livescore - live soccer scores

Fixtures: 19 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

20/02 04:00
 

Getafe

Celta Vigo

20/02 03:45
 

Lazio

Hellas Verona

20/02 03:30
 

Eintr. Frankfurt

RB Leipzig

20/02 03:55
 

Wigan Athletic

Manchester City

20/02 04:00
 

Desportivo de Tondela

Sporting Lisbon

19/02 20:30
 

Zob Ahan

Lokomotiv Tashkent

19/02 22:50
 

Al Wehda UAE

Al Duhail

19/02 23:00
 

Al-Garrafa

Teraktor-Sazi

20/02 01:10
 

Al Ahli Jeddah

Al-Jazira UAE

20/02 01:00
 

Genclerbirligi

Goztepe

20/02 06:00
 

Patronato Parana

Chacarita Juniors

20/02 08:15
 

Colon

Gimnasia LP

20/02 06:00
 

Tigre

Defensa Y Justicia

20/02 03:00
 

Everton U23

Derby County U23

20/02 03:00
 

Leicester City U23

Arsenal U23

20/02 03:00
 

Aston Villa U23

Wolves U23

20/02 03:00
 

Newcastle U23

Southampton U23

20/02 03:00
 

West Bromwich U23

Norwich City U23

19/02 21:00
 

Bristol City U23

Cardiff City U23

19/02 21:00
 

Coventry U23

Colchester United U23

19/02 21:00
 

Crystal Palace U23

Queens Park Rangers U23

19/02 21:00
 

Ipswich U23

Charlton Athletic U23

19/02 21:00
 

Millwall U23

Watford U23

19/02 22:00
 

Sheffield Wed U23

Hull City U23

19/02 22:00
 

Sheffield United U23

Leeds United U23

20/02 03:00
 

Birmingham U23

Crewe Alexandra U23

20/02 04:00
 

Yupanqui

Deportivo Muniz

20/02 04:00
 

Claypole

Ca Lugano

20/02 01:00
 

Renaissance

Asc Yeggo

20/02 03:45
 

Cosenza Calcio 1914

Reggina

20/02 02:00
 

Aarhus AGF

Sonderjyske

20/02 01:00
 

Gornik Zabrze

LKS Nieciecza

19/02 22:00
 

Celtic U20

Aberdeen U20

20/02 02:00
 

Partick Thistle U20

Falkirk U20

20/02 07:00
 

Audax Italiano

Deportes Temuco

20/02 02:00
 

Djurgardens

Degerfors IF

20/02 02:00
 

Elfsborg

GAIS

20/02 01:30
 

Larisa

Panathinaikos

20/02 03:45
 

Quevilly

Lens

19/02 15:00
 

Mashal Muborak

Qizilqum Zarafshon

19/02 20:20
 

Legion Dynamo

FK Angusht Nazran

19/02 21:00
 

Slovakia U17

Russia U17

19/02 22:00
 

Anzhi

Terek Groznyi

19/02 22:00
 

Baltika

Yenisey Krasnoyarsk

19/02 23:00
 

Trondheims Orn Womens

Kolbotn Womens

19/02 23:00
 

Kuban Krasnodar

Alashkert

20/02 02:00
 

Sk Austria Klagenfurt Amateure

ATUS Ferach

20/02 03:00
 

Gonsenheim

Vfb Ginsheim

19/02 21:50
 

Al-Nasar

Al-Qadsia

20/02 00:15
 

Al-Arabi Club

Al Kuwait SC

20/02 01:00
 

Vllaznia Shkoder

Teuta Durres

20/02 01:00
 

Partizani Tirana

KS Perparimi Kukesi

19/02 21:00
 

Aalborg Bk Reserve

Midtjylland Reserve

19/02 21:00
 

Randers

Hobro Reserve

20/02 04:00
 

Ituzaingo

Defensores De Cambaceres

20/02 04:00
 

Berazategui

Deportivo Laferrere

19/02 16:15
 

Chayka K Sr

Mordovia Saransk

19/02 18:45
 

Fakel Voronezh

Chertanovo Moscow

19/02 21:30
 

Krylya Sovetov Samara

Spartak Tambov

19/02 23:59
 

Caramba/dinamo Riga

Luch-Energiya

20/02 09:35
 

Arnett Gardens

Uwi

19/02 23:00
 

Al Arabi Doha U23

Al Markhiya U23

19/02 23:00
 

Al Ahli Doha U23

Al Sadd Sc U23

20/02 02:30
 

Lokeren U21

Anderlecht U21

20/02 02:30
 

Royal Charleroi U21

As Eupen U21

20/02 02:30
 

Kv Oostende U21

Gent U21

20/02 02:30
 

Standard Liege U21

Kv Mechelen U21

20/02 02:30
 

Club Brugge Youth

Genk U21

20/02 02:30
 

Royal Antwerp U21

Kortrijk U21

20/02 03:45
 

Wealdstone

Gloucester City

20/02 03:45
 

Blackburn Rovers

Bury

20/02 03:00
 

Jong Ajax Amsterdam

Oss

20/02 03:00
 

Jong PSV Eindhoven

Den Bosch

20/02 03:30
 

Cordoba B

Futbol Club Cartagena

19/02 18:00
 

Slavia Praha U21

Dukla Praha U21

19/02 20:00
 

Ceske Budejovice U21

Bohemians 1905 U21

19/02 20:00
 

Marila Pribram U21

Slovan Liberec U21

19/02 20:00
 

Sigma Olomouc U21

Banik Ostrava U21

19/02 21:00
 

Baumit Jablonec U21

Sparta Praha U21

19/02 23:30
 

Vitosha Bistritsa

Dunav Ruse

20/02 02:45
 

Viitorul Constanta

Botosani

19/02 17:30
 

Genclerbirligi U21

Goztepe U21

19/02 18:00
 

1461 Trabzon Karadenizspor

Muglaspor

19/02 18:30
 

Erokspor

Darica Genclerbirligi

19/02 18:00
 

Arsinspor

Korfez Bld

19/02 18:00
 

Karaman Belediyesi Spor

Corum Belediyespor

19/02 18:30
 

Ofspor

Bergama Belediyespor

20/02 03:00
 

Neuchatel Xamax

Servette

19/02 17:40
 

Adelaide Blue Eagles

Seaford Rangers

19/02 20:45
 

Hapoel Kfar Kana

Hapoel Umm Al Fahm

20/02 01:00
 

Ironi Nesher

Hapoel Katamon Jerusalem

20/02 01:00
 

Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Kfar Saba

20/02 01:00
 

Beitar Tel Aviv Ramla

Hapoel Natzrat Illit

20/02 03:00
 

Beitar Jerusalem

Bnei Yehuda Tel Aviv

19/02 18:30
 

Nassaji Mazandaran

Oxin Alborz

19/02 18:30
 

Mes Krman

Shahrdari Mahshahr

19/02 22:30
 

Shillong Lajong FC

Aizawal

20/02 02:00
 

Ce Forca E Luz Rn

Baraunas Rn

20/02 06:30
 

Volta Redonda

Portuguesa RJ

20/02 07:00
 

Caxias Rs

Juventude Rs

20/02 07:00
 

Linense Bra

Gremio Novorizontino

20/02 07:00
 

Red Bull Brasil

Corinthians Paulista (SP)

20/02 04:00
 

Nueva Chicago

Santa Marina Tandil

20/02 08:05
 

Aldosivi

Atletico Mitre De Salta

20/02 04:00
 

San Telmo

Tristan Suarez

20/02 08:00
 

Atletico Atlanta

Ca San Miguel

20/02 05:00
 

Nacional Asuncion

3 De Febrero

20/02 07:15
 

Guarani CA

Deportivo Capiata

20/02 07:00
 

Deportivo Pereira

Real Santander

20/02 09:00
 

Barranquilla

Cucuta

19/02 23:00
 

Petrojet

El Zamalek

20/02 02:00
 

Al Ahly

Al Nasr Cairo

20/02 09:00
 

Em Deportivo Binacional

Sport Huancayo

19/02 23:00
 

Racing Casablanca

IRT Itihad de Tanger

20/02 08:00
 

Guayaquil City

Tecnico Universitario

19/02 21:00
 

Feyenoord Reserve

Rkc Waalwijk Reserve

20/02 01:30
 

Jong Den Haag Reserve

Nac Breda Reserve

20/02 01:30
 

Nec Nijmegen Am

Sbv Excelsior Reserve

20/02 07:00
 

Cd Cuautla

Cd Albinegros Orizaba

19/02 19:00
 

Kapaz Ganca R

Keshla Reserves

19/02 18:00
 

Yednist Plysky Womens

Jatran Umanfrmash Womens

19/02 19:30
 

Legenda Chernigiv Womens

Pantery Uman Womens

19/02 21:05
 

Zlagoda Dnipro Womens

Rodina Kolisp Womens

19/02 21:30
 

Panjim Footballers

Corps Of Signals

19/02 21:00
 

Tanzania Prisons

Mwadui

19/02 21:00
 

Mtibwa Sugar

Ruvu Shooting

19/02 22:15
 

Ethio Electric

Dire Dawa