livescore - live soccer scores

Fixtures: 24 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

24/02 20:30
 

Leicester City

Stoke City

24/02 23:00
 

Bournemouth

Newcastle United

24/02 23:00
 

Arsenal

Manchester City

24/02 23:00
 

Brighton & Hove Albion

Swansea City

24/02 23:00
 

Burnley

Southampton

24/02 23:00
 

Liverpool

West Ham

24/02 23:00
 

West Bromwich

Huddersfield Town

25/02 01:30
 

Watford

Everton

24/02 20:00
 

Celta Vigo

Eibar

24/02 23:15
 

Real Madrid

Alaves

25/02 01:30
 

Leganes

Las Palmas

25/02 03:45
 

Barcelona

Girona

25/02 01:00
 

Bologna

Genoa

25/02 03:45
 

Inter Milan

Benevento

24/02 22:30
 

Bayern Munich

Hertha Berlin

24/02 22:30
 

Hannover 96

Monchengladbach

24/02 22:30
 

Hoffenheim

Freiburg

24/02 22:30
 

VfB Stuttgart

Eintr. Frankfurt

25/02 01:30
 

Werder Bremen

Hamburger

24/02 23:59
 

Toulouse

AS Monaco

25/02 03:00
 

Dijon

Caen

25/02 03:00
 

Guingamp

Metz

25/02 03:00
 

Lille

Angers SCO

25/02 03:00
 

Nantes

Amiens

25/02 03:00
 

Stade Rennais

ES Troyes AC

24/02 23:00
 

Sheffield Wed.

Aston Villa

24/02 23:00
 

Reading

Derby County

24/02 23:00
 

Sunderland

Middlesbrough

24/02 23:00
 

Preston North End

Ipswich

24/02 23:00
 

Norwich

Bolton Wanderers

24/02 23:00
 

Birmingham

Barnsley

24/02 23:00
 

Burton Albion

Millwall

24/02 23:00
 

Leeds United

Brentford

24/02 23:00
 

Queens Park Rangers

Nottingham Forest

25/02 01:30
 

Fulham

Wolves

25/02 01:30
 

AZ Alkmaar

Sparta Rotterdam

25/02 02:45
 

SC Heerenveen

SBV Excelsior

25/02 02:45
 

Heracles Almelo

Zwolle

25/02 03:45
 

VVV Venlo

Vitesse Arnhem

25/02 01:00
 

KV Mechelen

Sporting Charleroi

25/02 03:00
 

AS Eupen

KSC Lokeren

25/02 03:00
 

Oostende

St.-Truidense VV

25/02 03:30
 

Red Star Waasland-Beveren

Gent

24/02 23:59
 

Belenenses

Feirense

25/02 02:15
 

Maritimo

Vitoria Guimaraes

25/02 04:30
 

Pacos Ferreira

Benfica

24/02 20:30
 

Kilmarnock

Hibernian

24/02 23:00
 

Dundee

Motherwell

24/02 23:00
 

Hamilton

Partick Thistle

24/02 23:00
 

Glasgow Rangers

Hearts

24/02 23:00
 

St. Johnstone

Ross County

24/02 14:35
 

Brisbane Roar

Newcastle Jets

24/02 16:50
 

Melbourne Victory

Adelaide United

24/02 19:00
 

Perth Glory

Melbourne City

24/02 13:00
 

Tokyo

Urawa Red Diamonds

24/02 13:00
 

Sanfrecce Hiroshima

Consadole Sapporo

24/02 13:30
 

Gamba Osaka

Nagoya Grampus Eight

24/02 15:00
 

Shonan Bellmare

V-Varen Nagasaki

24/02 21:00
 

Kayserispor

Kasimpasa

24/02 23:59
 

Alanyaspor

Trabzonspor

24/02 22:00
 

Paris Fc

Stade Brestois

24/02 23:00
 

Barcelona B

Gimnastic Tarragona

25/02 01:00
 

Almeria

Cultural Leonesa

25/02 01:00
 

Rayo Vallecano

SD Huesca

25/02 03:00
 

Cadiz

La Hoya Lorca

24/02 22:00
 

Carpi

Virtus Entella

24/02 22:00
 

Avellino

Novara

24/02 22:00
 

Ascoli

Cesena

24/02 22:00
 

Pescara

Cremonese

24/02 22:00
 

Pro Vercelli

Palermo

24/02 22:00
 

Ternana

Bari

24/02 22:00
 

Cittadella

Empoli

24/02 22:00
 

Foggia

Brescia

24/02 22:00
 

Frosinone

Perugia

24/02 20:00
 

Union Berlin

SV Sandhausen

24/02 20:00
 

Greuther Furth

Eintr. Braunschweig

24/02 20:00
 

Erzgebirge Aue

Kaiserslautern

24/02 20:00
 

MSV Duisburg

Ingolstadt 04

25/02 04:00
 

Lanus

Rosario Central

25/02 04:00
 

Defensa Y Justicia

Patronato Parana

25/02 06:15
 

Velez Sarsfield

River Plate

25/02 07:00
 

Argentinos Juniors

Boca Juniors

25/02 08:30
 

Atletico Tucuman

Tigre

24/02 19:15
 

Famalicao

SC Covilha

24/02 23:00
 

Sporting CP B

Academica Coimbra

24/02 23:00
 

UD Oliveirense

Sporting Braga B

25/02 07:00
 

Lobos Buap

Veracruz

25/02 07:00
 

Queretaro

Toluca

25/02 09:00
 

Tigres UANL

Morelia

25/02 09:00
 

Pachuca

Club Leon

25/02 11:00
 

Club America

Club Tijuana

24/02 21:30
 

Renate Ac

Alma Juventus Fano

24/02 21:30
 

Ac Mestre

Feralpisalo

24/02 21:30
 

Alto Adige/sudtirol

Padova

24/02 23:30
 

Teramo

Bassano

24/02 23:30
 

Fermana

Triestina

25/02 01:30
 

Santarcangelo

Sambenedettese

24/02 23:00
 

Hereford

Weymouth

24/02 23:00
 

Slough Town

St Neots Town

24/02 23:00
 

Banbury United

Kings Langley

24/02 23:00
 

Basingstoke Town

Hitchin Town

24/02 23:00
 

Biggleswade Town

Redditch United

24/02 23:00
 

Chesham United

Kettering Town

24/02 23:00
 

Dorchester Town

Dunstable Town

24/02 23:00
 

Gosport Borough

Stratford Town

24/02 23:00
 

Royston Town

Merthyr Town

24/02 23:00
 

St Ives Town

Farnborough Town

24/02 23:00
 

Bishop's Stortford

Frome Town

24/02 23:00
 

Tiverton Town

Kings Lynn

24/02 23:00
 

Lyngby

Aarhus AGF

24/02 22:00
 

Brno

SK Sigma Olomouc

24/02 22:00
 

Slovan Liberec

Mlada Boleslav

24/02 22:00
 

Viktoria Plzen

Vysocina Jihlava

24/02 23:30
 

Synot Slovacko

Sparta Praha

25/02 01:30
 

Teplice

Banik Ostrava

25/02 02:30
 

Limerick FC

Bohemians

24/02 22:30
 

LKS Nieciecza

Sandecja

25/02 01:00
 

Pogon Szczecin

Wisla Plock

25/02 03:30
 

Cracovia Krakow

Legia Warszawa

24/02 22:00
 

NK Lokomotiva Zagreb

ZNK Osijek

24/02 23:59
 

Hajduk Split

Slaven Belupo Koprivnica

24/02 23:00
 

Huachipato

Universidad de Concepcion

25/02 05:00
 

San Luis Quillota

Palestino

25/02 07:30
 

Univ. Catolica

Union La Calera

24/02 19:00
 

Ik Frej Taby

Djurgardens

24/02 21:00
 

GIF Sundsvall

IFK Varnamo

24/02 21:00
 

Tvaakers IF

IFK Norrkoping

24/02 21:00
 

Orebro

Helsingborg IF

24/02 21:00
 

IFK Goteborg

Osters IF

24/02 23:00
 

IK Oddevold

AIK Solna

24/02 23:00
 

Halmstads

Syrianska

24/02 21:00
 

Pas Giannina

PAE Levadiakos

24/02 23:15
 

Panionios

Asteras Tripolis

25/02 01:30
 

Panathinaikos

Lamia

24/02 18:45
 

Chonburi Shark FC

Sukhothai

24/02 19:00
 

Navy

Bangkok Glass

24/02 20:00
 

Prachuap Khiri Khan

Pattaya United

24/02 21:00
 

Port

Ratchaburi FC

24/02 23:00
 

Bromley

Spennymoor Town

24/02 23:00
 

Leyton Orient

Gateshead

24/02 18:00
 

Holstein Kiel U17

Dynamo Dresden U17

24/02 18:00
 

Eimsbutteler Tv U17

Rasenballsport Leipzig U17

24/02 18:00
 

Hannover 96 U17

Energie Cottbus U17

24/02 19:00
 

Vfl Wolfsburg U17

Eintr Braunschweig U17

24/02 19:00
 

Hamburger U17

St Pauli U17

24/02 23:59
 

Debreceni VSC

Balmazujvaros

24/02 23:00
 

Paksi SE

Diosgyor

24/02 23:00
 

Mezokovesd-Zsory

Videoton Puskas Akademia

24/02 23:00
 

Debreceni VSC

Ujpesti TE

24/02 23:00
 

Mezokovesd-Zsory

Szombathelyi Haladas

24/02 23:00
 

Paksi SE

Videoton Puskas Akademia

24/02 23:00
 

Vasas

Budapest Honved

24/02 23:00
 

Ferencvarosi TC

Balmazujvaros

24/02 23:00
 

Fehervar Videoton

Diosgyor

24/02 23:59
 

Ujpesti TE

Szombathelyi Haladas

24/02 23:59
 

Fehervar Videoton

Vasas

25/02 02:30
 

Ferencvarosi TC

Budapest Honved

24/02 21:00
 

FK Javor Ivanjica

Mladost Lucani

24/02 21:00
 

Macva Sabac

Vojvodina

24/02 21:00
 

Borac Cacak

Radnicki Nis

24/02 21:00
 

Backa Backa Palanka

FK Rad Beograd

24/02 21:00
 

Radnik Surdulica

Cukaricki

24/02 21:00
 

MFK Ruzomberok

Nitra

24/02 21:00
 

DAC Dunajska Streda

Zemplin Michalovce

24/02 21:00
 

Slovan Bratislava

MSK Zilina

24/02 21:00
 

Trencin

1. Tatran Presov

24/02 21:00
 

Spartak Trnava

FK Senica

24/02 21:00
 

Sport Podbrezova

Zlate Moravce

24/02 22:00
 

Billericay

Wealdstone

24/02 23:00
 

Sogndal

Floro

24/02 23:00
 

Stockport County

Brackley Town

24/02 21:25
 

Al Oruba Uae

Al Arabi Uae

24/02 21:25
 

Al Khaleej

Masfut

24/02 21:25
 

Dubba Al-Husun

Ittihad Kalba

24/02 23:00
 

East Fife

Albion Rovers

24/02 23:00
 

Ayr Utd

Airdrie United

24/02 23:00
 

Queens Park

Forfar Athletic

24/02 23:00
 

Stranraer

Alloa Athletic

24/02 23:00
 

Raith Rovers

Arbroath

25/02 05:00
 

Platense

Real Sociedad Tocoa

25/02 05:00
 

Honduras Progreso

Marathon

24/02 21:00
 

Senglea Athletic

St Andrews

24/02 23:00
 

Gzira United

Floriana

24/02 23:00
 

Sliema Wanderers FC

Tarxien Rainbows

24/02 21:00
 

Lija Athletic

Balzan

24/02 21:00
 

Pembroke Athleta

Zebbug Rangers

24/02 23:15
 

Qormi

Pieta Hotspurs

24/02 22:45
 

Tallinna Jk Piraaja

Turi Jk Ganvix

25/02 03:00
 

Auto Esporte Clube Pb

Atletico Cajazeirense Pb

24/02 12:00
 

Esbjerg Fb U19

Aalborg Bk U19

24/02 19:30
 

Aarhus Agf U19

Silkeborg If U19

24/02 20:00
 

Midtjylland U19

Randers Fc U19

25/02 03:30
 

Longford Town

Cobh Ramblers

24/02 22:00
 

Fiorentino

Murata

24/02 22:00
 

Faetano

SP Domagnano

24/02 22:00
 

Ac Juvenes

S.S Pennarossa

24/02 22:00
 

SP La Fiorita

Tre Penne

24/02 22:00
 

Entai Ravi Tucci

SP Libertas

24/02 22:00
 

San Giovanni

Sp Cosmos

24/02 22:00
 

Folgore/falciano

Cailungo

24/02 13:00
 

Marist

Team Wellington

25/02 08:00
 

Lautoka

Hekari Souths United

24/02 19:00
 

Chiangmai Fc

Nong Bua Lamphu

24/02 19:00
 

Lampang

Sisaket

24/02 19:00
 

Thailand Honda Fc

Rayong

24/02 23:15
 

Al Budaiya

Qalali

24/02 23:15
 

Bahrain Sc

Al Ittifaq

24/02 19:55
 

Al Jahra

Kazma

24/02 22:25
 

Al Kuwait SC

Al-Qadsia

24/02 21:00
 

Skenderbeu Korca

Lushnja Ks

24/02 21:00
 

Kamza

Vllaznia Shkoder

24/02 21:00
 

KS Perparimi Kukesi

Teuta Durres

24/02 21:00
 

KF Laci

Flamurtari

24/02 21:00
 

Partizani Tirana

Luftetari Gjirokaster

24/02 20:00
 

Odense Bk U17

Herfolge Boldklub Koge U17

24/02 21:45
 

Aarhus Agf U17

Silkeborg If U17

24/02 22:15
 

Midtjylland U17

Randers U17

24/02 22:15
 

Lyngby U17

Nordsjaelland U17

24/02 22:30
 

Kobenhavn U17

Brondby U17

24/02 23:00
 

Esbjerg Fb U17

Aalborg Bk U17

24/02 23:00
 

Haderslev U17

Vejle U17

24/02 23:00
 

Dergview

Limavady United

24/02 23:00
 

Institute

Ballyclare Comrades

24/02 23:00
 

Loughgall

Newry City

24/02 23:00
 

Portadown FC

Harland Wolff Welders

24/02 23:00
 

Larne

Police Service Of Northern Ireland

24/02 23:00
 

Lurgan Celtic

Knockbreda Parish

24/02 20:15
 

Al Islah Bourg Shamal

Racing Beirut

24/02 21:30
 

Mthatha Bucks

Black Leopards

24/02 21:30
 

Tshakhuma Tm

Mbombela United

24/02 21:30
 

Real Kings

Royal Eagles

24/02 21:30
 

Witbank Spurs

Richards Bay

25/02 03:00
 

Deportivo Merlo

San Martin Burzaco

25/02 04:00
 

Club Lujan

Defensores De Cambaceres

25/02 04:00
 

Canuelas

Leandro N Alem

25/02 04:00
 

Excursionistas

Deportivo Laferrere

25/02 04:00
 

Deportivo Armenio

Justo Jose De Urquiza

25/02 04:00
 

Liniers

Centro Espanol

25/02 04:00
 

General Lamadrid

Puerto Nuevo

25/02 04:00
 

Argentino De Merlo

Yupanqui

25/02 04:00
 

Ca Lugano

Central Ballester

25/02 04:00
 

Victoriano Arenas

Claypole

25/02 04:00
 

Cdys Juventud Unida

Ca Atlas

25/02 04:00
 

Argentino De Rosario

Real Pilar

25/02 05:00
 

Deportivo Mixco

Cd Sansare

24/02 22:00
 

Stade Lavallois MFC

Red Star 93

24/02 23:00
 

Concord Rangers

Welling United

24/02 23:00
 

Braintree Town

Poole Town

24/02 23:00
 

Dartford

Truro City

24/02 23:00
 

East Thurrock United

Bath City

24/02 23:00
 

Eastbourne Borough

Weston Super Mare

24/02 23:00
 

Hampton & Richmond

Bognor Regis Town

24/02 23:00
 

Hemel Hempstead Town

Havant and Waterlooville

24/02 23:00
 

Hungerford Town

Wealdstone

24/02 23:00
 

Oxford City

Chelmsford City

24/02 23:00
 

St Albans City

Chippenham Town

24/02 23:00
 

Whitehawk

Gloucester City

24/02 23:00
 

Kingstonian

Folkestone

24/02 23:00
 

Hendon

Lowestoft Town

24/02 23:00
 

Harrow Borough

Worthing

24/02 23:00
 

Enfield Town

Leatherhead

24/02 23:00
 

Wingate Finchley

Dulwich Hamlet

24/02 23:00
 

Billericay Town

Dorking

24/02 23:00
 

Brightlingsea Regent

Merstham

24/02 23:00
 

Burgess Hill Town

Thurrock

24/02 23:00
 

Harlow Town

Staines Town

24/02 23:00
 

Needham Market

Margate

24/02 23:00
 

Tonbridge Angels

Metropolitan Police

24/02 23:00
 

Tooting Mitcham Unted

Leiston

24/02 23:00
 

Bristol Rovers

Scunthorpe United

24/02 23:00
 

Bury

Gillingham

24/02 23:00
 

Charlton Athletic

Shrewsbury Town

24/02 23:00
 

Fleetwood Town

Milton Keynes Dons

24/02 23:00
 

Oldham Athletic

Southend United

24/02 23:00
 

Peterborough United

AFC Wimbledon

24/02 23:00
 

Plymouth Argyle

Bradford AFC

24/02 23:00
 

Portsmouth

Blackpool

24/02 23:00
 

Rotherham United

Doncaster Rovers

24/02 23:00
 

Walsall

Blackburn Rovers

24/02 23:00
 

Northampton Town

Oxford United

24/02 23:00
 

Wigan Athletic

Rochdale

24/02 23:00
 

Accrington Stanley

Cambridge United

24/02 23:00
 

Chesterfield

Swindon

24/02 23:00
 

Colchester United

Barnet

24/02 23:00
 

Forest Green Rovers

Crawley Town

24/02 23:00
 

Lincoln City

Crewe Alexandra

24/02 23:00
 

Luton Town

Cheltenham Town

24/02 23:00
 

Mansfield Town

Coventry

24/02 23:00
 

Notts County

Stevenage Borough

24/02 23:00
 

Port Vale

Newport County

24/02 23:00
 

Wycombe Wanderers

Morecambe

24/02 23:00
 

Grimsby Town

Exeter City

24/02 23:00
 

Yeovil Town

Carlisle

24/02 23:00
 

Bromley

Barrow

24/02 23:00
 

Dagenham and Redbridge

Chester FC

24/02 23:00
 

Eastleigh

Halifax Town

24/02 23:00
 

AFC Fylde

Dover Athletic

24/02 23:00
 

Gateshead

Solihull Moors

24/02 23:00
 

Hartlepool United FC

Ebbsfleet United

24/02 23:00
 

Leyton Orient

Torquay United

24/02 23:00
 

Macclesfield Town

Maidenhead United

24/02 23:00
 

Maidstone United

Tranmere Rovers

24/02 23:00
 

Sutton United

Guiseley

24/02 23:00
 

Woking

Boreham Wood

24/02 23:00
 

Wrexham

Aldershot Town

24/02 23:00
 

Bradford Park Avenue

North Ferriby United

24/02 23:00
 

Darlington

Kidderminster

24/02 23:00
 

Gainsborough Trinity

Brackley Town

24/02 23:00
 

Harrogate Town

Spennymoor Town

24/02 23:00
 

Leamington

Blyth Spartans

24/02 23:00
 

Nuneaton Town

Chorley

24/02 23:00
 

Salford City

Tamworth

24/02 23:00
 

Southport FC

Curzon Ashton

24/02 23:00
 

Stockport County

Boston United

24/02 23:00
 

AFC Telford United

Fc United Of Manchester

24/02 23:00
 

York City

Alfreton Town

24/02 23:00
 

Ashton United

Altrincham

24/02 23:00
 

Buxton FC

Stourbridge

24/02 23:00
 

Halesowen Town

Matlock Town

24/02 23:00
 

Hednesford Town

Warrington Town AFC

24/02 23:00
 

Lancaster City

Rushall Olympic

24/02 23:00
 

Nantwich Town

Grantham Town

24/02 23:00
 

Sutton Coldfield Town

Farsley Celtic

24/02 23:00
 

Witton Albion

Whitby Town

24/02 17:45
 

Real Sociedad Womens

Real Betis Womens

24/02 20:00
 

Sporting De Huelva Womens

Atletico De Madrid Womens

24/02 20:15
 

Inter Movistar Futsal

Catgas Energia Futsal

25/02 01:00
 

Fcbarcelona Futsal

Sala 10 Zaragoza Futsal

25/02 01:00
 

Peniscola Futsal

Paruro Five Foot

25/02 01:30
 

Rios Renovables Ribera Navarra Futsal

Xota Navarra Futsal

25/02 01:30
 

Jaen Paraiso Interior Futsal

Peinsa Fs Cartagena Futsal

25/02 03:00
 

Colegios Arenas Galdar Gc

Palma Futsal

24/02 23:00
 

Athletic Bilbao B

Racing de Santander

24/02 23:00
 

Leioa

CD Tudelano

24/02 23:30
 

Osasuna B

UD Logrones

24/02 23:59
 

SD Amorebieta

SD Gernika

24/02 23:00
 

Jumilla

Cd San Fernando Isleno

24/02 23:30
 

UE Llagostera

Lleida

25/02 01:00
 

Racing de Ferrol

G Segoviana

24/02 18:00
 

Hoffenheim U17

Augsburg U17

24/02 18:00
 

1 Fsv Mainz 05 U17

Kaiserslautern U17

24/02 20:00
 

Eintracht Frankfurt U17

Stuttgarter Kickers U17

24/02 20:00
 

Bayern Munich U17

Heidenheim U17

24/02 21:00
 

Sv Elversberg U17

Sc Freiburg U17

24/02 18:00
 

Koln U17

Schalke 04 U17

24/02 20:00
 

Monchengladbach U17

Arminia Bielefeld U17

24/02 20:00
 

Bochum U17

Viktoria Koln U17

24/02 18:00
 

Chemnitzer U19

Holstein Kiel U19

24/02 18:00
 

Rb Leipzig U19

Werder Bremen U19

24/02 18:00
 

St Pauli U19

Dynamo Dresden U19

24/02 19:00
 

Hertha Bsc Berlin U19

Hannover 96 U19

24/02 19:00
 

Eintr Braunschweig U19

Union Berlin U19

24/02 21:00
 

Wolfsburg U19

Niendorfer Tsv U19

24/02 22:00
 

Vfl Osnabruck U19

Hamburger U19

24/02 18:00
 

Bayer Leverkusen U19

Fortuna Dusseldorf U19

24/02 20:00
 

Fortuna Koln U19

Rw Oberhausen U19

24/02 22:00
 

Arminia Bielefeld U19

Koln U19

24/02 20:00
 

Wolfsburg Am

Hamburger Sv Ii

24/02 20:30
 

Etsv Weiche Flensburg

BSV Rehden

24/02 21:00
 

Eintr Braunschweig Am

Altonaer

24/02 23:00
 

Ssv Jeddeloh

Hannover 96 Am

24/02 20:30
 

Energie Cottbus

Germania Halberstadt

24/02 20:30
 

Budissa Bautzen

Zfc Meuselwitz

24/02 20:30
 

Sc Freiburg (w)

Bayern Munich (w)

24/02 21:00
 

Wolfsburg womens

Sc Sand (w)

24/02 21:00
 

Turbine Potsdam (w)

Fcr 2001 Duisburg (w)

24/02 23:30
 

Eintracht Frankfurt womens

Hoffenheim (w)

24/02 23:59
 

Sg Essen Schonebeck (w)

Koln Womens

24/02 21:00
 

Kaiserslautern U19

Vfb Stuttgart U19

24/02 21:00
 

Karlsruher Sc U19

1 Fc Heidenheim U19

24/02 21:00
 

Kickers Offenbach

Sc Freiburg Am

24/02 21:00
 

Saarbrucken

Mainz Am

24/02 21:00
 

Tsv Schott Mainz

Sv Rochling Volkling

24/02 21:00
 

Eintracht Stadtallendorf

VfR Wormatia Worms

24/02 21:00
 

Steinbach

Ksv Hessen Kassel

24/02 21:00
 

TuS Koblenz

Astoria Walldorf

24/02 22:30
 

SV Waldhof Mannheim

FSV Frankfurt

24/02 22:30
 

Stuttgart Amateure

Stuttgarter Kickers

24/02 21:00
 

VfL Osnabruck

SG Sonnenhof Grobaspach

24/02 21:00
 

SpVgg Unterhaching

Sportfreunde Lotte

24/02 21:00
 

SV Wehen Wiesbaden

Hallescher

24/02 21:00
 

Hansa Rostock

1. Magdeburg

24/02 21:00
 

Fsv Zwickau

Preuben Munster

24/02 21:00
 

Paderborn 07

Wurzburger Kickers

24/02 21:00
 

VfR Aalen

Sv Meppen

24/02 21:00
 

Wuppertaler Sv

Monchengladbach Am

24/02 21:00
 

Uerdingen

Westfalia Herne

24/02 21:00
 

SC Wiedenbruck

RW Essen

24/02 21:00
 

RW Oberhausen

TSV Alemannia Aachen

24/02 21:00
 

Erndtebruck

Viktoria Koln

24/02 21:00
 

Fortuna Dusseldorf Ii

Sv Rodinghausen

24/02 20:00
 

Juventus U19

Napoli U19

24/02 21:30
 

Verona U19

Chievo Youth

24/02 21:30
 

Fiorentina U19

Inter Milan U19

24/02 21:30
 

Bologna Youth

Lazio U20

24/02 21:30
 

Sassuolo Calcio Youth

Sampdoria U19

24/02 21:30
 

Genoa U20

Udinese Youth

24/02 22:00
 

Pro Vercelli Youth

Cittadella Youth

24/02 22:00
 

Virtus Entella Youth

Novara Youth

24/02 22:00
 

Avellino Youth

Bari Youth

24/02 22:00
 

Ascoli Youth

Crotone Youth

24/02 22:00
 

Perugia Youth

Palermo U20

24/02 22:00
 

Frosinone Youth

Pescara Youth

24/02 22:00
 

Cagliari U19

Salernitana Youth

24/02 22:00
 

Foggia U19

Ternana Youth

24/02 22:00
 

Spal Youth

Cesena Youth

24/02 22:00
 

Brescia Youth

Empoli U20

24/02 22:00
 

Cremonese Youth

Parma U19

24/02 22:00
 

Carpi Youth

Spezia U19

24/02 17:00
 

Opava U19

Hradec Kralove u19

24/02 17:00
 

Bohemians 1905 U19

Mfk Karvina U19

24/02 17:30
 

Zlin U19

Frydek-mistek u19

24/02 18:00
 

Pardubice U19

Brno U19

24/02 18:00
 

Banik Ostrava u19

Viktoria Plzen U19

24/02 18:00
 

Sparta Praha U19

Mlada Boleslav U19

24/02 18:45
 

Slavia Praha u19

Synot Slovacko U19

24/02 20:00
 

Sk Sigma Olomouc u19

Ceske Budejovice u19

24/02 20:00
 

Hradec Kralove Womens

Sparta Praha Womens

24/02 20:00
 

Viktoria Plzen Womens

Horni Herspice Womens

24/02 22:00
 

Monmouth Town

Goytre Afc

24/02 22:00
 

Cambrian Clydach

Afan Lido

24/02 22:00
 

Cwmamman United

Caerau

24/02 22:00
 

Taffs Well

Cwmbran Celtic

24/02 22:00
 

Penybont

Goytre United

24/02 22:00
 

Ton Pentre

Haverfordwest County

24/02 22:00
 

Llanelli

Undy Athletic

24/02 22:00
 

Connahs Quay Nomads

The New Saints

25/02 00:15
 

Barry Town Afc

Llandudno

25/02 01:30
 

Bala Town

Uwic Inter Cardiff

24/02 22:00
 

Llandudno Junction

Ruthin Town

24/02 22:30
 

Denbigh Town

Flint Town United

24/02 22:30
 

Holyhead Hotspur

Penrhyncoch

24/02 22:30
 

Caernarfon

Guilsfield

24/02 22:30
 

Caersws

Airbus

24/02 22:30
 

Holywell

Gap Queens Park

24/02 19:00
 

Dunav Ruse

Vereya

24/02 21:00
 

Beroe

Etar Veliko Tarnovo

24/02 23:00
 

Botev Plovdiv

Ludogorets Razgrad

24/02 23:30
 

Septemvri Simitli

Levski Sofia

24/02 20:00
 

Lokomotiv Sofia

Oborishte

24/02 20:00
 

Maritsa 1921

PFK Montana

24/02 20:00
 

Neftohimik

Botev Vratsa

24/02 20:00
 

Pfc Nesebar

Botev Galabovo

24/02 20:00
 

Strumska Slava

Lokomotiv Gorna Oryahovitsa

24/02 23:59
 

Chernomorets Balchik

Ludogorets Razgrad Ii

24/02 23:00
 

Edinburgh City

Elgin City

24/02 23:00
 

Stirling Albion

Clyde

24/02 23:00
 

Berwick Rangers

Montrose

24/02 23:00
 

Annan Athletic

Stenhousemuir

24/02 23:00
 

Cowdenbeath

Peterhead

24/02 23:00
 

Queen of South

Dunfermline

24/02 23:00
 

Falkirk

Dumbarton

24/02 23:00
 

Inverness C.T.

Greenock Morton

24/02 23:00
 

St. Mirren

Brechin City

24/02 21:00
 

IA Akranes

IBV Vestmannaeyjar

24/02 22:00
 

Breidablik

Magni

24/02 22:00
 

UMF Selfoss

Grindavik

24/02 23:15
 

KR Reykjavik

Ka Akureyri

25/02 01:00
 

Thor Akureyri

Fylkir

25/02 01:15
 

Fram Reykjavik

Valur

24/02 17:00
 

Fehervar Videoton U19

Budapest Honved U19

24/02 17:00
 

Ferencvarosi Tc U19

Puskas Akademia Fehervar U19

24/02 17:00
 

Illes Akademia Haladas U19

Debreceni Vsc U19

24/02 17:00
 

Mtk Hungaria Fc U19

Gyori Eto Fc U19

24/02 19:00
 

Lahti

Grifk

24/02 20:00
 

HJK Helsinki

HIFK

24/02 20:30
 

Haka

Ilves Tampere

24/02 21:00
 

Jaro

SJK Seinajoki

24/02 21:30
 

AC Oulu

Musa

24/02 23:00
 

Pk Keski Uusimaa Pkku

Kpv

24/02 21:00
 

Trikala

Panahaiki-2005

24/02 21:30
 

FK Zeljeznicar

Sloboda

24/02 21:30
 

Vitez

NK Siroki Brijeg

24/02 21:30
 

Mladost Doboj Kakanj

Zrinjski Mostar

24/02 22:00
 

Domzale

Gorica

24/02 22:00
 

NK Aluminij

NK Publikum Celje

24/02 22:00
 

Triglav Gorenjska

NK Olimpija Ljubljana

24/02 22:00
 

NK Rudar Velenje

Krsko Posavlje

24/02 22:00
 

Ankaran Hrvatini Mas Tech

NK Maribor

25/02 01:45
 

Astra Ploiesti

Dinamo Bucuresti

25/02 01:45
 

Botosani

Gaz Metan Medias

25/02 01:45
 

CSM Studentesc Iasi

Viitorul Constanta

24/02 18:00
 

Duzyurtspor

Usakspor

24/02 18:30
 

Korfez Bld

Tarsus Idman Yurdu

24/02 18:30
 

Tepecik Bld

Osmaniyespor

24/02 18:30
 

Bergama Belediyespor

Erbaaspor S

24/02 18:30
 

Ankara Demirspor

Diyarbakirspor

24/02 18:30
 

Erokspor

Belediye Vanspor

24/02 20:30
 

Ankaragucu

Gaziantepspor

24/02 20:30
 

Balikesirspor

Samsunspor

24/02 21:00
 

Stadlau

Trenkwalder Admira Youth

24/02 22:00
 

ASV Bruck

Rapid Vienna Youth

24/02 22:00
 

Stpolten Youth

Karabakh Vienna

24/02 23:00
 

Trenkwalder Admira

Austria Wien

25/02 01:30
 

Wolfsberger AC

St.Polten

25/02 01:30
 

Rapid Wien

LASK Linz

25/02 01:30
 

Rheindorf Altach

Mattersburg

24/02 19:00
 

Nomme Jk Kalju Ii

Flora Tallinn 2

24/02 19:00
 

Tallinna Levadia 2

Rakvere Flora

24/02 22:00
 

Tartu FS Santos

Jk Welco Elekter

24/02 21:00
 

Halkanoras Idaliou

E.N.Paralimni

24/02 21:00
 

PAEEK Keryneias

Othellos Athienou

24/02 21:00
 

Karmiotissa Pano Polemidion

Anagenisis Dherina

24/02 21:00
 

AE Zakakiou

Asil Lysi

24/02 22:00
 

Ethnikos Achnas

Apollon Limassol FC

24/02 23:59
 

Ermis Aradippou

Aris Limassol

24/02 23:59
 

Olympiakos Nicosia

APOEL Nicosia

25/02 02:00
 

Schaffhausen

Wil 1900

25/02 02:00
 

Servette

Aarau

25/02 02:00
 

Lausanne Sports

Basel

25/02 02:00
 

Young Boys

Sion

24/02 23:00
 

Dungannon Swifts

Ballymena United

24/02 23:00
 

Ards

Linfield FC

24/02 23:00
 

Glentoran

Cliftonville

24/02 23:00
 

Coleraine

Warrenpoint Town

24/02 23:00
 

Carrick Rangers

Glenavon Lurgan

24/02 20:00
 

Olimpic Donetsk U21

Stal Kamianske U21

24/02 20:00
 

Veres Rivne U21

Dynamo Kyiv U21

24/02 20:00
 

Zorya U21

Vorskla U21

24/02 20:00
 

Shakhtar Donetsk U21

Zirka Kirovohrad U21

24/02 20:00
 

PFC Oleksandria

Illichivets

24/02 20:00
 

Chernomorets Odessa

Karpaty Lviv

24/02 20:00
 

Kom Podgorica

Zeta

24/02 20:00
 

Decic Tuzi

Grbalj Radanovici

24/02 20:00
 

FK Sutjeska Niksic

Iskra Danilovgrad

24/02 20:00
 

FK Buducnost Podgorica

Mladost 069 Podgorica

24/02 20:00
 

Rudar Pljevlja

OFK Petrovac

24/02 12:00
 

Eastern Lions Sc

Melbourne Heart Youth

24/02 12:00
 

Langwarrin

Goulburn Valley Suns

24/02 12:00
 

Whittlesea Ranges Fc

North Geelong Warriors

24/02 12:00
 

Sunshine George Cross

Altona Magic

24/02 12:15
 

Box Hill United Sc

Nunawading City

24/02 14:00
 

Murray United

Moreland City

24/02 14:00
 

Werribee City Sc

Moreland Zebras

24/02 12:30
 

The Cove

White City Woodville

24/02 12:30
 

Fulham United

Poet Adelarde Pirates

24/02 12:30
 

Modbury Jets

Noarlunga United

24/02 12:30
 

Salisbury United

Adelaide Blue Eagles

24/02 12:30
 

Cumberland United

Adelaide Raiders SC

24/02 12:30
 

Western Strikers SC

Seaford Rangers

24/02 12:30
 

Campbelltown City SC

Adelaide City

24/02 12:30
 

Para Hills Knights

Adelaide Olympic

24/02 12:30
 

West Adelaide

Sturt Lions

24/02 15:00
 

Port Melbourne Sharks

Heidelberg United

24/02 16:00
 

Pascoe Vale Sc

Northcote City

24/02 15:00
 

ECU Joondalup

Sorrento

24/02 19:00
 

Armadale

Joondalup United

24/02 19:00
 

Cockburn City

Subiaco AFC

24/02 16:00
 

Brisbane Strikers

SWQ Thunder

24/02 16:00
 

Moreton Bay United

Brisbane Olympic United FC

24/02 16:00
 

Queensland Lions SC

North Queensland Fury

24/02 17:00
 

Magpies Crusaders

Western Pride

24/02 17:00
 

Gold Coast United

Brisbane City SC

25/02 11:35
 

Hawkes Bay United

Canterbury United

24/02 23:59
 

Hapoel Ashkelon

Hapoel Bnei Sakhnin FC

25/02 00:15
 

Maccabi Haifa

Maccabi Netanya

25/02 02:30
 

Maccabi Tel Aviv

Hapoel Haifa

24/02 20:00
 

Sabayi

Gilan Gabala

24/02 20:00
 

Neftci Baku

Zira

24/02 20:00
 

Pars Jonoubi Jam

Teraktor-Sazi

24/02 20:00
 

Zob Ahan

Padideh Mashhad

24/02 20:30
 

Foolad Khozestan

Esteghlal Tehran

24/02 23:00
 

Persepolis

Esteghlal Khozestan

24/02 21:30
 

Dabba Al-Fujairah

Al-Wasl

24/02 21:30
 

Emirate

Ajman

25/02 00:15
 

Al-Sharjah

Al Ain

24/02 21:50
 

Al Duhail

Al Khor SC

24/02 23:59
 

Al Markhiya

Al-Garrafa

24/02 20:00
 

Churchill Brothers

Gokulam Kerala

24/02 22:20
 

Delhi Dynamos

Atletico De Kolkata

24/02 14:30
 

Southern District

Hong Kong Sapling

24/02 15:30
 

Kitchee

Guangzhou Rf U19

24/02 17:30
 

Eastern A.A Football Team

Sun Pegasus

24/02 20:15
 

Sabah

Sarawak

24/02 21:00
 

PDRM

Pulau Pinang

24/02 21:00
 

Kelantan FA

Perak

24/02 21:00
 

Johor

Melaka FC

24/02 21:00
 

Selangor PB

Pahang

24/02 20:30
 

Al-Baq'a

Al Wihdat Amman

24/02 20:30
 

Al-Faisaly

Al Hussein Irbid

24/02 20:30
 

Ramtha SC

Shabab AlOrdon

24/02 20:30
 

Al-Jazeera (Jordan)

Mansheiat Bani Hasan

24/02 20:30
 

Al Yarmouk

Al Aqaba Sc

24/02 20:30
 

Al Khaleej Club

Al Rbeea

24/02 23:40
 

Al Feiha

Al Ahli Jeddah

24/02 12:00
 

Murcielagos

Csyd Dorados De Sinaloa

25/02 07:00
 

Zacatepec

Uaem Potros

25/02 09:00
 

Cafetaleros De Tapachula

Mineros De Zacatecas

25/02 09:00
 

Celaya

Correcaminos Uat

25/02 10:00
 

Tampico Madero

Juarez

25/02 02:00
 

Agua Santa

Oeste FC

25/02 02:00
 

Sao Bernardo

Portuguesa de Desportos

25/02 02:00
 

Taubate

Ca Votuporanguense Sp

25/02 04:00
 

Audax Sao Paulo

Guarani Futebol Clube

25/02 05:00
 

Rio Claro

Penapolense

25/02 06:00
 

Batatais

Nacional Sp

25/02 06:00
 

Sertaozinho

Xv De Piracicaba

25/02 02:30
 

Goytacaz Rj

Resende-RJ

25/02 02:30
 

Bonsucesso

America RJ

25/02 03:30
 

Macae

Bangu

25/02 04:00
 

Fluminense (RJ)

CR Flamengo (RJ)

25/02 03:00
 

Goias

Itumbiara Ec Go

25/02 03:00
 

Internacional (RS)

Sao Luiz(RS)

25/02 03:00
 

Ca Patrocinense

Villa Nova-MG

25/02 03:30
 

Cruzeiro (MG)

Boa Esporte Clube

25/02 04:00
 

Corinthians Paulista (SP)

Palmeiras

25/02 08:30
 

Sao Caetano (SP)

Sao Bento

25/02 04:00
 

Potiguar-M RN

ABC RN

25/02 04:00
 

Bahia de Feira BA

Vitoria Da Conquista Ba

25/02 05:30
 

Sport Club Recife (PE)

Vitoria Pe

25/02 07:00
 

America Pe

Belo Jardim Pe

25/02 04:00
 

Estudiantes De San Luis

Almagro

25/02 04:00
 

Deportivo Riestra

Instituto

25/02 04:00
 

Deportivo Moron

Aldosivi

25/02 04:00
 

Boca Unidos

Ferrol Carril Oeste

25/02 04:00
 

Santa Marina Tandil

San Martin Tucuman

25/02 04:00
 

Gimnasia Jujuy

Agropecuario De Carlos Casares

25/02 04:00
 

Atletico Rafaela

Independiente Rivadavia

25/02 04:00
 

Atletico Mitre De Salta

All Boys

25/02 04:00
 

Quilmes

CA Brown Adrogue

25/02 04:00
 

Los Andes

Csyd Juventud Unida Gualeguaychu

25/02 04:00
 

Villa Dalmine

Flandria

25/02 04:00
 

Sarmiento Junin

Guillermo Brown

25/02 04:00
 

Club Atletico Acassuso

CA Fenix Pilar

25/02 04:00
 

Barracas Central

San Telmo

25/02 04:00
 

Estudiantes de Caseros

Atletico Atlanta

25/02 04:00
 

Defensores de Belgrano

Villa San Carlos

25/02 04:00
 

Ca Platense

Almirante Brown

25/02 04:00
 

Sacachispas

UAI Urquiza

25/02 04:00
 

Tristan Suarez

Club Atletico Colegiales

25/02 03:30
 

Boston River

El Tanque Sisley

25/02 04:00
 

Danubio FC

Ca River Plate

25/02 04:00
 

Rampla Juniors

Defensor

25/02 06:30
 

CA Penarol

Liverpool P

25/02 04:00
 

Olimpia Asuncion

Guarani CA

25/02 04:45
 

Independiente Fbc

Sportivo Luqueno

25/02 07:00
 

Sol De America

3 De Febrero

25/02 04:15
 

Patriotas

Alianza Petrolera

25/02 06:30
 

Aguilas Doradas

Dep.Independiente Medellin

25/02 08:45
 

Deportivo Cali

Millonarios

24/02 20:30
 

Alasyoty Sports

El Daklyeh

24/02 23:00
 

El Ismaily

Tanta

25/02 05:00
 

Cd Santiago Morning

Melipilla

25/02 04:30
 

Deportivo Union Comercio

Deportivo Municipal

25/02 06:45
 

Sport Huancayo

Sport Boys Warnes

25/02 09:00
 

Melgar

Em Deportivo Binacional

25/02 04:00
 

AD Carmelita

Herediano

25/02 04:30
 

Universidad de Costa Rica

Cartagines Deportiva SA

25/02 10:30
 

Xelaju MC

Deportivo Petapa

25/02 04:00
 

Cd Chalatenango

Isidro Metapan

25/02 04:00
 

CD FAS

Aguila

25/02 04:00
 

Luis Angel Firpo

Cd Audaz

25/02 04:00
 

Cd Pasaquina

Sonsonate

25/02 04:00
 

Santa Tecla

Municipal Limeno

24/02 22:00
 

Hay Al Arab

Al Merreikh

24/02 22:00
 

Al-Hilal Kadougl

Al Ahly

25/02 01:00
 

Ahli Al Khartoum

Merreikh Nyala

25/02 01:00
 

Univ. Catolica

Deportivo Cuenca

25/02 05:00
 

Independiente Jose Teran

Sociedad Deportiva Aucas

24/02 21:30
 

Baroka

Polokwane City

24/02 23:59
 

Mamelodi Sundowns

Supersport United

24/02 23:59
 

Kaizer Chiefs FC

Bidvest Wits

25/02 02:15
 

Free State Stars

AmaZulu

25/02 02:15
 

Kaizer Chiefs FC

Bloemfontein Celtic

25/02 05:45
 

Portuguesa de Desportos

Metropolitanos

25/02 07:00
 

Estudiantes Caracas Sc

Zamora Barinas

25/02 03:00
 

Club Guabira

Real Potosi

25/02 05:15
 

The Strongest

Royal Pari

25/02 08:00
 

Nacional Potosi

Sport Boys Warnes

24/02 17:00
 

Yabancilar Womens

Trabzon Idmanocagi Womens

24/02 17:00
 

Muratpasa Womens

Kirecburnu Womens

24/02 17:00
 

Amedspor Womens

Kdz Ereglispor Womens

24/02 17:00
 

Besiktas Womens

Fatih Vatan Spor Womens

24/02 17:00
 

Atasehir Belediyesi Womens

Konak Bel Womens

24/02 17:00
 

Laconi Lian

Gospel For Asia Football Club

24/02 17:30
 

Magway

Ayeyawady United