livescore - live soccer scores

Fixtures: 12 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

13/02 04:00
 

Chelsea

West Bromwich

13/02 04:00
 

Deportivo La Coruna

Real Betis

13/02 04:00
 

Moreirense

GD Estoril-Praia

12/02 19:00
 

Lokomotiv Tashkent

Al Wehda UAE

12/02 21:15
 

Al Duhail

Zob Ahan

12/02 23:30
 

Teraktor-Sazi

Al Ahli Jeddah

12/02 23:30
 

Al-Jazira UAE

Al-Garrafa

12/02 21:00
 

Al-Ahed

Al Zawraa

12/02 23:00
 

Al Quwa Al Jawiya

Al-Jazeera (Jordan)

12/02 23:15
 

Malkia

Al-Suwaiq Club

12/02 23:30
 

Al-Jaish Damascus

Manama Club

13/02 01:00
 

Galatasaray

Antalyaspor

13/02 03:45
 

Auxerre

Nimes

13/02 03:30
 

Palermo

Foggia

13/02 03:30
 

St. Pauli

Nurnberg

13/02 06:00
 

Atletico Tucuman

San Martin San Juan

13/02 08:15
 

CA Huracan

Rosario Central

13/02 06:00
 

Tigre

Argentinos Juniors

12/02 21:00
 

Swansea City U23

Newcastle U23

12/02 21:50
 

Charlton Athletic U23

Stoke City U23

12/02 22:00
 

Barnsley U23

Everton U23

13/02 03:00
 

Watford U23

Blackburn Rovers U23

13/02 03:00
 

Birmingham U23

Middlesbrough U23

13/02 03:00
 

Nottingham Forest U23

Derby County U23

13/02 03:00
 

West Ham United U23

Tottenham Hotspur U23

12/02 21:00
 

Colchester United U23

Crystal Palace U23

12/02 21:00
 

Huddersfield Town U23

Sheffield Wed U23

13/02 03:00
 

Hull City U23

Sheffield United U23

13/02 03:45
 

Robur Siena Ssd

Carrarese

13/02 02:00
 

Hobro I.K.

Aarhus AGF

13/02 01:00
 

Piast Gliwice

Jagiellonia Bialystok

13/02 02:00
 

Dundee United U20

Dundee U20

13/02 07:00
 

O Higgins

Everton CD

13/02 01:30
 

PAOK Saloniki

Larisa

13/02 03:00
 

Go Ahead Eagles

Emmen

13/02 03:00
 

Az Alkmaar 2

Fortuna Sittard

12/02 21:00
 

Aris Palaioxoriou

Naousa

12/02 16:15
 

Ufa Youth

Kamaz

12/02 17:05
 

Olympia Savyntsi

Dinamo Reshetilovka

12/02 18:30
 

Hdfc Bank

Union Bank

12/02 18:35
 

Sudnobudivnyk

Real Pharma Ovidiopol

12/02 19:00
 

Mfk Vodnyk Mikolaiv

Zhemchuzhyna Odessa

12/02 19:30
 

Naftovik Ukrnafta

Ahrobiznes Tsk Romny

12/02 20:00
 

Slutsksakhar Slutsk

Lokomotiv Gomel

12/02 21:00
 

Bosna Visoko

FK Zeljeznicar

12/02 21:00
 

Vendsyssel

Avangard

12/02 21:50
 

Gomel

Rotor Volgograd

12/02 23:00
 

Zaglebie Sosnowiec

Beijing Renhe

12/02 23:00
 

Fehervar Videoton

Tianjin Teda

12/02 23:00
 

Al Khor 2

Al Markhiya U23

12/02 23:59
 

Al Arabi Doha U23

Al Rayyan Reserves

13/02 01:00
 

Rosenborg

Stjordals Blink

13/02 01:00
 

Norway U17

Sweden U17

13/02 01:30
 

Usv Gnas

Ufc Fehring

13/02 01:30
 

Austria Vienna Ii

Langenrohr

13/02 02:00
 

Sc Schwaz

Sc Kundl

13/02 01:00
 

Lija Athletic

Valletta FC

13/02 01:00
 

Tarxien Rainbows

Naxxar Lions

13/02 03:00
 

Hamrun Spartans

Gzira United

13/02 03:15
 

Hibernians FC

Senglea Athletic

12/02 14:30
 

Nosta Novotroitsk

Krylia Sovetov Ii

12/02 18:00
 

Orenburg 2

Volga Ulyanovsk

12/02 12:00
 

As Dragon

AS Lossi

13/02 11:00
 

Lae City Dwelle

Ba

12/02 22:00
 

Silkeborg If Reserve

Horsens Reserve

12/02 19:00
 

Adanaspor U21

Gazisehir Gaziantep Fk U21

13/02 04:00
 

Sportivo Barracas

Deportivo Merlo

13/02 04:00
 

Argentino de Quilmes

Ituzaingo

13/02 04:00
 

Ferrocarril Midland

Defensores Unidos

12/02 20:00
 

Hutteen Latakia

Al Jehad

12/02 21:45
 

Umm Salal U23

Qatar Sc Doha U23

13/02 02:30
 

Anderlecht U21

Club Brugge Youth

13/02 02:30
 

Gent U21

Standard Liege U21

13/02 02:30
 

St Truidense Vv U21

Royal Antwerp U21

13/02 02:30
 

Zulte Waregem U21

Excelsior Mouscron U21

13/02 03:00
 

Kortrijk U21

Royal Charleroi U21

13/02 03:45
 

Hitchin Town

Chesham United

13/02 03:45
 

Stourbridge

Farsley Celtic

12/02 18:30
 

Verona U19

Torino U19

12/02 21:30
 

Bologna Youth

AS Roma U19

13/02 02:00
 

Valur

Umf Njardvik

12/02 20:00
 

Apollon Larissas

Kissamikos

12/02 23:59
 

CSM Studentesc Iasi

Botosani

13/02 02:45
 

Concordia Chiajna

Dinamo Bucuresti

12/02 17:30
 

Galatasaray U21

Antalyaspor U21

12/02 23:00
 

Adanaspor

Gaziantep Buyuksehir Belediyesi

13/02 01:00
 

Alki Oroklini

AEL Limassol

13/02 03:00
 

Schaffhausen

Servette

13/02 03:00
 

Hapoel Beer Sheva

Ashdod MS

12/02 18:30
 

Shahrdari Tabriz

Mes Rafsanjan

12/02 18:30
 

Shahrdary Arak

Mashin Sazi

12/02 18:30
 

Bargh shiraz

Mes Krman

12/02 19:30
 

Iran Javan Bushehr

Fajr Sepasi

12/02 16:30
 

Mohun Bagan

Gokulam Kerala

12/02 21:00
 

Felda United FC

Pulau Pinang

13/02 02:00
 

Avai (sc)

Atletico Tubarao

13/02 06:00
 

Oeste FC

Nacional Sp

13/02 04:00
 

Deportivo Riestra

San Martin Tucuman

13/02 04:00
 

Defensores de Belgrano

CA Fenix Pilar

13/02 04:00
 

Sacachispas

Club Atletico Acassuso

13/02 04:00
 

Ca San Miguel

Club Atletico Colegiales

13/02 04:00
 

Tristan Suarez

Comunicaciones BsAs

13/02 07:00
 

Talleres Rem De Escalada

UAI Urquiza

13/02 06:00
 

Olimpia Asuncion

General Diaz

13/02 07:00
 

Real Cartagena

Orsomarso

13/02 09:00
 

Cucuta

Deportes Quindio

12/02 20:30
 

Tanta

Tala Al Jaish

12/02 23:59
 

Al Ahly

Arab Contractors

13/02 07:00
 

Rangers Talca

Nublense

13/02 04:00
 

Deportivo Union Comercio

Em Deportivo Binacional

12/02 23:00
 

Wikki Tourist

Lobi Stars

13/02 05:00
 

Trujillanos FC

Academia Puerto Cabello

12/02 21:00
 

Feyenoord Reserve

Sc Heerenveen 2

12/02 23:00
 

Sbv Excelsior Reserve

Cambuur Reserve

13/02 07:00
 

Chapulineros

Yalmakan

13/02 04:00
 

General Lamadrid

Deportivo Paraguayo

12/02 19:00
 

Keshla Reserves

Sabail Reserves

12/02 23:59
 

Neftci Baku Reserve

Kapaz Ganca R

12/02 22:10
 

Dedebit

Mekelakeya