livescore - live soccer scores

Fixtures: 27 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

28/02 03:00
 

Espanyol

Real Madrid

28/02 04:30
 

Girona

Celta Vigo

28/02 04:05
 

Swansea City

Sheffield Wed.

28/02 03:45
 

Hull City

Barnsley

28/02 04:00
 

Reading

Sheffield United

28/02 04:00
 

Les Herbiers

Lens

28/02 03:45
 

Hearts

Kilmarnock

28/02 03:45
 

St. Johnstone

Glasgow Rangers

28/02 06:15
 

Monagas

Cerro Porteno

28/02 06:15
 

Defensor

Gremio

28/02 08:30
 

Colo Colo

Atletico Nacional

28/02 08:30
 

Racing Club

Cruzeiro

27/02 16:30
 

Ska Khabarovsk

Shinnik Yaroslavl

27/02 22:30
 

Amkar Perm

Avangard

27/02 17:00
 

Yangon United

Thanh Hóa

27/02 19:30
 

Boeung Ket Angkor

Shan United

27/02 19:30
 

Home United FC

Ceres

27/02 19:30
 

Global FC

Bali United

27/02 20:15
 

Al-Wahda Damascus

Dhofar

27/02 21:00
 

Al Ansar Lib

Al-Faisaly

28/02 09:00
 

Murcielagos

Zacatepec

28/02 09:06
 

Correcaminos Uat

Monterrey

28/02 09:15
 

Veracruz

Atlas

28/02 11:00
 

Santos Laguna

Mineros De Zacatecas

28/02 11:00
 

Morelia

Queretaro

28/02 11:06
 

Atletico San Luis

Pachuca

28/02 03:30
 

Cremonese

Frosinone

28/02 03:30
 

Empoli

Avellino

28/02 03:30
 

Venezia

Ternana

28/02 03:30
 

Novara

Foggia

28/02 03:30
 

Virtus Entella

Cittadella

28/02 03:30
 

Palermo

Ascoli

27/02 22:30
 

Delhi Dynamos

Mumbai City

28/02 01:30
 

Akhisar Bld.Geng

Galatasaray

28/02 02:00
 

Horsens

Aarhus AGF

28/02 03:45
 

Bohemians

Derry City

28/02 03:45
 

Dundalk

Limerick FC

28/02 01:00
 

Lechia Gdansk

LKS Nieciecza

28/02 01:00
 

Wisla Plock

Cracovia Krakow

28/02 03:30
 

Legia Warszawa

Jagiellonia Bialystok

28/02 03:30
 

Sandecja

Zaglebie Lubin

27/02 17:20
 

Spicul Chiscareni

Speranta Nisporeni

28/02 01:45
 

Hapoel Raanana

Ashdod MS

27/02 13:00
 

Marist

As Magenta Noumea

28/02 08:00
 

Association Sportive Venus

Lautoka

28/02 11:00
 

Auckland City

Madang

28/02 02:00
 

Pyeongtaek Citizens

Civics Fc

27/02 16:00
 

Arsenal Tula

Okzhetpes

27/02 16:30
 

Pusamania Borneo

PSIS Semarang

27/02 20:00
 

Macedonia U19

Finland U19

27/02 20:30
 

Arema Malang

Mitra Kukar

27/02 21:00
 

Cyprus U17

Romania U17

27/02 21:30
 

Malmo

Roskilde

28/02 01:00
 

Algeria U21

Palestine U21

28/02 02:00
 

IFK Hassleholm

Solvesborgs Goif

28/02 05:35
 

Real Madriz U21

Real Esteli U21

28/02 07:15
 

Espirito Santo Es

Ec Tupy

28/02 02:30
 

Mattersburg

TSV Hartberg

28/02 09:05
 

Tigres UANL

Herediano

28/02 09:05
 

Toronto

Colorado Rapids

28/02 11:15
 

Club Tijuana

CD Motagua

28/02 04:00
 

Ituzaingo

Defensores Unidos

28/02 04:00
 

Sportivo Italiano

Ferrocarril Midland

28/02 04:00
 

El Porvenir

Argentino de Quilmes

28/02 04:00
 

Berazategui

Sportivo Dock Sud

28/02 04:00
 

Deportivo Merlo

San Martin Burzaco

28/02 07:30
 

Central Cordoba

Sportivo Barracas

28/02 03:00
 

Maracena

Huetor Tajar

28/02 03:00
 

Manchester United U23

Villarreal B

27/02 19:00
 

Al-Majd Damascus

Al Taleiah

27/02 19:30
 

Al-Karamah

Herafio Halab

27/02 21:00
 

Hapoel Kiryat Shmona U19

Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19

27/02 23:45
 

Maccabi Shaaraim U19

Bnei Eilat U19

28/02 01:30
 

Hapoel Herzliya U19

Kfar Qasim U19

27/02 21:00
 

Hapoel Daliyat Al Karmel

Maccabi Ahi Iksal

27/02 23:00
 

Al Sailiya U23

Umm Salal U23

27/02 23:00
 

Al Arabi Doha U23

Al Kharitiyath Sc U23

27/02 23:00
 

Al Gharafa U23

Al Markhiya U23

28/02 06:00
 

Cd Centenari

Deportivo Municipal San Miguelito

28/02 09:00
 

Azuero

Sd Atletico Nacional

28/02 01:30
 

Avranches

Creteil

28/02 03:45
 

AFC Wimbledon

Blackburn Rovers

28/02 03:45
 

Peterborough United

Walsall

28/02 03:45
 

AFC Telford United

Nuneaton Town

28/02 03:45
 

Havant and Waterlooville

Gloucester City

28/02 03:45
 

Wycombe Wanderers

Coventry

28/02 03:30
 

Taffs Well

Cwmamman United

28/02 03:45
 

Penybont

Cwmbran Celtic

27/02 23:30
 

Botev Plovdiv

Ludogorets Razgrad

28/02 03:45
 

Peterhead

Clyde

28/02 03:45
 

Greenock

Livingston

28/02 01:00
 

Ujpesti TE

Paksi SE

27/02 23:30
 

Concordia Chiajna

Cs Voluntari

28/02 02:30
 

Gaz Metan Medias

Astra Ploiesti

28/02 03:15
 

Young Boys

Basel

28/02 03:45
 

Carrick Rangers

Dungannon Swifts

28/02 03:45
 

Ards

Ballymena United

28/02 03:45
 

Linfield FC

Glenavon Lurgan

27/02 17:30
 

Park Ridge

Ipswich City

28/02 01:45
 

Ironi Ramat Hasharon Womens

Maccabi Holon Womens

27/02 20:00
 

AIFF XI

Mohun Bagan

27/02 21:00
 

Shabab Al Hussein

Al Asalah

27/02 21:00
 

Kufer Soom

Dar Al Dawaa

27/02 20:50
 

Al Mojzel

Al Shoalah

27/02 21:05
 

Najran

Al Orubah

27/02 23:25
 

Hajer

Al Nahdha

28/02 07:00
 

America Pe

Belo Jardim Pe

28/02 08:45
 

Cortulua

Deportes Quindio

28/02 08:45
 

Cortulua

Deportes Quindio

28/02 02:00
 

El Zamalek

Tala Al Jaish

28/02 05:00
 

Cd Santiago Morning

Melipilla

28/02 07:00
 

Rangers Talca

Valdivia

28/02 09:00
 

Sport Boys Warnes

Em Deportivo Binacional

28/02 09:00
 

Sport Boys Association

Em Deportivo Binacional

28/02 00:30
 

Kober Khartoum

Khartoum Al Watani

28/02 00:30
 

Kober Khartoum

Khartoum Al Watani

28/02 01:30
 

Baroka

Kaizer Chiefs FC

28/02 07:00
 

Zamora Barinas

Atletico Venezuela

28/02 07:00
 

Deportivo Tachira

Carabobo

28/02 03:30
 

Castleview

Riverstown

28/02 02:00
 

Fylkir Reykjavik U19

Valur Reykjavik U19

27/02 20:00
 

Penarol Reserve

Liverpool Montevideo Reserve

27/02 15:35
 

Assumption United U19

Nakhon Sawan U19

27/02 16:30
 

Kalasin U19

Ayutthaya United U19

27/02 17:40
 

Muang Kan United U19

Samut Sakhon U19

27/02 18:30
 

Panjim Footballers

Bardez

28/02 08:00
 

Real Madriz

Real Esteli

27/02 21:25
 

Kirehe

Kiyovu

27/02 22:00
 

Swindon Reserve

Forest Green Rovers R