livescore - live soccer scores

Fixtures: 26 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

27/02 04:00
 

Levante

Real Betis

27/02 03:45
 

Cagliari

Napoli

27/02 03:30
 

Borussia Dortmund

Augsburg

27/02 03:00
 

Sporting Braga

Desportivo de Tondela

27/02 05:00
 

Sporting Lisbon

Moreirense

26/02 23:00
 

Al-Suwaiq Club

Al Quwa Al Jawiya

26/02 23:00
 

Al-Jazeera (Jordan)

Malkia

26/02 23:00
 

Al Zawraa

Al-Jaish Damascus

26/02 23:30
 

Manama Club

Al-Ahed

27/02 01:00
 

Istanbul Buyuksehir Belediyesi

Genclerbirligi

27/02 03:45
 

Nancy

Lorient

27/02 03:30
 

Salernitana

Parma

27/02 06:00
 

Newells Old Boys

Temperley

27/02 06:00
 

Talleres Cordoba

Argentinos Juniors

27/02 08:15
 

Gimnasia LP

San Lorenzo

26/02 21:00
 

Newcastle U23

Colchester United U23

26/02 22:00
 

Sheffield United U23

Aston Villa U23

26/02 22:00
 

Watford U23

Cardiff City U23

27/02 03:00
 

Norwich City U23

Bury U23

27/02 03:00
 

Blackburn Rovers U23

Southampton U23

27/02 03:00
 

Ipswich U23

West Bromwich U23

27/02 03:00
 

Brighton U23

Exeter City U23

27/02 03:00
 

Leicester City U23

Everton U23

26/02 21:00
 

Coventry U23

Charlton Athletic U23

26/02 21:00
 

Crewe Alexandra U23

Bolton Wanderers U23

26/02 21:00
 

Huddersfield Town U23

Birmingham U23

27/02 03:00
 

Hull City U23

Barnsley U23

27/02 03:45
 

Ravenna

Pordenone Calcio Ssd

27/02 02:00
 

Sonderjyske

Silkeborg IF

26/02 23:59
 

Viktoria Plzen

Vysocina Jihlava

27/02 03:45
 

Waterford United

St. Patrick's

27/02 03:45
 

Sligo Rovers

Cork City

27/02 04:00
 

Shamrock Rovers

Bray Wanderers

26/02 23:00
 

Zapresic

Istra 1961

27/02 07:00
 

Curico Unido

Union Espanola

27/02 02:00
 

Atvidabergs FF

Ostersunds

27/02 01:30
 

Atromitos Athens

AEK Athens

26/02 17:00
 

Anzhi

Kolkheti Poti

26/02 23:59
 

Benin Womens

Senegal Womens

27/02 00:30
 

Saudi Arabia

Moldova

27/02 01:00
 

San Gwann

Sirens

27/02 02:00
 

Qrendi

St Patrick

27/02 03:15
 

Melita Fc Saint Julian

Rabat Ajax

27/02 10:00
 

Team Wellington

Lupe Ole Soaga

27/02 04:00
 

Club Lujan

Defensores De Cambaceres

27/02 04:00
 

Canuelas

Leandro N Alem

26/02 21:00
 

Senegal Womens

Algeria womens

26/02 21:00
 

Libya Womens

Ethiopia Womens

26/02 21:00
 

Morocco Womens

Cote D Ivoire Womens

26/02 21:00
 

Sierra Leone Womens

Mali Womens

26/02 21:00
 

Kenya Womens

Uganda Womens

26/02 21:00
 

Tanzania Womens

Zambia Womens

26/02 21:00
 

Namibia Womens

Zimbabwe Womens

27/02 02:30
 

Anderlecht U21

Standard Liege U21

27/02 02:30
 

Genk U21

Lokeren U21

27/02 02:30
 

Club Brugge Youth

Kv Oostende U21

27/02 02:30
 

Gent U21

Kv Mechelen U21

27/02 02:30
 

Red Star Waasland Beveren U21

Excelsior Mouscron U21

27/02 02:30
 

St Truidense Vv U21

Kortrijk U21

27/02 02:30
 

As Eupen U21

Royal Antwerp U21

27/02 02:30
 

Zulte Waregem U21

Royal Charleroi U21

27/02 03:45
 

Brightlingsea Regent

Billericay Town

27/02 03:45
 

Hitchin Town

Slough Town

27/02 03:00
 

Az Alkmaar 2

Jong PSV Eindhoven

27/02 03:00
 

Utrecht Am

Jong Ajax Amsterdam

26/02 20:00
 

Slovan Liberec U21

Ceske Budejovice U21

26/02 20:00
 

Sparta Praha U21

Mlada Boleslav U21

26/02 20:00
 

Mfk Karvina U21

Vysocina Jihlava U21

26/02 21:30
 

Cwmamman United

Monmouth Town

26/02 23:30
 

Ekenas IF Fotboll

Honka Youth

26/02 21:00
 

Giorgos Karaiskakis

Kissamikos

26/02 21:00
 

Kallithea

Ergotelis

26/02 23:30
 

Concordia Chiajna

Cs Voluntari

26/02 23:00
 

Altinordu

Boluspor

26/02 23:00
 

Erzurum BB

Adanaspor

27/02 03:00
 

Chiasso

Neuchatel Xamax

26/02 15:30
 

Bulleen Lions U21

South Melbourne U21

26/02 15:30
 

Kingston City U21

Hume City U21

26/02 17:30
 

Kingston City

Hume City

26/02 17:30
 

Fc Bulleen Lions

South Melbourne

27/02 02:15
 

Maccabi Petah Tikva FC

Hapoel Acco

26/02 16:30
 

Minerva Academy

Aizawal

26/02 19:35
 

Guangzhou Evergrande

ShenHua SVA FC

26/02 16:45
 

Johor Darul Takzim II

Felda United FC

27/02 02:00
 

Santa Cruz Rn

Assu Rn

27/02 02:45
 

Madureira

Volta Redonda

27/02 04:30
 

Ituano Sp

Red Bull Brasil

27/02 07:00
 

Botafogo Sp

Linense Bra

27/02 07:00
 

Nautico (PE)

Flamengo De Arcoverde

27/02 07:30
 

Democrata

Uberlandia Mg

27/02 04:00
 

Deportivo Riestra

Instituto

27/02 07:00
 

Quilmes

CA Brown Adrogue

27/02 07:30
 

Santa Marina Tandil

San Martin Tucuman

27/02 08:30
 

Gimnasia Jujuy

Agropecuario De Carlos Casares

27/02 08:00
 

Atletico Atlanta

Tristan Suarez

27/02 08:00
 

Club Atletico Acassuso

Villa San Carlos

27/02 08:00
 

Barracas Central

Atletico Atlanta

27/02 08:00
 

Estudiantes de Caseros

Almirante Brown

27/02 08:00
 

Defensores de Belgrano

San Telmo

27/02 08:00
 

CA Fenix Pilar

UAI Urquiza

27/02 08:00
 

Ca Platense

Ca San Miguel

27/02 08:00
 

Sacachispas

Comunicaciones BsAs

27/02 08:00
 

Talleres Rem De Escalada

Club Atletico Colegiales

27/02 08:00
 

Tristan Suarez

Deportivo Espanol

27/02 06:00
 

Olimpia Asuncion

Guarani CA

27/02 08:45
 

Real Cartagena

Tigres Zipaquira

27/02 04:00
 

Cartagines Deportiva SA

Limon

27/02 00:30
 

Al Ahly

Ahli Al Khartoum

26/02 20:00
 

Rcoz Oued Zem

Racing Casablanca

26/02 20:00
 

Chabab Atlas Khenifra

RCA Raja Casablanca Atlhletic

26/02 20:00
 

Union Touarga Sport Rabat

OCK Olympique de Khouribga

26/02 20:00
 

Maghrib Association Tetouan

Forces Armee Royales

26/02 20:00
 

HUSA Hassania Agadir

IRT Itihad de Tanger

26/02 20:00
 

Difaa Hassani Jdidi

Chabab Rif Hoceima

26/02 20:00
 

Wydad Casablanca

Renaissance Sportive de Berkane

26/02 20:00
 

Olympique de Safi

Kawkab de Marrakech

27/02 07:00
 

Deportivo Lara

Deportivo La Guaira

27/02 08:30
 

Oriente Petrolero

Universitario de Sucre