livescore - live soccer scores

Fixtures: 23 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

24/02 04:00
 

Deportivo La Coruna

Espanyol

24/02 03:30
 

Mainz 05

Wolfsburg

24/02 03:45
 

Strasbourg

Montpellier

24/02 03:45
 

Hull City

Sheffield United

24/02 03:00
 

Groningen

NAC Breda

24/02 03:30
 

Genk

Royal Antwerp

24/02 04:30
 

Rio Ave

Aves

23/02 16:50
 

Central Coast Mariners

Wellington Phoenix

23/02 19:00
 

Sagan Tosu

Vissel Kobe

24/02 01:30
 

Flora Tallinn

Levadia Tallinn

24/02 01:00
 

Akhisar Bld.Geng

Konyaspor

24/02 01:00
 

Galatasaray

Bursaspor

24/02 03:00
 

Ajaccio

Sochaux

24/02 03:00
 

Lens

Clermont Foot

24/02 03:00
 

Chamois Niortais

Nimes

24/02 03:00
 

Le Havre

Bourg Peronnas

24/02 03:00
 

Stade Reims

Quevilly

24/02 03:00
 

Auxerre

Valenciennes

24/02 03:00
 

Chateauroux

Ajaccio GFCO

24/02 03:00
 

Tours

Orleans US 45

24/02 04:00
 

Sporting de Gijon

Osasuna

24/02 02:00
 

Spezia

Salernitana

24/02 04:00
 

Parma

Venezia

24/02 01:30
 

Arminia Bielefeld

Dynamo Dresden

24/02 01:30
 

SSV Jahn Regensburg

Fortuna Dusseldorf

24/02 06:00
 

CA Huracan

Estudiantes La Plata

24/02 06:00
 

Olimpo

Arsenal de Sarandi

24/02 08:30
 

Godoy Cruz

Racing Club

23/02 21:00
 

Wolves U23

Bury U23

24/02 03:00
 

Middlesbrough U23

Derby County U23

24/02 03:00
 

Sunderland U23

Hull City U23

23/02 21:00
 

Leeds United U23

Sheffield Wed U23

24/02 03:00
 

Nottingham Forest U23

Sheffield United U23

24/02 00:30
 

Us Ouakam Dakar

Guediawaye

24/02 11:00
 

Puebla

Necaxa

24/02 11:00
 

Atlas

Monterrey

24/02 03:45
 

Vicenza

Reggiana

24/02 02:00
 

Horsens

Randers

24/02 01:00
 

Dukla Praha

Baumit Jablonec

24/02 03:45
 

Bray Wanderers

St. Patrick's

24/02 03:45
 

Cork City

Waterford United

24/02 03:45
 

Derry City

Sligo Rovers

24/02 04:00
 

Shamrock Rovers

Dundalk

24/02 01:00
 

Zaglebie Lubin

Arka Gdynia

24/02 03:30
 

Jagiellonia Bialystok

Lechia Gdansk

24/02 02:00
 

Celtic U20

Partick Thistle U20

24/02 07:00
 

Colo Colo

O Higgins

23/02 21:00
 

Air Force Central

Muang Thong United

23/02 16:00
 

Baltika

Sibir

23/02 16:10
 

Young Challengers

Bufc

23/02 16:30
 

Pusamania Borneo

Mitra Kukar

23/02 18:00
 

Rakow Czestochowa

GKS Tychy

23/02 18:00
 

KFCO wilrijk

Sc Cham

23/02 18:05
 

Meg

Rwf

23/02 18:25
 

Air India

Century Rayon

23/02 19:00
 

Kongsvinger

Ullensaker/Kisa IL

23/02 19:00
 

A Multi Garp Reserve

Cska Moscow Youth

23/02 19:30
 

Ruch Chorzow

Fotbal Trinec

23/02 19:50
 

Lviv

Odek Orzhiv

23/02 20:00
 

Fredericia

Vejle

23/02 20:00
 

Belasica Strumica

FK Teteks Tetovo

23/02 21:10
 

Usti nad Labem

Fk Banik Sokolov

23/02 22:00
 

Valerenga Womens

Stabaek Womens

23/02 23:59
 

FK Rostov

Stabaek

23/02 23:59
 

Sandnes Ulf

Viking

23/02 23:59
 

Motor Lublin

Radomiak Radom

24/02 00:30
 

Ps Kemi

TP47 Tornio

24/02 01:00
 

SAK Klagenfurt

Wolfsberger Ac Amateure

24/02 01:00
 

Odra Opole

Gks Jastrzebie

24/02 01:00
 

Mks Kluczbork

Skra Czestochowa

24/02 01:00
 

Usv Gnas

Tus Bad Gleichenberg

24/02 04:00
 

Venezuela U20

Colombia U20

24/02 04:00
 

Ottawa Fury

Nashville

23/02 21:25
 

Masafi

Al Hamriyah

23/02 21:25
 

Ras Al Khaimah

Al Thaid

23/02 21:30
 

Banni Yas

Ahli Al-Fujirah

24/02 02:00
 

Naxxar Lions

Hibernians FC

24/02 03:45
 

Cabinteely

Wexford Youths

24/02 03:45
 

Galway United

Athlone

24/02 03:45
 

UC Dublin UCD

Shelbourne

23/02 19:00
 

Kasetsart

Trat Fc

23/02 23:15
 

Isa Town

Busaiteen

23/02 23:15
 

Al Tadhmon

Sitra

24/02 02:00
 

Tigers Sc

Young Africans

23/02 19:00
 

Fk Moik Baku

Agsu

23/02 19:00
 

Qaradag Lokbatan

Olimpik Shuvalan Baku

23/02 19:00
 

Sabah

Turan Tovuz

24/02 03:30
 

Arsenal Womens

Everton Cd Womens

23/02 21:30
 

Cape Town All Stars

Super Eagles

23/02 23:00
 

Crb Ain Fakroun

Jsm Skikda

23/02 23:00
 

Rc Relizane

Mc Saida

23/02 23:00
 

Wa Tlemcen

Asm Oran

23/02 23:00
 

Gc Mascara

Mo Bejaia

23/02 23:00
 

Ca Bordj Bou Arreridj

Mc El Eulma

23/02 23:00
 

Rc Kouba

A Bou Saada

23/02 23:00
 

Jsm Bejaia

Ca Batna

23/02 23:00
 

As Ain Mlila

Aso Chlef

24/02 02:30
 

Ajax Amsterdam Womens

Psv Eindhoven Womens

24/02 02:30
 

Zwolle Womens

Rksv Achilles 29 Womens

24/02 02:30
 

Ado Den Haag Womens

Vv Alkmaar Womens

24/02 03:00
 

Excelsior Barendrecht Womens

Sc Heerenveen Womens

23/02 20:00
 

Al-Majd Damascus

Al Taleiah

23/02 20:00
 

Al-Mohafza

Teshrin Sc

23/02 20:00
 

Herafio Halab

Al Shorta(SYR)

23/02 20:00
 

Al Herafyeen

Al Shorta Damascus

23/02 16:25
 

Spartak Tambov

Rotor Volgograd

23/02 19:05
 

Krylya Sovetov Samara

Spartak Moscow II

23/02 21:45
 

Caramba/dinamo Riga

Shinnik Yaroslavl

24/02 01:00
 

Luch-Energiya

Ural Sr

23/02 23:00
 

Atlas U20

Monterrey U20

24/02 02:00
 

Puebla U20

Necaxa U20

23/02 18:00
 

Bnei Yeechalal Rehovot

Sc Beer Sheva

23/02 18:20
 

SC Cpa Tel Aviv

Hapoel Ihud Bnei Gat

23/02 18:30
 

Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva

Hapoel Kiryat Ono

23/02 18:55
 

Ms Hapoel Yeroham

Sc Maccabi Ashdod

23/02 20:30
 

Hapoel Sandala Gilboa

Hapoel Bnei Arrara Ara

24/02 02:30
 

SC Victoria Hamburg

Tsv Buchholz 08

24/02 03:00
 

Hamburger Sv Iii

Niendorfer Tsv

24/02 07:00
 

Sd Atletico Nacional

Deportivo Municipal San Miguelito

24/02 10:00
 

Costa Del Este

Atletico Chiriqui

24/02 10:00
 

Leones De America

Cd Centenari

24/02 03:00
 

Avranches

GS Consolat Marseille

24/02 03:00
 

Avenir Sportif Beziers

Creteil

24/02 03:00
 

Chambly

Dunkerque

24/02 03:00
 

Concarneau

Rodez Aveyron

24/02 03:00
 

Grenoble

Pau

24/02 03:00
 

Les Herbiers

US Boulogne

24/02 03:00
 

Lyon la Duchere

Entente Sannois

24/02 03:00
 

Cambuur Leeuwarden

Emmen

24/02 03:00
 

Den Bosch

RKC Waalwijk

24/02 03:00
 

Eindhoven

Dordrecht 90

24/02 03:00
 

Go Ahead Eagles

Oss

24/02 03:00
 

De Graafschap

Helmond Sport

24/02 03:00
 

MVV Maastricht

Almere City FC

24/02 03:00
 

NEC Nijmegen

Fortuna Sittard

24/02 03:00
 

Telstar

Volendam

24/02 03:45
 

Alobelle De Santiago Futsal

Caja Segovia Futsal

24/02 02:00
 

Fortuna Koln

Werder Bremen Am

24/02 02:30
 

VfB Lubeck

Eutin 08

24/02 02:00
 

Slavia Praha Womens

Synot Slovacko Womens

24/02 03:45
 

Newi Cefn Druids

Bangor City FC

23/02 23:30
 

CSKA Sofia

Cherno More Varna

24/02 03:35
 

Livingston

Dundee United

24/02 02:00
 

HK Kopavog

Hafnarfjordur FH

23/02 23:59
 

FK Vozdovac Beograd

FK Napredak Krusevac

24/02 02:45
 

Universitatea Craiova

ACS Poli Timisoara

23/02 17:30
 

Galatasaray U21

Bursaspor U21

23/02 17:30
 

Akhisar Bldgeng U21

Konyaspor U21

24/02 01:30
 

SV Ried

FAC Team Fur Wien

24/02 01:30
 

Austria Lustenau

SC Wiener Neustadt

24/02 01:30
 

Blau Weiss Linz

Liefering

24/02 01:00
 

Agia Napa

Thoi Lakatamias

24/02 03:00
 

Wohlen

Rapperswil Jona

23/02 15:15
 

Green Gully Cavaliers U21

Avondale Fc U21

23/02 16:30
 

Melbourne Knights

Oakleigh Cannons

23/02 17:30
 

Green Gully Cavaliers

Avondale Heights

23/02 17:30
 

Dandenong City Sc

Springvale White Eagles

23/02 20:00
 

Forrestfield United

Floreat Athena

24/02 09:00
 

Hamilton Wanderers

Wellington Phoenix Reserve

23/02 18:30
 

Dimona

Hapoel Mahane Yehuda

23/02 19:00
 

Ironi Tiberias

Rubi Shapira

23/02 19:00
 

Maccabi Tzur Shalom

Hapoel Shfaram

23/02 19:00
 

Maccabi Ironi Kiryat Ata

Hapoel Kfar Kana

23/02 19:30
 

Maccabi Shaarayim

Beitar Kfar Saba Shlomi

23/02 19:30
 

Maccabi Kabilio Jaffa

AS Nordia Jerusalem

23/02 19:45
 

Hapoel Iksal

Hapoel Asi Gilboa

23/02 20:00
 

Hapoel Jerusalem

Moadon Sport Tira

23/02 20:15
 

Hapoel Holon Yaniv

Sektzia Nes Tziona

23/02 21:00
 

Hapoel Hadera

Hapoel Rishon Letzion

23/02 21:00
 

Hapoel Petah Tikva

Hapoel Bnei Lod

23/02 21:00
 

Ironi Ramat Hasharon

Hapoel Afula

23/02 21:00
 

Hapoel Marmorek Irony Rehovot

Maccabi Ahi Nazareth

23/02 21:00
 

Hapoel Kfar Saba

Ironi Nesher

23/02 19:30
 

Gostaresh Folad

Peykan

23/02 19:30
 

Sepidroud Rasht

Saipa

23/02 20:00
 

Naft Tehran

Sanat-Naft

23/02 20:00
 

Siah Jamegan Khorasan

Sepahan

23/02 21:35
 

Al-Jazira UAE

Hatta Club

23/02 21:35
 

Al Nasr Dubai

Al-Dhafra

23/02 21:35
 

Al-Jazira UAE

Hatta

24/02 00:15
 

Al Wehda UAE

Al Ahli Dubai

23/02 21:50
 

Al-Arabi SC

Al-Khuraitiat

23/02 23:59
 

Umm Salal

Al-Sailiya

23/02 16:30
 

Aizawal

AIFF XI

23/02 22:30
 

Kerala Blasters

Chennai Titans

23/02 21:00
 

Psp Macau

Windsor Arch Ka I

23/02 16:45
 

Kuantan FA

Ukm

23/02 21:00
 

Terengganu B

UiTM

23/02 21:45
 

Felcra

Misc Mifa

23/02 21:00
 

Negeri Sembilan

Terengganu

23/02 21:00
 

Negeri Sembilan Matrix

Terengganu

23/02 21:00
 

That Ras

Al-Faisaly

24/02 00:30
 

Al Wihdat Amman

Ramtha SC

23/02 20:30
 

Al Khaleej U21

Bottom U21

23/02 20:35
 

Al Fateh U21

Al Ahli Jeddah U21

23/02 21:15
 

Uhud U21

Al Shabab U21

24/02 01:25
 

Al Washm

Al Muzahmiyya

24/02 01:25
 

Al Badaea

Al Adalh

24/02 01:25
 

Al Riyadh

Al Draih

24/02 01:30
 

Al Ittihad Ksa

Al Shabab Ksa

23/02 21:55
 

Al Ttadamon

Al Kuwait SC

24/02 00:20
 

Al Salmiyah

Al-Arabi Club

24/02 10:00
 

Atlante

Alebrijes De Oaxaca

24/02 10:30
 

Venados

Atletico San Luis

24/02 11:35
 

Cimarrones De Sonora

Leones Univ Guadalajara

24/02 07:30
 

Tombense

America MG

24/02 08:30
 

Caxias Rs

Brasil De Pelotas Rs

24/02 04:00
 

Barracas Central

San Telmo

24/02 08:00
 

Sarmiento Junin

Guillermo Brown

23/02 23:00
 

Js Kabylie

Usm Bel Abbes

23/02 23:00
 

Mc Oran

Usm El Harrach

23/02 23:00
 

Paradou Ac

Na Hussein Dey

23/02 23:59
 

Cs Constantine

Us Biskra

24/02 07:00
 

Libertad Asuncion

Cerro Porteno

24/02 08:45
 

Deportivo Rionegro

Deportivo Pasto

23/02 23:00
 

Tala Al Jaish

Petrojet

24/02 07:00
 

Csyd Barnechea

Nublense

24/02 04:30
 

Inti Gas Deportes

Sport Rosario

24/02 09:00
 

Academia Deportiva Cantolao

Real Atletico Garcilaso

24/02 00:35
 

Kober Khartoum

Ahli Marawi

24/02 08:30
 

Club Sport Emelec

Macara

24/02 02:00
 

Maritzburg United

Platinum Stars

24/02 07:00
 

Monagas SC

Deportivo Tachira

23/02 23:59
 

Deportivo Gladiadores

Zitacuaro

23/02 23:59
 

Club Leon Ii

Deportivo Tepic

24/02 01:00
 

Veracruz Ii

Puebla Ii

24/02 02:00
 

Tijuana Ii

Atlas Ii

24/02 05:00
 

Cd Cruz Azul Hidalgo

Club America Ii

24/02 05:00
 

Ocelotes De La Unach

Yalmakan

24/02 08:00
 

Chapulineros

Cd Cuautla

24/02 09:00
 

Estudiantes Tecos

Monterrery Ii

24/02 03:30
 

Latina C5 Futsal

Napoli Futsal

24/02 03:45
 

Pessah Lo Fano

Kemmer Te Milan Futsal

23/02 18:00
 

Elektrik Yekaterinburg Futsal

Ttg Ugra Yugorsk Futsal

23/02 19:00
 

Mfk Kprf Futsal

Dnepr Smolensk Futsal

23/02 18:00
 

Forrestfield United U20

Floreat Athena U20

24/02 10:00
 

Inglewood United U20

Stirling Lions U20

23/02 20:00
 

Pfc Oleksandria Reserves

Mariupol Reserves

23/02 18:30
 

Just Lang Ge Uthai Association

Sporting Clube de Goa

23/02 18:30
 

Clube Sao Minguel De Taleigao

Sesa Football Academy

23/02 17:00
 

Yangon United

Shan United

23/02 23:00
 

Juventus Managua U21

Unan Managua U21

24/02 09:00
 

Juventus Managua

Unan Managua