livescore - live soccer scores

Fixtures: 25 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

25/02 20:00
 

Crystal Palace

Tottenham Hotspur

25/02 22:05
 

Manchester United

Chelsea

25/02 19:00
 

Villarreal

Getafe

25/02 23:15
 

Athletic Bilbao

Malaga

26/02 01:30
 

Valencia

Real Sociedad

26/02 03:45
 

Sevilla

Atletico Madrid

25/02 19:30
 

Crotone

Spal

25/02 22:00
 

Fiorentina

Chievo

25/02 22:00
 

Sampdoria

Udinese

25/02 22:00
 

Sassuolo

Lazio

25/02 22:00
 

Hellas Verona

Torino

26/02 01:00
 

Juventus

Atalanta

26/02 03:45
 

AS Roma

AC Milan

25/02 22:30
 

Bayer Leverkusen

Schalke 04

26/02 01:00
 

RB Leipzig

Koln

25/02 22:00
 

Bordeaux

Nice

25/02 23:59
 

Lyon

Saint Etienne

26/02 00:30
 

Manchester City

Arsenal

25/02 20:00
 

Cardiff City

Bristol City

25/02 19:30
 

Ajax Amsterdam

ADO Den Haag

25/02 21:30
 

Feyenoord Rotterdam

PSV Eindhoven

25/02 21:30
 

Willem II

Roda JC Kerkrade

25/02 23:45
 

Utrecht

Twente Enschede

25/02 21:30
 

Anderlecht

Peruwelz

26/02 01:00
 

Standard Liege

Club Brugge

26/02 03:00
 

Kortrijk

Zulte-Waregem

25/02 23:59
 

Chaves

GD Estoril-Praia

26/02 02:00
 

Boavista

Vitoria Setubal

26/02 04:15
 

Portimonense

Porto

25/02 21:30
 

Aberdeen

Celtic

25/02 15:30
 

Sydney

Western Sydney

25/02 12:00
 

Shimizu S-Pulse

Kashima Antlers

25/02 12:00
 

Vegalta Sendai

Kashiwa Reysol

25/02 14:30
 

Jubilo Iwata

Kawasaki Frontale

25/02 15:00
 

Cerezo Osaka

Yokohama F Marinos

25/02 18:30
 

Osmanlispor

Antalyaspor

25/02 18:30
 

Yeni Malatyaspor

Karabukspor

25/02 21:00
 

Goztepe

Sivasspor

25/02 23:59
 

Besiktas

Fenerbahce

25/02 19:00
 

Cordoba

Valladolid

25/02 23:00
 

Zaragoza

Real Oviedo

26/02 01:00
 

Albacete

Numancia

26/02 01:00
 

Granada

Alcorcon

26/02 01:00
 

Reus Deportiu

Sevilla Atletico

26/02 03:00
 

Tenerife

CD Lugo

25/02 20:30
 

Darmstadt

Heidenheimer

25/02 20:30
 

Bochum

Nurnberg

25/02 20:30
 

St. Pauli

Holstein Kiel

26/02 04:00
 

Chacarita Juniors

Belgrano

26/02 04:00
 

Independiente

CA Banfield

26/02 06:15
 

Union Santa Fe

Colon

26/02 06:15
 

Boca Juniors

San Martin San Juan

25/02 12:00
 

Avispa Fukuoka

Gifu

25/02 13:00
 

Kamatamare Sanuki

Albirex Niigata

25/02 13:00
 

Mito Hollyhock

Yamagata Montedio

25/02 13:00
 

Tokyo Verdy

JEF United Ichihara

25/02 13:00
 

Tochigi SC

Oita Trinita

25/02 13:00
 

Ehime

Zweigen Kanazawa FC

25/02 13:00
 

Tokushima Vortis

Okayama

25/02 13:00
 

Yokohama

Matsumoto Yamaga FC

25/02 14:00
 

Kyoto Purple Sanga

Machida Zelvia

25/02 14:30
 

Renofa Yamaguchi

Roasso Kumamoto

25/02 15:00
 

Omiya Ardija

Ventforet Kofu

25/02 19:15
 

CD Nacional

Porto B

25/02 23:00
 

Arouca

Varzim

25/02 23:00
 

Vitoria Guimaraes B

Academico Viseu

25/02 23:00
 

Leixoes

CF Uniao Madeira

25/02 23:00
 

Penafiel

Real Sport

25/02 23:59
 

Santa Clara

Gil Vicente

25/02 23:59
 

Benfica B

CD Cova Piedade

26/02 01:00
 

Stoke City U23

Liverpool U23

26/02 04:00
 

Uwi

Portmore United

26/02 04:30
 

Reynolds

Arnett Gardens

26/02 04:30
 

Humble Lions

Cavalier

26/02 04:30
 

Boice City

Harbour View

26/02 04:30
 

Siti Worley Garden J

Montego Bay Utd

26/02 02:00
 

Pumas UNAM

Chivas Guadalajara

26/02 08:00
 

Santos Laguna

CDSyC Cruz Azul

25/02 21:30
 

Arezzo

Livorno

25/02 21:30
 

Arzachena

Gavorrano

25/02 21:30
 

Cuneo

Pro Piacenza

25/02 21:30
 

Ac Monza

Viterbese

25/02 21:30
 

Pisa

Lucchese

25/02 21:30
 

Pistoiese

Giana

25/02 21:30
 

Prato

Alessandria

25/02 21:30
 

Robur Siena Ssd

Olbia

25/02 23:30
 

Piacenza

Pontedera

25/02 21:30
 

Catanzaro

Rende

25/02 21:30
 

Asd Sicula Leonzio

Francavilla

25/02 21:30
 

Us Siracusa

Ac Monopoli

25/02 23:30
 

Bisceglie 1913

Usd Akragas

25/02 23:30
 

Us Casertana 1908

Cosenza Calcio 1914

25/02 23:30
 

Fondi

Matera

25/02 23:30
 

Lecce

Juve Stabia

25/02 23:30
 

Paganese

As Andria Bat

25/02 23:30
 

Reggina

Trapani

25/02 19:00
 

Hobro I.K.

Midtjylland

25/02 21:00
 

Aalborg BK

Nordsjaelland

25/02 23:00
 

Brondby

Elite 3000 Helsingor

26/02 01:00
 

Kobenhavn

Odense BK

25/02 22:00
 

Mfk Karvina

Zlin

26/02 01:00
 

Slavia Praha

Bohemians 1905

25/02 22:30
 

Piast Gliwice

Wisla Krakow

25/02 22:30
 

Slask Wroclaw

Gornik Zabrze

26/02 01:00
 

Korona Kielce

Lech Poznan

25/02 22:00
 

Cibalia

Rudes

25/02 23:59
 

NK Rijeka

Dinamo Zagreb

25/02 23:00
 

Csd Antofagasta

Deportes Iquique

26/02 05:00
 

Deportes Temuco

Universidad de Chile

26/02 07:30
 

Audax Italiano

Everton CD

25/02 22:00
 

Gefle IF

Malmo

25/02 22:00
 

Brommapojkarna

Dalkurd Ff

25/02 22:00
 

Norrby IF

Hacken

25/02 22:00
 

Varbergs BoIS FC

IK Sirius

25/02 23:59
 

Jonkopings Sodra IF

Degerfors IF

25/02 23:59
 

Kalmar FF

Trelleborgs FF

25/02 23:59
 

Vasalunds IF

Elfsborg

25/02 23:59
 

Hammarby

GAIS

25/02 21:00
 

Xanthi

Apollon Smirnis

25/02 23:15
 

Larisa

Platanias FC

25/02 23:15
 

Panaitolikos Agrinio

Kerkyra

26/02 01:30
 

PAOK Saloniki

Olympiakos Piraeus

25/02 19:00
 

Lusitanos la Posa

Encamp

25/02 21:00
 

Inter Club Escaldes

UE Sant Julia

25/02 23:00
 

Santa Coloma

Ue Engordany

26/02 01:00
 

Penya Encarnada

UE Santa Coloma

25/02 19:00
 

Chainat FC

Buriram United

25/02 19:00
 

Bangkok United FC

Suphanburi FC

25/02 20:00
 

Chiangrai United

BEC Tero Sasana

25/02 20:00
 

Nakhon Ratchasima

Ubon Umt United

25/02 18:00
 

Werder Bremen U17

Union Berlin U17

25/02 19:00
 

Hertha Bsc Berlin U17

Magdeburg U17

26/02 03:00
 

Rio Verde Go

Gremio Anapolis

26/02 02:30
 

Ipora

Aparecidense Go

26/02 03:00
 

Anapolina Go

Anapolis

26/02 04:00
 

Atletico Clube Goianiense

Vila Nova (GO)

25/02 21:00
 

Pirin Blagoevgrad

Vitosha Bistritsa

25/02 23:30
 

Slavia Sofia

Lokomotiv Plovdiv

25/02 16:30
 

Mitra Kukar

Bali United

25/02 18:00
 

Dinamo Moscow

BATE Borisov

25/02 19:00
 

Honefoss

Valdres

25/02 20:30
 

Arema Malang

Pusamania Borneo

25/02 22:00
 

Rubin Kazan

Rosenborg

25/02 23:00
 

Ifk Eskilstuna

Akropolis IF

26/02 03:00
 

Real Sociedad Tocoa

CD Olimpia

26/02 04:00
 

Juticalpa

Honduras Progreso

26/02 06:00
 

CD Motagua

Lobos Upnfm

25/02 21:00
 

Mosta

Hamrun Spartans

25/02 23:00
 

Valletta FC

Birkirkara FC

25/02 21:00
 

Vittoriosa Stars

Mqabba

25/02 23:15
 

Marsa

Zejtun Corinthians

25/02 22:00
 

Hostert

Us Mondorf-les-bains

25/02 23:00
 

Racing Union

Fola Esch

25/02 23:00
 

Victoria Rosport

CS Petange

25/02 23:00
 

Jeunesse Esch

F91 Dudelange

25/02 23:00
 

Hamm Rm Benfica

Differdange 03

25/02 23:00
 

Rodange 91

Us Esch

25/02 17:00
 

Palanga

Lietava Jonava

25/02 23:59
 

FK Zalgiris Vilnius

Kauno Zalgiris

25/02 22:45
 

Tallinna Dunamo

Fci Tallinn

26/02 03:00
 

Campinense Pb

Serrano Pb

26/02 03:00
 

Botafogo PB

Desportiva Guarabira Pb

26/02 04:00
 

Nacional De Patos Pb

Centro Sportivo Paraibano

26/02 04:00
 

Sousa Pb

Treze Campina Grande PB

25/02 23:00
 

Kobenhavn U19

Brondby U19

25/02 21:00
 

Pobeda Prilep

Korzo Prilep

25/02 21:00
 

FK Shkendija 79

Academy Pandev

25/02 21:00
 

Skopje

Renova Cepciste

25/02 21:00
 

Sileks

Pelister Bitola

25/02 19:00
 

Krabi Fc

Samut Songkhram FC

25/02 19:00
 

Ang Thong Fc

Udon Thani

25/02 20:00
 

Army United

Khonkaen FC

25/02 21:25
 

Muscat

Sohar Club

25/02 21:25
 

Alslam

Fnjaa SC

25/02 21:25
 

Muscat

Saham

25/02 21:50
 

Mrbat

Al Oruba Sur

26/02 00:50
 

Al Nasr(OMA)

Al Mdeebe

25/02 23:00
 

Sunderland Womens

Arsenal Womens

25/02 23:00
 

Birmingham Womens

Liverpool Womens

25/02 23:00
 

Chelsea Fc Womens

Reading Womens

25/02 23:00
 

Everton Cd Womens

Yeovil Town Womens

25/02 23:00
 

Bristol Academy Womens

Manchester City Womens

25/02 20:15
 

Trables Sports Club

Alnabisheet

25/02 20:15
 

Tadamon Sour

Alshabab

25/02 22:00
 

Salam Zgharta

Al-Nejmeh

25/02 21:30
 

Pretoria Univ

Cape Town

25/02 21:30
 

Highlands Park

Uthongathi

25/02 21:30
 

Jomo Cosmos

Stellenbosch

26/02 04:00
 

Liniers

Centro Espanol

26/02 04:00
 

Deportivo Muniz

Deportivo Paraguayo

26/02 04:00
 

Excursionistas

Deportivo Laferrere

26/02 04:00
 

Deportivo Armenio

Justo Jose De Urquiza

25/02 19:30
 

Hillerod Gi Womens

Kolding Bk Womens

25/02 22:00
 

Pumas U20

Chivas Guadalajara U20

25/02 23:59
 

Santos Laguna U20

Cdsyc Cruz Azul U20

25/02 19:00
 

Benfica U17

Uniao Leiria U17

25/02 19:00
 

Spg C Braga U17

Academica Coimbra U17

25/02 19:00
 

Vitoria Sc Guimaraes U17

Anadia U17

25/02 19:00
 

Belenenses U17

Gd Estoril Praia U17

25/02 19:00
 

Rio Ave U17

Porto Sad U17

25/02 19:00
 

Boavista U17

Pacos Ferreira U17

25/02 19:00
 

Real Sport Clube U17

Sacavenense U17

25/02 19:00
 

Brandenburger Sc Sud 05

Hertha 06 Charlotten

25/02 19:00
 

FSV Frankfurt

Sv Grun Weiss Lubben

25/02 19:00
 

1 Lok Stendal

Askania Bernburg

25/02 19:00
 

FSV Barleben

Carl Zeiss Jena Ii

25/02 19:00
 

Sg Union Sandersdorf

Sv 1899 Merseburg

25/02 20:00
 

Djk Ammerthal

Schweinfurt 05 Ii

25/02 20:00
 

08 Homburg

Fsv Salmrohr

25/02 20:30
 

Vfl Alfter

Spvg Wesseling Urfeld

25/02 21:00
 

Gonsenheim

Karbach

25/02 21:00
 

Viktoria Arnoldsweiler

Sv Breinig

25/02 21:00
 

Hennef 05

Blau Weib Friesdorf

25/02 21:00
 

Fsv Vohwinkel Wuppertal

Ratingen Sv

25/02 21:00
 

SV Straelen

Schwarz-Weiss Essen

25/02 21:00
 

Bocholt

Monheim

25/02 21:00
 

Turu Dusseldorf

Sc Dusseldorf West

25/02 21:00
 

Vfb Speldorf

Tv Jahn Hiesfeld

25/02 21:00
 

SF Baumberg

Vfr Krefeld Fischeln

25/02 21:00
 

Spvg Schonnebeck

Cronenberger Sc

25/02 21:00
 

VFB Homberg

Ssvg Velbert

25/02 21:00
 

VfB Hilden

Dusseldorfer Sc 99

25/02 21:00
 

Tus Bersenbruck

Svg Gottingen 07

25/02 21:00
 

Tus Sulingen

Martini Wolfsburg

25/02 21:00
 

Mtv Gifhorn

Bv Cloppenburg

25/02 21:00
 

Heeslinger Sc

Arminia Hannover

25/02 21:00
 

SSV Vorsfelde

Eintracht Celle

25/02 21:00
 

Vfl Oldenburg

Tb Uphusen

25/02 21:15
 

Pesch 1956

Siegburger Sv 04

25/02 21:30
 

Vfl Vichttal

Bergisch Gladbach 09

25/02 21:30
 

Tv Herkenrath

Ssv Merten

25/02 22:00
 

Euskirchen

Hurth

26/02 05:30
 

Sportivo Las Parejas

Atletico Parana

26/02 03:00
 

Ah Zapla

Juventud Antoniana

26/02 03:00
 

Sansinena

Deportivo Madryn

26/02 03:30
 

Huracan Las Heras

San Lorenzo Alem

26/02 03:30
 

Desamparados

Ca Juventud Unida San Luis

26/02 03:45
 

Union Villa Krause

Gutierrez

26/02 04:00
 

Gimnasia Ytiro

Crucero del Norte

26/02 04:30
 

Deportivo Roca

Ferrol Carril Oeste

26/02 06:30
 

Estudiantes Rio Cuarto

Villa Mitre

26/02 05:00
 

Sporting San Miguelito

Tauro FC

25/02 23:00
 

KFCO wilrijk

Lierse

25/02 23:00
 

Cercle Brugge

Westerlo

25/02 23:00
 

Roeselare

Oud Heverlee

25/02 23:00
 

Tubize

St Gilloise

25/02 22:00
 

Bradford City Womens

Blackburn Rovers Womens

25/02 22:00
 

Middlesbrough Womens

Derby County Womens

25/02 22:00
 

Wolves Womens

Stoke City Womens

25/02 23:00
 

Leicester City Womens

Wolves Womens

25/02 23:00
 

Nottingham Forest Womens

Fylde Lfc Womens

25/02 22:00
 

Cardiff City Womens

Portsmouth Womens

25/02 22:00
 

Lewes Womens

Gillingham Womens

25/02 23:00
 

Ck Basildon Womens

Coventry Womens

25/02 19:00
 

Athletic Club Bibao Womens

Madrid Cff Womens

25/02 19:00
 

Santa Teresa Cd Womens

Granadilla Tenerife Womens

25/02 19:00
 

Levante Ud Womens

Rayo Vallecano Womens

25/02 19:00
 

Prainsa Zaragoza Womens

Rcd Espanyol Womens

25/02 19:00
 

Fundacion Albacete Womens

Sevilla Fc Womens

25/02 20:00
 

Colegio Aleman Valencia Womens

Barcelona Womens

25/02 19:00
 

Toledo

Celta Vigo B

25/02 19:00
 

Fuenlabrada

Atletico De Madrid B

25/02 19:00
 

San Sebastian Reyes

Ad Union Adarve

25/02 19:00
 

Cf Rayo Majadahonda

Cd Guijuelo

25/02 23:00
 

Valladolid B

Deportivo La Coruna B

25/02 23:59
 

Carceda

Rapido de Bouzas

25/02 23:59
 

Coruxo

Cd Artistico Navalcarnero

25/02 23:59
 

SD Ponferradina

Talavera De La Reina

26/02 02:00
 

Real Madrid Castilla

Pontevedra

25/02 19:00
 

Cd Vitoria Spa

Sporting De Gijon B

25/02 19:00
 

Barakaldo CF

CD Mirandes

25/02 19:00
 

Cd Lealtad

Real Sociedad B

25/02 23:59
 

CD Izarra

CD Pena Sport

25/02 23:59
 

Burgos CF

Arenas Club De Getxo

26/02 01:30
 

Caudal

Real Union de Irun

25/02 19:00
 

Hercules

Villarreal B

25/02 19:00
 

Cd Ebro

Sd Formentera

25/02 19:00
 

Ue Cornella

Mallorca

25/02 19:00
 

Atletico Saguntino

UE Olot

25/02 19:00
 

Atletico Baleares

Sabadell

25/02 19:00
 

Scr Pena Deportiva

CF Badalona

25/02 19:00
 

Cf Peralada

Real Zaragoza B

25/02 19:30
 

Ontinyent

Elche

25/02 23:59
 

Alcoyano

Valencia Cf Mestalla

25/02 19:00
 

Linense

UD Melilla

25/02 19:00
 

Real Betis B

Villanovense

25/02 19:00
 

Murcia

Cordoba B

25/02 19:00
 

Las Palmas Atletico

Granada Cf B

25/02 23:59
 

Extremadura

Recreativo Huelva

25/02 23:59
 

Ecija Balompie

Ejido

25/02 23:59
 

UD Badajoz

Merida Ad

25/02 23:59
 

Futbol Club Cartagena

UD Marbella

25/02 18:00
 

Schalke 04 U19

Bochum U19

25/02 18:00
 

Monchengladbach U19

Dortmund U19

25/02 18:00
 

Msv Duisburg U19

Preuben Munster U19

25/02 19:00
 

Djk Arminia Klosterhardt U19

Paderborn U19

25/02 20:30
 

Bayer Leverkusen U19

Fortuna Dusseldorf U19

25/02 18:00
 

Mainz U19

Nurnberg U19

25/02 18:00
 

Spvgg Unterhaching U19

Bayern Munich U19

25/02 18:00
 

Augsburg U19

Sv Wehen Wiesbaden U19

25/02 20:00
 

Sc Freiburg U19

Hoffenheim U19

25/02 21:00
 

Greuther Furth U19

Eintracht Frankfurt U19

25/02 18:00
 

Sg Unterrath U17

Aachen U17

25/02 18:00
 

Dortmund U17

Hombrucher Sv U17

25/02 20:00
 

Fortuna Dusseldorf U17

Preussen Munster U17

25/02 21:30
 

Msv Duisburg U17

Bayer Leverkusen U17

25/02 19:00
 

Nurnberg U17

Spvgg Unterhaching U17

25/02 20:00
 

Vfb Stuttgart U17

Karlsruher Sc U17

25/02 20:00
 

Oberlausitz

Berliner Ak 07

25/02 20:30
 

VSG Altglienicke

Hertha Bsc Berlin Am

25/02 20:30
 

Bsg Chemie Leipzig

VFB Auerbach

25/02 20:30
 

Fsv Luckenwalde

FSV Union Furstenwalde

25/02 20:30
 

Viktoria Berlin 1889

Lokomotive Leipzig

25/02 21:00
 

Vfv Borussia 06 Hildesheim

Havelse

25/02 21:00
 

Germania Egestorf

Hansa Luneburg

25/02 21:00
 

Eintracht Norderstedt

VfB Oldenburg

25/02 21:00
 

Tsg Hoffenheim Am

Sv Elversberg

25/02 21:00
 

Karlsruher

Chemnitzer

25/02 21:00
 

Carl Zeiss Jena

Rot-weiss Erfurt

25/02 21:00
 

Koln Am

Wattenscheid

25/02 22:00
 

Dortmund(am)

Sc Verl

25/02 21:00
 

Werder Bremen Womens

Ff Usv Jena (w)

25/02 17:15
 

Dukla Praha U21

Viktoria Plzen U21

25/02 17:30
 

Fotbal Trinec U21

Banik Ostrava U21

25/02 18:00
 

Hradec Kralove U21

Marila Pribram U21

25/02 18:00
 

Teplice U21

Slavia Praha U21

25/02 18:00
 

Bohemians 1905 U21

Baumit Jablonec U21

25/02 20:00
 

Brno U21

Sigma Olomouc U21

25/02 21:30
 

Synot Slovacko U21

Zlin U21

25/02 20:00
 

Slavia Praha Womens

Slovan Liberec Womens

25/02 20:00
 

Dukla Prague Womens

Synot Slovacko Womens

25/02 22:30
 

Prestatyn Town FC

Newtown

26/02 01:15
 

Carmarthen

Aberystwyth Town

25/02 18:30
 

Litex Lovech

Tsarsko Selo

25/02 20:00
 

Chernomorets Pomorie

Sozopol

25/02 23:59
 

Haukar

Vikingur Olafsvik

26/02 00:15
 

Leiknir Reykjavik

Keflavik

26/02 02:15
 

Ir Reykjavik

Throttur

25/02 20:00
 

Gyirmot Se

Varda Se

25/02 20:00
 

Siofok

Zalaegerszegi TE

25/02 20:00
 

Csakvari Tk

ETO Gyori FC

25/02 20:00
 

Cegled

Mte Mosonmagyarovar

25/02 20:00
 

Bekescsaba

Soproni Svse-gysev

25/02 20:00
 

Vac-Dunakanyar

MTK Hungaria FC

25/02 20:00
 

Szolnoki MAV

Szegedi Ak

25/02 20:00
 

Budafoki Mte

Kazincbarcika

25/02 20:00
 

Budaorsi Sc

Soroksar

25/02 20:00
 

Nyiregyhaza

Dorogi

25/02 21:00
 

Soproni Svse-gysev

Cegled

25/02 20:00
 

Spartak Subotica

Crvena Zvezda

25/02 22:00
 

Partizan Belgrade

Zemun

25/02 17:00
 

Larissa U20

Platanias U20

25/02 17:00
 

Skoda Xanthi U20

Apollon Smirnis U20

25/02 18:00
 

Paok Saloniki U20

Olympiakos Piraeus U20

25/02 19:30
 

Panathinaikos U20

Lamia U20

25/02 20:30
 

Panadol Gauss U20

Kerkyra U20

25/02 21:00
 

Aiginiakos

Aris Thessaloniki

25/02 21:00
 

Anagenisi Karditsa

Doxa Dramas

25/02 21:00
 

Apollon Kalamaria

Veria

25/02 21:00
 

Apollon Larissas

Acharnaikos

25/02 21:00
 

OFI Crete

Panserraikos

25/02 21:00
 

Panegialios

Athletic Union Of Sparta

25/02 21:30
 

GOSK Gabela

NK Celik

25/02 21:30
 

FK Sarajevo

Radnik Bijeljina

25/02 22:30
 

Borac Banja Luka

Krupa

25/02 23:55
 

NK Olimpija Ljubljana

NK Publikum Celje

25/02 23:59
 

Juventus Bucharest

CFR Cluj

26/02 02:45
 

Steaua Bucuresti

Sepsi

25/02 18:00
 

Cizrespor

Tekirdagspor

25/02 18:00
 

Elazig Belediyespor

Karaman Belediyesi Spor

25/02 18:30
 

Corum Belediyespor

Aydinspor

25/02 18:30
 

Bursa Niluferspor AS

Ankara Adliyespor

25/02 18:30
 

Kizilcabolukspor

Sultanbeyli

25/02 18:30
 

Payas BS 1975

Arsinspor

25/02 18:00
 

Erzincanspor

Anadolu Uskudar

25/02 18:00
 

Pazarspor

Turgutluspor

25/02 18:00
 

Yeni Orduspor

Yesil Bursa

25/02 18:30
 

Darica Genclerbirligi

Golcukspor

25/02 18:30
 

Ergene Velimese

1461 Trabzon Karadenizspor

25/02 18:30
 

Kayseri Erciyesspor

Tire 1922 Spor

25/02 18:30
 

Muglaspor

Kirikhanspor

25/02 18:00
 

Vestel Manisaspor

Eskisehirspor

25/02 18:00
 

Umraniyespor

Giresunspor

25/02 20:30
 

Gaziantep Buyuksehir Belediyesi

Denizlispor

25/02 20:30
 

Rizespor

Elazigspor

25/02 23:00
 

Adana Demirspor

Istanbulspor

25/02 18:30
 

Catalca Spor

Duzcespor

25/02 18:30
 

Batman Petrolspor

Canakkale Dardanelspor

25/02 18:30
 

Bayburt Ozel Idare

Halide Edip Adivarspor

25/02 18:30
 

Tekirova Belediyespor

12 Bingol Spor

25/02 18:30
 

Kozan Bldspor

Ofspor

25/02 18:30
 

Manisa Bb Spor

Yeni Altındag Bs

25/02 18:30
 

Wing Larsburg

Orhangazispor

25/02 22:00
 

Kayserispor U21

Kasimpasa U21

25/02 22:00
 

Besiktas Jk U21

Fenerbahce U21

25/02 22:00
 

Goztepe U21

Sivasspor U21

25/02 22:00
 

Yeni Malatyaspor U21

Kardemir Karabukspor U21

25/02 22:00
 

Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21

Genclerbirligi U21

25/02 22:00
 

SC Mannsdorf

Fcm Traiskirchen

25/02 23:30
 

Sturm Graz

Red Bull Salzburg

25/02 19:00
 

Jk Tallinna Kalev Ii

Keila Jk

25/02 19:00
 

Maardu Fc Starbunker

Elva

25/02 19:00
 

Nomme JK Kalju

Kuressaare

25/02 19:00
 

Trans Narva

Parnu Linnameeskond

25/02 22:00
 

Flora Tallinn Iii

Nomme United

25/02 21:00
 

Ethnikos Assia

Digenis Oroklini

25/02 21:00
 

Xylotympou

Omonia Aradippou

25/02 21:00
 

Alki Oroklini

Nea Salamis

25/02 22:00
 

AEL Limassol

Anorthosis Famagusta FC

25/02 23:00
 

Omonia Nicosia

Doxa Katokopias

25/02 23:59
 

AEP Paphos

AEK Larnaca

25/02 23:00
 

Winterthur

Vaduz

25/02 23:00
 

Grasshoppers

Zurich

25/02 23:00
 

St. Gallen

Lugano

25/02 23:00
 

Luzern

Thun

25/02 18:00
 

Veres Rivne U21

Dynamo Kyiv U21

25/02 20:00
 

Shakhtar Donetsk U21

Zirka Kirovohrad U21

25/02 20:00
 

Olimpic Donetsk

Stal Dniprodzherzhynsk

25/02 20:00
 

Zorya

Vorskla Poltava

25/02 23:00
 

Shakhtar Donetsk

Zirka Kirovohrad

25/02 23:00
 

Veres Rivne

Dynamo Kyiv

25/02 12:00
 

St Albans Saints

Ballarat Red Devils

25/02 12:00
 

Melbourne Victory Fc Am

Brunswick City

25/02 12:00
 

Sunshine Coast

Brisbane Roar Am

25/02 14:00
 

Southern United Womens

Bayside United Womens

25/02 14:30
 

Adelaide United Fc Youth

Adelaide Comets

25/02 14:30
 

Adelaide Panthers

Croydon Kings

25/02 15:00
 

University of Queensland

Taringa Rovers

25/02 16:00
 

Grange Thistle

Albany Creek

25/02 16:00
 

Acacia Ridge

Bayside United

25/02 17:00
 

Bayswater City

Balcatta

25/02 19:00
 

Perth SC

Perth Glory Am

26/02 01:30
 

Bnei Yehuda Tel Aviv

Hapoel Ironi Kiryat Shmona

26/02 03:00
 

Hapoel Beer Sheva

Beitar Jerusalem

25/02 19:00
 

FK Inter Baku

Standard Sumqayit

25/02 22:00
 

Qarabag

Fk Kapaz Ganca

25/02 18:45
 

Rah Ahan

Mes Rafsanjan

25/02 18:45
 

Shahrdari Tabriz

Nassaji Mazandaran

25/02 18:45
 

Shahrdari Mahshahr

Saba Battery

25/02 18:45
 

Khouneh Be Khouneh

Baderan Tehran

25/02 18:45
 

Gol Gohar

Fajr Sepasi

25/02 18:45
 

Bargh shiraz

Mashin Sazi

25/02 18:45
 

Oxin Alborz

Mes Krman

25/02 18:45
 

Shahrdary Arak

Iran Javan Bushehr

25/02 18:45
 

Malavan

Naft Masjed Soleyman

25/02 21:50
 

Al-Sadd

Al-Ahli Doha

25/02 23:59
 

Qatar SC

Al Rayyan

25/02 20:00
 

Pune City

Goa

25/02 22:30
 

Jamshedpur

Bengaluru

25/02 21:00
 

Chennai City

Minerva Academy

25/02 13:30
 

Kwun Tong Fa

Convoy Sun Hei

25/02 13:30
 

Double Flower Fa

Dreams Metro Gallery

25/02 13:30
 

Citizen

Eastern District Sa

25/02 15:30
 

Wong Tai Sin District Rsc

Shatin Sports

25/02 15:30
 

Tai Chung

Kai Jing

25/02 16:45
 

Hong Kong

Wing Yee Ft

25/02 14:30
 

Wofoo Tai Po

Leeman

25/02 17:30
 

Yuen Long

Hong Kong Rangers FC

25/02 19:00
 

Macao Alfandega

Chao Pak Kei

25/02 21:00
 

Cd Monte Carlo

Lai Chi

25/02 16:45
 

Pknp

Kuala Lumpur

25/02 20:00
 

Selangor PKNS

Kedah

26/02 01:00
 

Al Qadasiya

Al Faisaly Harmah

25/02 21:00
 

Juventus Sp

Inter De Limeira

25/02 22:00
 

Bragantino SP

Gremio Novorizontino

26/02 04:00
 

Sao Paulo

Ferroviaria Sp

26/02 06:30
 

Santos

EC Santo Andre

26/02 06:30
 

Mirassol

Ponte Preta

26/02 02:30
 

Boavista

Nova Iguacu

26/02 04:00
 

Portuguesa RJ

Vasco da Gama(RJ)

26/02 06:30
 

Botafogo (RJ)

Cabofriense Rj

26/02 03:00
 

Salgueiros AC

Afogados Da Ingazeira

26/02 04:00
 

Santa Cruz (PE)

Pesqueira

26/02 03:00
 

Fluminense De Feira Ba

Juazeirense Ba

26/02 03:00
 

Bahia (BA)

Atlantico Ec

26/02 04:00
 

Jequie Ba

Vitoria Salvador BA

26/02 03:00
 

Caldense(MG)

Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt

26/02 04:00
 

Tupi Juiz de Fora MG

Atletico Mineiro (MG)

26/02 04:00
 

Ferroviario CE

Fortaleza

26/02 04:00
 

Horizonte CE

Maranguape Ce

26/02 04:00
 

Avai (sc)

Inter De Lages Sc

26/02 04:00
 

Brusque

Joinville

26/02 04:00
 

Atletico Tubarao

Hercilio Luz Sc

26/02 04:00
 

Chapecoense SC

Concordia Ac

26/02 04:00
 

Criciuma

Figueirense (SC)

26/02 04:00
 

Globo

Ce Forca E Luz Rn

26/02 05:00
 

America Natal Rn

Baraunas Rn

26/02 04:00
 

Internacional (RS)

Sao Luiz(RS)

26/02 04:00
 

Avenida Rs

Veranopolis Rs

26/02 04:00
 

Juventude Rs

Cruzeiro Rs

26/02 04:00
 

Sao Jose Poa Rs

Sao Paulo Rs

26/02 04:00
 

Tristan Suarez

Club Atletico Colegiales

26/02 06:00
 

Boca Unidos

Ferrol Carril Oeste

26/02 09:00
 

Atletico Mitre De Salta

All Boys

26/02 04:00
 

Danubio FC

Ca River Plate

26/02 04:00
 

Ca Atenas

Wanderers FC

26/02 04:00
 

Centro Atletico Fenix

Club Atletico Progreso

26/02 04:00
 

Torque

Racing Club Montevideo

26/02 06:30
 

Nacional Montevideo

Cerro Montevideo

26/02 04:45
 

Deportivo Capiata

Deportivo Santani

26/02 07:00
 

General Diaz

Nacional Asuncion

26/02 00:30
 

Universitario De Popayan

Valledupar

26/02 03:00
 

Bogota

Barranquilla

26/02 04:00
 

Union Magdalena

Atletico Clube Purtugal

26/02 04:30
 

Llaneros de Guanare

Deportivo Pereira

26/02 04:30
 

Cucuta

Fortaleza

26/02 07:00
 

Real Santander

Orsomarso

26/02 03:00
 

La Equidad

Envigado

26/02 05:00
 

Deportiva Once Caldas

Atletico Huila

26/02 06:15
 

Independiente Santa Fe

Jaguares De Cordoba

26/02 07:00
 

Deportes Tolima

Atletico Bucaramanga

26/02 09:00
 

Atletico Junior Barranquilla

Boyaca Chico

25/02 23:00
 

Arab Contractors

EL Masry

26/02 01:30
 

Misr Elmaqasah

Wadi Degla SC

25/02 23:00
 

La Serena

Coquimbo Unido

26/02 05:00
 

San Marcos De Arica

Cobreloa

26/02 05:00
 

Cobresal

Union San Felipe

26/02 05:00
 

Cd Magallanes

Santiago Wanderers

26/02 05:00
 

Cd Copiapo S.a.

Puerto Montt

26/02 02:30
 

Utc Cajamarca

Dep. San Martin

26/02 05:00
 

Sporting Cristal

Comerciantes Unidos

26/02 07:15
 

Universitario de Deportes

Alianza Lima

26/02 03:00
 

Ad Grecia

Guadalupe

26/02 05:00
 

Municipal Liberia

Perez Zeledon

26/02 05:00
 

Limon

Alajuelense

26/02 06:00
 

Santos De Guapiles

Deportivo Saprissa

26/02 01:00
 

CSD Municipal

CD Suchitepequez

26/02 01:30
 

Antigua Gfc

CD Marquense

26/02 02:00
 

CD Malacateco

Club Comunicaciones

26/02 02:00
 

Siquinala

Coban Imperial

26/02 04:30
 

Guastatoya

Deportivo Sanarate

26/02 05:00
 

CD FAS

Aguila

26/02 09:00
 

Santa Tecla

Municipal Limeno

25/02 22:00
 

Al Shorta Al Qadarif

Hay Al Wadi

26/02 01:00
 

Alamal Atbara

Al Hilal Omdurman

25/02 22:00
 

JSM Jeunesse Sportive El Massira

Chabab Ben Guerir

25/02 23:00
 

Itihad Z. Khemisset

Union Sportive Sidi Kacem

25/02 23:00
 

ASS Association Sportive de Sale

MCO Mouloudia Oujda

25/02 23:00
 

Wydad Fes

Rb Rachad Bernoussi

25/02 23:00
 

Maghreb Fez

Wydad Temara

25/02 23:00
 

KAC de Kenitra

Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid

25/02 23:00
 

Usm Oujda

Olympique Dcheira

25/02 23:00
 

Mfm

Lobi Stars

25/02 23:00
 

Enyimba International

Sunshine Stars

25/02 23:00
 

Wikki Tourist

Katsina United

25/02 23:00
 

Akwa United

Heartland

25/02 23:00
 

Ifeanyi Ubah

Nasarawa United

25/02 23:00
 

Kwara United

Rivers United

25/02 23:00
 

Niger Tornadoes

Abia Warriors

25/02 23:00
 

Yobe Desert Stars

El Kanemi Warriors

25/02 23:00
 

Go Round Omoku

Plateau United

25/02 23:00
 

Enugu Rangers International

Kano Pillars

26/02 01:00
 

Tecnico Universitario

Barcelona SC(ECU)

26/02 06:00
 

Delfin Sc

CD El Nacional

25/02 21:15
 

Lamontville Golden Arrows

Ajax Cape Town

25/02 21:30
 

Chippa United FC

Orlando Pirates

26/02 03:30
 

Caracas FC

Academia Puerto Cabello

26/02 04:00
 

Estudiantes Merida

Mineros de Guayana

26/02 05:00
 

Trujillanos FC

Deportivo Anzoategui

26/02 03:00
 

San Jose

Blooming

26/02 03:00
 

Aurora

Jorge Wilstermann

26/02 05:15
 

Destroyers

Bolivar

25/02 19:00
 

Us Tataouine

Co Medenine

25/02 19:30
 

Cotransports

As Gabes

25/02 21:00
 

Stade Tunisien

C. A. Bizertin

25/02 21:15
 

Cs Bembla

Es Du Sahel

25/02 23:59
 

Necaxa Ii

Tigres Ii

26/02 04:00
 

Irapuato

Lobos Prepa

25/02 14:00
 

Bayswater City U20

Balcatta U20

25/02 17:00
 

Hantharwady United

Southern Myanmar

25/02 17:00
 

Yadanabon

Zwekapin United

25/02 17:30
 

Mawyawadi

Mahar United

25/02 19:00
 

Mathare United

Sofapaka

25/02 20:00
 

Afc Leopards Sc

Ulinzi Stars Nakuru

25/02 20:00
 

Kericho

Deckard Lian

25/02 21:15
 

Kariobangi Sharks

Gor Mahia

26/02 05:00
 

Deportivo Ocotal

Walter Ferretti

26/02 05:00
 

Chinandega

San Francisco