livescore - live soccer scores

Fixtures: 20 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

21/02 03:45
 

Bayern Munich

Besiktas

21/02 03:45
 

Chelsea

Barcelona

21/02 01:30
 

ES Troyes AC

Dijon

21/02 03:45
 

Millwall

Sheffield Wed.

21/02 03:45
 

Brentford

Birmingham

21/02 03:45
 

Barnsley

Burton Albion

21/02 03:45
 

Sheffield United

Queens Park Rangers

21/02 03:45
 

Nottingham Forest

Reading

21/02 03:45
 

Middlesbrough

Hull City

21/02 03:45
 

Aston Villa

Preston North End

21/02 04:00
 

Bolton Wanderers

Sunderland

21/02 08:30
 

Santa Fe

Santiago Wanderers

21/02 06:15
 

Sport Rosario

Cerro Montevideo

21/02 08:30
 

Barcelona Sporting Club

General Diaz

20/02 18:00
 

Ulsan Hyundai Horang-i

Kawasaki Frontale

20/02 18:30
 

Kashiwa Reysol

Tianjin Quanjian

20/02 20:00
 

Kitchee

Jeonbuk Hyundai Motors

20/02 20:00
 

Shanghai SIPG

Melbourne Victory

20/02 21:00
 

Nasaf Qarshi

Al-Wasl

20/02 23:10
 

Al Ain

Al Rayyan

20/02 23:30
 

Al-Sadd

Persepolis

20/02 23:30
 

Esteghlal Tehran

Al Hilal

20/02 23:00
 

PSG U19

Barcelona U19

21/02 01:00
 

Manchester City U19

Inter Milan U19

20/02 14:00
 

Hwaebul

Erchim

20/02 17:00
 

Khujand

Ahal

20/02 22:30
 

Bengaluru

Tc Sports Club

21/02 09:00
 

CDSyC Cruz Azul

Alebrijes De Oaxaca

21/02 09:00
 

Necaxa

Murcielagos

21/02 11:00
 

Monterrey

Csyd Dorados De Sinaloa

21/02 11:06
 

Club Leon

Cafetaleros De Tapachula

20/02 21:00
 

Bury U23

Afc Bournemouth U23

21/02 03:45
 

Ebbsfleet United

Woking

21/02 03:45
 

Boreham Wood

Maidstone United

21/02 03:45
 

Aldershot Town

Bromley

21/02 03:45
 

Barrow

Gateshead

21/02 03:45
 

Chester FC

Leyton Orient

21/02 03:45
 

Dover Athletic

Dagenham and Redbridge

21/02 03:45
 

Guiseley

AFC Fylde

21/02 03:45
 

Halifax Town

Hartlepool United FC

21/02 03:45
 

Maidenhead United

Eastleigh

21/02 03:45
 

Solihull Moors

Wrexham

21/02 03:45
 

Torquay United

Sutton United

21/02 03:45
 

Tranmere Rovers

Macclesfield Town

20/02 22:00
 

St Johnstone U20

Hibernian U20

21/02 01:00
 

Hearts U20

Dundee United U20

21/02 02:00
 

Dundee U20

Kilmarnock U20

21/02 02:00
 

Hamilton U20

St Mirren U20

21/02 03:45
 

Stranraer

Arbroath

20/02 23:15
 

Al-shabbab

East Riffa

21/02 01:30
 

Al Ittihad Bhr

Al Ahli Bhr

20/02 15:00
 

Sogdiana Jizak

Esteghlal Dushanbe

20/02 17:10
 

Kasetsart

Btu United

20/02 18:30
 

Metalurh Zaporizhya

Hirnyk Kryvyi Rih

20/02 19:00
 

Nakhon Pathom FC

Ratchaburi FC

20/02 19:00
 

Puszcza Niepolomice

Gornik Zabrze

20/02 20:00
 

Serbia U17

Croatia U17

20/02 21:00
 

Greece U19

Ukraine U19

20/02 21:00
 

Bulgaria U19

Kosovo U19

20/02 21:00
 

Slaven Belupo Koprivnica

Sloboda Varazdin

20/02 21:30
 

Al Ahli Dubai

Kuruvchi Bunyodkor

20/02 22:30
 

Frydek-mistek

Mohelnice

20/02 23:00
 

Kristiansund BK

Krasnodar

20/02 23:00
 

Nafta

Slaven Belupo Koprivnica

20/02 23:30
 

Sc Cham

Cartagena B

21/02 01:00
 

Deutschlandsberger Sc

Sv Frauental

21/02 01:30
 

Sc Rothis

Kennelbach

21/02 02:00
 

Tsg Sprockhovel

Kray

21/02 02:30
 

Fc Linkoping City

Afk Linkoping

21/02 03:30
 

Schwarzach

Gaissau

21/02 03:45
 

Droylsden

Trafford

21/02 03:45
 

Dulwich Hamlet

Harrow Borough

21/02 09:00
 

Herediano

Tigres UANL

21/02 11:00
 

Colorado Rapids

Toronto

20/02 17:30
 

Rizespor U21

Balikesirspor U21

20/02 16:15
 

Krasnodar II

Ararat Moscow

20/02 18:45
 

Lokomotiv Kazanka Moscow

FK Tyumen

20/02 21:30
 

Rotor Volgograd

Spartak Moscow II

21/02 00:35
 

Shinnik Yaroslavl

Ural Sr

20/02 23:00
 

Arna Bjornar Womens

Roa Womens

21/02 01:30
 

Avaldsnes Womens

Sandviken Womens

20/02 20:00
 

Maccabi Bnei Nahaf Qasem

Hapoel Ihud Bnei Sumei

20/02 20:00
 

Shimshon Tel Aviv

SC Cpa Tel Aviv

20/02 21:00
 

Bnei Yeechalal Rehovot

Ironi Modiin

20/02 21:00
 

Maccabi Beer Sheva

Ms Hapoel Yeroham

20/02 21:00
 

As Ashdod

Sc Beer Sheva

20/02 21:00
 

Beitar Nahariya

Ahva Kfar Manda

20/02 21:00
 

Tzeirey Tamra

Bnei Mamba Golan

20/02 21:00
 

Maccabi Ahi Iksal

Maccabi Bnei Reineh

20/02 21:00
 

Ironi Rishon Lezion

Ironi Or Yehuda

20/02 21:00
 

Ironi Beit Shemesh

Sc Shicun Hamizrah

20/02 21:00
 

Hapoel Kfar Qasm Shuaa

Ironi Beit Dagan

20/02 23:30
 

Alnada Nazareth

Maccabi Nujeidat Ahmed

21/02 01:00
 

Ahi Acre

Bnei Majdal Krum United

21/02 03:45
 

SP Libertas

Ss Virtus

21/02 02:00
 

Bonner sc

Euskirchen

21/02 02:30
 

Vfl Bremen

Bremer Sv

20/02 23:00
 

Al Khor Sc U23

Al Kharitiyath Sc U23

20/02 23:00
 

Al Sailiya U23

Qatar Sc Doha U23

20/02 23:00
 

Al Gharafa U23

Al Rayyan Sc U23

21/02 09:00
 

Plaza Amador

Alianza Pan

21/02 03:45
 

Tiverton Town

Kettering Town

21/02 03:45
 

Kings Langley

Royston Town

21/02 03:45
 

Basingstoke Town

Stratford Town

21/02 03:45
 

Hereford

St Neots Town

21/02 03:45
 

Redditch United

Gosport Borough

21/02 03:45
 

Shrewsbury Town

Gillingham

21/02 03:45
 

Fleetwood Town

Portsmouth

21/02 03:45
 

Crewe Alexandra

Exeter City

21/02 03:45
 

Cambridge United

Notts County

21/02 04:00
 

Barnet

Carlisle

21/02 03:45
 

Weston Super Mare

Chelmsford City

21/02 03:45
 

Harrogate Town

Alfreton Town

21/02 03:45
 

Salford City

Bradford Park Avenue

21/02 03:45
 

Stockport County

Nuneaton Town

21/02 03:45
 

Rushall Olympic

Stafford Rangers

21/02 02:30
 

Ksv Hessen Kassel

Kickers Offenbach

21/02 03:45
 

Dumbarton

Greenock

20/02 21:00
 

Nagykanizsai Te 1866

Bekescsaba

20/02 23:00
 

Zalaegerszegi TE

Videoton Puskas Akademia

20/02 23:59
 

Debreceni VSC

Dorogi

21/02 01:00
 

Diosgyor

Vac-Dunakanyar

20/02 21:30
 

Kissamikos

Kallithea

20/02 20:00
 

Ankaran Hrvatini Mas Tech

NK Aluminij

20/02 21:00
 

Rizespor

Balikesirspor

20/02 21:00
 

Samsunspor

Ankaragucu

20/02 23:59
 

Gaziantepspor

Altinordu

21/02 02:00
 

Bnot Netanya Womens

Maccabi Holon Womens

21/02 02:00
 

Hapoel Raanana Womens

Maccabi Kiryat Gat Womens

20/02 19:30
 

Baghdad

Al Minaa

20/02 19:30
 

Karbalaa

Al Diwaniya

20/02 19:30
 

Baghdad

Al Minaa

20/02 16:30
 

Minerva Punjab

Gokulam

20/02 20:40
 

Al Kawkab

Al Mojzel

20/02 21:00
 

Al Hazm

Al Wehda Mecca

20/02 21:05
 

Dhamk

Al Rbeea

20/02 21:20
 

Al Watani

Al Khaleej Club

21/02 09:00
 

Zacatepec

Atletico San Luis

21/02 07:00
 

Nautico (PE)

Afogados Da Ingazeira

21/02 08:45
 

Santa Cruz

CRB (AL)

21/02 08:45
 

Deportivo Pasto

La Equidad

20/02 20:30
 

Tanta

El Raja Marsa Matruh

20/02 23:00
 

El Entag Al Harby

Alassiouty Sport

20/02 23:00
 

El Dakhleya

Arab Contractors

21/02 01:30
 

Wadi Degla SC

Tala Al Jaish

21/02 07:00
 

Union San Felipe

Cd Santiago Morning

21/02 07:00
 

Union San Felipe

Cd Santiago Morning

20/02 19:00
 

Wau Salaam

Saint George

20/02 22:00
 

Real De Bangui

Es Setif

20/02 23:59
 

Williamsville Athletic Club

Stade Malien De Bamako

21/02 01:30
 

Al Hilal Omdurman

Liscr Monrovia

20/02 22:00
 

Wad Hashem Senar

Hay Al Arab

20/02 22:00
 

Merreikh Nyala

Merreikh El Fasher

21/02 01:30
 

Platinum Stars

Supersport United

20/02 19:00
 

Cr Belouizdad

Djoliba

20/02 19:00
 

Al Hilal Juba

Us Ben Guerdane

20/02 19:15
 

As Port Louis 2000

Ngazi Sport

20/02 20:30
 

Masters Security

Petro Atletico De Luanda

20/02 21:00
 

Green Buffaloes

EL Masry

20/02 21:00
 

Gendarmerie

Simba Sports Club

20/02 21:30
 

Anse Reunion

Apr

20/02 23:59
 

Cr Belouizdad

Onze Createurs

21/02 00:30
 

Hafia

Energie

21/02 01:30
 

Kaizer Chiefs FC

Young Buffaloes

21/02 01:30
 

Eindhoven Reserves

Willem Ii Reserves

21/02 04:00
 

Central Ballester

Argentino De Merlo

20/02 18:30
 

Santa Cruz Club Of Cavelossim

Goa Development Ii

20/02 21:00
 

Soana

Kirinya Jinja Ss

20/02 21:30
 

Onduparaka

Bul

20/02 21:30
 

Uganda Police

Defense Forces

20/02 21:30
 

Vipers

Mbarara City

20/02 21:00
 

Cheltenham Am

Bristol Rovers Reserve

20/02 21:00
 

Mansfield Town Reserve

Grimsby Am R

20/02 21:00
 

Southend Utd Reserve

Milton Keynes Dons R