livescore - live soccer scores

Fixtures: 14 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

15/02 03:45
 

Porto

Liverpool

15/02 03:45
 

Real Madrid

PSG

15/02 06:00
 

CA Banfield

Nacional Montevideo

15/02 07:45
 

Vasco da Gama

Jorge Wilstermann

14/02 16:30
 

Sydney

Suwon Samsung Bluewings

14/02 17:00
 

Guangzhou Evergrande

Buriram United

14/02 18:00
 

Kashima Antlers

ShenHua SVA FC

14/02 18:45
 

Jeju United

Cerezo Osaka

14/02 20:45
 

Johor

Persija Jakarta

15/02 08:00
 

Independiente

Gremio

14/02 22:30
 

Northeast United

Delhi Dynamos

14/02 21:30
 

Acireale

Messina

14/02 21:30
 

Monticelli

Francavilla

14/02 21:30
 

Alto Adige/sudtirol

Pordenone Calcio Ssd

14/02 22:00
 

Kilmarnock U20

Hamilton U20

15/02 06:00
 

Concordia Ac

Hercilio Luz Sc

15/02 06:35
 

Criciuma

Joinville

15/02 07:45
 

Figueirense (SC)

Chapecoense

14/02 21:30
 

Richards Bay

Bloemfontein Young Tigers

14/02 23:59
 

Super Eagles

Free State Stars

15/02 01:30
 

Stellenbosch

Highlands Park

15/02 01:30
 

Platinum Stars

Baroka

15/02 09:00
 

Santos Laguna

Club Leon

15/02 09:00
 

Queretaro

Chivas Guadalajara

15/02 10:45
 

Monterrey

CDSyC Cruz Azul

15/02 11:00
 

Pumas UNAM

Veracruz

15/02 11:00
 

Puebla

Toluca

15/02 11:06
 

Pachuca

Club Tijuana

15/02 05:00
 

Marathon

CD Vida

15/02 09:00
 

Juticalpa

CD Motagua

15/02 09:00
 

CD Olimpia

Platense

14/02 23:30
 

Parnu Jk

Flora Tallinn Iii

15/02 08:30
 

Fluminense De Feira Ba

Nautico (PE)

14/02 21:00
 

Shkupi

Academy Pandev

14/02 21:00
 

Pobeda Prilep

Pelister Bitola

14/02 21:00
 

Rabotnicki Skopje

Renova Cepciste

14/02 21:20
 

FK Shkendija 79

Vardar Skopje

15/02 09:00
 

Solomon Warriors

AS Lossi

14/02 23:15
 

Al Tadhmon

Qalali

14/02 23:15
 

Busaiteen

Sitra

14/02 14:00
 

Jef U Ichi.chiba (w)

Kanagawa University (w)

14/02 14:00
 

Nagano Parceiro (w)

Hwacheon Kspo Womens

14/02 15:00
 

Admu Womens

Feu Tamaraws Womens

14/02 15:30
 

Hobart Zebras

Glenorchy Knights

14/02 16:05
 

Bankstown City Lions

APIA Leichhardt Tigers

14/02 16:15
 

Volga Ulyanovsk

Ufa Youth

14/02 17:00
 

Veles

FK Kaluga

14/02 17:30
 

Rukh Vynnyky

Mykolaiv

14/02 18:00
 

Pogon Siedlce

Wisla Pulawy

14/02 18:00
 

Balmazujvaros

Kazincbarcika

14/02 18:00
 

Petrolul Ploiesti

Chindia Targoviste

14/02 18:00
 

Podillya Khmelnytskyi

Nyva Ternopil

14/02 18:00
 

Kamaz

Orenburg 2

14/02 19:10
 

Udon Thani

Khonkaen FC

14/02 19:45
 

Rubin Kazan B

Krylia Sovetov Ii

14/02 20:00
 

ACS Foresta Suceava

Stiinta Miroslava

14/02 20:00
 

Widzew lodz

Kszo Ostrowiec

14/02 20:00
 

Vac-Dunakanyar

Rakosmenti Ksk

14/02 20:00
 

Indjija

Imt

14/02 20:00
 

Borac Sakule

OFK Beograd

14/02 20:00
 

FK Velez Mostar

Iskra Bugojno

14/02 20:15
 

Zeleznicar Pancevo

Red Star Mali Mokri Lug

14/02 21:00
 

Debreceni VSC

Sheriff

14/02 21:00
 

Gornik Leczna

Chelmianka Chelm

14/02 21:00
 

Molde

Kristiansund BK

14/02 21:00
 

NK Aluminij

NK Rudar Velenje

14/02 21:00
 

Slavoj Vysehrad

Usti nad Labem

14/02 21:00
 

UTA Arad

Crisul Chisineu Cris

14/02 21:00
 

Cibalia

Trnje

14/02 21:45
 

Ujpesti TE

Gyirmot Se

14/02 22:00
 

NK Publikum Celje

Ask Bravo Publikum

14/02 22:00
 

Dinamo Moscow

Zeta

14/02 22:00
 

Sparta Praha U19

Viktorie Jirny

14/02 23:00
 

Sv Hoengg

Lucerne Ii

14/02 23:59
 

Vasas

Monori Se

14/02 23:59
 

Gks Jastrzebie

Elana Torun

15/02 00:30
 

Sk Sigma Olomouc u19

HFK Olomouc

15/02 00:30
 

Rosenborg

Melhus

15/02 01:00
 

Budapest Honved Ii

Csepel

15/02 01:00
 

Post Sv Wien

Mistelbach

15/02 01:00
 

SG Austria Klagenfurt

Fuzinar

15/02 01:00
 

Blansko

Lisen

15/02 01:00
 

Hutnik Krakow

Mks Busko Zdroj

15/02 01:00
 

Pencin Turnov

Sokol Zapy

15/02 01:00
 

Vratimov

Mfk Havirov

15/02 01:30
 

Dabas

Pilisi Lk

15/02 02:00
 

New England Revolution

Dallas

15/02 02:00
 

Tukiyemspor Berlin

Bfc Dynamo

15/02 03:30
 

Cobh Ramblers

Ringmahon Rangers

15/02 05:00
 

Portland Timbers

Houston Dynamo

15/02 07:30
 

Colo Colo

Alianza Lima

15/02 08:00
 

Chicago Fire

Montreal Impact

15/02 08:15
 

New York Red Bulls

Sporting Kansas City

15/02 09:00
 

Jef U Ichi.chiba (w)

Hwacheon Kspo Womens

15/02 09:15
 

Arizona United SC

Colorado Rapids

15/02 08:00
 

Boca Unidos

Guillermo Brown

14/02 21:00
 

Luftetari Gjirokaster

KF Laci

14/02 21:00
 

KS Perparimi Kukesi

KF Tirana

14/02 23:59
 

Skenderbeu Korca

Teuta Durres

14/02 23:59
 

Partizani Tirana

Flamurtari

14/02 22:00
 

Hajduk Split Ii

NK Lucko

15/02 04:30
 

Defensores De Cambaceres

Central Cordoba

15/02 05:00
 

Sporting San Jose

Futbol Consultants Moravia

14/02 16:15
 

Krasnodar II

Shinnik Yaroslavl

14/02 18:45
 

Lokomotiv Moscow B

Rotor Volgograd

14/02 21:30
 

Ural Sr

Spartak Moscow II

14/02 23:59
 

Ararat Moscow

FK Tyumen

14/02 23:00
 

Queretaro U20

Chivas Guadalajara U20

14/02 23:00
 

Monterrey U20

Cdsyc Cruz Azul U20

14/02 23:59
 

Pumas U20

Veracruz U20

15/02 01:00
 

Santos Laguna U20

Leon U20

15/02 02:00
 

Pachuca U20

Club Tijuana U20

15/02 02:00
 

Tarbes Pyrenees

Monaco B

14/02 19:30
 

Ad Union Adarve

Valladolid B

15/02 01:00
 

Osasuna B

Barakaldo CF

15/02 02:00
 

Ontinyent

Sd Formentera

14/02 18:00
 

Werder Bremen U19

Chemnitzer U19

15/02 00:05
 

Vfb Stuttgart U19

Hoffenheim U19

15/02 02:00
 

VfL Osnabruck

Karlsruher

14/02 23:30
 

Lecce

Cosenza Calcio 1914

14/02 23:30
 

Viterbese

Paganese

15/02 02:30
 

Alessandria

Renate Ac

14/02 17:00
 

Cizrespor

Sultanbeyli

14/02 18:00
 

Duzyurtspor

Ankara Adliyespor

14/02 18:00
 

Elazig Belediyespor

Usakspor

14/02 18:30
 

Corum Belediyespor

Tekirdagspor

14/02 18:30
 

Bursa Niluferspor AS

Osmaniyespor

14/02 18:30
 

Kizilcabolukspor

Tepecik Bld

14/02 18:30
 

Korfez Bld

Aydinspor

14/02 18:30
 

Payas BS 1975

Karaman Belediyesi Spor

14/02 18:30
 

Tarsus Idman Yurdu

Arsinspor

14/02 18:00
 

Pazarspor

Tire 1922 Spor

14/02 18:00
 

Yeni Orduspor

1461 Trabzon Karadenizspor

14/02 18:00
 

Erzincanspor

Kirikhanspor

14/02 18:30
 

Muglaspor

Turgutluspor

14/02 18:30
 

Ankara Demirspor

Golcukspor

14/02 18:30
 

Darica Genclerbirligi

Belediye Vanspor

14/02 18:30
 

Ergene Velimese

Diyarbakirspor

14/02 18:30
 

Kayseri Erciyesspor

Erokspor

14/02 18:30
 

Anadolu Uskudar

Yesil Bursa

14/02 18:30
 

Batman Petrolspor

Erzin Belediyespor

14/02 18:30
 

Wing Larsburg

12 Bingol Spor

14/02 18:30
 

Kozan Bldspor

Canakkale Dardanelspor

14/02 18:30
 

Catalca Spor

Orhangazispor

14/02 18:30
 

Halide Edip Adivarspor

Erbaaspor S

14/02 18:30
 

Bergama Belediyespor

Yeni Altındag Bs

14/02 18:30
 

Manisa Bb Spor

Duzcespor

14/02 18:30
 

Bayburt Ozel Idare

Ofspor

14/02 18:30
 

Bayrampasaspor

Tekirova Belediyespor

14/02 23:00
 

Omonia Nicosia

Doxa Katokopias

14/02 23:00
 

Aris Limassol

AEK Larnaca

14/02 23:59
 

Othellos Athienou

Apollon Limassol FC

15/02 01:00
 

Olympiakos Nicosia

Nea Salamis

14/02 18:40
 

Shahrdari Mahshahr

Oxin Alborz

14/02 19:30
 

Al Najaf

Naft Al Junoob

14/02 19:30
 

Al Bahri

Karbalaa

14/02 16:30
 

Neroca

Churchill Brothers

14/02 20:50
 

Al Mojzel

Al Nahdha

14/02 21:00
 

Al Tai

Al Kawkab

14/02 21:35
 

Najran

Al Hazm

14/02 23:59
 

Al Rbeea

Al Nojoom

14/02 21:50
 

Al Kuwait SC

Al Jahra

15/02 00:10
 

Kazma

Al-Arabi Club

15/02 09:00
 

Atlante

Csyd Dorados De Sinaloa

15/02 10:00
 

Tampico Madero

Leones Univ Guadalajara

15/02 10:00
 

Juarez

Alebrijes De Oaxaca

15/02 02:00
 

Juventus Sp

Sao Bernardo

15/02 02:00
 

Ca Votuporanguense Sp

Rio Claro

15/02 06:00
 

Batatais

Taubate

15/02 06:00
 

Guarani Futebol Clube

Xv De Piracicaba

15/02 06:00
 

Sertaozinho

Agua Santa

15/02 03:00
 

Bragantino SP

Mirassol

15/02 05:30
 

Santos

Sao Caetano (SP)

15/02 05:30
 

Botafogo Sp

Ponte Preta

15/02 05:30
 

Ferroviaria Sp

EC Santo Andre

15/02 07:45
 

Corinthians

Sao Bento

15/02 05:30
 

Sao Jose Poa Rs

Avenida Rs

15/02 06:00
 

Sao Luiz(RS)

Sao Paulo Rs

15/02 07:45
 

Veranopolis Rs

Caxias Rs

15/02 06:00
 

Ce Forca E Luz Rn

ABC

15/02 06:30
 

Aparecidense Go

Atletico Clube Goianiense

15/02 06:30
 

Itumbiara Ec Go

Rio Verde Go

15/02 07:45
 

Anapolis

Goias

15/02 07:00
 

Afogados Da Ingazeira

Santa Cruz

15/02 07:30
 

Remo Belem (PA)

Manaus Am

15/02 07:30
 

Vitoria Da Conquista Ba

Ec Jacuipense

15/02 07:45
 

Toledo Colonia Work Pr

Coritiba (PR)

15/02 07:45
 

Prudentopolis

Cianorte Pr

15/02 07:45
 

Cascavel Pr

Londrina (PR)

15/02 07:45
 

Atletico Paranaense

Foz Do Iguacu Pr

15/02 07:45
 

Gremio Metropolitano Maringa

Ce Uniao Pr

15/02 07:45
 

Rio Branco Pr

Parana PR

15/02 05:00
 

Deportivo Rionegro

Jaguares De Cordoba

15/02 07:00
 

Deportivo Cali

Boyaca Chico

15/02 09:00
 

Dep.Independiente Medellin

Millonarios

14/02 23:00
 

El Zamalek

Wadi Degla SC

15/02 01:30
 

Ittihad Alexandria

El Dakhleya

15/02 04:30
 

Universidad de Costa Rica

Ad Grecia

15/02 05:00
 

Guadalupe

Perez Zeledon

15/02 05:00
 

Limon

Deportivo Saprissa

15/02 10:00
 

Municipal Liberia

Cartagines Deportiva SA

15/02 10:00
 

Santos De Guapiles

Herediano

15/02 10:00
 

AD Carmelita

Alajuelense

15/02 02:00
 

Siquinala

Deportivo Petapa

15/02 05:00
 

Antigua Gfc

CSD Municipal

15/02 05:00
 

CD Malacateco

Deportivo Sanarate

15/02 10:00
 

Club Comunicaciones

Coban Imperial

15/02 11:00
 

Xelaju MC

CD Marquense

15/02 01:00
 

Hay Al Arab

Merreikh Nyala

15/02 01:00
 

Ahli Al Khartoum

El Ahli Atbara

14/02 23:00
 

RCA Raja Casablanca Atlhletic

OCK Olympique de Khouribga

14/02 23:00
 

Chabab Atlas Khenifra

Difaa Hassani Jdidi

15/02 01:00
 

Union Touarga Sport Rabat

Wydad Casablanca

15/02 01:00
 

IRT Itihad de Tanger

Renaissance Sportive de Berkane

14/02 23:00
 

Enyimba International

Plateau United

14/02 23:00
 

Enyimba International

Plateau United

15/02 08:45
 

Union Villa Krause

Union Aconquija

15/02 03:45
 

Glenavon Reserves

Warrenpoint Town Reserves

14/02 21:00
 

Young Africans

Maji Maji

14/02 21:30
 

Rayon Sports

Musanze