livescore - live soccer scores

Fixtures: 01 May 2018 Soccer Fixtures & Schedule

02/05 02:45
 

Real Madrid

Bayern Munich

02/05 06:15
 

Gremio

Cerro Porteno

02/05 06:15
 

Real Garcilaso

Estudiantes

02/05 08:30
 

Nacional Montevideo

Santos

01/05 21:00
 

Ahal

Esteghlal Dushanbe

01/05 18:30
 

Avellino

Cittadella

01/05 21:00
 

Foggia

Spezia

01/05 21:00
 

Brescia

Frosinone

01/05 21:00
 

Cremonese

Novara

01/05 21:00
 

Pescara

Cesena

01/05 21:00
 

Virtus Entella

Ascoli

01/05 21:00
 

Carpi

Empoli

01/05 21:00
 

Pro Vercelli

Venezia

01/05 21:00
 

Parma

Ternana

02/05 00:00
 

Perugia

Salernitana

01/05 15:00
 

Hebei Huaxia Happiness U17

Inter Milan U17

01/05 15:00
 

Esperance Sportive De Tunis U17

Gremio Rs U17

01/05 17:00
 

Lozovatka

Kolos Sofievka

01/05 19:00
 

Rayong

Savan United

01/05 19:00
 

Gor Mahia

Afc Leopards Sc

01/05 19:30
 

Guangzhou Evergrande U17

Kashima Antlers U17

01/05 19:30
 

Valencia U17

Boca Juniors U17

01/05 19:45
 

Slovan Bratislava Womens

Partizan Bardejov Womens

02/05 02:00
 

Atletico Itapemirim Es

Americano Rj

02/05 03:00
 

America Natal Rn

Guarani Ce

01/05 21:00
 

Aberdeen U20

Hamilton U20

02/05 02:45
 

Stenhousemuir

Queens Park

01/05 19:00
 

Polarstjernen Womens

Bossekop Womens

01/05 20:00
 

Frigg Womens

Byasen Toppfotball Womens

01/05 20:00
 

Frigg Fk Womens

Byasen Toppfotball Womens

01/05 21:00
 

Raufoss Womens

Ovrevoll Hosle Womens

01/05 21:00
 

Snogg Fk Womens

Uraedd Fk Womens

01/05 21:00
 

Fana Womens

Aasane Womens

01/05 21:00
 

Tromsdalen Womens

Tromsdalen Womens

01/05 21:00
 

Mjolner Womens

Floya Womens

01/05 21:00
 

Fyllingsdalen Womens

Kaupanger Womens

01/05 21:00
 

Fana Womens

Asane Fotball Womens

01/05 21:00
 

Bossmo Ytteren Womens

Innstranden Womens

01/05 21:00
 

Hallingdal Womens

Honefoss Womens

01/05 21:00
 

Sortland Il Womens

Medkila Womens

01/05 21:30
 

Sarpsborg 08 Kvinner Womens

Grei Womens

02/05 02:00
 

Lier Womens

Nanset Womens

01/05 21:00
 

Buildcon

Green Buffaloes

01/05 21:00
 

National Assembly

Kabwe Warriors

02/05 00:00
 

Orkla

Ranheim IL

02/05 00:00
 

Kongsvinger

Raufoss

02/05 00:00
 

Grorud IL

Valerenga

01/05 21:00
 

Ararat Yerevan

Gandzasar Kapan

01/05 23:00
 

Usm Bel Abbes

Js Kabylie

01/05 18:00
 

Adiada

Minija

01/05 20:00
 

Sspc Radviliskis

Utenis Utena

01/05 20:00
 

Sspc Radviliskis

Utenis Utena

01/05 22:00
 

Baltai

Saulininkas

01/05 22:00
 

Plikiu Sakuona

Bfa

01/05 22:00
 

Atmosfera Mazeikiai

Baltija Panevezys

01/05 23:00
 

Vova Vilniu

Tera Vilnius

02/05 01:30
 

Vgtu Vilkai

Viltis Vilnius

02/05 06:30
 

CRB (AL)

Campinense Pb

02/05 08:45
 

ABC

Santa Cruz Rn

01/05 17:30
 

Goulburn Valley Suns

Bentleigh Greens

01/05 17:30
 

Brisbane City SC

Western Pride

01/05 17:30
 

Taringa Rovers

Grange Thistle

01/05 21:00
 

Highlanders Fc

Mutare City

01/05 21:00
 

Zpc Kariba

Ngezi Platinum Stars

01/05 21:00
 

Caps United Fc

Chicken Inn

01/05 21:00
 

Platinum

Black Rhinos Fc

01/05 17:30
 

Ad Almudevar

CA Monzon

01/05 18:00
 

Cd Valdefierro

CD Robres

01/05 18:00
 

Albacete B

Almansa

01/05 18:15
 

Real Burgos

Arandina

01/05 19:00
 

Cd Mensajero

UD Las Zocas

01/05 23:00
 

Cd Becerril

Unionistas De Salamanca

01/05 23:30
 

Sd Tarazona

Cd Binefar

01/05 23:30
 

CP Villarrobledo

Cd Pedroneras

01/05 23:59
 

Cultural Areas

Negreira

01/05 23:59
 

CD Barco

Noia

02/05 01:00
 

Ud Somozas

Ourense

01/05 20:30
 

Adelaide Blue Eagles

Masters Security

01/05 21:00
 

Kaa Gent Ladies

Standard Liege Womens

01/05 22:00
 

Anderlecht Womens

Genk Womens

01/05 20:00
 

Stabaek Womens

Avaldsnes Womens

01/05 16:45
 

Teutonia 05

Tus Dassendorf

01/05 20:00
 

Einheit Rudolstadt

Sg Union Sandersdorf

01/05 20:00
 

Carl Zeiss Jena Ii

International Leipzig

01/05 20:00
 

Sc Spelle Venhaus

Martini Wolfsburg

01/05 21:00
 

Karlsruher Youths

Villingen

01/05 21:00
 

Tsv Grolland

Lts Bremerhaven

01/05 21:30
 

Sandhausen Ii

Tsg Backnang

01/05 23:30
 

Tus Holzkirchen

Sonthofen

01/05 22:00
 

Giraltovce

Slovan Sabinov

01/05 22:00
 

Sk Milenium

Mfk Roznava

01/05 22:00
 

Novohrad Lucenec

Liptovska Stiavnica

01/05 22:00
 

Vysne Opatske

Lipany

01/05 22:00
 

Fo Sk Lozorno

Rohoznik

01/05 22:30
 

Skm Liptovsky Hradok

Ofk Teplicka Nad Vahom

01/05 22:30
 

Ftc Filakovo

Mfk Detva

01/05 22:30
 

SKM Puchov

Sk 1923 Gabcikovo

01/05 22:30
 

Belusa

Topolcany

01/05 16:15
 

Sk Maria Saal

Vst Volkermarkt

01/05 16:30
 

Asko Gmund

Sv Lendorf

01/05 16:30
 

Volders

Reutte

01/05 17:00
 

Asv Spratzern

Haitzendorf

01/05 17:00
 

Spg Innsbruck West

Sc Mils 05

01/05 20:30
 

Oberhofen

Oberperfuss

01/05 22:00
 

Dsg Sele Zell

Ruckersdorf

02/05 00:30
 

Austria Lustenau A

Schwarzach

02/05 02:45
 

Bradford AFC

Walsall

02/05 02:45
 

Doncaster Rovers

AFC Wimbledon

02/05 02:45
 

Scunthorpe United

Plymouth Argyle

02/05 02:45
 

Chesterfield

Newport County

02/05 00:30
 

MVV Maastricht

Almere City FC

02/05 02:45
 

Dordrecht 90

Cambuur Leeuwarden

01/05 19:00
 

Hannover 96 Am

Eutin 08

01/05 21:00
 

Hansa Luneburg

BSV Rehden

01/05 21:00
 

Altonaer

Germania Egestorf

01/05 20:00
 

Sv Rodinghausen

Erndtebruck

01/05 22:00
 

SC Wiedenbruck

Bonner sc

01/05 17:00
 

Pogon Szczecin Ii

Kotwica Kolobrzeg

01/05 17:00
 

Unia Solec Kujawski

Swit Skolwin

01/05 18:00
 

Centra Ostrow Wielkopolski

Ks Polonia Sroda Wlkp

01/05 19:00
 

Zaglebie Lubin B

Unia Turza Slaska

01/05 21:00
 

Ursus Warszawa

Widzew lodz

01/05 21:00
 

Elana Torun

Gks Przodkowo

01/05 22:00
 

Gwardia Koszalin

Wisla Pulawy

01/05 22:00
 

Mks Kluczbork

Warta Poznan

01/05 22:00
 

Gornik Walbrzych

Rekord Bielsko Biala

01/05 22:00
 

Kp Starogard Gdanski

Sokol Kleczew

01/05 22:00
 

Gornik Ii Zabrze

Miedz Legnica Ii

01/05 22:00
 

Gwarek Tarnowskie Gory

Skra Czestochowa

01/05 22:00
 

Piast Zmigrod

GKP Gorzow Wielkopolski

01/05 22:00
 

Gks Pniowek Pawlowice Slaskie

BKS Stal BB

01/05 22:00
 

Ruch Zdzieszowice

Gawin Sleza Wroclaw

01/05 23:00
 

Gornik Konin

Kp Calisia Kalisz

01/05 23:00
 

Wda Swiecie

Jarota Jarocin

01/05 23:30
 

LKS Lodz

Stal Stalowa Wola

01/05 17:30
 

Sparta Praha U19

Pribram U19

02/05 02:45
 

Dunfermline

Dundee United

01/05 20:30
 

IBV Vestmannaeyjar

Einherji

01/05 21:00
 

Reynir Sandgerdi

Vikingur Reykjavik

01/05 22:00
 

Umf Afturelding

KR Reykjavik

01/05 22:00
 

Haukar

Ka Akureyri

01/05 22:00
 

Kari

Hottur Egilsstadir

01/05 22:00
 

Thor Akureyri

HK Kopavog

01/05 22:00
 

Kari Akranes

If Hottur Egilsstadir

01/05 23:59
 

Umf Vidir

Grindavik

02/05 00:00
 

Hamar Hveragerdi

Vikingur Olafsvik

02/05 00:00
 

Ir Reykjavik

Hafnarfjordur FH

02/05 00:00
 

Leiknir Reykjavik

Breidablik

02/05 00:00
 

Stjarnan

Fylkir

02/05 00:00
 

Volsungur Husavik

Fram Reykjavik

02/05 00:00
 

Vidir Gardur

Grindavik

02/05 01:00
 

Magni

Fjolnir

02/05 01:00
 

Valur

Keflavik

02/05 01:00
 

Magni Grenivik

Fjolnir

01/05 23:25
 

Slovan Bratislava

MFK Ruzomberok

02/05 00:30
 

Scm Argesul Pitesti

CS Mioveni

01/05 19:00
 

IFK Norrkoping U21

Orebro U21

01/05 20:00
 

Varmdo IF

Eskilstuna City FK

01/05 22:00
 

Bk Nora

Varmbols Fc

01/05 20:00
 

Trelleborgs Ff U21

Goteborg U21

01/05 21:00
 

Hacken U21

Helsingborg U21

02/05 00:00
 

Elfsborg U21

Kalmar FF U21

01/05 20:00
 

Landskrona Bois U21

Varbergs Bois U21

01/05 23:00
 

Osters U21

Utsiktens Bk U21

01/05 21:00
 

Fbk Karlstad

Stenungsunds If

01/05 21:00
 

Norrby IF

Jonkopings Sodra IF

01/05 21:00
 

Halmstads

Falkenbergs FF

01/05 22:00
 

Karlskrona

Tvaakers IF

01/05 22:00
 

Karlskrona

Tvaakers IF

01/05 23:00
 

IK Oddevold

Skovde AIK

01/05 23:30
 

Vasteras Sk Fk U21

Gefle IF U21

01/05 20:00
 

Trenkwalder Admira Youth

SV Horn

01/05 20:00
 

Austria Wien Youth

Fcm Traiskirchen

01/05 20:00
 

Sv Schwechat

SC/ESV Parndorf

02/05 00:30
 

Ask Ebreichsdorf

Rapid Vienna Youth

02/05 00:30
 

Sc Neusiedl 1919

SC Mannsdorf

02/05 00:30
 

Wiener Sportklub

Karabakh Vienna

01/05 18:00
 

Tartu JK Tammeka

Kuressaare

01/05 21:00
 

Trans Narva

Levadia Tallinn

01/05 21:00
 

Flora Tallinn Iii

Tallinna Jk Legion

01/05 21:00
 

Flora Tallinn Iii

Tallinna Jk Legion

01/05 21:00
 

Keila Jk

Rakvere Jk Tarvas

02/05 00:00
 

Maardu Fc Starbunker

Tartu Jk Welco

01/05 19:30
 

Sioni Bolnisi

Chikhura Sachkhere

01/05 22:30
 

Saburtalo Tbilisi

Samtredia

02/05 00:30
 

Kolkheti Khobi

Torpedo Kutaisi

02/05 00:00
 

Dinamo Batumi

Merani Martvili

02/05 00:00
 

Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Natzrat Illit

02/05 00:00
 

Beitar Tel Aviv Ramla

Hapoel Afula

02/05 01:00
 

As Tel Aviv University Womens

Maccabi Kishronot Hadera Womens

01/05 14:30
 

Hong Kong Rangers FC

Eastern A.A Football Team

01/05 17:30
 

Yuen Long

Sun Pegasus

01/05 19:35
 

Tianjin Quanjian

Jiangsu Sainty

01/05 16:15
 

Sarawak

Pulau Pinang

01/05 20:15
 

Sabah Fa

Johor Darul Takzim II

01/05 21:00
 

Felcra

Kuantan FA

01/05 21:00
 

Misc Mifa

Felda United FC

01/05 21:00
 

UiTM

Ukm

01/05 21:00
 

Terengganu

Pahang

01/05 21:00
 

Kedah

Negeri Sembilan Matrix

01/05 21:30
 

Al Tora

Al Salt

01/05 21:30
 

Al Asalah

Al Wehda

02/05 03:00
 

Criciuma

CSA Alagoas AL

02/05 03:00
 

Boa Esporte Clube

Juventude Rs

02/05 03:30
 

Brasil De Pelotas Rs

Figueirense (SC)

02/05 03:30
 

Londrina (PR)

Fortaleza

02/05 04:00
 

Fortaleza

Tigres UANL

01/05 23:59
 

Smouha SC

Wadi Degla SC

02/05 05:30
 

Cd Audaz

CD FAS

02/05 09:00
 

Sonsonate

CD Dragon

01/05 16:00
 

Hfk Olomouc B

Prerov

01/05 16:15
 

Kvasice

Sk Batov

01/05 16:30
 

Sk Skalice

Sk Semily

01/05 17:00
 

Banik Modlany

Sk Mondi Steti

01/05 22:00
 

Strani

Stara Rise

01/05 22:30
 

Boskovice

Sk Vojkovice

01/05 22:30
 

Moravsky Krumlov

Ivancice

01/05 22:30
 

Bystrc Kninicky

Bucovice

01/05 22:30
 

Bosonohy

Rousinov

01/05 22:30
 

Sparta Brno

Tj Tatran Bohunice

01/05 22:30
 

Sk Olympia Rajecko

Mutenice

01/05 22:30
 

Svratka Brno

Veseli

01/05 22:30
 

Bystrice Ph

Sfk Holesov

01/05 23:00
 

Jaromer

Chlumec Nc

01/05 23:00
 

Tatran Kadan

Jilove

01/05 23:00
 

Polanka

Senov

01/05 23:00
 

Rokycany

Tj Banik Stribro

01/05 19:30
 

Armadale U20

Perth Glory U20

01/05 20:00
 

Forrestfield United U20

Subiaco Afc U20

01/05 20:00
 

Floreat Athena U20

Cockburn City U20

01/05 20:00
 

Ecu Joondalup U20

Balcatta U20

01/05 20:00
 

Forrestfield United U20

Subiaco Afc U20

01/05 20:00
 

Joondalup United U20

Stirling Lions U20

01/05 20:00
 

Inglewood United U20

Perth Sc U20

01/05 16:00
 

Tj Gabcikovo U19

Povazska Bystrica U19

01/05 16:00
 

Sk Zolík Malacky U19

Lokomotiva Trnava U19

01/05 16:00
 

PSIM Yogyakarta

Ps Mojokerto Putra

01/05 21:30
 

Proline

Vipers

01/05 21:30
 

Bright Stars

Defense Forces

01/05 21:30
 

Bul

Maroons

01/05 21:30
 

Uganda Police

Soana

01/05 20:00
 

Morecambe Reserve

Hartlepool United Reserve

01/05 21:00
 

Grimsby Am R

Port Vale Reserve

01/05 17:00
 

Sv Thal

Grazer AK