livescore - live soccer scores

Fixtures: 09 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

10/02 04:00
 

Athletic Bilbao

Las Palmas

10/02 03:45
 

Fiorentina

Juventus

10/02 03:30
 

RB Leipzig

Augsburg

10/02 03:45
 

Saint Etienne

Marseille

10/02 03:45
 

Millwall

Cardiff City

10/02 03:30
 

Genk

Zulte-Waregem

10/02 04:30
 

Pacos Ferreira

Desportivo de Tondela

09/02 16:50
 

Melbourne Victory

Brisbane Roar

09/02 16:00
 

Iraq Futsal

Japan Futsal

09/02 19:00
 

Iran Futsal

Uzbekistan Futsal

10/02 01:00
 

Yeni Malatyaspor

Kasimpasa

10/02 03:00
 

Ajaccio

Lorient

10/02 03:00
 

Stade Reims

Sochaux

10/02 03:00
 

Le Havre

Stade Brestois

10/02 03:00
 

Chateauroux

Bourg Peronnas

10/02 03:00
 

Clermont Foot

Ajaccio GFCO

10/02 03:00
 

Tours

Paris Fc

10/02 03:00
 

Chamois Niortais

Orleans US 45

10/02 03:00
 

Nancy

Quevilly

10/02 04:00
 

Granada

Valladolid

10/02 01:30
 

Bochum

Darmstadt

10/02 01:30
 

Kaiserslautern

Holstein Kiel

10/02 06:00
 

Union Santa Fe

Arsenal de Sarandi

10/02 06:00
 

Defensa Y Justicia

Chacarita Juniors

10/02 08:15
 

Newells Old Boys

Colon

10/02 03:00
 

Blackburn Rovers U23

Reading U23

10/02 03:00
 

Norwich City U23

Wolves U23

10/02 03:00
 

Southampton U23

Cardiff City U23

10/02 03:00
 

Colchester United U23

Burnley U23

10/02 03:00
 

Hull City U23

Brighton U23

09/02 21:00
 

Birmingham U23

Queens Park Rangers U23

09/02 21:00
 

Leeds United U23

Nottingham Forest U23

09/02 21:00
 

Watford U23

Coventry U23

09/02 21:00
 

Birmingham U23

Queens Park Rangers U23

10/02 09:00
 

Morelia

Pumas UNAM

10/02 11:00
 

Club Tijuana

Queretaro

10/02 03:45
 

Bisceglie 1913

Lecce

10/02 02:00
 

Horsens

Midtjylland

10/02 01:00
 

Wisla Plock

Gornik Zabrze

10/02 03:30
 

Zaglebie Lubin

Legia Warszawa

10/02 01:00
 

Zapresic

Slaven Belupo Koprivnica

10/02 06:00
 

Union La Calera

Csd Antofagasta

10/02 08:30
 

Union Espanola

Palestino

10/02 02:00
 

Ostersunds

Trelleborgs FF

09/02 20:00
 

Buriram United

Ratchaburi FC

09/02 20:00
 

Buriram United

Ratchaburi FC

10/02 02:00
 

Cape Town All Stars

Mamelodi Sundowns

09/02 14:00
 

Consadole Sapporo

Columbus Crew

09/02 16:00
 

Legion Dynamo

Alania

09/02 16:30
 

Tp Ho Chi Minh

Siheung City

09/02 16:35
 

Pifa Sports

Central Bank Of India

09/02 16:40
 

Neman Grodno

Trakai

09/02 17:00
 

Ufa

Liepajas Metalurgs

09/02 17:00
 

Dnepragro Sinelnikovo

Motor Zaporizhia

09/02 17:00
 

Afumati

Acs Olimpic Cetate Rasnov

09/02 18:00
 

Vasas

Iiikeruleti Tue

09/02 18:00
 

Viktoria Zizkov

MFK Ruzomberok

09/02 18:00
 

Stiinta Miroslava

Cs Aerostar Bacau

09/02 18:00
 

Zhemchuzhyna Odessa

Real Pharma Ovidiopol

09/02 18:00
 

Zimbru Chisinau

Speranta Nisporeni

09/02 18:05
 

Politehnica Timisoara

Cetate Deva

09/02 18:30
 

Vitebsk

Naftan Novopolock

09/02 19:00
 

Hradec Kralove

Miedz Legnica

09/02 19:00
 

Obolon Kiev

Sumy

09/02 19:05
 

Pfk Oleksandria U19

Nikopol NPGU

09/02 19:30
 

Nomme JK Kalju

Honka

09/02 19:40
 

Clinceni

Otelul Galati

09/02 19:45
 

Valerenga

Stabaek

09/02 20:00
 

Odd Grenland

FK Haugesund

09/02 20:00
 

Czech U18

Poland U19

09/02 20:00
 

Makedonija Gjorce Petrov

FK Teteks Tetovo

09/02 20:00
 

Borac Cacak

Sloboda Uzice Sevojno

09/02 20:00
 

Ahrobiznes Tsk Romny

Metalist Kharkiv

09/02 20:00
 

Radnik Surdulica

Buducnost Dobanovci

09/02 20:05
 

Novoavtotrans

Skoruk

09/02 20:35
 

Sloboda

Zvijezda Gradacac

09/02 20:55
 

Lokomotiv Plovdiv

Suduva

09/02 21:00
 

Djurgardens

Assyriska FF

09/02 21:00
 

Vereya

Botev Galabovo

09/02 21:30
 

Cska 1948 Sofia

Pfc Nesebar

09/02 22:00
 

Aalesund

Kristiansund BK

09/02 22:00
 

Brno

Ska Khabarovsk

09/02 22:00
 

Osters IF

Mjallby AIF

09/02 22:30
 

Ufa

Cukaricki

09/02 22:30
 

Munchen 1860

Beijing Renhe

09/02 23:00
 

Tromso IL

Tromsdalen UIL

09/02 23:00
 

Lokomotiv Moscow

Stromsgodset

09/02 23:00
 

Lillestrom

Molde

09/02 23:00
 

Portugal U17

England U17

09/02 23:00
 

GKS Tychy

Kotwica Kolobrzeg

09/02 23:00
 

IFK Goteborg

Meixian Hakka

09/02 23:00
 

Norway U18

Romania U18

09/02 23:05
 

Ullensaker/Kisa IL

Ham-Kam

09/02 23:15
 

Sloboda Varazdin

NK Mura 05

09/02 23:30
 

Mks Iskra Pszczyna

Ks Bestwinka

09/02 23:59
 

Start Kristiansand

Sandefjord

09/02 23:59
 

Skeid Oslo

Alta

09/02 23:59
 

Wels

Blau Weiss Linz

09/02 23:59
 

Zaglebie Sosnowiec

Changchun YaTai

10/02 01:00
 

Kapfenberg Superfund

Tus Bad Gleichenberg

10/02 01:00
 

Kremser

ASV Bruck

10/02 01:00
 

SC Kalsdorf

Sc Stadtwerke Bruck/mur

10/02 01:20
 

Ask Ebreichsdorf

SC Wiener Neustadt

10/02 01:30
 

RW Oberhausen

Steinbach

10/02 02:00
 

Raufoss

Elverum

10/02 02:30
 

Wacker Burghausen

Tv Aiglsbach

10/02 03:00
 

Austria Lustenau

Hochst

10/02 03:00
 

Drogheda United

Bray Wanderers

10/02 03:30
 

Waterford United

Shelbourne

10/02 03:45
 

Galway United

Bohemians

10/02 03:45
 

Bangor Celtic

Leixlip United

10/02 05:00
 

Usa U18

Costa Rica U18

10/02 07:00
 

Northcote City

Richmond

10/02 09:00
 

Admu Womens

Ust Womens

09/02 21:20
 

Ras Al Khaimah

Ittihad Kalba

09/02 21:20
 

Al Hamriyah

Al Arabi Uae

09/02 21:25
 

Banni Yas

Dubba Al-Husun

10/02 02:00
 

St Andrews

Mosta

09/02 23:30
 

Keila Jk

Tallinna Jk Legion

10/02 11:00
 

Tupapa Maraerenga

Lae City Dwelle

10/02 01:00
 

Skenderbeu Korca

Flamurtari

09/02 22:00
 

Crb Ain Fakroun

Aso Chlef

09/02 22:00
 

Rc Relizane

Ca Batna

09/02 22:00
 

A Bou Saada

Mo Bejaia

09/02 22:00
 

Rc Kouba

Mc El Eulma

09/02 22:05
 

Wa Tlemcen

Jsm Skikda

09/02 23:00
 

Gc Mascara

Mc Saida

09/02 23:00
 

Jsm Bejaia

As Ain Mlila

10/02 02:30
 

Ajax Amsterdam Womens

Excelsior Barendrecht Womens

10/02 02:30
 

Zwolle Womens

Sc Heerenveen Womens

10/02 02:30
 

Ado Den Haag Womens

Rksv Achilles 29 Womens

10/02 02:30
 

Vv Alkmaar Womens

Twente Enschede Womens

09/02 20:00
 

Al-Karamah

Al Jehad

09/02 20:00
 

Hutteen Latakia

Al Nawair

09/02 20:00
 

Al-Mohafza

Al Shorta(SYR)

09/02 20:00
 

Herafio Halab

Al ittihad SYR

10/02 03:30
 

Cd River Ega

Cd Oberena

10/02 03:30
 

Ce Felanitx

Cd Ferriolense

09/02 23:59
 

Monarcas Morelia U20

Pumas U20

10/02 07:45
 

Club Tijuana U20

Queretaro U20

09/02 16:00
 

Maccabi Ein Mahal Jamal

Beitar Pardes Hana

09/02 17:45
 

Beitar Nahariya

Maccabi Maalot Tarshina

09/02 17:55
 

Ironi Rishon Lezion

Hapoel Ortodoxim Jaffa

09/02 18:15
 

Shimshon Tel Aviv

Ironi Beit Dagan

09/02 18:45
 

Hapoel Kiryat Ono

Hapoel Pardesiyah Noam

09/02 19:00
 

As Ashdod

Beitar Ironi Maale Adumim

09/02 20:00
 

Hapoel Ramot Menashe

Hapoel Tirat Karmel

09/02 21:00
 

Shbab Alkhaleel

Al Birah

09/02 21:00
 

Shabab Alsamu

Jabal Al Mukaber

10/02 02:30
 

SC Victoria Hamburg

Sv Curslack Neuengamme

10/02 07:30
 

Sportivo Las Parejas

CA Douglas Haig

10/02 08:05
 

San Lorenzo Alem

Deportivo Maipu

10/02 08:00
 

Union Sunchales

Sportivo Belgrano

09/02 18:00
 

Cs Constantine U21

Usm Ei Harrach U21

09/02 18:00
 

Ain Fakroun U21

Aso Chlef U21

09/02 18:05
 

Usm Blida U21

Paradou Ac U21

09/02 18:15
 

Rc Relizane U21

Ca Batna U21

09/02 18:50
 

Jsm Bejaia U21

As Ain Mlila U21

10/02 03:00
 

Avranches

Pau

10/02 03:00
 

Avenir Sportif Beziers

US Boulogne

10/02 03:00
 

GS Consolat Marseille

Cholet So

10/02 03:00
 

Stade Lavallois MFC

Dunkerque

10/02 03:00
 

Les Herbiers

Entente Sannois

10/02 03:00
 

Lyon la Duchere

Concarneau

10/02 03:30
 

KFCO wilrijk

Westerlo

10/02 03:45
 

Cambridge United

Lincoln City

10/02 03:45
 

Fc United Of Manchester

Chorley

10/02 03:00
 

Cambuur Leeuwarden

MVV Maastricht

10/02 03:00
 

Den Bosch

Eindhoven

10/02 03:00
 

De Graafschap

Volendam

10/02 03:00
 

Oss

Almere City FC

10/02 03:00
 

Telstar

Jong Ajax Amsterdam

10/02 03:00
 

Utrecht Am

RKC Waalwijk

10/02 03:30
 

Dordrecht 90

Helmond Sport

10/02 01:00
 

Hoffenheim (w)

Sc Freiburg (w)

10/02 02:00
 

Paderborn 07

Rot-weiss Erfurt

10/02 02:00
 

VfL Osnabruck

Chemnitzer

10/02 02:00
 

Astoria Walldorf

VfR Wormatia Worms

10/02 02:00
 

Monchengladbach U19

Bochum U19

10/02 03:30
 

Afan Lido

Taffs Well

10/02 03:30
 

Briton Ferry Athletic

Goytre United

10/02 03:45
 

The New Saints

Bangor City FC

10/02 04:00
 

Aberystwyth Town

Llandudno

10/02 02:00
 

HK Kopavog

Grindavik

10/02 03:00
 

IA Akranes

Fram Reykjavik

10/02 03:00
 

KR Reykjavik

Throttur

09/02 23:30
 

RoPS Rovaniemi

AC Oulu

10/02 01:00
 

HIFK

KTP Kotka

10/02 01:00
 

Inter Turku

TPS Turku

09/02 23:59
 

ACS Poli Timisoara

Cs Voluntari

10/02 02:45
 

Astra Ploiesti

Gaz Metan Medias

09/02 18:55
 

Turgutluspor

Yeni Orduspor

09/02 23:00
 

Gaziantepspor

Adana Demirspor

10/02 01:00
 

E.N.Paralimni

Othellos Athienou

10/02 03:00
 

Neuchatel Xamax

Aarau

09/02 19:30
 

Hapoel Herzliya

Hapoel Shfaram

09/02 19:30
 

Maccabi Shaarayim

Hapoel Holon Yaniv

09/02 21:00
 

Hapoel Hadera

Hapoel Petah Tikva

09/02 21:00
 

Hapoel Natzrat Illit

Hapoel Bnei Lod

09/02 21:00
 

Ironi Ramat Hasharon

Beitar Tel Aviv Ramla

09/02 21:00
 

Hapoel Katamon Jerusalem

Maccabi Ahi Nazareth

09/02 21:00
 

Hapoel Tel Aviv

Ironi Nesher

09/02 18:30
 

Padideh Mashhad

Pars Jonoubi Jam

09/02 19:30
 

Peykan

Siah Jamegan Khorasan

09/02 19:30
 

Esteghlal Khozestan

Foolad Khozestan

09/02 20:30
 

Sepahan

Naft Tehran

09/02 21:25
 

Ajman

Al Nasr Dubai

09/02 23:59
 

Al Ahli Dubai

Al-Sharjah

09/02 21:40
 

Al-Sailiya

Qatar SC

09/02 23:50
 

Al Khor SC

Umm Salal

09/02 22:30
 

Bengaluru

Goa

09/02 21:00
 

Chao Pak Kei

Cheng Fung

09/02 20:15
 

Sabah

PDRM

09/02 21:05
 

Misc Mifa

PB DKTT-Team

09/02 21:00
 

That Ras

Shabab AlOrdon

09/02 23:30
 

Al Wihdat Amman

Al-Faisaly

09/02 20:25
 

Jubail

Al Jabalain

09/02 20:40
 

Al Riyadh

Al Kholood

09/02 21:10
 

Wajj

Al Ameade

09/02 20:25
 

Al Khaleej U21

Al Ahli Jeddah U21

09/02 20:40
 

Bottom U21

Al Hilal U21

09/02 20:45
 

Al Faisaly Harmah U21

Al Ittihad U21 Ksa

09/02 20:50
 

Al Fateh U21

Al Qadasiya Ksa

09/02 20:50
 

Al-Raed

Al Baten

10/02 01:20
 

Al Qadasiya

Al Ittihad Ksa

09/02 21:45
 

Al-Arabi Club

Al Jahra

10/02 00:05
 

Al-Nasar

Al Kuwait SC

10/02 06:00
 

Mineros De Zacatecas

Atlante

10/02 09:00
 

Uaem Potros

Cimarrones De Sonora

10/02 10:00
 

Atletico San Luis

Cafetaleros De Tapachula

10/02 10:00
 

Correcaminos Uat

Murcielagos

10/02 05:00
 

EC Santo Andre

Corinthians Paulista (SP)

10/02 05:15
 

Sao Bento

Linense Bra

10/02 05:00
 

Oeste FC

Penapolense

10/02 06:00
 

Batatais

Juventus Sp

10/02 06:00
 

Inter De Limeira

Nacional Sp

10/02 06:00
 

Santa Cruz Rn

America Natal Rn

10/02 07:00
 

Baraunas Rn

Assu Rn

10/02 06:00
 

Tupi Juiz de Fora MG

Ca Patrocinense

10/02 07:30
 

Democrata

Cruzeiro (MG)

10/02 06:30
 

Chapecoense SC

Atletico Tubarao

10/02 08:15
 

Interporto

Paysandu (PA)

10/02 07:05
 

Villa Dalmine

Csyd Juventud Unida Gualeguaychu

10/02 08:30
 

Gimnasia Jujuy

Instituto

10/02 09:00
 

Atletico Mitre De Salta

Independiente Rivadavia

09/02 22:00
 

Usm Blida

Paradou Ac

09/02 23:00
 

Cs Constantine

Usm El Harrach

09/02 23:59
 

Usm Alger

Usm Bel Abbes

10/02 05:00
 

Deportivo Capiata

Sportivo Luqueno

10/02 07:20
 

Independiente Fbc

Nacional Asuncion

10/02 08:45
 

Envigado

Aguilas Doradas

09/02 20:45
 

El Daklyeh

El Ismaily

09/02 20:45
 

Alrga

Enppi

09/02 23:00
 

Wadi Degla SC

Petrojet

10/02 01:30
 

El Entag El Harby

Ittihad Alexandria

10/02 10:00
 

Deportivo Petapa

Club Comunicaciones

10/02 01:00
 

Khartoum Al Watani

Al Shorta Al Qadarif

10/02 05:45
 

Portuguesa de Desportos

Mineros de Guayana

10/02 07:00
 

Monagas SC

Zamora Barinas

10/02 08:00
 

Destroyers

Universitario de Sucre

10/02 00:30
 

Onze Createurs

Cr Belouizdad

10/02 03:00
 

Djoliba

Elwa United

09/02 23:59
 

Club Leon Ii

Gavilanes Matamoros

09/02 23:59
 

Deportivo Gladiadores

Teca Utn

10/02 01:00
 

Veracruz Ii

Queretaro Ii

10/02 02:00
 

Pachuca Ii

Club America Ii

10/02 05:00
 

Cd Cruz Azul Hidalgo

Unam Pumas Ii

10/02 06:00
 

Cd Nuevo Chimalhuacan

Cd Cuautla

10/02 09:00
 

Estudiantes Tecos

Tepatitlan De Morelos

09/02 21:20
 

Emirates Club R

Al Ain U21

09/02 18:30
 

Guardian Angel

Vasco SC

09/02 20:00
 

Hong Kong Sapling

Wofoo Tai Po

09/02 17:00
 

Yangon United

Laconi Lian