livescore - live soccer scores

Fixtures: 15 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

15/02 23:59
 

Astana

Sporting Lisbon

16/02 02:00
 

Borussia Dortmund

Atalanta

16/02 02:00
 

Nice

Lokomotiv Moscow

16/02 02:00
 

Spartak Moscow

Athletic Bilbao

16/02 02:00
 

Real Sociedad

Red Bull Salzburg

16/02 02:00
 

Ludogorets Razgrad

AC Milan

16/02 02:00
 

Ostersunds

Arsenal

16/02 02:00
 

Marseille

Sporting Braga

16/02 04:05
 

Kobenhavn

Atletico Madrid

16/02 04:05
 

AEK Athens

Dynamo Kyiv

16/02 04:05
 

Celtic

Zenit St Petersburg

16/02 04:05
 

Lyon

Villarreal

16/02 04:05
 

Partizan Belgrade

Viktoria Plzen

16/02 04:05
 

Steaua Bucuresti

Lazio

16/02 04:05
 

Napoli

RB Leipzig

16/02 06:15
 

Atletico Junior Barranquilla

Guarani CA

16/02 06:15
 

Nacional Asuncion

Mineros de Guayana

16/02 08:30
 

Union Espanola

Sport Huancayo

16/02 08:30
 

Defensa Y Justicia

America de Cali

15/02 22:00
 

Sheffield United U23

West Bromwich U23

15/02 21:00
 

Burnley U23

Birmingham U23

15/02 22:00
 

Cardiff City U23

Coventry U23

15/02 23:30
 

Al-Muharraq

Al-Najma

15/02 22:00
 

Falkirk U20

Ross County U20

15/02 13:55
 

Jef U Ichi.chiba (w)

Nagano Parceiro (w)

15/02 14:00
 

Kanagawa University (w)

Urawa Reds (w)

15/02 14:30
 

Ufa Youth

Orenburg 2

15/02 15:00
 

South Hobart

Clarence United

15/02 15:00
 

Navbahor Namangan

Qizilqum Zarafshon

15/02 16:00
 

Georgia U17

Austria U17

15/02 17:00
 

Vorskla U21

Metalist Kharkiv

15/02 17:45
 

Pine Hills

Moggill

15/02 18:00
 

Kamaz

Volga Ulyanovsk

15/02 18:00
 

Gomel

Ruch Chorzow

15/02 18:00
 

Spain U17

Belgium U17

15/02 18:10
 

Motor Zaporizhia

Gornyak Kryvyi Rih

15/02 18:30
 

Real Pharma Ovidiopol

Mfk Vodnyk Mikolaiv

15/02 18:50
 

Union Bank

Mumbai Strikers

15/02 19:05
 

Tavriya Skif Rozdol

Tavriya Novotroitskoe

15/02 19:35
 

Fk Poltava

Victoria Mykolaivka

15/02 19:45
 

Rubin Kazan B

Nosta Novotroitsk

15/02 20:00
 

Kremin Kremenchuk

Cherkaskyi Dnipro

15/02 20:00
 

Metalurh Zaporizhya

Volchansk

15/02 20:30
 

Vendsyssel

B93 Copenhagen

15/02 22:00
 

Zadar

Kaposvar

15/02 22:00
 

Domzale

Tiszakecske

15/02 23:00
 

Amkar Perm

Alashkert

15/02 23:00
 

Stromsgodset

Sandefjord

15/02 23:00
 

FK Ventspils

WSG Wattens

15/02 23:30
 

Sarpsborg 08 FF

Rubin Kazan

16/02 00:45
 

Mrks Czechowice Dziedzice Ii

Lks Tempo Puncow

16/02 01:00
 

Gratkorn

Usv Mettersdorf

16/02 01:00
 

Lyn Womens

Grand Bodo Womens

16/02 02:30
 

Jk Tulevik Viljandi Ii

Jk Piraaja Tallinn

16/02 02:30
 

Poggersdorf

Sk Maria Saal

16/02 05:00
 

Uruguay Womens U17

Usa Womens U17

16/02 08:00
 

Argentina Womens U17

Chile Womens U17

16/02 09:00
 

Jef U Ichi.chiba (w)

As Elfen Sayama (w)

16/02 09:00
 

Kanagawa University (w)

Hwacheon Kspo Womens

16/02 11:40
 

Sacramento Republic Fc

Seattle Sounders

16/02 03:30
 

College Europa

Lincoln City

15/02 23:59
 

Monchengladbach U19

Sv Sandhausen U19

16/02 05:15
 

Fluminense (RJ)

Salgueiros AC

16/02 05:15
 

Vitoria Salvador BA

Corumbaense

16/02 05:15
 

Sport Club Recife (PE)

Ferroviario CE

16/02 07:30
 

Novo Hamburgo RS

CRB (AL)

16/02 07:30
 

CSA Alagoas AL

Sao Paulo

15/02 23:59
 

Es Setif

Cr Belouizdad

15/02 23:00
 

Us Biskra

Om Medea

15/02 23:59
 

Na Hussein Dey

Usm Blida

15/02 12:00
 

Erakor Golden Star

As Dragon

16/02 11:00
 

Ba

Tupapa Maraerenga

15/02 18:55
 

FK Khazar Lenkoran

Sabah

15/02 19:05
 

Turan Tovuz

Fk Moik Baku

15/02 21:30
 

Al Ahli Dubai

Hatta

15/02 23:59
 

Al-Jazira UAE

Dabba Al-Fujairah

16/02 09:00
 

Juventud Antoniana

San Jorge Tucuman

15/02 18:15
 

Us Biskra U21

Olympique Medea U21

15/02 20:00
 

Na Hussein Dey U21

Usm Blida U21

15/02 21:00
 

Es Setif U21

Cr Belouizdad U21

16/02 02:40
 

Umf Njardvik

IA Akranes

15/02 18:00
 

Shakhtar Donetsk U21

Chernomorets Odessa U21

15/02 20:30
 

Hapoel Kfar Shalem

Maccabi Shaarayim

16/02 02:00
 

Hapoel Petah Tikva Womens

As Tel Aviv University Womens

16/02 02:00
 

Bnot Netanya Womens

Maccabi Kiryat Gat Womens

16/02 02:00
 

Girls Soccer Academy Womens

Ironi Ramat Hasharon Womens

16/02 02:10
 

Maccabi Kishronot Hadera Womens

Maccabi Holon Womens

16/02 09:00
 

Nagano Parceiro (w)

Urawa Reds (w)

15/02 20:00
 

Foolad Khozestan

Peykan

15/02 19:30
 

Al Kahrabaa

Al Diwaniya

15/02 19:30
 

Naft Misan

Al Shorta

15/02 19:30
 

Naft Alwasat

Baghdad

15/02 19:30
 

Alsinaat Alkahrabaiya

Al-Hudod

15/02 23:55
 

Al Duhail Sc

Umm Salal

15/02 23:55
 

Al Duhail

Umm Salal

15/02 22:30
 

Goa

Chennai Titans

15/02 20:55
 

Mansheiat Bani Hasan

That Ras

15/02 23:30
 

Al-Baq'a

Al Yarmouk

15/02 20:30
 

Al Qadasiya Ksa

Al Jeel U21

15/02 20:45
 

Al Shabab U21

Al Faisaly Harmah U21

15/02 23:40
 

Al Taawon

Al Qadasiya

16/02 01:30
 

Al-Nasr Riyadh

Al Baten

16/02 05:00
 

Gremio Novorizontino

Red Bull Brasil

16/02 07:00
 

Palmeiras

Linense Bra

16/02 05:15
 

Internacional (RS)

Juventude Rs

16/02 05:30
 

Vila Nova (GO)

Anapolina Go

16/02 06:30
 

Gremio Anapolis

Ipora

16/02 06:00
 

Botafogo PB

Altos/pi

16/02 08:45
 

Sampaio Correa (MA)

Ceara

16/02 06:30
 

Brusque

Avai (sc)

16/02 07:30
 

Cuiaba (MT)

Operario Ms

16/02 05:00
 

La Equidad

Atletico Bucaramanga

16/02 07:00
 

Deportiva Once Caldas

Deportivo Pasto

16/02 09:00
 

Patriotas

Atletico Nacional

15/02 23:00
 

Al Nasr Cairo

Petrojet

16/02 01:35
 

EL Masry

Alrga

15/02 21:00
 

Esperance Sportive de Tunis

Es Du Sahel

15/02 18:30
 

Panjim Footballers

Dempo SC

15/02 21:30
 

Mwadui

Simba Sports Club

15/02 20:50
 

Kampala City Council

Sc Villa