livescore - live soccer scores

Fixtures: 28 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

01/03 02:30
 

Athletic Bilbao

Valencia

01/03 02:30
 

Getafe

Deportivo La Coruna

01/03 02:30
 

Malaga

Sevilla

01/03 04:30
 

Atletico Madrid

Leganes

01/03 04:30
 

Eibar

Villarreal

01/03 03:45
 

Tottenham Hotspur

Rochdale

01/03 00:30
 

Juventus

Atalanta

01/03 03:45
 

Lazio

AC Milan

01/03 02:10
 

Chambly

Strasbourg

01/03 04:05
 

PSG

Marseille

01/03 01:30
 

AZ Alkmaar

Twente Enschede

01/03 03:45
 

Feyenoord Rotterdam

Willem II

01/03 06:15
 

Nacional Montevideo

Estudiantes La Plata

01/03 08:45
 

Delfin Sc

Bolivar

01/03 08:45
 

CR Flamengo (RJ)

River Plate

01/03 08:45
 

Millonarios

Corinthians Paulista (SP)

01/03 00:30
 

Ruan Tosno

Luch-Energiya

28/02 16:30
 

Sông Lam Nghệ An

Johor

28/02 19:30
 

Persija Jakarta

Tampines Rovers FC

01/03 09:00
 

Cafetaleros De Tapachula

Venados

01/03 09:00
 

Alebrijes De Oaxaca

Puebla

01/03 10:30
 

Juarez

Pumas UNAM

28/02 22:30
 

Goa

Atletico De Kolkata

01/03 04:15
 

Aves

Caldas

01/03 01:00
 

Randers

Elite 3000 Helsingor

01/03 01:00
 

Odense BK

Lyngby

01/03 03:00
 

Hobro I.K.

Kobenhavn

01/03 01:00
 

Gornik Zabrze

Pogon Szczecin

01/03 01:00
 

Wisla Krakow

Korona Kielce

01/03 03:30
 

Arka Gdynia

Piast Gliwice

01/03 03:30
 

Lech Poznan

Slask Wroclaw

01/03 03:00
 

St Maur Lusitanos

Poissy As

28/02 23:30
 

Africa Sports

San Pédro

01/03 01:00
 

Hapoel Ironi Kiryat Shmona

Hapoel Beer Sheva

01/03 03:00
 

Beitar Jerusalem

Hapoel Kfar Saba

28/02 21:00
 

Diagoras

Pelopas Kiatou

28/02 23:00
 

Portugal (w)

China (w)

28/02 23:00
 

South Korea womens

Russia (w)

28/02 23:40
 

Japan women

Netherlands (w)

01/03 02:30
 

Denmark (w)

Iceland (w)

01/03 02:30
 

Australia womens

Norway (w)

01/03 03:00
 

Canada womens

Sweden (w)

28/02 18:00
 

Alashkert

Shirak

28/02 18:00
 

Pyunik

Banants

28/02 21:00
 

KS Perparimi Kukesi

Skenderbeu Korca

28/02 21:00
 

Kamza

Teuta Durres

28/02 21:00
 

KF Laci

Vllaznia Shkoder

28/02 23:59
 

Partizani Tirana

Lushnja Ks

01/03 06:30
 

Goias

Coritiba (PR)

01/03 06:30
 

Sao Paulo

CRB (AL)

01/03 06:30
 

Nautico (PE)

Cuiaba (MT)

01/03 06:30
 

Ponte Preta

Sampaio Correa (MA)

01/03 06:30
 

Bragantino SP

Vitoria Salvador BA

01/03 07:30
 

Ferroviario CE

Vila Nova (GO)

01/03 08:30
 

Atletico Paranaense

Ceara

01/03 08:45
 

Figueirense (SC)

Atletico Mineiro (MG)

28/02 16:30
 

Persiba Balikpapan

Madura United

28/02 16:35
 

Glenorchy Knights

Hobart Olympia Warriors

28/02 17:45
 

Torpedo Minsk

Gorodeya

28/02 18:35
 

FK Zalgiris Vilnius

Liepajas Metalurgs

28/02 18:40
 

Union Bank

Mumbai Strikers

28/02 19:00
 

Slovakia (w)

South Africa Womens

28/02 19:00
 

Belgium (w)

Czech (w)

28/02 19:00
 

Finland (w)

Wales (w)

28/02 19:00
 

Kuban Krasnodar B

Druzhba Maykop

28/02 20:30
 

Persebaya Surabaya

Sriwijaya Palembang

28/02 22:00
 

Austria Womens U19

Serbia Womens U19

28/02 22:00
 

Netherlands Womens U17

Sweden U17 (w)

28/02 23:00
 

Rosenborg

Dinamo Brest

28/02 23:00
 

La Hoya Lorca

FK Ventspils

28/02 23:59
 

Croatia (w)

Montenegro (w)

28/02 23:59
 

Austria (w)

Spain (w)

28/02 23:59
 

Hungary (w)

North Korea womens

28/02 23:59
 

Italy(w)

Switzerland (w)

01/03 08:30
 

Liga Dep. Universitaria Quito

Phoenix Rising

28/02 16:30
 

Kopoon Warrior

Phitsanulok

28/02 16:30
 

Raj Pracha Fc

Royal Thai Fleet

28/02 16:30
 

Kamphaengphet

Loei City

28/02 16:30
 

Bgc

Chiangrai

28/02 18:55
 

Rayong United

Nonthaburi

28/02 19:00
 

Ayutthaya United

Kalasin

28/02 19:00
 

Uttaradit

Samut Prakan United

28/02 19:00
 

Dome

Maptaphut Rayong

28/02 19:00
 

Sa Kaeo City

Phrae United

28/02 19:00
 

Trang

Chanthaburi

28/02 19:00
 

Singburi

Bangkok Fc

28/02 19:30
 

Lamphun Warrior

Mahasarakham United

28/02 20:00
 

Chachoengsao

Chiangmai Fc

01/03 01:00
 

Sturm Graz

Sv Wimpassing

01/03 02:30
 

Red Bull Salzburg

SG Austria Klagenfurt

01/03 03:30
 

Rapid Wien

SV Ried

01/03 09:05
 

Dallas

Tauro FC

01/03 09:05
 

Chivas Guadalajara

Cibao

01/03 11:15
 

Club America

Deportivo Saprissa

28/02 18:35
 

Kitchee R

Wofoo Tai Po R

28/02 18:35
 

Yuen Long Reserve

Lee Man Reserves

28/02 20:30
 

Eastern (r)

Sun Pegasus Reserve

01/03 04:00
 

Ad Escazucena

Curridabat

01/03 05:00
 

Adr Jicaral

Ad Guanacasteca

01/03 05:00
 

Ad Cariari Pococi

CS Uruguay De Coronado

01/03 05:00
 

Santa Ana

Puntarenas

01/03 03:30
 

Gibraltar United

Mons Calpe Sc

28/02 19:00
 

Guadalcacin Cd

Cadiz B

28/02 19:00
 

Sevilla C

Atletico Sanluqueno

28/02 19:00
 

CD El Palo

Motril

28/02 19:00
 

Juventud Torremolinos

Malaga B

28/02 19:00
 

Atarfe Industrial

Martos Club Deportivo

28/02 23:00
 

Torre Levante

Cd Roda

28/02 23:30
 

Cf Borriol

Cd Bunol

28/02 23:59
 

Cd Utrera

Algeciras

28/02 23:59
 

Arcos

Puente Genil

28/02 23:59
 

Atletico Espeleno

Cd Gerena

28/02 23:59
 

Cd San Roque De Lepe

CD Alcala Guadaira

28/02 23:59
 

Antequera

Guadix

28/02 23:59
 

Real Jaen CF

Velez

01/03 00:30
 

Ud Los Barrios

Ciudad Lucena

01/03 00:30
 

Ud Levante B

Ud Rayo Ibense

01/03 02:00
 

Melistar

Cd Rincon

01/03 02:30
 

CF La Nucia

UD Alzira

01/03 03:00
 

CD Olimpic Xativa

Cd Almazora

01/03 03:15
 

Novelda

Ud Paterna

01/03 03:15
 

CD Castellon

Eldense

01/03 03:30
 

Paiporta

Villarreal C

01/03 03:30
 

Silla

Crevillente

01/03 03:30
 

Cd Ferriolense

Cd Binissalem

01/03 03:00
 

Liverpool U23

Porto B

01/03 03:30
 

G Segoviana

Toledo

28/02 20:00
 

Dorogi

Debreceni VSC

28/02 20:15
 

Vac-Dunakanyar

Diosgyor

28/02 23:59
 

Bekescsaba

Nagykanizsai Te 1866

28/02 23:59
 

Balmazujvaros

ETO Gyori FC

01/03 02:00
 

Videoton Puskas Akademia

Zalaegerszegi TE

01/03 01:30
 

Panionios

PAOK Saloniki

01/03 03:15
 

Birkirkara Womens

Mgarr United Fc Womens

28/02 23:00
 

AEK Larnaca

PAEEK Keryneias

28/02 23:00
 

Nea Salamis

Olympiakos Nicosia

28/02 23:00
 

Apollon Limassol FC

Othellos Athienou

01/03 01:00
 

Doxa Katokopias

AEP Paphos

01/03 03:15
 

Zurich

Grasshoppers

28/02 20:30
 

FK Buducnost Podgorica

Mladost 069 Podgorica

28/02 21:00
 

Kom Podgorica

Zeta

28/02 21:00
 

Decic Tuzi

Grbalj Radanovici

28/02 21:00
 

FK Sutjeska Niksic

Iskra Danilovgrad

28/02 21:00
 

Rudar Pljevlja

OFK Petrovac

28/02 21:35
 

Al Ahli Dubai

Al-Jazira UAE

01/03 00:15
 

Al-Wasl

Al Nasr Dubai

28/02 20:30
 

Resources Capital

Wing Yee Ft

28/02 21:00
 

Al Tora

Ethad Al-Ramtha

28/02 21:00
 

Sahab Sc

Al Wehda

28/02 20:35
 

Al Khaleej Club

Al Hazm

28/02 20:45
 

Al Kawkab

Al Nojoom

28/02 21:05
 

Al Tai

Dhamk

01/03 00:05
 

Al Rbeea

Al Watani

01/03 04:00
 

Sacachispas

Barracas Central

01/03 08:40
 

Defensores de Belgrano

Villa San Carlos

28/02 20:45
 

Tanta

Ittihad Alexandria

28/02 23:59
 

El Dakhleya

Al Ahly

01/03 02:15
 

Dep. San Martin

Sport Rosario

01/03 04:30
 

Comerciantes Unidos

Universitario de Deportes

01/03 06:45
 

Deportivo Municipal

Sport Huancayo

01/03 09:00
 

Melgar

Academia Deportiva Cantolao

01/03 09:00
 

Melgar

Academia Cantolao

01/03 01:00
 

Renaissance Sportive de Berkane

HUSA Hassania Agadir

01/03 01:00
 

Wydad Casablanca

Forces Armee Royales

01/03 03:00
 

Difaa Hassani Jdidi

Union Touarga Sport Rabat

28/02 23:00
 

Lobi Stars

Akwa United

28/02 23:00
 

Plateau United

Enugu Rangers International

28/02 23:00
 

Sunshine Stars

Mfm

28/02 23:00
 

Lobi Stars

Akwa United

28/02 23:00
 

Plateau United

Enugu Rangers International

28/02 23:00
 

Sunshine Stars

Mfm

01/03 01:30
 

Ajax Cape Town

Supersport United

01/03 03:30
 

Deportivo Anzoategui

Estudiantes Merida

01/03 04:00
 

Zulia

Estudiantes Caracas Sc

01/03 07:00
 

Metropolitanos

Trujillanos FC

01/03 07:00
 

Mineros de Guayana

Caracas FC

01/03 03:30
 

Club Guabira

Jorge Wilstermann

28/02 18:00
 

Trabzonspor U19

Fenerbahce U19

28/02 19:00
 

Sancaktepe Belediye U19

Pendikspor U19

28/02 21:50
 

Al-Wakra

Al Mesaimeer Club

28/02 18:35
 

Dempo SC

Just Lang Ge Uthai Association

28/02 19:00
 

Gor Mahia

Tusker

01/03 08:05
 

Unan Managua

Deportivo Ocotal

01/03 10:10
 

Walter Ferretti

San Francisco

28/02 21:30
 

Bugesera

Etincelles

28/02 21:30
 

Apr

Miroplast

28/02 21:30
 

Sunrise

Amagaju

28/02 21:00
 

Sc Villa

Ura Kampala

28/02 21:30
 

Masa

Kampala City Council