livescore - live soccer scores

Fixtures: 10 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

10/02 20:30
 

Tottenham Hotspur

Arsenal

10/02 23:00
 

Everton

Crystal Palace

10/02 23:00
 

Stoke City

Brighton & Hove Albion

10/02 23:00
 

Swansea City

Burnley

10/02 23:00
 

West Ham

Watford

11/02 01:30
 

Manchester City

Leicester City

10/02 20:00
 

Villarreal

Alaves

10/02 23:15
 

Malaga

Atletico Madrid

11/02 01:30
 

Leganes

Eibar

11/02 03:45
 

Real Madrid

Real Sociedad

10/02 22:00
 

Spal

AC Milan

11/02 01:00
 

Crotone

Atalanta

11/02 03:45
 

Napoli

Lazio

10/02 22:30
 

Bayer Leverkusen

Hertha Berlin

10/02 22:30
 

Borussia Dortmund

Hamburger

10/02 22:30
 

Eintr. Frankfurt

Koln

10/02 22:30
 

Hannover 96

Freiburg

10/02 22:30
 

Hoffenheim

Mainz 05

11/02 01:30
 

Bayern Munich

Schalke 04

10/02 23:59
 

Toulouse

PSG

11/02 03:00
 

Angers SCO

AS Monaco

11/02 03:00
 

Bordeaux

Amiens

11/02 03:00
 

Dijon

Nice

11/02 03:00
 

Guingamp

Caen

11/02 03:00
 

Metz

Montpellier

10/02 20:15
 

Barnsley

Sheffield Wed.

10/02 20:30
 

Sheffield United

Leeds United

10/02 23:00
 

Bristol City

Sunderland

10/02 23:00
 

Bolton Wanderers

Fulham

10/02 23:00
 

Ipswich

Burton Albion

10/02 23:00
 

Derby County

Norwich

10/02 23:00
 

Wolves

Queens Park Rangers

10/02 23:00
 

Middlesbrough

Reading

10/02 23:00
 

Nottingham Forest

Hull City

10/02 23:00
 

Brentford

Preston North End

11/02 01:30
 

Heracles Almelo

Willem II

11/02 01:30
 

Utrecht

Zwolle

11/02 02:45
 

Sparta Rotterdam

PSV Eindhoven

11/02 03:45
 

SC Heerenveen

Roda JC Kerkrade

11/02 03:45
 

AZ Alkmaar

VVV Venlo

11/02 01:00
 

Oostende

Anderlecht

11/02 03:00
 

Kortrijk

Royal Antwerp

11/02 03:00
 

KV Mechelen

AS Eupen

11/02 03:30
 

Gent

St.-Truidense VV

10/02 23:59
 

Rio Ave

Maritimo

11/02 02:15
 

Sporting Braga

Vitoria Setubal

11/02 04:30
 

Portimonense

Benfica

10/02 16:50
 

Melbourne City

Sydney

10/02 17:30
 

Thanh Hóa

Global FC

10/02 19:30
 

Tampines Rovers FC

Sông Lam Nghệ An

10/02 18:30
 

Goztepe

Osmanlispor

10/02 21:00
 

Genclerbirligi

Trabzonspor

10/02 23:59
 

Besiktas

Karabukspor

10/02 22:00
 

Lens

Valenciennes

10/02 23:00
 

Sporting de Gijon

Numancia

11/02 01:00
 

Barcelona B

Alcorcon

11/02 01:00
 

Cadiz

Real Oviedo

11/02 03:00
 

Almeria

Osasuna

10/02 22:00
 

Ternana

Virtus Entella

10/02 22:00
 

Bari

Frosinone

10/02 22:00
 

Avellino

Cesena

10/02 22:00
 

Carpi

Cremonese

10/02 22:00
 

Pescara

Salernitana

10/02 22:00
 

Ascoli

Empoli

10/02 22:00
 

Spezia

Venezia

10/02 22:00
 

Pro Vercelli

Brescia

10/02 20:00
 

Union Berlin

Fortuna Dusseldorf

10/02 20:00
 

MSV Duisburg

Arminia Bielefeld

10/02 20:00
 

SSV Jahn Regensburg

Heidenheimer

10/02 19:15
 

Penafiel

Varzim

10/02 12:30
 

Salisbury United

Adelaide Panthers

10/02 22:30
 

Jamshedpur

Northeast United

10/02 20:15
 

Celtic

Partick Thistle

10/02 23:00
 

Hearts

St. Johnstone

10/02 23:00
 

Greenock Morton

Dumbarton

10/02 23:00
 

Cove Rangers

Falkirk

10/02 23:00
 

Kilmarnock

Scottish Football League

10/02 23:00
 

Dundee

Motherwell

10/02 12:35
 

Kawasaki Frontale

Cerezo Osaka

10/02 21:30
 

Alto Adige/sudtirol

Gubbio

10/02 21:30
 

Santarcangelo

Padova

10/02 21:30
 

Renate Ac

Triestina

10/02 23:30
 

Albinoleffe

Bassano

10/02 23:30
 

Pordenone Calcio Ssd

Feralpisalo

10/02 23:30
 

Sambenedettese

Reggiana

11/02 01:30
 

Ravenna

Alma Juventus Fano

11/02 03:30
 

Fermana

Teramo

10/02 23:00
 

Silkeborg IF

Aalborg BK

11/02 01:00
 

Kobenhavn

Randers

10/02 22:30
 

Pogon Szczecin

Sandecja

11/02 01:00
 

Cracovia Krakow

Slask Wroclaw

11/02 03:30
 

Lechia Gdansk

Wisla Krakow

10/02 22:00
 

NK Rijeka

Istra 1961

10/02 23:59
 

ZNK Osijek

Dinamo Zagreb

11/02 05:00
 

Deportes Iquique

Universidad de Chile

11/02 07:30
 

Deportes Temuco

Universidad de Concepcion

10/02 21:00
 

Xanthi

Kerkyra

10/02 23:15
 

Panionios

Lamia

11/02 01:30
 

Pas Giannina

Panathinaikos

10/02 18:45
 

Air Force Central

Sukhothai

10/02 19:00
 

Chiangrai United

Chonburi Shark FC

10/02 20:00
 

Bangkok United FC

Muang Thong United

10/02 21:00
 

Chainat FC

Suphanburi FC

10/02 22:00
 

Guingamp U19

Niort U19

10/02 22:00
 

Bordeaux U19

Stade Lavallois Mfc U19

10/02 23:00
 

Vaillante Sports U19

Brest Stade U19

11/02 01:00
 

Bastia CA

St Maur Lusitanos

11/02 01:00
 

Beauvais

Iris Club de Croix

10/02 22:00
 

Stade Reims U19

Evian Thonon Gaillard U19

11/02 03:30
 

Guarani Ce

Fortaleza

11/02 03:00
 

Uniclinic Ac Ce

Tiradentes Ce

11/02 03:00
 

Iguatu Ce

Floresta CE

11/02 05:00
 

Ceara

Horizonte CE

10/02 21:30
 

Moroka Swallows

Maritzburg United

10/02 21:30
 

Phiva Young Stars

Chippa United FC

10/02 21:30
 

Steenberg United

Orbit College

11/02 02:15
 

Orlando Pirates

Ajax Cape Town

10/02 21:15
 

Khor Fakkan

Al Thaid

10/02 21:15
 

Al Oruba Uae

Al Fujairah Club

10/02 21:15
 

Masafi

Masfut

11/02 04:00
 

Gimnasia LP

Estudiantes La Plata

11/02 04:00
 

Velez Sarsfield

Patronato Parana

11/02 06:15
 

Olimpo

Racing Club

11/02 07:00
 

Lobos Buap

Atlas

11/02 07:00
 

CDSyC Cruz Azul

Necaxa

11/02 09:00
 

Tigres UANL

Club America

11/02 09:06
 

Club Leon

Puebla

11/02 11:06
 

Chivas Guadalajara

Santos Laguna

10/02 19:30
 

Alnabisheet

Al Akhaahli Alay

10/02 23:00
 

Raith Rovers

Airdrie United

10/02 23:00
 

East Fife

Queens Park

10/02 23:00
 

Alloa Athletic

Forfar Athletic

11/02 09:00
 

Real Espana

CD Olimpia

10/02 21:00
 

Birkirkara FC

Sliema Wanderers FC

10/02 23:00
 

Balzan

Floriana

10/02 21:00
 

Pieta Hotspurs

Melita

10/02 23:15
 

Sirens

Qrendi

10/02 18:45
 

Kohtla Jarve Jk Jarve

Vandra Jk Vaprus

10/02 23:00
 

Flora Tallinn

Tartu JK Tammeka

11/02 00:45
 

Tartu Jk Maag Tammeka B

Nomme United

11/02 03:00
 

Treze Campina Grande PB

Nacional De Patos Pb

10/02 23:00
 

Mc Oran

Drb Tadjenanet

10/02 23:00
 

Js Kabylie

Na Hussein Dey

10/02 23:00
 

Rheindorf Altach

Red Bull Salzburg

11/02 01:30
 

Sturm Graz

Wolfsberger AC

11/02 01:30
 

Austria Wien

LASK Linz

11/02 01:30
 

St.Polten

Mattersburg

10/02 21:00
 

KS Perparimi Kukesi

Kamza

10/02 21:00
 

Lushnja Ks

Vllaznia Shkoder

10/02 23:59
 

Partizani Tirana

KF Laci

10/02 23:59
 

Teuta Durres

Luftetari Gjirokaster

10/02 20:00
 

Zira

Standard Sumqayit

10/02 23:00
 

Qarabag

Gilan Gabala

10/02 23:00
 

Ballymena United

Cliftonville

10/02 22:00
 

Fiorentino

Cailungo

10/02 22:00
 

SP La Fiorita

S.S Pennarossa

10/02 22:00
 

Tre Fiori

Folgore/falciano

10/02 22:00
 

Sp Cosmos

SC Faetano

10/02 14:00
 

Nalkutan

Ba

10/02 19:00
 

Army United

Nong Bua Lamphu

10/02 21:00
 

Thailand Honda Fc

Trat Fc

10/02 12:00
 

Heidelberg United

Sydney Olympic

10/02 12:45
 

Hobart Zebras

Hobart Olympia Warriors

10/02 14:55
 

Fighting Maroons Womens

Dlsu Womens

10/02 15:00
 

South Hobart

Kingborough Lions

10/02 15:05
 

Oakleigh Cannons

Fc Bulleen Lions

10/02 16:00
 

Lks Czaniec

BKS Stal BB

10/02 16:00
 

Shakhtyor Karagandy

ETO Gyori FC

10/02 17:00
 

Zenit St Petersburg

NK Maribor

10/02 17:30
 

Vysocina Jihlava

Fk Graffin Vlasim

10/02 19:00
 

TSV Hartberg

Sturm Graz Amateur

10/02 19:00
 

Puszcza Niepolomice

Opava

10/02 19:00
 

Viborg

Thisted

10/02 19:00
 

Utsiktens BK

IK Oddevold

10/02 19:30
 

Zaglebie Lubin

Chrobry Glogow

10/02 20:00
 

Elfsborg

Orgryte

10/02 20:00
 

Kongsvinger

Nybergsund IL Trysil

10/02 20:00
 

Hacken

Shandong Luneng

10/02 20:00
 

Vasteras

Fc Linkoping City

10/02 21:00
 

SK Sigma Olomouc

Slovan Liberec

10/02 21:00
 

Ik Frej Taby

Hammarby

10/02 21:00
 

Sandnes Ulf

Bryne

10/02 21:00
 

Zlin

Slovan Bratislava

10/02 21:00
 

Landskrona BoIS

Falkenbergs FF

10/02 21:00
 

Spartak Trnava

Mfk Karvina

10/02 21:30
 

Teplice

Fk Mas Taborsko

10/02 21:30
 

Gorica

Triglav Gorenjska

10/02 22:00
 

Bohemians 1905

MFK Ruzomberok

10/02 22:00
 

Banik Ostrava

Slavia Praha

10/02 22:00
 

Mlada Boleslav

Budejovice

10/02 22:00
 

Mjondalen

Fram Larvik

10/02 22:00
 

Djurgardens

Bodo Glimt

10/02 22:00
 

Helsingborg IF

IFK Varnamo

10/02 22:30
 

Longford Town

Limerick FC

10/02 22:30
 

Synot Slovacko

Ruan Tosno

10/02 23:00
 

Sligo Rovers

Cabinteely

11/02 10:05
 

Arizona United SC

New York Red Bulls

11/02 11:00
 

Sacramento Republic Fc

Sacramento Gold

11/02 11:00
 

Los Angeles Galaxy

New York City

11/02 06:05
 

Sarmiento Junin

Agropecuario De Carlos Casares

11/02 07:00
 

Atletico Rafaela

CA Brown Adrogue

10/02 17:00
 

Istanbulspor As U21

Yohm Niyeshibang U21

11/02 04:00
 

Sportivo Dock Sud

Sportivo Italiano

11/02 09:30
 

Ad San Carlos

Ad Guanacasteca

10/02 18:30
 

Constancia

Santa Catalina Atletico

11/02 00:30
 

Panaderia Pulido

Atletico Union Guimar

11/02 01:15
 

Cd Bezana

Ad Siete Villas

10/02 16:15
 

Krylya Sovetov Samara

Caramba/dinamo Riga

10/02 18:45
 

Chayka K Sr

Fakel Voronezh

10/02 21:30
 

Spartak Moscow II

Ararat Moscow

11/02 00:15
 

Luch-Energiya

Mordovia Saransk

11/02 09:00
 

Nu Bulldogs

Ateneo Blue Eagles

10/02 22:00
 

Ksk Heist Womens

Kaa Gent Ladies

10/02 16:10
 

Queensland Lions SC

Brisbane Strikers

10/02 17:00
 

North Queensland Fury

Magpies Crusaders

10/02 17:00
 

Redlands United FC

SWQ Thunder

10/02 17:00
 

Gold Coast United

Brisbane Roar Am

10/02 17:15
 

Western Pride

Brisbane Olympic United FC

10/02 16:30
 

Hapoel Ashkelon U19

Hapoel Nir Ramat Hasharon U19

10/02 18:00
 

Beitar Jerusalem Oren U19

Bnei Sakhnin U19

10/02 20:30
 

Hapoel Bnei Arrara Ara

Maccabi Ahi Iksal

10/02 20:45
 

Ihud Bnei Kfar Kara

Maccabi Bnei Reineh

10/02 21:00
 

TeBe Berlin

Brandenburger Sc Sud 05

11/02 01:00
 

Ogc Nice B

Marignane Gignac

11/02 01:00
 

Grasse

Toulon

11/02 01:00
 

Hyeres

Bergerac

11/02 01:00
 

Ogc Nice B

Marignane Gignac

11/02 01:00
 

Stade Bordelais

Sete FC

11/02 01:00
 

Martigues

Monaco B

11/02 02:00
 

Mont-de-Marsan

Paulhan Pezenas Es

11/02 02:00
 

Frejus Saint-Raphael

Olympique De Marseille B

11/02 01:00
 

Saint Priest

Lyonnais B

11/02 01:00
 

Stade Briochin

Vitre

10/02 23:59
 

Roeselare

St Gilloise

11/02 03:30
 

Cercle Brugge

Tubize

10/02 23:00
 

Halesowen Town

Rushall Olympic

10/02 23:00
 

Stafford Rangers

Whitby Town

10/02 23:00
 

Sutton Coldfield Town

Warrington Town AFC

10/02 23:00
 

Hednesford Town

Barwell

10/02 23:00
 

AFC Wimbledon

Northampton Town

10/02 23:00
 

Blackburn Rovers

Oldham Athletic

10/02 23:00
 

Blackpool

Walsall

10/02 23:00
 

Bradford AFC

Bury

10/02 23:00
 

Doncaster Rovers

Charlton Athletic

10/02 23:00
 

Gillingham

Peterborough United

10/02 23:00
 

Milton Keynes Dons

Portsmouth

10/02 23:00
 

Oxford United

Bristol Rovers

10/02 23:00
 

Scunthorpe United

Rotherham United

10/02 23:00
 

Shrewsbury Town

Plymouth Argyle

10/02 23:00
 

Southend United

Wigan Athletic

10/02 23:00
 

Barnet

Notts County

10/02 23:00
 

Carlisle

Colchester United

10/02 23:00
 

Cheltenham Town

Port Vale

10/02 23:00
 

Coventry

Accrington Stanley

10/02 23:00
 

Crawley Town

Grimsby Town

10/02 23:00
 

Crewe Alexandra

Yeovil Town

10/02 23:00
 

Exeter City

Wycombe Wanderers

10/02 23:00
 

Stevenage Borough

Luton Town

10/02 23:00
 

Swindon

Mansfield Town

10/02 23:00
 

Bromley

Maidstone United

10/02 23:00
 

Dover Athletic

Sutton United

10/02 23:00
 

Eastleigh

Boreham Wood

10/02 23:00
 

Ebbsfleet United

Solihull Moors

10/02 23:00
 

Gateshead

AFC Fylde

10/02 23:00
 

Leyton Orient

Tranmere Rovers

10/02 23:00
 

Macclesfield Town

Guiseley

10/02 23:00
 

Maidenhead United

Torquay United

10/02 23:00
 

Woking

Chester FC

10/02 23:00
 

Wrexham

Halifax Town

11/02 01:30
 

Dagenham and Redbridge

Aldershot Town

10/02 23:00
 

Alfreton Town

Tamworth

10/02 23:00
 

Blyth Spartans

Brackley Town

10/02 23:00
 

Boston United

Curzon Ashton

10/02 23:00
 

Bradford Park Avenue

Darlington

10/02 23:00
 

Gainsborough Trinity

Southport FC

10/02 23:00
 

Leamington

Harrogate Town

10/02 23:00
 

AFC Telford United

North Ferriby United

10/02 23:00
 

York City

Salford City

10/02 23:00
 

Chesham United

Dorchester Town

10/02 23:00
 

Dunstable Town

Stratford Town

10/02 23:00
 

Frome Town

Royston Town

10/02 23:00
 

Gosport Borough

Merthyr Town

10/02 23:00
 

Hereford

Biggleswade Town

10/02 23:00
 

Hitchin Town

Farnborough Town

10/02 23:00
 

Slough Town

Banbury United

10/02 23:00
 

Weymouth

St Neots Town

10/02 17:45
 

Levante Ud Womens

Sevilla Fc Womens

10/02 23:00
 

Santa Teresa Cd Womens

Barcelona Womens

10/02 23:00
 

Valladolid B

SD Ponferradina

10/02 23:59
 

Coruxo

Deportivo La Coruna B

10/02 23:00
 

SD Amorebieta

Real Union de Irun

10/02 23:59
 

CD Pena Sport

Racing de Santander

10/02 23:59
 

Athletic Bilbao B

CD Mirandes

11/02 00:30
 

Leioa

Osasuna B

11/02 01:00
 

Barakaldo CF

Arenas Club De Getxo

10/02 23:00
 

Jumilla

Cordoba B

10/02 23:59
 

UD Badajoz

UCAM Murcia

11/02 01:30
 

Extremadura

Ecija Balompie

10/02 23:00
 

Real Zaragoza B

CF Badalona

10/02 18:00
 

Sc Freiburg U19

Eintracht Frankfurt U19

10/02 20:00
 

Greuther Furth U19

Nurnberg U19

10/02 20:00
 

Augsburg U19

1 Fc Heidenheim U19

10/02 18:00
 

St Pauli U19

Hamburger U19

10/02 20:00
 

Chemnitzer U19

Hertha Bsc Berlin U19

10/02 20:30
 

Energie Cottbus

VFB Auerbach

10/02 21:00
 

Saarbrucken

Sc Freiburg Am

10/02 21:00
 

Tsv Schott Mainz

Ksv Hessen Kassel

10/02 21:00
 

TuS Koblenz

FSV Frankfurt

10/02 21:00
 

VfR Aalen

SG Sonnenhof Grobaspach

10/02 21:00
 

Carl Zeiss Jena

Sportfreunde Lotte

10/02 21:00
 

Karlsruher

Fortuna Koln

10/02 21:00
 

1. Magdeburg

Preuben Munster

10/02 21:00
 

Hansa Rostock

Wurzburger Kickers

10/02 21:00
 

Fsv Zwickau

Sv Meppen

10/02 17:00
 

Foggia U19

Crotone Youth

10/02 18:00
 

Spal Youth

Novara Youth

10/02 18:00
 

Frosinone Youth

Bari Youth

10/02 18:00
 

Cagliari U19

Ternana Youth

10/02 20:00
 

Juventus U19

Chievo Youth

10/02 21:30
 

Sampdoria U19

Udinese Youth

10/02 21:30
 

Carpi Youth

Brescia Youth

10/02 21:30
 

Pro Vercelli Youth

Cesena Youth

10/02 21:30
 

Venezia Youth

Cittadella Youth

10/02 21:30
 

Cremonese Youth

Spezia U19

10/02 21:30
 

Perugia Youth

Salernitana Youth

10/02 22:00
 

Napoli U19

AC Milan U19

10/02 18:00
 

Bari Womens

Fiorentina Womens

10/02 18:00
 

Bari Womens

Fiorentina Womens

10/02 21:30
 

Sassuolo Womens

Brescia Womens

10/02 21:30
 

Empoli Womens

Fimauto Valpolicella Womens

10/02 21:30
 

Gs Roma Womens

Juventus Womens

10/02 21:30
 

Mozzanica Womens

Tavagnacco Womens

10/02 22:00
 

Cambrian Clydach

Haverfordwest County

10/02 22:00
 

Penybont

Ton Pentre

10/02 22:30
 

Carmarthen

Newtown

10/02 23:00
 

Livingston

Dunfermline

10/02 20:00
 

Breidablik

Ir Reykjavik

10/02 19:00
 

Lahti

Jyvaskyla JK

10/02 20:30
 

Haka

Viikingit

10/02 20:30
 

Ilves Tampere

Grifk

10/02 21:00
 

Jaro

Pk Keski Uusimaa Pkku

10/02 21:30
 

SJK Seinajoki

Tpv Tampere

10/02 22:00
 

Gnistan

Pepo Lappeenranta

10/02 23:45
 

VPS Vaasa

Kpv

10/02 17:15
 

Apollon Smirnis U20

Levadiakos U20

10/02 18:00
 

Panionios U20

Lamia U20

10/02 21:00
 

Panserraikos

Aris Salonica

10/02 23:00
 

OFI Crete

Veria

10/02 23:59
 

Juventus Bucharest

Viitorul Constanta

11/02 02:45
 

Steaua Bucuresti

CFR Cluj

10/02 17:00
 

Genclerbirligi U21

Trabzonspor U21

10/02 17:00
 

Goztepe U21

Osmanlispor U21

10/02 18:00
 

Boluspor

Vestel Manisaspor

10/02 18:00
 

Elazigspor

Denizlispor

10/02 20:30
 

Rizespor

Altinordu

10/02 18:00
 

1461 Trabzon Karadenizspor

Erzincanspor

10/02 18:30
 

Erokspor

Ankara Demirspor

10/02 18:30
 

Erzin Belediyespor

Manisa Bb Spor

10/02 18:30
 

Ankara Adliyespor

Cizrespor

10/02 18:30
 

Aydinspor

Tarsus Idman Yurdu

10/02 18:30
 

Tepecik Bld

Duzyurtspor

10/02 21:00
 

Karmiotissa Pano Polemidion

Digenis Voroklinis

10/02 21:00
 

PAEEK Keryneias

Anagenisis Dherina

10/02 21:00
 

Agia Napa

Asil Lysi

10/02 21:00
 

AE Zakakiou

Omonia Aradippou

10/02 21:00
 

Halkanoras

Thoi Lakatamias

10/02 22:00
 

Ethnikos Achnas

Doxa Katokopias

10/02 23:00
 

Omonia Nicosia

Aris Limassol

10/02 23:59
 

Ermis Aradippou

Nea Salamis

11/02 02:00
 

Wohlen

Winterthur

10/02 23:00
 

Coleraine

Glenavon

10/02 23:00
 

Crusaders FC

Glentoran

10/02 23:00
 

Linfield FC

Dungannon Swifts

10/02 23:00
 

Ards

Carrick Rangers

10/02 13:45
 

Sydney Womens

Newcastle Jets Womens

10/02 17:30
 

Cockburn City

Subiaco AFC

10/02 19:30
 

Perth SC

Floreat Athena

11/02 09:00
 

Hawkes Bay United

Auckland City

11/02 09:00
 

Southern United

Team Wellington

11/02 09:15
 

Wellington Phoenix Reserve

Canterbury United

11/02 11:35
 

Eastern Suburbs Afc

Tasman United

10/02 22:00
 

Hapoel Raanana

Hapoel Haifa

10/02 23:59
 

Bnei Yehuda Tel Aviv

Maccabi Petah Tikva FC

11/02 00:15
 

Maccabi Haifa

Hapoel Ironi Kiryat Shmona

11/02 03:00
 

Hapoel Ashkelon

Beitar Jerusalem

10/02 19:30
 

Al-Hudod

Al-Naft

10/02 21:40
 

Al-Khuraitiat

Al Markhiya

10/02 23:50
 

Al-Arabi SC

Al-Ahli Doha

10/02 16:30
 

Neroca

Aizawl

10/02 20:00
 

AIFF XI

Churchill Brothers

10/02 17:30
 

Hong Kong Rangers FC

Guangzhou Rf U19

10/02 20:30
 

South China

Hoi King Sa

10/02 16:15
 

Sarawak

Felcra

10/02 16:45
 

Ukm

Johor Darul Takzim II

10/02 21:00
 

UiTM

Kuantan FA

10/02 21:00
 

Pahang

Kelantan FA

10/02 21:00
 

Perak

Selangor PKNS

10/02 21:00
 

Terengganu

Selangor PB

10/02 21:00
 

Al Aqaba Sc

Al-Baq'a

10/02 23:30
 

Al Yarmouk

Ramtha SC

10/02 20:45
 

Al Mojzel

Al Khaleej Club

10/02 23:15
 

Al-Fath

Al Shabab Ksa

11/02 01:20
 

Al-Ettifaq

Al Feiha

11/02 09:00
 

Alebrijes De Oaxaca

Venados

11/02 09:00
 

Celaya

Zacatepec

11/02 11:00
 

Csyd Dorados De Sinaloa

Tampico Madero

10/02 21:00
 

Boa Esporte Clube

Tombense

11/02 02:00
 

Villa Nova-MG

Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt

11/02 02:30
 

Atletico Mineiro (MG)

Caldense(MG)

10/02 21:00
 

Ca Votuporanguense Sp

Portuguesa de Desportos

11/02 02:00
 

Agua Santa

Rio Claro

11/02 02:00
 

Taubate

Xv De Piracicaba

11/02 05:00
 

Sertaozinho

Guarani Futebol Clube

11/02 02:30
 

Ferroviaria Sp

Santos

11/02 02:30
 

Ponte Preta

Gremio Novorizontino

11/02 02:30
 

Botafogo Sp

Ituano Sp

11/02 05:00
 

Mirassol

Palmeiras

11/02 05:00
 

Sao Caetano (SP)

Red Bull Brasil

11/02 02:30
 

Ipora

Vila Nova (GO)

11/02 02:30
 

Atletico Clube Goianiense

Itumbiara Ec Go

11/02 02:30
 

Goias

Aparecidense Go

11/02 03:00
 

Anapolina Go

Gremio Anapolis

11/02 03:00
 

Rio Verde Go

Anapolis

11/02 02:30
 

Londrina (PR)

Coritiba (PR)

11/02 02:30
 

Cascavel Pr

Atletico Paranaense

11/02 02:30
 

Foz Do Iguacu Pr

Ce Uniao Pr

11/02 02:30
 

Gremio Metropolitano Maringa

Rio Branco Pr

11/02 02:30
 

Parana PR

Prudentopolis

11/02 02:30
 

Hercilio Luz Sc

Figueirense (SC)

11/02 03:00
 

Joinville

Concordia Ac

11/02 05:00
 

Inter De Lages Sc

Criciuma

11/02 02:30
 

CR Flamengo (RJ)

Botafogo RJ

11/02 03:00
 

ABC RN

Vitoria Salvador BA

11/02 04:00
 

Almirante Brown

Atletico Atlanta

11/02 04:00
 

Barracas Central

Villa San Carlos

11/02 04:05
 

Estudiantes de Caseros

San Telmo

11/02 04:00
 

Boston River

Wanderers FC

11/02 04:00
 

Rampla Juniors

Nacional Montevideo

11/02 04:00
 

Torque

Ca Progreso

11/02 05:00
 

Sol De America

Deportivo Santani

11/02 07:20
 

Libertad Asuncion

Guarani CA

11/02 03:00
 

Bogota

Atletico Clube Purtugal

11/02 04:00
 

Valledupar

Union Magdalena

11/02 04:00
 

Valledupar

Union Magdalena

11/02 05:00
 

Atletico Huila

Deportivo Cali

11/02 07:00
 

America de Cali

Deportes Tolima

11/02 07:00
 

Alianza Petrolera

Deportivo Rionegro

11/02 09:00
 

Atletico Nacional

Independiente Santa Fe

10/02 20:30
 

Alassiouty Sport

Al Nasr Cairo

10/02 23:15
 

Smouha SC

El Zamalek

10/02 23:00
 

Santiago Wanderers

Csyd Barnechea

11/02 05:00
 

Cd Santiago Morning

Puerto Montt

11/02 07:00
 

La Serena

Union San Felipe

11/02 07:00
 

La Serena

Union San Felipe

11/02 02:15
 

Academia Deportiva Cantolao

Sport Huancayo

11/02 02:15
 

Academia Cantolao

Sport Huancayo

11/02 04:30
 

Inti Gas Deportes

Alianza Lima

11/02 04:30
 

Ayacucho Futbol Club

Alianza Lima

11/02 06:45
 

Universitario de Deportes

Utc Cajamarca

11/02 09:00
 

Melgar

Sport Boys Warnes

11/02 09:00
 

Melgar

Sport Boys Association

11/02 10:00
 

Herediano

Municipal Liberia

11/02 09:00
 

Coban Imperial

Antigua Gfc

11/02 10:00
 

CD Marquense

CD Malacateco

11/02 08:30
 

Cd Chalatenango

CD Dragon

11/02 09:00
 

Luis Angel Firpo

Santa Tecla

11/02 09:00
 

Isidro Metapan

Cd Audaz

11/02 09:00
 

Sonsonate

Aguila

10/02 19:30
 

Cnaps Sports

Kampala City Council

10/02 20:00
 

Gor Mahia

Leones Vegetarianos

10/02 20:00
 

Gor Mahia

Leones Vegetarianos

10/02 21:00
 

Zanaco

Armed Forces

10/02 21:00
 

Young Africans

St Louis Suns United

10/02 21:00
 

Jku

Zesco United Ndola

10/02 21:30
 

Rayon Sports

Lydia Lb Academi

10/02 21:45
 

Township Rollers

Al Merreikh

10/02 23:15
 

As Fan Niamey

Horoya Ac

10/02 23:59
 

Asac Concorde

Esperance Sportive de Tunis

10/02 23:59
 

Rc Kadiogo

Mounana

10/02 23:59
 

Bidvest Wits

Pamplemousses

11/02 01:00
 

Generation Foot

Masr El Maqassah

11/02 01:00
 

Stade Malien De Bamako

Williamsville Athletic

11/02 03:00
 

Difaa Hassani Jdidi

Sports Bissau E Benefica

11/02 01:00
 

Hilal Obayed

Alamal Atbara

11/02 01:00
 

El Ahli Atbara

Merreikh El Fasher

10/02 23:00
 

Wydad Casablanca

RCA Raja Casablanca Atlhletic

11/02 01:00
 

HUSA Hassania Agadir

Chabab Rif Hoceima

11/02 05:00
 

Estudiantes Caracas Sc

Caracas FC

10/02 20:00
 

Ngazi Sport

As Port Louis 2000

10/02 21:00
 

Olympique Star

Etoile Filante De Ouagadougou

10/02 21:30
 

Costa Do Sol Maputo

Jwaneng Galaxy

10/02 22:00
 

Young Buffaloes

Kaizer Chiefs FC

10/02 22:30
 

New Star De Douala

Deportivo Niefang

10/02 22:30
 

Mangasport

Maniema Union

10/02 23:00
 

Petro Atletico De Luanda

Masters Security

10/02 23:00
 

Energie

Hafia

10/02 23:59
 

As Tanda

La Mancha

11/02 01:00
 

Al Ittihad Tripoli

Sahel Sc

11/02 01:30
 

EL Masry

Green Buffaloes

10/02 20:30
 

J.s. Kairouanaise

U.s.monastir

10/02 21:00
 

Etoile Metlaoui

Club Sportif Sfaxien

10/02 21:00
 

Co Medenine

As Gabes

10/02 21:00
 

PSV Eindhoven U19

Ajax Amsterdam U19

11/02 05:00
 

Halcones

Sporting Canamy

11/02 06:00
 

Tuxtla

Puebla Ii

11/02 06:00
 

Loros Universidad

Deportivo Tepic

11/02 08:00
 

Intel Paja

Lobos Prepa

11/02 09:00
 

Mineros De Fresnillo

Correcaminos 2

10/02 18:30
 

Just Lang Ge Uthai Association

Goa Development Ii

10/02 17:30
 

Mawyawadi

Hantharwady United

10/02 20:00
 

Kakamega

Sofapaka

10/02 20:00
 

Bandari

Chemelil Sugar

11/02 01:00
 

Russia Futsal

Kazakhstan Futsal

11/02 03:45
 

Portugal Futsal

Spain Futsal