livescore - live soccer scores

Fixtures: 11 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

11/02 20:00
 

Huddersfield Town

Bournemouth

11/02 22:15
 

Newcastle United

Manchester United

12/02 00:30
 

Southampton

Liverpool

11/02 19:00
 

Sevilla

Girona

11/02 23:15
 

Barcelona

Getafe

12/02 01:30
 

Celta Vigo

Espanyol

12/02 03:45
 

Valencia

Levante

11/02 19:30
 

Sassuolo

Cagliari

11/02 22:00
 

Chievo

Genoa

11/02 22:00
 

Inter Milan

Bologna

11/02 22:00
 

Sampdoria

Hellas Verona

11/02 22:00
 

Torino

Udinese

12/02 03:45
 

AS Roma

Benevento

11/02 22:30
 

VfB Stuttgart

Monchengladbach

12/02 01:00
 

Werder Bremen

Wolfsburg

11/02 22:00
 

Strasbourg

ES Troyes AC

11/02 23:59
 

Nantes

Lille

12/02 04:00
 

Lyon

Stade Rennais

11/02 20:00
 

Aston Villa

Birmingham

11/02 19:30
 

Ajax Amsterdam

Twente Enschede

11/02 21:30
 

Vitesse Arnhem

Feyenoord Rotterdam

11/02 21:30
 

SBV Excelsior

NAC Breda

11/02 23:45
 

Groningen

ADO Den Haag

11/02 21:30
 

Red Star Waasland-Beveren

Club Brugge

12/02 01:00
 

Standard Liege

Excelsior Mouscron

12/02 03:00
 

Sporting Charleroi

Lokeren

11/02 23:59
 

Chaves

Porto

11/02 23:59
 

Belenenses

Aves

12/02 02:00
 

Sporting Lisbon

Feirense

12/02 04:15
 

Boavista

Vitoria Guimaraes

11/02 16:00
 

Western Sydney

Wellington Phoenix

11/02 16:15
 

Iraq Futsal

Uzbekistan Futsal

11/02 19:00
 

Japan Futsal

Iran Futsal

11/02 18:30
 

Akhisar Bld.Geng

Bursaspor

11/02 18:30
 

Kayserispor

Sivasspor

11/02 21:00
 

Alanyaspor

Konyaspor

11/02 23:59
 

Istanbul Buyuksehir Belediyesi

Fenerbahce

11/02 19:00
 

Albacete

Gimnastic Tarragona

11/02 23:00
 

SD Huesca

Cultural Leonesa

12/02 01:00
 

Rayo Vallecano

Sevilla Atletico

12/02 01:00
 

Reus Deportiu

La Hoya Lorca

12/02 03:00
 

Tenerife

Cordoba

12/02 03:30
 

Zaragoza

CD Lugo

11/02 22:00
 

Parma

Perugia

12/02 00:30
 

Cittadella

Novara

11/02 20:30
 

Greuther Furth

Dynamo Dresden

11/02 20:30
 

SV Sandhausen

Eintr. Braunschweig

11/02 20:30
 

Erzgebirge Aue

Ingolstadt 04

11/02 19:15
 

Gil Vicente

Academica Coimbra

11/02 23:00
 

Sporting CP B

CF Uniao Madeira

11/02 23:00
 

Leixoes

Sporting Braga B

11/02 23:00
 

CD Nacional

SC Covilha

11/02 23:00
 

UD Oliveirense

Famalicao

11/02 23:00
 

Arouca

Real Sport

11/02 23:00
 

Vitoria Guimaraes B

CD Cova Piedade

11/02 23:59
 

Santa Clara

Porto B

11/02 23:59
 

Benfica B

Academico Viseu

11/02 22:00
 

Exeter City U23

Sunderland U23

11/02 20:00
 

Mumbai City

Pune City

11/02 22:30
 

Delhi Dynamos

Chennai Titans

11/02 22:00
 

Avranches U19

Orleans Us 45 U19

11/02 22:00
 

Le Havre U19

Us Boulogne U19

11/02 21:30
 

Trastevere Calcio

Aprilia

11/02 21:30
 

Calvi Noale

Asd Liventina

11/02 21:30
 

Imolese

Asd Romagna

11/02 21:30
 

Villabiagio

Us Fiorenzuola

11/02 22:00
 

Nardo

Francavilla

11/02 22:30
 

Ayr Utd

Glasgow Rangers

12/02 00:30
 

Aberdeen

Dundee United

11/02 21:30
 

Ssd Monza 1912

Arzachena

11/02 21:30
 

Arezzo

Alessandria

11/02 21:30
 

Cuneo

Pistoiese

11/02 21:30
 

Olbia

Pro Piacenza

11/02 21:30
 

Piacenza

Lucchese

11/02 23:30
 

Livorno

Pontedera

12/02 01:30
 

Prato

Pisa

12/02 01:30
 

Viterbese

Gavorrano

11/02 21:30
 

Us Casertana 1908

Trapani

11/02 21:30
 

Fondi

Juve Stabia

11/02 21:30
 

Ac Monopoli

As Andria Bat

11/02 21:30
 

Paganese

Matera

11/02 21:30
 

Reggina

Virtus Francavilla

11/02 21:30
 

Catanzaro

Sicula Leonzio

11/02 23:30
 

Catania

Cosenza Calcio 1914

11/02 23:30
 

Us Siracusa

Usd Akragas

11/02 21:00
 

Odense BK

Elite 3000 Helsingor

11/02 23:00
 

Sonderjyske

Nordsjaelland

12/02 01:00
 

Lyngby

Brondby

11/02 22:30
 

LKS Nieciecza

Korona Kielce

12/02 01:00
 

Arka Gdynia

Lech Poznan

11/02 22:00
 

Cibalia

Hajduk Split

11/02 23:59
 

NK Lokomotiva Zagreb

Rudes

11/02 23:00
 

Huachipato

San Luis Quillota

12/02 05:00
 

Curico Unido

Univ. Catolica

12/02 07:30
 

Colo Colo

Audax Italiano

11/02 21:00
 

Apollon Smirnis

PAE Levadiakos

11/02 23:15
 

AEK Athens

Asteras Tripolis

11/02 23:15
 

Panaitolikos Agrinio

Platanias FC

12/02 01:30
 

Atromitos Athens

Olympiakos Piraeus

11/02 19:00
 

Nakhon Ratchasima

Bangkok Glass

11/02 19:00
 

Navy

Ubon Umt United

11/02 20:00
 

Port

Pattaya United

11/02 20:00
 

Pt Prachuap

Police Tero

11/02 18:00
 

Trelissac U19

Stade Rennais U19

11/02 22:00
 

Nantes U19

Angers Sco U19

11/02 22:00
 

Es Troyes Ac U19

Lyonnais U19

11/02 22:00
 

Strasbourg U19

Metz U19

11/02 22:00
 

Montceau U19

Nancy U19

11/02 22:00
 

Torcy Us U19

Dijon U19

11/02 22:00
 

Belfort Asm Fc U19

Sochaux U19

11/02 20:00
 

Ae Lefkimmis

Makedonikos Foufas

11/02 21:00
 

Kampaniakos Chalastras

Makedonikos

11/02 21:00
 

Achaiki

Panthrakikos

11/02 21:00
 

AS Egaleo Aigaleo Athens

Ilisiakos

11/02 21:00
 

Fostiras

Of Ierapetras

11/02 21:00
 

Iraklis 1908

Ao Kardias

11/02 21:00
 

Nestos Chrisoupolis

Aris Avatou

11/02 21:00
 

Aititos Spaton

Panargiakos

11/02 21:00
 

Ao Palaiochoras

Agios Ierotheos

11/02 21:00
 

Ao Zevgolatiou

Pao Loutrakiou

11/02 21:00
 

Enosi Panaspropirgiakou Doxa

Ethnikos Pireaus

11/02 21:00
 

Lalysos

Ionikos

11/02 21:00
 

Irodotos

Ermis Zonianon

11/02 21:00
 

Proodeftiki

Pelopas Kiatou

11/02 21:00
 

Ermis Amyntaiou

Asteras Parapotamou

11/02 21:00
 

Orfeas Xanthi

Didymoteixo

11/02 21:30
 

Kaizer Chiefs FC

Lamontville Golden Arrows

11/02 21:30
 

Bloemfontein Celtic

Supersport United

11/02 21:30
 

Happy Wanderers

Royal Eagles

11/02 21:30
 

Mariveni United

Ec Bees

12/02 04:00
 

Godoy Cruz

Belgrano

12/02 04:00
 

Talleres Cordoba

CA Banfield

12/02 06:15
 

Boca Juniors

Temperley

12/02 08:30
 

Lanus

River Plate

12/02 02:00
 

Toluca

Monterrey

12/02 08:00
 

Veracruz

Pachuca

11/02 19:30
 

Tadamon Sour

Salam Zgharta

12/02 05:00
 

CD Vida

Real Sociedad Tocoa

12/02 06:00
 

CD Motagua

Marathon

11/02 21:00
 

Marsa

San Gwann

11/02 21:00
 

Mqabba

Qormi

11/02 23:15
 

Rabat Ajax

Pembroke Athleta

11/02 23:15
 

Zejtun Corinthians

Zebbug Rangers

11/02 19:15
 

Rakvere Flora

Nomme Jk Kalju Ii

11/02 21:00
 

Paide Linnameeskond B

Voru Jk

11/02 22:45
 

Tartu FS Santos

Jk Tallinna Kalev Ii

12/02 00:40
 

Tallinna Levadia 2

Jk Welco Elekter

12/02 02:30
 

Viimsi Mrjk

Parnu Jk

12/02 03:00
 

Botafogo PB

Centro Sportivo Paraibano

11/02 23:30
 

Trenkwalder Admira

Rapid Wien

11/02 19:00
 

Ue Engordany

Encamp

11/02 21:00
 

Santa Coloma

UE Santa Coloma

11/02 23:00
 

Inter Club Escaldes

Penya Encarnada

11/02 19:00
 

FK Inter Baku

Sabail

11/02 21:30
 

Neftci Baku

Fk Kapaz Ganca

11/02 22:00
 

SP Domagnano

Tre Penne

11/02 22:00
 

San Giovanni

AC Juvenes/Dogana

11/02 22:00
 

SS Murata

SP Libertas

12/02 09:00
 

Erakor Golden Star

Solomon Warriors

11/02 19:00
 

Kasetsart

Sisaket

11/02 19:00
 

Ang Thong Fc

Samut Songkhram FC

11/02 20:00
 

Chiangmai Fc

Khonkaen FC

11/02 12:00
 

Blacktown Spartans Womens

North Shore Sailor Womens

11/02 12:10
 

Manly Utd Womens

Nws Koala Womens

11/02 13:00
 

Omiya Ardija

Thespa Kusatsu Gunma

11/02 15:05
 

Blacktown City Demons

Northern Tiger

11/02 15:35
 

Sutherland Sharks

Sydney U21

11/02 16:15
 

Shinnik Yaroslavl

Lokomotiv Moscow B

11/02 17:30
 

Ceahlaul Piatra Neamt

Bucovina Radauti

11/02 18:00
 

Dnepr Mogilev

Slavia Mozyr

11/02 18:00
 

Dinamo Zagreb 2

Ankaran Hrvatini Mas Tech

11/02 19:00
 

Grorud IL

Alta

11/02 19:00
 

Sk Bahon

Msk Kralova Pri Senci

11/02 19:15
 

Nosta Novotroitsk

Ufa Youth

11/02 20:00
 

Orebro

Degerfors IF

11/02 20:00
 

Kvik Halden

Frigg

11/02 20:00
 

Labunishta

Makedonija

11/02 20:15
 

Akropolis IF

Nykopings BIS

11/02 20:30
 

Slavia Praha U21

Fk Graffin Vlasim

11/02 21:00
 

Ranheim IL

Orkla

11/02 21:00
 

Unicov

Vitkovice

11/02 21:00
 

Krylia Sovetov Ii

Kamaz

11/02 21:00
 

Ifk Eskilstuna

Rynninge IK

11/02 21:00
 

Vasas

Putnok Vse

11/02 21:30
 

Gorica

NK Rudar Velenje

11/02 22:00
 

Debreceni VSC

Karpaty Lviv

11/02 22:30
 

Ordabasy

PFC Oleksandria

11/02 23:00
 

Sociedad Deportivo Quito

Univ. Catolica

11/02 23:00
 

Guizhou Hengfeng

WSG Wattens

11/02 23:15
 

Ranheim IL

Nardo

11/02 23:30
 

Sarpsborg 08 FF

Dynamo Kyiv

12/02 00:15
 

FK Tyumen

Ural Sr

12/02 03:00
 

Tge Dieppe Bay Eagles

Rams Village Superstars

12/02 03:35
 

CD El Nacional

Liga Dep. Universitaria Quito

12/02 04:00
 

Los Andes

Almagro

12/02 04:00
 

All Boys

Aldosivi

12/02 04:00
 

Deportivo Moron

Ferrol Carril Oeste

12/02 04:00
 

Quilmes

Flandria

12/02 05:00
 

Estudiantes De San Luis

Nueva Chicago

11/02 20:30
 

Manchester City Womens

Liverpool Womens

11/02 22:00
 

Arsenal Womens

Yeovil Town Womens

11/02 22:00
 

Everton Cd Womens

Reading Womens

11/02 17:00
 

Eskisehirspor U21

Giresunspor U21

11/02 18:30
 

Balikesirspor U21

Ankaragucu U21

12/02 04:00
 

Deportivo Armenio

Excursionistas

12/02 04:00
 

Leandro N Alem

Club Lujan

11/02 18:30
 

Cd Villegas

Casalarreina

11/02 18:30
 

Barreda Balompie

Atletico Albericia

11/02 19:00
 

Ucam Murcia B

Murcia B

11/02 19:00
 

Ourense

Villalonga

11/02 19:00
 

Guadalcacin Cd

Ud Los Barrios

11/02 19:00
 

Sant Andreu

EC Granollers

11/02 19:00
 

Vilafranca

Pobla De Mafumet Cf

11/02 19:00
 

Getafe B

Parla

11/02 19:00
 

Dav Santa Ana

Pozuelo Alarcon

11/02 20:00
 

Tenerife B

Lanzarote

11/02 20:15
 

Llanos Aridane

UD Las Zocas

11/02 23:00
 

Nv Estudiantes De Murcia

Minera

11/02 23:30
 

Cd Serverense

Ud Poblense

11/02 23:30
 

Cd La Almunia

Cd Binefar

11/02 23:59
 

Terrassa

Figueres

11/02 23:59
 

CD Barco

Laracha

11/02 23:59
 

Algeciras

Xerez CD

11/02 23:59
 

Puente Genil

Cd Utrera

11/02 23:59
 

UD Gijon Industrial

Marino luanco

11/02 23:59
 

CD Tropezon

Sd Textil Escudo

11/02 23:59
 

Utebo

Ad Sabinanigo

11/02 23:59
 

Quintanar Del Rey

CD Guadalajara

12/02 00:30
 

Sestao

CD Lagun Onak

12/02 01:00
 

CF La Nucia

Recambios Colon Cd

11/02 16:15
 

Shinnik Yaroslavl

Lokomotiv Moscow B

11/02 18:45
 

Rotor Volgograd

Krasnodar II

11/02 21:30
 

Spartak Tambov

Chertanovo Moscow

12/02 00:15
 

FK Tyumen

Ural Sr

11/02 13:30
 

Dlsu Green Archers

Adamson Falcons

11/02 22:10
 

Glasgow City Womens

Stirling University Womens

11/02 23:45
 

Hibernians Womens

Spartans Womens

11/02 23:00
 

Veracruz U20

Pachuca U20

11/02 21:00
 

Hsv Barmbek Uhlenhorst

Turkiye Wilhelmsburg

11/02 21:00
 

Sc Staaken

Hertha 06 Charlotten

12/02 04:30
 

San Jorge Tucuman

Deportivo Mandiyu

12/02 05:00
 

Crucero del Norte

Defensores Belgrano Villa Ramallo

12/02 07:00
 

Guarani Antonio Franco

Ah Zapla

12/02 07:00
 

Gimnasia Ytiro

Central Cordoba Sde

12/02 01:30
 

Sociedad Deportivo Quito

Sociedad Deportiva Aucas

11/02 23:00
 

Al Kharitiyath Sc U23

Al Duhail U23

11/02 23:00
 

Al Sailiya U23

Al Sadd Sc U23

12/02 02:00
 

Santa Lucia

Nueva Concepcion

12/02 05:00
 

Cd Sansare

Aurora

12/02 05:00
 

Csyd Carcha

Universidad de San Carlos

11/02 22:00
 

Grenoble

Creteil

11/02 22:00
 

Montpellier U19

Ajaccio U19

11/02 22:00
 

Toulon U19

Montferrandaiseu19

11/02 22:00
 

Nice U19

Marseille U19

11/02 22:00
 

Monaco U19

Nimes U19

11/02 22:00
 

Lille Osc Metropole Womens

Paris Womens

11/02 22:00
 

Asptt Albi Womens

Bordeaux Womens

11/02 23:00
 

Lierse

Oud Heverlee

11/02 20:00
 

Durham Wildcats Womens

Doncaster Rovers Belles Womens

11/02 22:00
 

Aston Villa Womens

Millwall Womens

11/02 22:00
 

Brighton Ha Womens

Barnet Womens

11/02 22:00
 

Tottenham Hotspur Womens

Oxford United Womens

11/02 18:00
 

Real Betis B

UD Melilla

11/02 19:00
 

Linense

Recreativo Huelva

11/02 19:00
 

Murcia

Villanovense

11/02 19:00
 

Las Palmas Atletico

UD Marbella

11/02 19:00
 

Granada Cf B

Cd San Fernando Isleno

11/02 23:59
 

Lorca Deportiva

Ejido

11/02 23:59
 

Futbol Club Cartagena

Merida Ad

11/02 18:30
 

Alcoyano

Sd Formentera

11/02 19:00
 

UE Llagostera

Mallorca

11/02 19:00
 

Atletico Saguntino

Lleida

11/02 19:00
 

Atletico Baleares

Elche

11/02 19:00
 

Scr Pena Deportiva

UE Olot

11/02 19:00
 

Cf Peralada

Sabadell

11/02 23:59
 

Hercules

Cd Ebro

11/02 23:59
 

Ontinyent

Valencia Cf Mestalla

12/02 01:00
 

Ue Cornella

Villarreal B

11/02 19:00
 

Prainsa Zaragoza Womens

Real Betis Womens

11/02 19:00
 

Real Sociedad Womens

Madrid Cff Womens

11/02 19:00
 

San Sebastian Reyes

Pontevedra

11/02 19:00
 

Cf Rayo Majadahonda

Talavera De La Reina

11/02 23:30
 

Rapido de Bouzas

Celta Vigo B

11/02 23:30
 

Carceda

Atletico De Madrid B

11/02 23:59
 

Toledo

Ad Union Adarve

11/02 23:59
 

Fuenlabrada

G Segoviana

11/02 23:59
 

Racing de Ferrol

Cd Guijuelo

12/02 02:00
 

Real Madrid Castilla

Cd Artistico Navalcarnero

11/02 19:00
 

Cd Vitoria Spa

SD Gernika

11/02 19:00
 

Cd Lealtad

CD Tudelano

11/02 23:59
 

CD Izarra

Sporting De Gijon B

11/02 23:59
 

Burgos CF

Real Sociedad B

12/02 01:30
 

Caudal

UD Logrones

11/02 18:00
 

Wolfsburg U19

Dynamo Dresden U19

11/02 18:00
 

Rb Leipzig U19

Holstein Kiel U19

11/02 18:00
 

Vfl Osnabruck U19

Union Berlin U19

11/02 18:00
 

Djk Arminia Klosterhardt U19

Fortuna Dusseldorf U19

11/02 18:00
 

Bayer Leverkusen U19

Koln U19

11/02 18:00
 

Rw Oberhausen U19

Dortmund U19

11/02 20:00
 

Schalke 04 U19

Preuben Munster U19

11/02 22:15
 

Arminia Bielefeld U19

Msv Duisburg U19

11/02 20:00
 

Karlsruher Sc U19

Vfb Stuttgart U19

11/02 20:30
 

Viktoria Berlin 1889

Berliner Ak 07

11/02 21:00
 

Ff Usv Jena (w)

Fcr 2001 Duisburg (w)

11/02 21:00
 

Tsg Hoffenheim Am

Ssv Ulm 1846

11/02 21:00
 

Kickers Offenbach

Sv Elversberg

11/02 21:00
 

Stuttgart Amateure

Sv Rochling Volkling

11/02 21:00
 

SV Wehen Wiesbaden

Werder Bremen Am

11/02 21:00
 

SpVgg Unterhaching

Hallescher

11/02 17:00
 

Inter Milan U19

Atalanta U19

11/02 21:30
 

Avellino Youth

Ascoli Youth

11/02 21:00
 

Agsm Verona Womens

San Zaccaria Womens

11/02 22:30
 

Uwic Inter Cardiff

Connah's QN

12/02 02:00
 

Ka Akureyri

Magni

12/02 02:15
 

Leiknir Reykjavik

Haukar

12/02 04:15
 

Fylkir

Hafnarfjordur FH

11/02 23:59
 

Musa

Ps Kemi

11/02 21:00
 

Panegialios

Acharnaikos

11/02 21:00
 

Aiginiakos

Ergotelis

11/02 21:00
 

Anagenisi Karditsa

Panahaiki-2005

11/02 21:00
 

Trikala

Kallithea

11/02 21:00
 

Apollon Kalamaria

Giorgos Karaiskakis

11/02 21:00
 

Athletic Union Of Spartis

Doxa Dramas

11/02 21:05
 

FK Velez Mostar

FK Zeljeznicar

12/02 02:45
 

Universitatea Craiova

Sepsi

11/02 17:00
 

Akhisar Bldgeng U21

Bursaspor U21

11/02 17:00
 

Alanyaspor U21

Konyaspor U21

11/02 17:30
 

Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21

Fenerbahce U21

11/02 18:00
 

Istanbulspor

Umraniyespor

11/02 18:00
 

Samsunspor

Erzurum BB

11/02 20:30
 

Eskisehirspor

Giresunspor

11/02 23:00
 

Balikesirspor

Ankaragucu

11/02 21:00
 

Xylotympou

Ethnikos Assias

11/02 21:00
 

AEP Paphos

APOEL Nicosia

11/02 23:00
 

Apollon Limassol FC

AEK Larnaca

11/02 23:00
 

Olympiakos Nicosia

Anorthosis Famagusta FC

11/02 23:00
 

Rapperswil Jona

Vaduz

11/02 23:00
 

Chiasso

Wil 1900

11/02 14:00
 

Brisbane Roar Womens

Melbourne City Womens

11/02 23:59
 

AS Nordia Jerusalem

Hapoel Mahane Yehuda

12/02 01:00
 

Maccabi Netanya

Hapoel Bnei Sakhnin FC

12/02 02:15
 

Hapoel Acco

Maccabi Tel Aviv

11/02 16:30
 

Chennai City

Shillong Lajong FC

11/02 13:30
 

Tung Sing

Convoy Sun Hei

11/02 13:30
 

Wong Tai Sin District Rsc

Eastern District Sa

11/02 13:30
 

Sham Shui Po

Yau Tsim Mong Ft

11/02 13:30
 

Wing Go Fu Moon

Kwai Tsing District Fa

11/02 13:30
 

Wong Tai Sin District Rsc

Eastern District Sa

11/02 13:30
 

Tung Sing

Sun Hei Sports Club

11/02 15:30
 

Shatin Sports

Mutual Football Club

11/02 15:30
 

Kwun Tong Fa

Tai Chung

11/02 15:30
 

Dreams Metro Gallery

Hong Kong

11/02 15:30
 

Wan Chai Sf

Citizen

11/02 15:30
 

Kwun Tong Fa

Resources Capital

11/02 15:30
 

Double Flower Fa

Wing Yee Ft

11/02 15:30
 

Shatin Sports

Sparta Rotterdam Mutual

11/02 15:30
 

Dreams Metro Gallery

Hong Kong

11/02 15:35
 

Double Flower Fa

Wing Yee Ft

11/02 16:00
 

Kuala Lumpur

Johor

11/02 16:45
 

Pknp

Kedah

11/02 21:00
 

Melaka FC

Negeri Sembilan Matrix

12/02 02:00
 

Leones Univ Guadalajara

Juarez

12/02 02:00
 

Chapecoense

Brusque

12/02 03:00
 

Maranguape Ce

Ferroviario CE

12/02 04:00
 

Globo

Potiguar-M RN

12/02 06:00
 

Audax Sao Paulo

Sao Bernardo

12/02 04:00
 

Ca Atenas

Racing Club Montevideo

12/02 04:00
 

Centro Atletico Fenix

Cerro Montevideo

12/02 04:00
 

Danubio FC

Defensor

12/02 06:30
 

CA Penarol

Ca River Plate

12/02 05:00
 

3 De Febrero

Cerro Porteno

12/02 00:30
 

Universitario De Popayan

Real Santander

12/02 00:30
 

Universitario De Popayan

Real Santander

12/02 04:30
 

Deportivo Pereira

Fortaleza

12/02 04:30
 

Llaneros de Guanare

Barranquilla

12/02 04:30
 

Deportivo Pereira

Fortaleza

12/02 05:00
 

Cortulua

Tigres Zipaquira

12/02 05:00
 

Cortulua

Tigres UANL

12/02 03:00
 

Boyaca Chico

Dep.Independiente Medellin

12/02 05:00
 

Jaguares De Cordoba

La Equidad

12/02 06:15
 

Millonarios

Patriotas

12/02 07:00
 

Atletico Bucaramanga

Deportiva Once Caldas

12/02 09:00
 

Deportivo Pasto

Atletico Junior Barranquilla

12/02 05:00
 

Cobresal

San Marcos De Arica

12/02 05:00
 

Cd Copiapo S.a.

Cobreloa

12/02 05:00
 

Cobresal

San Marcos De Arica

12/02 05:00
 

Cd Copiapo S.a.

Cobreloa

12/02 05:00
 

Magallanes

Coquimbo Unido

12/02 02:30
 

Comerciantes Unidos

Dep. San Martin

12/02 05:00
 

Sporting Cristal

Sport Rosario

12/02 03:30
 

Perez Zeledon

Santos De Guapiles

12/02 05:00
 

Ad Grecia

AD Carmelita

12/02 07:00
 

Alajuelense

Universidad de Costa Rica

12/02 01:00
 

CSD Municipal

Guastatoya

12/02 01:00
 

CD Suchitepequez

Xelaju MC

12/02 05:00
 

Municipal Limeno

CD FAS

11/02 20:00
 

Ngaya Club Mde

Ud Songo

11/02 22:00
 

Bantu

Mbabane Swallows

11/02 22:30
 

As Otoho

Mc Alger

11/02 22:30
 

As Vita Club

Mighty Wanderers

11/02 23:00
 

Plateau United

Eding Sport

11/02 23:00
 

Al-tahaddi

Aduana Stars

11/02 23:00
 

Primeiro De Agosto

Platinum

11/02 23:00
 

Plateau United

Eding Sport

11/02 23:00
 

Buffles Du Borgou

Asec Mimosas

11/02 23:20
 

Buffles Du Borgou

Asec Mimosas

11/02 23:59
 

Liscr Monrovia

Al Hilal Omdurman

12/02 00:30
 

As Real

Mfm

12/02 00:30
 

As Real Bamako

Mfm

12/02 01:00
 

Es Setif

Real De Bangui

12/02 01:00
 

Es Setif

Olympic Real Bangui

11/02 22:30
 

Rcoz Oued Zem

Forces Armee Royales

11/02 23:00
 

Olympique de Safi

Maghrib Association Tetouan

12/02 00:30
 

Kawkab de Marrakech

Racing Casablanca

11/02 23:00
 

Wydad Fes

Maghreb Fez

11/02 23:00
 

Union Sportive Sidi Kacem

Olympique Dcheira

11/02 23:00
 

Enugu Rangers International

El Kanemi Warriors

11/02 23:00
 

Niger Tornadoes

Nasarawa United

11/02 23:00
 

Ifeanyi Ubah

Heartland

11/02 23:00
 

Go Round Omoku

Abia Warriors

11/02 23:00
 

Ifeanyi Ubah

Heartland

11/02 23:00
 

Kwara United

Katsina United

11/02 23:00
 

Niger Tornadoes

Nasarawa United

11/02 23:00
 

Yobe Desert Stars

Rivers United

11/02 23:00
 

Go Round Omoku

Abia Warriors

11/02 23:00
 

Enugu Rangers International

El Kanemi Warriors

11/02 23:00
 

Sunshine Stars

Kano Pillars

11/02 23:00
 

Metropolitanos

Deportivo Anzoategui

12/02 04:00
 

Deportivo Lara

Zulia

12/02 04:00
 

Estudiantes Merida

Aragua

12/02 07:00
 

Carabobo

Atletico Venezuela

11/02 20:00
 

Afc Leopards Sc

Fosa Juniors

11/02 20:00
 

Afc Leopards Sc

Fosa Juniors

11/02 21:00
 

Zimamoto Sc

Welayta Dicha

11/02 21:00
 

Simba

Gendarmerie

11/02 21:30
 

Apr

Anse Reunion

11/02 21:30
 

Apr

Anse Reunion

11/02 23:00
 

Asante Kotoko

Cara Brazzaville

11/02 23:00
 

Asante Kotoko

Cara Brazzaville

11/02 23:00
 

Akwa United

Banjul United

11/02 23:59
 

Africa Sports

Nouadhibou

11/02 23:59
 

Africa Sports

Nouadhibou

12/02 02:30
 

Renaissance Sportive de Berkane

Mbour Petite Cote

11/02 21:00
 

Stade Gabesien

Club Africain

11/02 21:00
 

Esperance Sportive Zarzis

Stade Tunisien

11/02 18:00
 

Genclerbirligi U19

Trabzonspor U19

11/02 18:00
 

Goztepe U19

Osmanlispor U19

11/02 18:00
 

Buyuksehir Bldspor U19

Fenerbahce U19

11/02 18:00
 

Bucaspor U19

Anadolu Selcukluspor U19

11/02 17:30
 

Atasehir Belediyesi Womens

Kdz Ereglispor Womens

12/02 01:00
 

Necaxa Ii

Monterrery Ii

12/02 02:00
 

Ua Zacatecas

Deportivo Cafessa

12/02 05:00
 

Celaya Ii

Toluca Ii

11/02 18:45
 

Riverstown

Douglas Hall

11/02 19:00
 

Portmarnock

Greystones

11/02 19:00
 

Cherry Orchard

Drumcondra

11/02 19:00
 

Killester United

Bluebell United

12/02 04:00
 

Argentino De Merlo

Claypole

12/02 08:00
 

Desamparados

Estudiantes Rio Cuarto

12/02 08:15
 

Alvarado Mar Del Plata

Villa Mitre

11/02 23:00
 

Marinhense

Gafanha

11/02 23:00
 

Benf.C.Branco

La Posa Lusitans

11/02 23:00
 

SC Freamunde

Afc Gandra

11/02 23:00
 

Csd Camara Lobos

Pedras Salgadas

11/02 23:00
 

Gondomar

Felgueiras

11/02 23:00
 

Pedras Rubras

Sc Coimbroes

11/02 23:00
 

Agueda

Uniao Leiria

11/02 23:00
 

Salgueiros

CD Cinfaes

11/02 23:00
 

CD Mafra

SCU Torreense

11/02 23:00
 

Oriental Lisboa

Lusitano VRSA

11/02 23:00
 

Coruchense

Alcanenense

11/02 23:00
 

Sacavenense

Vilafranquense

11/02 23:00
 

SC Farense

Estrela De Vendas Novas

11/02 23:00
 

Sourense

Mortagua

11/02 23:00
 

Sintrense

Scpraiense

11/02 18:00
 

Zloty Reserve

Sumqayit Reserves

11/02 21:00
 

Qarabag Reserves

Gilan Gabala Reserve

11/02 14:30
 

Yuen Long

Leeman

11/02 17:30
 

Sun Pegasus

Southern District

11/02 19:00
 

Kariobangi Sharks

Vihiga United

11/02 20:00
 

Sony Sugar

Ulinzi Stars Nakuru

11/02 20:00
 

Tusker

Posta Rangers

11/02 19:00
 

Njombe Mji

Mbeya City

11/02 21:00
 

Ruvu Shooting

Lipuli

11/02 21:10
 

Singida United

Stand United

11/02 20:00
 

Sidama Bunna

Ethio Electric

11/02 20:40
 

Adama City

Jimma City