19

02/06 17:00
 

Sk Sigma Olomouc u19

Mfk Karvina U19

02/06 17:00
 

Slavia Praha u19

Mlada Boleslav U19

02/06 17:00
 

Sparta Praha U19

Viktoria Plzen U19

02/06 17:30
 

Pribram U19

Hradec Kralove u19

02/06 18:15
 

Teplice U19

Brno U19

02/06 19:00
 

Bohemians 1905 U19

Frydek-mistek u19

02/06 20:00
 

Banik Ostrava u19

Ceske Budejovice u19

02/06 22:30
 

Rymarov

Lisen

02/06 23:00
 

HFK Olomouc

Mohelnice

02/06 23:00
 

Hlucin

Sardice

02/06 22:00
 

Umf Vidir

Vestri

02/06 22:00
 

Umf Afturelding

Fjardabyggd

02/06 22:00
 

Volsungur Husavik

Huginn

03/06 00:00
 

Ir Reykjavik

Thor Akureyri

03/06 01:00
 

Diosgyor

Fehervar Videoton

03/06 01:00
 

Ujpesti TE

Debreceni VSC

03/06 01:00
 

Szombathelyi Haladas

Mezokovesd-Zsory

03/06 01:00
 

Budapest Honved

Vasas

03/06 01:00
 

Videoton Puskas Akademia

Paksi SE

03/06 01:00
 

Balmazujvaros

Ferencvarosi TC

02/06 22:00
 

Jaro

Ekenas IF Fotboll

02/06 22:00
 

Klubi 04

Ac Kajaani

02/06 22:00
 

Kpv

AC Oulu

02/06 22:00
 

KTP Kotka

Haka

02/06 23:00
 

NK Ptuj Drava

Triglav Gorenjska

02/06 16:00
 

Ripensia Timisoara

Stiinta Miroslava

02/06 17:00
 

Snagov

Afc Hermannstadt

02/06 17:00
 

Dacia Unirea Braila

Pandurii

02/06 17:00
 

Metaloglobus

Dunarea Calarasi

02/06 23:30
 

Botosani

Gaz Metan Medias

03/06 02:30
 

Juventus Bucharest

Cs Voluntari

03/06 02:30
 

Concordia Chiajna

ACS Poli Timisoara

02/06 19:00
 

Lindome GIF

IS Halmia

02/06 20:00
 

Bk Olympic

Rosengard

02/06 20:00
 

Kvarnby IK

Hittarps Ik

02/06 20:00
 

Savedalens IF

Ifk Malmo

02/06 20:00
 

Ksf Prespa Birlik

Varbergs Gif

02/06 22:00
 

Assyriska Bk

Hogaborgs Bk

02/06 20:00
 

Eskilsminne IF

Tvaakers IF

02/06 20:00
 

Lunds BK

Karlskrona

02/06 22:00
 

Grebbestads If

Skovde AIK

02/06 22:00
 

Mjallby AIF

IK Oddevold

02/06 22:00
 

Angelholms FF

Utsiktens BK

02/06 20:00
 

Skoftebyns If

Torslanda IK

02/06 21:00
 

Hisingsbacka

Vanersborg

02/06 21:00
 

Vanersborg

Stenungsunds If

02/06 21:00
 

Sollentuna United FF

Nykopings BIS

02/06 22:00
 

Arameisk-syrianska If

Carlstad United BK

02/06 22:00
 

Karlslunds If Hfk

Akropolis IF

02/06 21:00
 

Ifk Kalmar Womens

Eskilstuna United Df Womens

02/06 22:00
 

BKV Norrtalje

Ifk Mora

02/06 22:00
 

Stromsbergs IF

Sundbybergs

02/06 22:00
 

Gamla Upsala

Valbo Ff

02/06 22:00
 

Ifk Lidingo

Gute

02/06 22:00
 

Ifk Stocksund

Skiljebo SK

02/06 22:00
 

Norrby IF

IK Brage

02/06 22:00
 

Varbergs BoIS FC

Halmstads

02/06 22:00
 

Ik Frej Taby

Osters IF

03/06 00:00
 

Degerfors IF

IFK Varnamo

02/06 13:00
 

Woden Valley

Riverina Rhinos

02/06 13:00
 

Murray United

Brunswick City

02/06 13:00
 

Moreland City

Moreland Zebras

02/06 13:00
 

Whittlesea Ranges Fc

Dandenong City Sc

02/06 13:00
 

Sunshine George Cross

Box Hill United Sc

02/06 13:00
 

Springvale White Eagles

St Albans Saints

02/06 16:30
 

Altona Magic

Melbourne Heart Youth

02/06 13:10
 

Geelong Galaxy Womens

Heidelberg Utd Womens

02/06 13:30
 

Modbury Jets

Poet Adelarde Pirates

02/06 16:30
 

Adelaide Raiders SC

White City Woodville

02/06 17:30
 

Seaford Rangers

Cumberland United

02/06 17:50
 

Fulham United

Adelaide Blue Eagles

02/06 13:30
 

Adelaide Panthers

Para Hills Knights

02/06 13:30
 

Campbelltown City SC

Croydon Kings

02/06 16:30
 

Adelaide Olympic

Sturt Lions

02/06 15:00
 

Stirling Lions

Cockburn City

02/06 15:00
 

Sorrento

Perth SC

02/06 19:00
 

Armadale

Forrestfield United

02/06 16:00
 

Northcote City

Pascoe Vale Sc

02/06 17:00
 

Hume City

Kingston City

02/06 17:00
 

Dandenong Thunder

Bentleigh Greens

02/06 17:00
 

Suwon

Asan Mugunghwa

02/06 18:00
 

Seongnam Ilhwa Chunma

Anyang

02/06 18:00
 

Bucheon 1995

Busan I'Park

02/06 16:30
 

Cong An Nhan Dan

Viettel

02/06 16:30
 

Dak Lak

Hue FC

02/06 17:30
 

Binh Phuoc

Đồng Tháp

02/06 12:00
 

Reinmeer Aomori

Ryutsu Keizai University

02/06 12:00
 

Maruyasu Industries

Tegevajaro Miyazaki

02/06 12:00
 

Veertien Kuwana

Sony Sendai

02/06 12:00
 

Mio Biwako Shiga

Osaka

03/06 03:00
 

Al Quwa Al Jawiya

Naft Al Junoob

02/06 20:30
 

Balestier Khalsa FC

Geylang United FC

02/06 15:30
 

Jiangsu Yancheng

Qingdao Jonoon

02/06 15:30
 

Dalian Boyang

Jinlin Baijia

02/06 16:00
 

Suzhou Dongwu

Hainan Boying Seamen

02/06 16:00
 

Baotou Southern

Zibo Sunday

02/06 16:00
 

Shenyang Dongjin

Beijing Tech

02/06 16:00
 

Shanghai Sunfun

Fujian Tianxin

02/06 16:00
 

Shenzhen Pengcheng

Hunan Billows

02/06 16:00
 

Sichuan Jiuniu

Sichuan Annapurna

02/06 19:30
 

Baoding Rongda

Hebei Jingying

02/06 19:30
 

Jiangxi Liansheng

Shenzhen Renren

02/06 19:35
 

Nantong Zhiyun

Lijiang Feihu

02/06 18:40
 

Benfica De Macau

Cheng Fung

02/06 20:40
 

Windsor Arch Ka I

Psp Macau

02/06 21:15
 

Sabah Fa

Ukm

02/06 22:00
 

Felcra

Felda United FC

02/06 22:00
 

Johor

Perak

02/06 22:00
 

Kuala Lumpur

Terengganu

02/06 22:00
 

Pknp

Pahang

03/06 02:00
 

Botafogo Sp Youth

Xv De Piracicaba Youth

03/06 04:00
 

Independente Sp Youth

Bath Sp U23

03/06 03:30
 

Atletico Clube Goianiense

Goias

03/06 03:30
 

CRB (AL)

Brasil De Pelotas Rs

03/06 03:30
 

Fortaleza

Sampaio Correa (MA)

03/06 06:00
 

Ponte Preta

Oeste Sp

03/06 02:00
 

Rampla Juniors

Nacional Montevideo

03/06 02:00
 

Racing Club Montevideo

Danubio FC

03/06 03:00
 

Rubio Nu Asuncion

Deportivo Caaguazu

03/06 06:30
 

Nacional Asuncion

Deportivo Santani

03/06 03:00
 

Cd Santiago Morning

Cobresal

03/06 03:30
 

Union San Felipe

Rangers Talca

03/06 05:00
 

Melipilla

Puerto Montt

03/06 02:00
 

Comerciantes Unidos

Sport Rosario

03/06 04:30
 

Utc Cajamarca

Sport Huancayo

03/06 04:30
 

Deportivo Municipal

Sporting Cristal

03/06 06:45
 

Melgar

Em Deportivo Binacional

03/06 09:00
 

Alianza Lima

Deportivo Union Comercio

03/06 01:00
 

New York Red Bulls B

Cincinnati

03/06 07:00
 

Ottawa Fury

Charlotte Independence

03/06 07:10
 

Richmond Kickers

Pittsburgh Riverhounds

03/06 07:30
 

Tampa Bay Rowdies

Atlanta United Ii

03/06 07:35
 

North Carolina

Bethlehem Steel

03/06 08:30
 

Nashville

Harrisburg Islanders

03/06 08:30
 

Okc Energy

Reno 1868

03/06 10:05
 

Fresno

Seattle Sounders B

03/06 10:30
 

LA Galaxy 2

Tulsa Roughnecks

03/06 11:00
 

Las Vegas Lights

Colorado Springs Switchbacks

03/06 11:00
 

Sacramento Republic

Orange County Blues Fc

03/06 01:00
 

Independiente Jose Teran

Liga Dep. Universitaria Quito

03/06 06:00
 

Emelec

Tecnico Universitario

02/06 21:00
 

Jomo Cosmos

Platinum Stars

03/06 07:00
 

Mineros de Guayana

Carabobo

02/06 16:15
 

Aritma Praha

Preddie J

02/06 16:15
 

Jiskra Mseno

Pardubice B

02/06 16:30
 

Tj Tatran Bohunice

Boskovice

02/06 16:30
 

Jindrichuv Hradec

Tj Centropen Dacice

02/06 21:00
 

Sokol Citice

Frantiskovy Lazne

02/06 21:10
 

Tj Lomnice Karlovy Vary

Cheb

02/06 22:35
 

Bosonohy

Sk Vojkovice

02/06 23:00
 

Breclav

Stara Rise

02/06 23:00
 

Novy Jicin

Dolni Benesov

02/06 23:00
 

Vratimov

Senov

02/06 23:05
 

Hranice Kunz

Brumov

02/06 23:05
 

Orlova

Sk Detmarovice

03/06 01:00
 

Hvezda Cheb

Tachov

02/06 21:00
 

Rolandia Ec U19

Londrina Pr U19

02/06 13:00
 

Stirling Lions U20

Cockburn City U20

02/06 13:00
 

Joondalup United U20

Bayswater City U20

02/06 13:00
 

Ecu Joondalup U20

Floreat Athena U20

02/06 13:00
 

Balcatta U20

Perth Glory U20

02/06 13:00
 

Stirling Lions U20

Cockburn City U20

02/06 13:00
 

Subiaco Afc U20

Inglewood United U20

02/06 13:00
 

Sorrento U20

Perth Sc U20

02/06 15:00
 

Manly United U20

Hakoah Sydney City East U20

02/06 15:00
 

Marconi Stallions U20

Bonnyrigg White Eagles U20

02/06 17:00
 

Armadale U20

Forrestfield United U20

02/06 17:00
 

Armadale U20

Forrestfield United U20

03/06 02:30
 

Ca Atlas

General Lamadrid

02/06 21:00
 

Valur Reykjavik U19

Thor Akureyri U19

02/06 17:00
 

Partizan Bardejov U19

Zp Sport Podbrezova U19

02/06 16:00
 

Olimpia Uni Tehnica Ii Womens

Fcm Targu Mures Womens

02/06 20:00
 

Malmo U19

Osters U19

02/06 17:00
 

Hantharwady United

Mawyawadi

02/06 20:00
 

Mathare United

Kericho

02/06 17:05
 

Marconi Stallions

Bonnyrigg White Eagles

03/06 02:00
 

Ua Horta

Ue Cornella