livescore - live soccer scores

Fixtures: 07 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

08/02 03:45
 

Tottenham Hotspur

Newport County

08/02 04:30
 

Sevilla

Leganes

08/02 01:30
 

Eintr. Frankfurt

Mainz 05

08/02 03:45
 

Schalke 04

Wolfsburg

08/02 01:30
 

Lens

ES Troyes AC

08/02 01:30
 

Chambly

Granville

08/02 01:30
 

Metz

Caen

08/02 04:00
 

Montpellier

Lyon

08/02 01:30
 

Twente Enschede

AZ Alkmaar

08/02 01:30
 

Utrecht

Sparta Rotterdam

08/02 01:30
 

PSV Eindhoven

SBV Excelsior

08/02 03:45
 

Willem II

VVV Venlo

08/02 03:45
 

NAC Breda

Heracles Almelo

08/02 03:45
 

Roda JC Kerkrade

Ajax Amsterdam

08/02 07:45
 

Vasco da Gama(RJ)

Universidad de Concepcion

08/02 07:45
 

Nacional Montevideo

Chapecoense SC

07/02 23:00
 

Zeljeznicar Sarajevo U19

Atletico Madrid U19

07/02 23:59
 

Krasnodar U19

Real Madrid U19

08/02 01:00
 

Molde U19

Monaco U19

08/02 01:00
 

Red Bull Salzburg U19

Sporting Lisbon U19

08/02 01:30
 

Brodarac U19

Manchester United U19

08/02 08:05
 

Atletico Nacional

Millonarios

08/02 08:30
 

Godoy Cruz

Lanus

07/02 23:00
 

Kayserispor

Akhisar Bld.Geng

08/02 01:30
 

Fenerbahce

Giresunspor

08/02 04:15
 

Porto

Sporting Lisbon

07/02 21:00
 

Hearts U20

Partick Thistle U20

07/02 23:00
 

Motherwell U20

Falkirk U20

08/02 01:00
 

Ashdod MS

Hapoel Raanana

08/02 03:00
 

Hapoel Beer Sheva

Hapoel Ironi Kiryat Shmona

07/02 22:00
 

Metz U19

Sochaux U19

08/02 05:30
 

Bahia(BA)

Vitoria Da Conquista Ba

08/02 07:30
 

Jacobina Ec

Fluminense De Feira Ba

08/02 07:30
 

Jequie Ba

Atlantico Ec

08/02 01:30
 

AmaZulu

Mthatha Bucks

08/02 01:30
 

Cape Town

Polokwane City

08/02 01:30
 

Bidvest Wits

Kaizer Chiefs FC

07/02 15:10
 

AIK Solna

Shakhtar Donetsk

07/02 16:15
 

Đà Nẵng

Than Quảng Ninh

07/02 16:20
 

Western Railway

Dena Bank

07/02 17:00
 

Bình Dương

Tp Ho Chi Minh

07/02 17:00
 

CS Mioveni

Balotesti

07/02 17:05
 

Arges Pitesti

Chindia Targoviste

07/02 17:05
 

Shanghai Shenxin

Dortmund(am)

07/02 18:00
 

Bkv Elore

Jaszberenyi

07/02 18:00
 

Ararat Yerevan

Artsakh

07/02 18:00
 

Metaloglobus

Aninoasa

07/02 18:00
 

Odra Opole

Opava

07/02 18:00
 

Belshina Babruisk

Dnepr Mogilev

07/02 18:00
 

Mfk Vodnyk Mikolaiv

Sudnobudivnyk

07/02 18:00
 

UTA Arad

Soimii Lipova

07/02 18:00
 

Iiikeruleti Tue

Budapest Honved Ii

07/02 18:00
 

Polonia Bytom

Mks Kluczbork

07/02 18:10
 

ACS Foresta Suceava

Cs Sanatatea Darabani

07/02 18:10
 

Rukh Vynnyky

Prykarpattya Ivano Frankivsk

07/02 18:20
 

Universitaea Cluj

Metalurgistul Cugir

07/02 18:30
 

Sc Municipal Petrotub Roman

Stiinta Miroslava

07/02 19:00
 

Makedonija

Javor Matis

07/02 19:00
 

NK Publikum Celje

NK Siroki Brijeg

07/02 19:00
 

Karpaty Lviv U21

Nyva Ternopil

07/02 19:00
 

Balmazujvaros

Vac-Dunakanyar

07/02 19:00
 

SC Tavriya

Dnipro Dnipropetrovsk

07/02 19:00
 

Torrevieja

CSKA Moscow

07/02 19:00
 

FK Bezanija

Decic Tuzi

07/02 19:10
 

Petrolul Ploiesti

Unirea 2004 Slobozia

07/02 19:15
 

Torpedo Maz Minsk

Vitebsk

07/02 20:00
 

Ska Khabarovsk

Baltika

07/02 20:00
 

FK Sutjeska Niksic

Radnik Bijeljina

07/02 20:00
 

Lech Poznan

Znicz Pruszkow

07/02 20:00
 

Renova Cepciste

Lokomotiva Skopje

07/02 20:00
 

Dinamo Pancevo

Ripensia Timisoara

07/02 20:00
 

Debreceni VSC

GKS Katowice

07/02 20:00
 

Kremin Kremenchuk

Pfc Oleksandria Reserves

07/02 20:00
 

Inhulets Petrove

Cherkaskyi Dnipro

07/02 20:30
 

Nordsjaelland

Roskilde

07/02 20:30
 

Dunav Ruse

Pfc Nesebar

07/02 20:35
 

Kolubara

Sumadija Arandelovac

07/02 20:40
 

Pobeda Prilep

Osogovo

07/02 21:00
 

Rabotnicki Skopje

Belasica Strumica

07/02 21:00
 

SC Wiener Neustadt

Trencin

07/02 21:00
 

Cherno More Varna

Ludogorets Razgrad Ii

07/02 21:15
 

LKS Lodz

Gorodeya

07/02 21:30
 

Skive IK

Vendsyssel

07/02 22:00
 

Dinamo Moscow

Amkar Perm

07/02 22:00
 

Vasas

Ivancsa

07/02 22:00
 

France U19

Italy U19

07/02 22:00
 

Debreceni VSC

Ruan Tosno

07/02 22:00
 

Domzale

Zemun

07/02 22:00
 

Osijek Ii

Gorica

07/02 22:00
 

Dukla Praha

Ujpesti TE

07/02 22:00
 

Onduparaka

Paidha Black Angels

07/02 23:00
 

SV Ried

Shanghai Shenxin

07/02 23:00
 

Warta Poznan

Widzew lodz

07/02 23:20
 

Viktoria Plzen

Guizhou Hengfeng Zhicheng

07/02 23:30
 

Zenit St Petersburg

Crvena Zvezda

07/02 23:30
 

Sigma Olomouc U21

Unicov

07/02 23:30
 

Puszcza Niepolomice

Wisla Pulawy

08/02 00:00
 

Hodmezovasarhelyi

Mehkereki Se

08/02 00:20
 

Rekord Bielsko Biala

Unia Oswiecim

08/02 00:30
 

Koroska Dravograd

NK Rudar Velenje

08/02 01:00
 

Varfurdo Gyulai Termal

Bekescsabai Elore SE II

08/02 01:00
 

Forde IL

Floro

08/02 01:00
 

Rosenborg

Byasen Toppfotball

08/02 01:00
 

Lks Czaniec

Gornik Ii Zabrze

08/02 01:00
 

Varnsdorf

Sokol Zapy

08/02 01:00
 

Garbarnia Krakow

BKS Stal BB

08/02 01:30
 

Sturm Graz Amat.

Lafnitz

08/02 01:30
 

Spartak Moscow

Sparta Praha

08/02 01:30
 

Artmedia Petrzalka

Inter Bratislava

08/02 02:00
 

Fortuna Dusseldorf Ii

Sc Dusseldorf West

08/02 02:00
 

Futbol Club Cartagena

Meixian Hakka

08/02 02:00
 

1899 Szeged

Bordany Sk

08/02 03:45
 

Dundalk

Brentford B

08/02 07:10
 

Colo Colo

Utc Cajamarca

07/02 22:00
 

Al-Ahed

Trables Sports Club

08/02 05:00
 

Real Sociedad Tocoa

Marathon

08/02 09:00
 

CD Olimpia

Honduras Progreso

08/02 09:15
 

Platense

CD Motagua

08/02 09:15
 

CD Vida

Juticalpa

08/02 02:00
 

Ceilandia Df

Avai (sc)

08/02 02:30
 

Atletico Itapemirim Es

Remo Belem (PA)

08/02 03:00
 

Altos/pi

Atletico Clube Goianiense

08/02 05:30
 

Parnahyba PI

Coritiba (PR)

08/02 05:30
 

Globo

Vitoria Salvador BA

08/02 05:30
 

Santos Macapa

Sport Club Recife (PE)

08/02 05:30
 

Sao Caetano (SP)

Criciuma

08/02 06:30
 

Cianorte Pr

ABC RN

08/02 07:30
 

Corumbaense

ASA AL

08/02 07:30
 

Dom Bosco Mt

CRB (AL)

08/02 07:30
 

Ferroviario CE

Confianca Se

08/02 07:30
 

Sinop Mt

Goias

08/02 07:30
 

Uniao Rondonopolis Mt

Crb Mather Europe

08/02 07:45
 

Atletico Acreano

Atletico Mineiro (MG)

08/02 08:30
 

Manaus Am

CSA Alagoas AL

08/02 08:30
 

Sao Raimundo Pa

Vila Nova (GO)

08/02 09:05
 

Brusque

Ceara

07/02 20:00
 

Krasnodar II

Akademia

08/02 04:00
 

Juventud Antoniana

San Jorge Tucuman

08/02 08:30
 

Sarmiento Resistencia

Crucero del Norte

07/02 21:15
 

Al Oruba Sur

Alslam

07/02 21:20
 

Sohar Club

Muscat

07/02 21:40
 

Dhufar

Mrbat

08/02 00:15
 

Fnjaa SC

Muscat

08/02 00:20
 

Saham

Al-Suwaiq Club

08/02 02:00
 

Almazan

Salmantino

08/02 02:30
 

Cd Cortes

Cd Ardoi Draw

08/02 03:15
 

Alfaro

Ud Logrones B

08/02 09:00
 

Adamson Falcons

Ust Growling Tigers

08/02 08:00
 

Harbour View

Siti Worley Garden J

08/02 09:00
 

Ca Independente

Atletico Veragüense

08/02 09:00
 

Alianza

CD Arabe Unido

08/02 03:00
 

Liverpool Womens

Arsenal Womens

08/02 03:45
 

Leatherhead

Burgess Hill Town

07/02 23:15
 

Real Betis B

Ontinyent

08/02 03:00
 

Vilafranca

SD Logrones

08/02 03:00
 

Pontevedra

U.M. Escobedo

08/02 03:00
 

Up Plasencia

Atletico Saguntino

08/02 02:30
 

Cd Guijuelo

Rapido de Bouzas

08/02 02:00
 

SV Waldhof Mannheim

Stuttgarter Kickers

08/02 02:10
 

Monchengladbach Womens

Fcr 2001 Duisburg (w)

07/02 21:30
 

Torino U19

AS Roma U19

08/02 00:30
 

Pontedera

Padova

07/02 21:00
 

Chernomorets Pomorie

Chernomorets Balchik

07/02 21:00
 

Kissamikos

Trikala

07/02 23:15
 

Larisa

Pas Giannina

08/02 01:30
 

AEK Athens

Olympiakos Piraeus

08/02 03:45
 

Lamia

Panionios

07/02 23:00
 

Anorthosis Famagusta FC

Omonia Nicosia

07/02 23:59
 

AEL Limassol

Ermis Aradippou

08/02 01:00
 

Doxa Katokopias

Apollon Limassol FC

07/02 18:45
 

Teraktor-Sazi

Gostaresh Folad

07/02 21:30
 

Sanat-Naft

Persepolis

07/02 21:45
 

Al Zawraa

Al Najaf

07/02 21:20
 

Hatta

Al Wehda UAE

07/02 21:20
 

Hatta Club

Al Wehda UAE

07/02 23:59
 

Al-Wasl

Al-Jazira UAE

07/02 16:30
 

Minerva Academy

Shillong Lajong FC

07/02 20:00
 

Chennai City

Mohun Bagan

07/02 22:30
 

Northeast United

Pune City

07/02 21:00
 

Johor Darul Takzim II

UiTM

07/02 21:00
 

Negeri Sembilan

Kuala Lumpur

07/02 21:00
 

Kedah

Perak

07/02 21:00
 

Selangor PKNS

Pahang

07/02 21:00
 

Selangor PB

Melaka FC

07/02 20:40
 

Al Qaisoma

Al Shoalah

07/02 20:50
 

Al Hazm

Hajer

07/02 21:00
 

Al Orubah

Al Nahdha

07/02 23:20
 

Al Kawkab

Al Rbeea

08/02 09:00
 

Zacatepec

Necaxa

08/02 10:30
 

Toluca

Santos Laguna

08/02 11:00
 

Puebla

CDSyC Cruz Azul

08/02 11:00
 

Atlas

Tampico Madero

08/02 02:00
 

Bonsucesso

Goytacaz Rj

08/02 02:00
 

America RJ

Resende-RJ

08/02 02:00
 

Volta Redonda Youth

Resende Rj U20

08/02 02:00
 

Macae U20

Madureira Youth

08/02 02:00
 

Nova Iguacu U20

Cabofriense U20

08/02 06:30
 

Inter De Lages Sc

Figueirense (SC)

08/02 06:30
 

Joinville

Hercilio Luz Sc

08/02 07:00
 

Belo Jardim Pe

Vitoria Pe

08/02 07:00
 

America Pe

Central Sc Pe

08/02 07:00
 

Flamengo De Arcoverde

Pesqueira

08/02 07:15
 

Guarani Ce

Uniclinic Ac Ce

08/02 07:30
 

Operario Ms

Cuiaba (MT)

08/02 07:45
 

Sao Paulo

Bragantino SP

08/02 07:45
 

Gremio (RS)

Brasil De Pelotas Rs

08/02 04:00
 

UAI Urquiza

Barracas Central

08/02 04:00
 

Villa San Carlos

Tristan Suarez

08/02 04:05
 

Sacachispas

Ca Platense

08/02 08:00
 

Club Atletico Acassuso

Defensores de Belgrano

08/02 07:00
 

All Boys

Ferrol Carril Oeste

08/02 05:00
 

Guadalupe

Limon

08/02 10:00
 

Herediano

Cartagines Deportiva SA

08/02 10:00
 

Deportivo Saprissa

Perez Zeledon

08/02 05:00
 

Aguila

Isidro Metapan

08/02 05:15
 

Cd Audaz

Municipal Limeno

08/02 05:30
 

Cd Pasaquina

CD Dragon

08/02 09:00
 

Sonsonate

Luis Angel Firpo

08/02 09:30
 

CD FAS

Alianza

07/02 23:00
 

Niger Tornadoes

Heartland

08/02 03:00
 

Aurora

Sport Boys Warnes

08/02 08:00
 

Nacional Potosi

The Strongest

07/02 21:30
 

Societa Sportiva Matelica Calcio

Albalonga

07/02 21:30
 

San Donato Tavarnelle

As Ostia Mare

07/02 21:30
 

Imolese

Us Pianese

07/02 21:30
 

Acd Campodarsego

Usd Virtus Verona

07/02 21:30
 

Unione Sanremo

Gozzano

07/02 22:00
 

Ac Crema 1908

Usd Grumellese

07/02 22:30
 

Audace Cerignola

Monticelli

08/02 04:00
 

Swords Celtic

Home Farm

07/02 23:30
 

Salgueiros

SC Freamunde

08/02 03:45
 

Linfield Reserves

Cliftonville Reserves

08/02 03:45
 

Crusaders Reserves

Warrenpoint Town Reserves

08/02 11:50
 

Kenkre U19

India Premier Football Academy U19

07/02 21:00
 

Mbao

Singida United

07/02 21:00
 

Maji Maji

Tanzania Prisons

07/02 21:30
 

Simba Sports Club

Azam

08/02 06:00
 

Alianza Reserves

Cd Arabe Unido Reserves

08/02 06:00
 

Ca Independiente Reserves

Atletico Veraguense Reserves