livescore - live soccer scores

Fixtures: 17 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

17/02 20:00
 

Las Palmas

Sevilla

17/02 23:15
 

Eibar

Barcelona

18/02 01:30
 

Alaves

Deportivo La Coruna

18/02 03:45
 

Malaga

Valencia

17/02 22:00
 

Udinese

AS Roma

18/02 01:00
 

Chievo

Cagliari

18/02 03:45
 

Genoa

Inter Milan

17/02 22:30
 

Koln

Hannover 96

17/02 22:30
 

Hamburger

Bayer Leverkusen

17/02 22:30
 

Freiburg

Werder Bremen

17/02 22:30
 

Wolfsburg

Bayern Munich

18/02 01:30
 

Schalke 04

Hoffenheim

17/02 23:59
 

PSG

Strasbourg

18/02 03:00
 

Amiens

Toulouse

18/02 03:00
 

Angers SCO

Saint Etienne

18/02 03:00
 

Caen

Stade Rennais

18/02 03:00
 

Montpellier

Guingamp

18/02 03:00
 

ES Troyes AC

Metz

17/02 20:30
 

Sheffield Wed.

Swansea City

17/02 23:00
 

West Bromwich

Southampton

17/02 23:15
 

Brighton & Hove Albion

Coventry

18/02 01:30
 

Huddersfield Town

Manchester United

17/02 23:00
 

Fulham

Aston Villa

17/02 23:00
 

Cardiff City

Middlesbrough

17/02 23:00
 

Queens Park Rangers

Bolton Wanderers

17/02 23:00
 

Preston North End

Wolves

17/02 23:00
 

Birmingham

Millwall

17/02 23:00
 

Sunderland

Brentford

17/02 23:00
 

Burton Albion

Nottingham Forest

18/02 01:30
 

Vitesse Arnhem

SBV Excelsior

18/02 02:45
 

NAC Breda

AZ Alkmaar

18/02 02:45
 

PSV Eindhoven

SC Heerenveen

18/02 03:45
 

ADO Den Haag

Willem II

18/02 01:00
 

Royal Antwerp

Oostende

18/02 03:00
 

Zulte-Waregem

AS Eupen

18/02 03:00
 

KSC Lokeren

Kortrijk

18/02 03:30
 

Club Brugge

Genk

17/02 23:59
 

Aves

Maritimo

18/02 02:15
 

Benfica

Boavista

18/02 04:30
 

GD Estoril-Praia

Belenenses

17/02 20:30
 

Ross County

Hearts

17/02 23:00
 

Hibernian

Aberdeen

17/02 23:00
 

Motherwell

Kilmarnock

17/02 23:00
 

Partick Thistle

Dundee

17/02 14:35
 

Wellington Phoenix

Perth Glory

17/02 16:50
 

Adelaide United

Central Coast Mariners

17/02 18:30
 

Antalyaspor

Kayserispor

17/02 21:00
 

Sivasspor

Osmanlispor

17/02 23:59
 

Fenerbahce

Alanyaspor

17/02 22:00
 

Lorient

Auxerre

17/02 23:00
 

Osasuna

Reus Deportiu

18/02 01:00
 

Alcorcon

Tenerife

18/02 01:00
 

Real Oviedo

Albacete

18/02 03:00
 

La Hoya Lorca

Sporting de Gijon

18/02 03:30
 

Gimnastic Tarragona

Zaragoza

17/02 22:00
 

Foggia

Carpi

17/02 22:00
 

Salernitana

Pro Vercelli

17/02 22:00
 

Novara

Spezia

17/02 22:00
 

Venezia

Avellino

17/02 22:00
 

Empoli

Parma

17/02 22:00
 

Virtus Entella

Pescara

17/02 22:00
 

Cesena

Cittadella

17/02 22:00
 

Perugia

Palermo

17/02 20:00
 

Ingolstadt 04

St. Pauli

17/02 20:00
 

Fortuna Dusseldorf

Greuther Furth

17/02 20:00
 

Arminia Bielefeld

Darmstadt

17/02 20:00
 

Holstein Kiel

Erzgebirge Aue

18/02 04:00
 

San Lorenzo

Newells Old Boys

18/02 04:00
 

Argentinos Juniors

Atletico Tucuman

18/02 06:15
 

Temperley

Independiente

18/02 08:30
 

Rosario Central

Olimpo

17/02 19:15
 

Gil Vicente

Sporting CP B

17/02 23:00
 

Sporting Braga B

Arouca

18/02 02:00
 

Academica Coimbra

Vitoria Guimaraes B

18/02 07:00
 

CDSyC Cruz Azul

Puebla

18/02 09:00
 

Tigres UANL

Atlas

18/02 09:05
 

Club Leon

Queretaro

18/02 10:30
 

Club Tijuana

Pumas UNAM

18/02 11:00
 

Necaxa

Monterrey

18/02 11:05
 

Chivas Guadalajara

Pachuca

17/02 21:30
 

Triestina

Albinoleffe

17/02 23:30
 

Bassano

Fermana

17/02 23:30
 

Padova

Ravenna

17/02 23:30
 

Reggiana

Santarcangelo

17/02 23:30
 

Feralpisalo

Teramo

17/02 23:00
 

Silkeborg IF

Lyngby

17/02 22:00
 

Baumit Jablonec

Teplice

17/02 22:00
 

Mlada Boleslav

Mfk Karvina

17/02 22:00
 

Banik Ostrava

Synot Slovacko

17/02 22:00
 

Zlin

Dukla Praha

17/02 23:30
 

Vysocina Jihlava

Slavia Praha

18/02 01:30
 

Bohemians 1905

Brno

18/02 03:45
 

Sligo Rovers

Limerick FC

17/02 22:30
 

Wisla Plock

Zaglebie Lubin

18/02 01:00
 

Jagiellonia Bialystok

Cracovia Krakow

18/02 03:30
 

Wisla Krakow

Arka Gdynia

17/02 22:00
 

ZNK Osijek

NK Rijeka

17/02 23:59
 

Istra 1961

NK Lokomotiva Zagreb

17/02 23:00
 

Everton CD

Univ. Catolica

18/02 05:00
 

Palestino

Colo Colo

18/02 07:30
 

Universidad de Concepcion

Curico Unido

17/02 21:00
 

AIK Solna

Syrianska

17/02 21:00
 

IK Oddevold

Halmstads

17/02 21:00
 

Kalmar FF

Atvidabergs FF

17/02 23:00
 

GIF Sundsvall

Norrby IF

17/02 23:00
 

IFK Norrkoping

Helsingborg IF

17/02 23:00
 

IK Sirius

Osters IF

17/02 23:00
 

IFK Goteborg

Varbergs BoIS FC

17/02 21:00
 

Kerkyra

Apollon Smirnis

17/02 23:15
 

Asteras Tripolis

Atromitos Athens

18/02 01:30
 

Lamia

PAOK Saloniki

17/02 18:45
 

Pattaya United

Chainat FC

17/02 19:00
 

Muang Thong United

Port

17/02 20:00
 

Suphanburi FC

Nakhon Ratchasima

17/02 21:00
 

BEC Tero Sasana

Bangkok United FC

17/02 23:59
 

Arenas Club De Getxo

SD Amorebieta

17/02 23:00
 

SD Gernika

Barakaldo CF

17/02 20:00
 

Botafogo Rj U20

Fluminense Rj Youth

17/02 20:05
 

Madureira Youth

America Rj U20

18/02 05:00
 

Fortaleza

Floresta CE

18/02 03:00
 

Tiradentes Ce

Iguatu Ce

18/02 03:00
 

Uniclinic Ac Ce

Horizonte CE

17/02 13:00
 

Tokyo

Yokohama F Marinos

17/02 14:00
 

Bonnyrigg White Eagles

Sydney Olympic

17/02 14:00
 

Jef U Ichi.chiba (w)

Beleza (w)

17/02 14:00
 

Nagano Parceiro (w)

Orca Kamogawa Womens

17/02 14:30
 

South Hobart

Hobart Zebras

17/02 15:00
 

Ust Growling Tigers Womens

Fighting Maroons Womens

17/02 15:00
 

Isloch Minsk

Torpedo Maz Minsk

17/02 16:30
 

PSMS Medan

Sriwijaya Palembang

17/02 17:45
 

Torpedo Minsk

Luch Minsk

17/02 18:00
 

Vitkovice

Opava

17/02 18:00
 

Puszcza Niepolomice

Sandecja

17/02 18:05
 

Suduva

Stumbras

17/02 18:30
 

Rosenborg

Nardo

17/02 19:00
 

Subiaco AFC

Floreat Athena

17/02 19:00
 

Orgryte

Utsiktens BK

17/02 19:00
 

Chojniczanka Chojnice

Olsztyn OKS 1945

17/02 20:00
 

Strommen

Ham-Kam

17/02 20:55
 

Persija Jakarta

Bali United

17/02 21:00
 

Ullensaker/Kisa IL

Raufoss

17/02 21:00
 

Mjallby AIF

Kristianstads FF

17/02 21:20
 

Wacker Burghausen

Wacker

17/02 22:00
 

Mjondalen

Kongsvinger

17/02 22:00
 

CSKA Moscow

Esbjerg FB

18/02 01:00
 

Asane Fotball

Floro

18/02 06:00
 

Atlanta United

Columbus Crew

18/02 08:40
 

Tampa Bay Rowdies

Montreal Impact

18/02 09:00
 

Kanagawa University (w)

Vegalta Sendai (w)

17/02 23:00
 

Forfar Athletic

Stranraer

17/02 23:00
 

Albion Rovers

Raith Rovers

17/02 23:00
 

Airdrie United

Queens Park

17/02 23:00
 

Arbroath

Alloa Athletic

17/02 23:00
 

Ayr Utd

East Fife

18/02 09:00
 

Real Espana

Juticalpa

18/02 09:00
 

CD Motagua

CD Vida

18/02 03:35
 

The New Saints

Dumbarton

17/02 19:00
 

Trat Fc

Ang Thong Fc

17/02 20:00
 

Sisaket

Chiangmai Fc

17/02 17:00
 

Yohm Niyeshibang U21

Eskisehirspor U21

17/02 17:30
 

Giresunspor U21

Denizlispor U21

17/02 19:00
 

Ud Levante B

Villarreal C

17/02 19:30
 

Sevilla C

Cd Gerena

18/02 00:15
 

Cd Santa Ursula

Llanos Aridane

17/02 17:00
 

Bnei Sakhnin U19

Bnei Yehuda Tel Aviv U19

17/02 17:00
 

Hapoel Nir Ramat Hasharon U19

Maccabi Netanya U19

17/02 17:00
 

Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19

Hapoel Ashkelon U19

17/02 17:00
 

Hapoel Kiryat Shmona U19

Ashdod Ms U19

17/02 18:00
 

Maccabi Haifa U19

Beitar Jerusalem Oren U19

18/02 09:00
 

Tauro FC

Chorrillo FC

17/02 20:30
 

Nice U19

Ajaccio U19

17/02 22:00
 

Red Star 93

Grenoble

17/02 23:59
 

St Gilloise

Cercle Brugge

18/02 03:30
 

Oud Heverlee

KFCO wilrijk

17/02 23:00
 

AFC Wimbledon

Bristol Rovers

17/02 23:00
 

Doncaster Rovers

Fleetwood Town

17/02 23:00
 

Gillingham

Walsall

17/02 23:00
 

Milton Keynes Dons

Charlton Athletic

17/02 23:00
 

Oxford United

Plymouth Argyle

17/02 23:00
 

Scunthorpe United

Northampton Town

17/02 23:00
 

Shrewsbury Town

Rotherham United

17/02 23:00
 

Southend United

Portsmouth

17/02 23:00
 

Barnet

Accrington Stanley

17/02 23:00
 

Cambridge United

Grimsby Town

17/02 23:00
 

Carlisle

Chesterfield

17/02 23:00
 

Cheltenham Town

Wycombe Wanderers

17/02 23:00
 

Crawley Town

Lincoln City

17/02 23:00
 

Crewe Alexandra

Colchester United

17/02 23:00
 

Exeter City

Mansfield Town

17/02 23:00
 

Morecambe

Forest Green Rovers

17/02 23:00
 

Newport County

Notts County

17/02 23:00
 

Stevenage Borough

Yeovil Town

17/02 23:00
 

Swindon

Port Vale

17/02 23:00
 

Aldershot Town

Macclesfield Town

17/02 23:00
 

Boreham Wood

Gateshead

17/02 23:00
 

Chester FC

Eastleigh

17/02 23:00
 

AFC Fylde

Leyton Orient

17/02 23:00
 

Guiseley

Maidenhead United

17/02 23:00
 

Halifax Town

Ebbsfleet United

17/02 23:00
 

Hartlepool United FC

Woking

17/02 23:00
 

Maidstone United

Barrow

17/02 23:00
 

Solihull Moors

Dover Athletic

17/02 23:00
 

Sutton United

Wrexham

17/02 23:00
 

Torquay United

Dagenham and Redbridge

17/02 23:00
 

Tranmere Rovers

Bromley

17/02 23:00
 

Bath City

Whitehawk

17/02 23:00
 

Bognor Regis Town

Braintree Town

17/02 23:00
 

Chelmsford City

Hemel Hempstead Town

17/02 23:00
 

Chippenham Town

Hampton & Richmond

17/02 23:00
 

Gloucester City

Concord Rangers

17/02 23:00
 

Havant and Waterlooville

Hungerford Town

17/02 23:00
 

Poole Town

Eastbourne Borough

17/02 23:00
 

Truro City

Oxford City

17/02 23:00
 

Wealdstone

Dartford

17/02 23:00
 

Welling United

St Albans City

17/02 23:00
 

Weston Super Mare

East Thurrock United

17/02 23:00
 

Alfreton Town

Salford City

17/02 23:00
 

Blyth Spartans

Bradford Park Avenue

17/02 23:00
 

Boston United

Leamington

17/02 23:00
 

Brackley Town

Darlington

17/02 23:00
 

Chorley

Gainsborough Trinity

17/02 23:00
 

Curzon Ashton

York City

17/02 23:00
 

Kidderminster

Harrogate Town

17/02 23:00
 

North Ferriby United

Southport FC

17/02 23:00
 

Spennymoor Town

Nuneaton Town

17/02 23:00
 

Tamworth

AFC Telford United

17/02 23:00
 

Fc United Of Manchester

Stockport County

17/02 23:59
 

Rapido de Bouzas

Valladolid B

17/02 23:59
 

Villarreal B

Cd Ebro

17/02 23:59
 

Valencia Cf Mestalla

UE Llagostera

18/02 02:30
 

Paruro Five Foot

Levante Futsal

17/02 18:00
 

Bayern Munich U19

Mainz U19

17/02 20:00
 

Eintracht Frankfurt U19

Karlsruher Sc U19

17/02 20:05
 

Nurnberg U19

Kaiserslautern U19

17/02 19:00
 

Wolfsburg Am

Eutin 08

17/02 19:00
 

Dynamo Dresden U19

Rb Leipzig U19

17/02 19:00
 

Union Berlin U19

Hannover 96 U19

17/02 19:30
 

Preuben Munster U19

Bayer Leverkusen U19

17/02 21:00
 

Sc Verl

Fortuna Dusseldorf Ii

17/02 21:00
 

TSV Alemannia Aachen

SC Wiedenbruck

17/02 21:00
 

Sv Elversberg

Tsv Schott Mainz

17/02 21:00
 

FSV Frankfurt

Eintracht Stadtallendorf

17/02 21:00
 

Sv Rochling Volkling

Kickers Offenbach

17/02 21:00
 

Stuttgarter Kickers

Saarbrucken

17/02 21:00
 

Ssv Ulm 1846

Steinbach

17/02 21:00
 

VfR Wormatia Worms

TuS Koblenz

17/02 21:00
 

SG Sonnenhof Grobaspach

Carl Zeiss Jena

17/02 21:00
 

Sv Meppen

Paderborn 07

17/02 21:00
 

Wurzburger Kickers

Fsv Zwickau

17/02 21:00
 

Werder Bremen Am

1. Magdeburg

17/02 21:00
 

Fortuna Koln

SV Wehen Wiesbaden

17/02 21:00
 

Hallescher

Karlsruher

17/02 21:00
 

Chemnitzer

SpVgg Unterhaching

17/02 18:00
 

Crotone Youth

Cagliari U19

17/02 20:00
 

Torino U19

Juventus U19

17/02 22:30
 

Uwic Inter Cardiff

Newi Cefn Druids

17/02 22:30
 

Llandudno

Carmarthen

17/02 22:30
 

Newtown

Barry Town Afc

17/02 19:00
 

Etar Veliko Tarnovo

Septemvri Simitli

17/02 21:00
 

Vereya

CSKA Sofia

17/02 23:30
 

Cherno More Varna

Beroe

17/02 23:00
 

Clyde

Cowdenbeath

17/02 23:00
 

Elgin City

Montrose

17/02 23:00
 

Stirling Albion

Annan Athletic

17/02 23:00
 

Peterhead

Berwick Rangers

17/02 23:00
 

Stenhousemuir

Edinburgh City

17/02 23:00
 

Brechin City

Falkirk

17/02 23:00
 

Livingston

St. Mirren

17/02 19:30
 

Breidablik (w)

Hafnarfjordur (w)

17/02 20:30
 

Stjarnan

Haukar

17/02 23:00
 

Magni

KR Reykjavik

17/02 23:15
 

Fram Reykjavik

IBV Vestmannaeyjar

18/02 01:00
 

Ka Akureyri

Ir Reykjavik

18/02 01:15
 

Vikingur Reykjavik

Valur

17/02 19:00
 

RoPS Rovaniemi

Ac Kajaani

17/02 20:00
 

AC Oulu

KuPS

17/02 20:00
 

HJK Helsinki

KTP Kotka

17/02 20:30
 

Ilves Tampere

Lahti

17/02 22:30
 

Viikingit

Jyvaskyla JK

17/02 23:45
 

VPS Vaasa

Tpv Tampere

18/02 01:00
 

Klubi 04

Ekenas IF Fotboll

17/02 21:00
 

Zemun

Borac Cacak

17/02 21:30
 

Crvena Zvezda

FK Javor Ivanjica

17/02 23:59
 

FK Rad Beograd

Radnik Surdulica

17/02 23:59
 

Cukaricki

Macva Sabac

17/02 23:59
 

Vojvodina

FK Vozdovac Beograd

17/02 16:30
 

Levadiakos U20

Panadol Gauss U20

17/02 17:00
 

Kerkyra U20

Apollon Smirnis U20

17/02 17:30
 

Lamia U20

Paok Saloniki U20

17/02 21:00
 

Larissa U20

Panathinaikos U20

17/02 21:00
 

Athletic Union Of Sparta

OFI Crete

17/02 21:00
 

Panahaiki-2005

Aiginiakos

17/02 23:00
 

Zlate Moravce

Spartak Trnava

17/02 20:00
 

Sepsi

Concordia Chiajna

18/02 02:45
 

CFR Cluj

Astra Ploiesti

17/02 17:00
 

Sivasspor U21

Osmanlispor U21

17/02 18:00
 

Balikesirspor

Elazigspor

17/02 18:00
 

Erzurum BB

Gaziantepspor

17/02 20:30
 

Giresunspor

Denizlispor

17/02 20:30
 

Vestel Manisaspor

Adanaspor

17/02 23:00
 

Rapid Wien

Sturm Graz

18/02 01:30
 

LASK Linz

Rheindorf Altach

18/02 01:30
 

Mattersburg

Austria Wien

18/02 01:30
 

Wolfsberger AC

Trenkwalder Admira

17/02 22:00
 

AEK Larnaca

Ethnikos Achnas

17/02 23:00
 

APOEL Nicosia

Omonia Nicosia

17/02 23:00
 

Apollon Limassol FC

Alki Oroklini

18/02 01:00
 

Nea Salamis

AEL Limassol

18/02 02:00
 

Rapperswil Jona

Schaffhausen

18/02 02:00
 

Lugano

Grasshoppers

18/02 02:00
 

Basel

St. Gallen

17/02 23:00
 

Cliftonville

Linfield FC

17/02 23:00
 

Carrick Rangers

Warrenpoint Town

17/02 20:00
 

Stal Dniprodzherzhynsk

PFC Oleksandria

17/02 23:00
 

Vorskla Poltava

Veres Rivne

17/02 12:00
 

Whittlesea Ranges Fc

St Albans Saints

17/02 12:15
 

Box Hill United Sc

Langwarrin

17/02 14:00
 

Murray United

Eastern Lions Sc

17/02 14:00
 

Springvale White Eagles

Moreland City

17/02 14:00
 

Altona Magic

Werribee City Sc

17/02 15:00
 

Ballarat Red Devils

Moreland Zebras

17/02 16:00
 

Goulburn Valley Suns

Dandenong City Sc

17/02 12:30
 

Poet Adelarde Pirates

Salisbury United

17/02 12:30
 

Western Strikers SC

Cumberland United

17/02 12:30
 

Noarlunga United

Fulham United

17/02 12:30
 

Adelaide City

Adelaide Panthers

17/02 12:30
 

Croydon Kings

Para Hills Knights

17/02 12:30
 

North Eastern Metrostars

Campbelltown City SC

17/02 12:30
 

Sturt Lions

Adelaide United Fc Youth

17/02 16:30
 

Brisbane City SC

SWQ Thunder

17/02 17:00
 

Magpies Crusaders

Sunshine Coast

18/02 09:00
 

Southern United

Wellington Phoenix Reserve

18/02 09:00
 

Team Wellington

Waitakere United

18/02 11:35
 

Hamilton Wanderers

Canterbury United

17/02 22:00
 

Maccabi Tel Aviv

Hapoel Raanana

17/02 23:59
 

Ashdod MS

Hapoel Acco

18/02 00:15
 

Hapoel Bnei Sakhnin FC

Maccabi Haifa

18/02 02:30
 

Hapoel Beer Sheva

Maccabi Petah Tikva FC

17/02 19:00
 

Gilan Gabala

Zira

17/02 22:30
 

Standard Sumqayit

Neftci Baku

17/02 21:45
 

Al Markhiya

Al Khor SC

17/02 23:55
 

Al-Sadd

Al-Arabi SC

17/02 16:30
 

Gokulam Kerala

East Bengal

17/02 20:00
 

Chennai City

Churchill Brothers

17/02 22:30
 

Northeast United

Kerala Blasters

17/02 21:00
 

Al Hussein Irbid

Al Wihdat Amman

17/02 23:35
 

Al Faisaly Harmah

Uhud

18/02 01:30
 

Al Ittihad Ksa

Al-Fath

18/02 06:00
 

Mineros De Zacatecas

Murcielagos

18/02 08:00
 

Juarez

Venados

18/02 09:00
 

Alebrijes De Oaxaca

Tampico Madero

18/02 11:00
 

Csyd Dorados De Sinaloa

Cimarrones De Sonora

18/02 02:00
 

Tombense

Democrata

18/02 02:30
 

Cruzeiro (MG)

Villa Nova-MG

18/02 02:00
 

Resende-RJ

Bonsucesso

18/02 02:00
 

Goytacaz Rj

America RJ

18/02 02:00
 

Agua Santa

Juventus Sp

18/02 02:00
 

Nacional Sp

Portuguesa de Desportos

18/02 02:00
 

Rio Claro

Sertaozinho

18/02 02:00
 

Sao Bernardo

Batatais

18/02 03:00
 

Audax Sao Paulo

Ca Votuporanguense Sp

18/02 03:00
 

Guarani Futebol Clube

Taubate

18/02 03:00
 

Xv De Piracicaba

Penapolense

18/02 02:30
 

EC Santo Andre

Bragantino SP

18/02 05:00
 

Sao Caetano (SP)

Ferroviaria Sp

18/02 03:00
 

Potiguar-M RN

Santa Cruz Rn

18/02 03:00
 

America Natal Rn

Globo

18/02 03:45
 

ABC RN

Assu Rn

18/02 03:00
 

Anapolis

Atletico Clube Goianiense

18/02 03:00
 

Atlantico Ec

Jacobina Ec

18/02 03:00
 

Cruzeiro Rs

Avenida Rs

18/02 07:30
 

Veranopolis Rs

Gremio (RS)

18/02 05:30
 

Santa Cruz (PE)

Nautico (PE)

18/02 07:00
 

Afogados Da Ingazeira

Pesqueira

18/02 04:00
 

Almagro

Deportivo Riestra

18/02 04:00
 

Flandria

Sarmiento Junin

18/02 06:05
 

Agropecuario De Carlos Casares

Villa Dalmine

17/02 23:00
 

Usm Bel Abbes

Mc Oran

17/02 23:00
 

Paradou Ac

Js Saoura

18/02 04:00
 

Club Atletico Progreso

Rampla Juniors

18/02 04:00
 

Liverpool P

Boston River

18/02 04:00
 

Wanderers FC

CA Penarol

18/02 06:30
 

Cerro Porteno

Sol De America

18/02 05:00
 

Jaguares De Cordoba

Deportes Tolima

18/02 07:00
 

Boyaca Chico

Aguilas Doradas

18/02 07:00
 

Dep.Independiente Medellin

Deportivo Cali

18/02 09:00
 

Alianza Petrolera

Independiente Santa Fe

18/02 09:00
 

San Marcos De Arica

Cd Copiapo S.a.

18/02 02:15
 

Comerciantes Unidos

Inti Gas Deportes

18/02 04:30
 

Real Atletico Garcilaso

Melgar

18/02 06:45
 

Sport Rosario

Utc Cajamarca

18/02 09:00
 

Sport Boys Warnes

Deportivo Union Comercio

18/02 10:00
 

Herediano

Universidad de Costa Rica

18/02 09:00
 

Coban Imperial

CSD Municipal

18/02 10:00
 

CD Marquense

Guastatoya

17/02 23:00
 

Chabab Rif Hoceima

Olympique de Safi

18/02 05:00
 

Macara

Independiente Jose Teran

17/02 21:30
 

Baroka

Chippa United FC

17/02 21:30
 

Lamontville Golden Arrows

Bidvest Wits

18/02 02:15
 

Kaizer Chiefs FC

Kaizer Chiefs FC

18/02 03:30
 

Deportivo Anzoategui

Portuguesa de Desportos

18/02 04:05
 

Zulia

Monagas SC

18/02 07:00
 

Academia Puerto Cabello

Estudiantes Merida

18/02 03:00
 

Sport Boys Warnes

San Jose

18/02 05:15
 

Real Potosi

Destroyers

17/02 21:00
 

As Gabes

Stade Gabesien

17/02 22:00
 

U.s.monastir

Co Medenine

17/02 15:00
 

Erokspor U19

Buyukcekmece Tepecikspor U19

17/02 23:00
 

Kemmer Te Milan Futsal

Bologna Futsal

17/02 20:00
 

Dnepr Smolensk Futsal

Ttg Ugra Yugorsk Futsal

17/02 17:30
 

Mawyawadi

Yadanabon

17/02 20:00
 

Ulinzi Stars Nakuru

Mathare United

17/02 20:00
 

Chemelil Sugar

Kariobangi Sharks

17/02 20:00
 

Wazito

Kakamega