livescore - live soccer scores

Fixtures: 21 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

22/02 03:45
 

Sevilla

Manchester United

22/02 03:45
 

Shakhtar Donetsk

AS Roma

22/02 01:00
 

CSKA Moscow

Crvena Zvezda

22/02 01:45
 

Leganes

Real Madrid

22/02 03:45
 

Bristol City

Fulham

22/02 03:45
 

Wolves

Norwich

22/02 03:45
 

Ipswich

Cardiff City

22/02 03:45
 

Derby County

Leeds United

22/02 02:00
 

GD Estoril-Praia

Porto

22/02 08:45
 

Nacional Montevideo

CA Banfield

22/02 08:45
 

Jorge Wilstermann

Vasco da Gama(RJ)

22/02 06:15
 

Lanus

Sporting Cristal

21/02 18:00
 

Cerezo Osaka

Guangzhou Evergrande

21/02 18:00
 

Suwon Samsung Bluewings

Kashima Antlers

21/02 19:00
 

Buriram United

Jeju United

21/02 20:00
 

ShenHua SVA FC

Sydney

21/02 20:45
 

Tottenham Hotspur U19

Monaco U19

21/02 21:00
 

Porto U19

Red Bull Salzburg U19

21/02 23:00
 

Atletico Madrid U19

Basel U19

21/02 23:00
 

Liverpool U19

Manchester United U19

22/02 01:00
 

Bayern Munich U19

Real Madrid U19

22/02 03:00
 

Chelsea U19

Feyenoord Rotterdam U19

22/02 06:00
 

Mineros De Zacatecas

Toluca

22/02 09:00
 

Tampico Madero

Veracruz

22/02 10:30
 

Pumas UNAM

Lobos Buap

22/02 11:06
 

Pachuca

Celaya

22/02 08:45
 

Gremio (RS)

Independiente

22/02 01:30
 

Darmstadt

Kaiserslautern

21/02 22:30
 

Goa

Delhi Dynamos

22/02 03:00
 

Bolton Wanderers U23

Burnley U23

21/02 21:30
 

Pro Patria

Virtus Bergamo

21/02 21:30
 

Ac Crema 1908

Ponte San Pietro

21/02 21:30
 

Chieri

Como

21/02 21:30
 

Villabiagio

Castle Witt Lo

21/02 21:30
 

Imolese

Montevarchi

21/02 21:30
 

Castellazzo

Pro Sesto

21/02 21:30
 

As Casale Calcio

Us Folgore Caratese

21/02 21:30
 

US Seregno

Derthona

21/02 21:30
 

US Inveruno

Olginatese

21/02 21:30
 

Sammaurese

Us Fiorenzuola

21/02 21:30
 

Sangiovannese

Us Pianese

21/02 21:30
 

Mezzolara

Asd Sporting Trestina

21/02 21:30
 

Forli

Asd Sasso Marconi

21/02 21:30
 

Tuttocuoio

Asd Romagna

21/02 21:30
 

Usd Grumellese

Caravaggio

21/02 21:30
 

Renty Ging

Correggese Calcio

21/02 21:30
 

Paul Gro Nobis

Varesina Calcio

21/02 23:59
 

Rezzato

Us Ciserano

22/02 00:30
 

Colligiana

Sansepolcro Asd

21/02 22:00
 

Motherwell U20

Ross County U20

22/02 05:00
 

Marathon

Juticalpa

22/02 09:00
 

Platense

Real Espana

22/02 06:30
 

Atletico Paranaense

Atletico Tubarao

22/02 06:30
 

Remo Belem (PA)

Internacional (RS)

22/02 06:30
 

Londrina (PR)

Ceara

22/02 07:30
 

Criciuma

Cianorte Pr

22/02 07:30
 

Bragantino SP

Altos/pi

22/02 07:30
 

Figueirense (SC)

Oeste FC

22/02 07:30
 

Goias

Boa Esporte Clube

22/02 08:30
 

Cuiaba (MT)

Aparecidense Go

22/02 08:45
 

Ponte Preta

Inter De Limeira

22/02 08:45
 

Botafogo PB

Atletico Mineiro (MG)

21/02 23:15
 

Al-Muharraq

Al-Najma

21/02 23:30
 

Al-Hadd

Al-Riffa

22/02 01:30
 

Malkia

Manama Club

21/02 15:30
 

Jatran Umanfrmash Womens

Pantery Uman Womens

21/02 15:30
 

Rukh Brest

Gomel Reserves

21/02 17:45
 

Torpedo Minsk

Torpedo Maz Minsk

21/02 18:00
 

Telavi

Shevardeni

21/02 18:40
 

Levante

Ufa

21/02 19:00
 

Portugal U19

Hungary U19

21/02 20:00
 

Zhemchuzhyna Odessa

Krystal

21/02 20:00
 

Indjija

Stepojevac Vaga

21/02 20:00
 

Radnicki 1923 Kragujevac

Tabane 1970

21/02 20:00
 

Jedinstvo Paracin

Radnicki Pirot

21/02 21:00
 

Odd Grenland

Jerv

21/02 21:00
 

Kolubara

Trajal

21/02 21:00
 

Botev Plovdiv

Borislav 2009

21/02 21:00
 

Unirea Alba Iulia

Cetate Deva

21/02 21:10
 

Greece U17

Slovakia U17

21/02 21:35
 

Osogovo

Kit Go Pehcevo

21/02 21:45
 

Petrolul Ploiesti

Afc Progresul Spartac Bucuresti

21/02 22:00
 

IK Brage

Ifk Eskilstuna

21/02 22:00
 

FK Ventspils

Esbjerg FB

21/02 22:00
 

Zeleznicar Pancevo

Fk Dolina Padina

21/02 22:00
 

Zvezdara

Buducnost Dobanovci

21/02 23:00
 

Bodo Glimt

Sandefjord

21/02 23:00
 

Aalesund

Start Kristiansand

21/02 23:00
 

Sioni Bolnisi

Norchi Dinamoeli Tbilisi

21/02 23:00
 

Medjimurje

Varteks Varazdin

21/02 23:30
 

Asane Fotball

Lysekloster

21/02 23:59
 

Rubin Kazan

Lillestrom

22/02 00:30
 

Avarta

Greve

22/02 01:00
 

Raufoss

Ham-Kam

22/02 01:00
 

Luxembourg

Karlsruher

22/02 01:00
 

Sturm Graz

SC Kalsdorf

22/02 01:00
 

Odra Petrkovice

Hlucin

22/02 01:00
 

Usti N Orlici

Prostejov

22/02 01:00
 

Jiskra Usti Nad Orlici

Prostejov

22/02 01:00
 

Budapest Honved Ii

Monori Se

22/02 02:00
 

Skovde AIK

Vargarda Ik

22/02 02:30
 

Ksv Ankerbrot

Favoritner Ac

22/02 03:00
 

Su Straden

Svu Kapfenstein

22/02 03:30
 

Colliers Wood Utd

Dorking

22/02 03:45
 

Shaw Lane Aqua

North Gawber Colliery

22/02 03:45
 

Hendon

Barnet Xi

22/02 04:30
 

Colombia U20

Venezuela U20

22/02 05:00
 

Chicago Fire

Nashville

22/02 06:00
 

Charleston Battery

Columbus Crew

22/02 06:00
 

Washington D.C. United

Jacksonville Armada

22/02 08:20
 

Philadelphia Union

Montreal Impact

22/02 08:35
 

Atlanta United

Minnesota United

22/02 08:15
 

Ferro Carril Sud

Deportivo Rincon

22/02 08:30
 

Gimnasia Mendoza

Deportivo Maipu

21/02 21:00
 

Vardar Skopje

FK Shkendija 79

22/02 09:00
 

Deportivo Saprissa

Club America

22/02 09:00
 

Tauro FC

Dallas

22/02 11:00
 

CD Motagua

Club Tijuana

22/02 03:00
 

Liverpool Womens

Sunderland Womens

22/02 03:45
 

Birmingham Womens

Manchester City Womens

22/02 03:45
 

Reading Womens

Bristol Academy Womens

22/02 03:45
 

Yeovil Town Womens

Chelsea Fc Womens

21/02 20:30
 

Sohar Club

Ahli Sadab

21/02 21:20
 

Sur Club

Al Shabab Oma

21/02 21:45
 

Al Nasr(OMA)

Al Bashaer

22/02 00:30
 

Al-Suwaiq Club

Al Seeb

21/02 17:30
 

Elazigspor U21

Giresunspor U21

21/02 17:30
 

Istanbulspor As U21

Vestel Manisaspor U21

21/02 20:40
 

Al Akhaahli Alay

Al-Ahed

21/02 18:30
 

Southern District Reserve

Kitchee R

21/02 20:45
 

R F Reserves

Yuen Long Reserve

22/02 10:00
 

Ad San Carlos

Santa Ana

22/02 03:30
 

Gibraltar Phoenix

St Josephs

22/02 09:00
 

UE Red Warriors

Dlsu Green Archers

22/02 03:10
 

Breidablik (w)

Ibv Vestmannaeyjar (w)

22/02 04:30
 

Benfica U17

Real Sport Clube U17

21/02 20:30
 

Ms Julis U19

Ironi Nesher U19

21/02 21:00
 

Hapoel Petach Tikva U19

Hapoel Ashkelon U19

21/02 22:00
 

Fleury 91 Womens

Montpellier Hsc Womens

22/02 03:45
 

Millwall Womens

Barnet Womens

22/02 03:45
 

Aston Villa Womens

Doncaster Rovers Belles Womens

22/02 03:45
 

Rochdale

Milton Keynes Dons

22/02 02:00
 

Ontinyent

Real Betis B

22/02 02:00
 

Atletico Saguntino

Up Plasencia

22/02 03:00
 

SD Logrones

Vilafranca

22/02 03:00
 

U.M. Escobedo

Pontevedra

22/02 01:15
 

Bayer Leverkusen U19

Schalke 04 U19

22/02 02:00
 

Sv Rodinghausen

TSV Alemannia Aachen

22/02 02:30
 

Alessandria

Pontedera

21/02 23:00
 

ETO Gyori FC

Balmazujvaros

21/02 23:59
 

MTK Hungaria FC

Senyo Carnifex

22/02 01:00
 

Siofok

Budapest Honved

21/02 21:05
 

Jagodina

OFK Beograd

21/02 22:00
 

Tabor Sezana

Nk Radomlje

21/02 21:00
 

Denizlispor

Umraniyespor

21/02 21:00
 

Eskisehirspor

Gaziantep Buyuksehir Belediyesi

21/02 23:59
 

Elazigspor

Giresunspor

21/02 23:59
 

Istanbulspor

Vestel Manisaspor

21/02 23:00
 

AEP Paphos

E.N.Paralimni

21/02 23:00
 

Karmiotissa Pano Polemidion

PAEEK Keryneias

21/02 23:00
 

Doxa Katokopias

Omonia Nicosia

22/02 01:00
 

APOEL Nicosia

Ermis Aradippou

21/02 23:59
 

Aris Limassol

Olympiakos Nicosia

21/02 20:00
 

Karpaty Lviv

Olimpic Donetsk

21/02 19:30
 

Al-Hudod

Al Quwa Al Jawiya

21/02 19:30
 

Al Najaf

Al Talaba

21/02 19:30
 

Al Najaf

Al Talaba

21/02 19:30
 

Al Semawah

Al Zawraa

21/02 19:30
 

Al-Hudod

Al Quwa Al Jawiya

21/02 21:45
 

Al Shorta

Al-Naft

21/02 20:45
 

Al Qaisoma

Najran

21/02 21:10
 

Al Orubah

Hajer

21/02 23:15
 

Al Nojoom

Al Tai

21/02 23:15
 

Al Nahdha

Al Shoalah

22/02 01:20
 

Al Qadasiya

Al-Ettifaq

22/02 02:00
 

Portuguesa Rj U20

America Rj U20

22/02 05:45
 

River Plate U20

Independiente Del Valle U20

22/02 03:30
 

Bangu

Fluminense (RJ)

22/02 06:30
 

CR Flamengo (RJ)

Madureira

22/02 06:00
 

Ferroviario CE

Globo

22/02 06:30
 

CSA Alagoas AL

Salgueiros AC

22/02 06:30
 

Novo Hamburgo RS

Cruzeiro Rs

22/02 07:00
 

Portuguesa de Desportos

Audax Sao Paulo

22/02 07:00
 

Vitoria Pe

Central Sc Pe

22/02 08:45
 

Belo Jardim Pe

Sport Club Recife (PE)

22/02 07:00
 

Assu Rn

Potiguar-M RN

22/02 08:00
 

ABC RN

Santa Cruz Rn

22/02 07:30
 

Ariquemes Ro

Sparta To

22/02 07:30
 

Santos Macapa

Atletico Acreano

22/02 08:30
 

Rio Branco (AC)

Sao Raimundo Pa

22/02 08:30
 

Luverdense

Corumbaense

22/02 07:30
 

Fluminense De Feira Ba

Bahia de Feira BA

22/02 08:45
 

Ituano Sp

Sao Paulo

22/02 08:05
 

Defensores de Belgrano

Talleres Rem De Escalada

22/02 05:00
 

Ad Grecia

Limon

22/02 10:00
 

AD Carmelita

Santos De Guapiles

22/02 05:15
 

Aguila

Cd Audaz

22/02 05:30
 

Municipal Limeno

Cd Chalatenango

22/02 09:00
 

Luis Angel Firpo

CD Dragon

22/02 09:00
 

Isidro Metapan

Cd Pasaquina

22/02 09:00
 

Sonsonate

CD FAS

21/02 20:00
 

Pamplemousses

Bidvest Wits

21/02 20:30
 

Mighty Wanderers

As Vita Club

21/02 21:00
 

Kampala City Council

Cnaps Sports

21/02 21:00
 

Ud Songo

Ngaya Club Mde

21/02 21:00
 

Llb Academic

Rayon Sports

21/02 21:00
 

Platinum

Primeiro De Agosto

21/02 21:00
 

Zesco United Ndola

Jku

21/02 21:30
 

St Louis Suns United

Young Africans

21/02 22:00
 

Mbabane Swallows

Bantu

21/02 22:00
 

Sports Bissau E Benfica

Difaa Hassani Jdidi

21/02 22:30
 

Eding Sport

Plateau United

21/02 22:30
 

Mounana

Rc Kadiogo

21/02 23:00
 

Aduana Stars

Al-tahaddi

21/02 23:00
 

As Togo Port

Ac Leopards

21/02 23:00
 

Mfm

As Real

21/02 23:59
 

Esperance Sportive de Tunis

Asac Concorde

21/02 23:59
 

Leones Vegetarianos

Gor Mahia

21/02 23:59
 

Asec Mimosas

Buffles Du Borgou

22/02 01:00
 

Horoya Ac

As Fan Niamey

22/02 01:00
 

Misr Elmaqasah

Generation Foot

22/02 01:30
 

Al Merreikh

Township Rollers

22/02 02:00
 

Mc Alger

As Otoho

22/02 01:30
 

Mamelodi Sundowns

Free State Stars

21/02 19:30
 

Fosa Juniors

Afc Leopards Sc

21/02 21:05
 

Wolaita Dicha

Zimamoto Sc

21/02 21:30
 

Maniema Union

Mangasport

21/02 22:30
 

Cara Brazzaville

Asante Kotoko

21/02 23:00
 

Sahel Sc

Al Ittihad Tripoli

21/02 23:30
 

Nouadhibou

Africa Sports

21/02 23:30
 

Etoile Filante De Ouagadougou

Olympique Star

21/02 23:59
 

Toure Kunda Footpro

Renaissance Sportive de Berkane

22/02 01:00
 

Jwaneng Galaxy

Cd Costa Do Sol

22/02 02:00
 

Banjul United

Akwa United

22/02 02:00
 

Fram/ulfarnir U19

Virgin Grid U19

21/02 18:30
 

Churchill Brothers Sc

Vasco SC

21/02 21:30
 

Police Kibungo

Kirehe

22/02 00:30
 

Universitario De Popayan

Orsomarso

22/02 03:00
 

Bogota

Deportes Quindio

22/02 08:45
 

Valledupar

Real Cartagena