livescore - live soccer scores

Fixtures: 06 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

07/02 03:45
 

Birmingham

Huddersfield Town

07/02 03:45
 

Rochdale

Millwall

07/02 04:05
 

Swansea City

Notts County

07/02 01:30
 

Paderborn 07

Bayern Munich

07/02 03:45
 

Bayer Leverkusen

Werder Bremen

07/02 01:30
 

Auxerre

Les Herbiers

07/02 01:30
 

Bourges

Marseille

07/02 04:05
 

Sochaux

PSG

07/02 03:45
 

Zwolle

SC Heerenveen

07/02 04:00
 

Aves

Boavista

07/02 03:45
 

Motherwell

St. Johnstone

07/02 03:45
 

Partick Thistle

Glasgow Rangers

07/02 06:15
 

Guarani CA

Carabobo

07/02 08:30
 

Melgar

Santiago Wanderers

07/02 08:30
 

Independiente Jose Teran

CA Banfield

06/02 23:00
 

Inter Milan U19

Spartak Moskva U19

06/02 23:00
 

Nitra U19

Feyenoord Rotterdam U19

07/02 01:00
 

Ajax Amsterdam U19

PSG U19

06/02 16:30
 

China Futsal

Myanmar Futsal

06/02 16:30
 

Iran Futsal

Iraq Futsal

06/02 19:00
 

Lebanon Futsal

Jordan Futsal

06/02 19:00
 

Thailand Futsal

Kyrgyzstan Futsal

06/02 21:00
 

Afc Bournemouth U23

Bury U23

07/02 03:00
 

Portsmouth U23

Leicester City U23

06/02 21:00
 

Bristol City U23

Watford U23

07/02 01:30
 

Genclerbirligi

Besiktas

07/02 02:00
 

Dundee U20

Hibernian U20

07/02 03:45
 

Genk

Kortrijk

07/02 01:00
 

Hapoel Kfar Saba

Beitar Jerusalem

07/02 03:00
 

Maccabi Haifa

Hapoel Ahva Haifa

07/02 03:45
 

Newry City

Glenavon Lurgan

07/02 03:45
 

Billericay

Harrogate Town

07/02 03:45
 

Bromley

Workington

07/02 03:45
 

East Thurrock United

Spennymoor Town

07/02 03:45
 

Gateshead

Maidstone United

07/02 03:45
 

Stockport County

Maidenhead United

06/02 14:15
 

Neftchi Fergana 2

Yozyovon

06/02 16:15
 

Air India

Mumbai Port Trust

06/02 17:00
 

Nafta

Deutschlandsberger Sc

06/02 17:15
 

Oakleigh Cannons

Heidelberg United

06/02 17:30
 

Lokomotiv Kazanka Moscow

FK Kaluga

06/02 19:30
 

Partizan Bardejov

Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas

06/02 19:30
 

Nomme JK Kalju

Barbados Soccer Academy

06/02 19:35
 

Zhemchuzhyna Odessa

Chernomorets Odessa Reserves

06/02 19:45
 

Valerenga

Kongsvinger

06/02 20:00
 

Shakhtar Donetsk

Jiangsu Sainty

06/02 20:00
 

Radnik Surdulica

Proleter Novi Sad

06/02 20:00
 

Sozopol

CSKA Sofia

06/02 20:00
 

Koln Am

RW Essen

06/02 20:00
 

Slaven Belupo Koprivnica

Dubrava Zagreb

06/02 20:00
 

Shandong Luneng

Caramba/dinamo Riga

06/02 20:00
 

Ayr Utd

Albion Rovers

06/02 20:00
 

Astana

Liaoning Whowin

06/02 21:00
 

Ufa

Nitra

06/02 21:00
 

Olimpic Donetsk

Banik Ostrava

06/02 21:00
 

Gazovik Orenburg

DAC Dunajska Streda

06/02 21:30
 

Partizan Belgrade

Liepajas Metalurgs

06/02 21:30
 

Vlazrimi Struga

FK Javor Ivanjica

06/02 22:00
 

Arsenal Tula

Dinamo Tbilisi

06/02 22:00
 

Suduva

Zlin

06/02 22:00
 

FK Khimki

Dolgiye Prudy

06/02 22:00
 

GIF Sundsvall

GAIS

06/02 22:00
 

Brno

BATE Borisov

06/02 22:00
 

Hnk Gorica

Istra 1961

06/02 22:00
 

NK Aluminij

Mnk Ljubljana

06/02 22:00
 

Acs Unirea Branceni

UTA Arad

06/02 22:30
 

Munchen 1860

Zaglebie Sosnowiec

06/02 22:30
 

NK Rijeka

Krsko Posavlje

06/02 22:30
 

NK Lucko

Hask Zagreb

06/02 23:00
 

Krasnodar

Stromsgodset

06/02 23:00
 

Jadran Porec

Gorica

07/02 00:30
 

Baltyk Gdynia

Chrobry Glogow

07/02 00:50
 

Kszo Ostrowiec

Czarni Polaniec

07/02 01:00
 

Elche

CSKA Moscow

07/02 01:00
 

TSV Hartberg

Sc Gleisdorf

07/02 01:00
 

Levanger

Stjordals Blink

07/02 01:00
 

Ac Linden Leibnitz

St Stefan Im Rosental

07/02 01:00
 

Fcm Traiskirchen

Sv Wimpassing

07/02 01:00
 

Wolfsberger Ac Amateure

Svg Bleiburg

07/02 01:00
 

Schonwies Mils

Wattens 1b

07/02 01:20
 

Sc Mannsworth

Asv Spratzern

07/02 01:20
 

Sv Feldbach

Usc Grosswilfersdorf

07/02 01:30
 

Sv Donau

Kottingbrunn

07/02 01:30
 

Admira Landhaus

Langenrohr

07/02 02:00
 

Ismaning

Tsv Buchbach

07/02 02:00
 

Gersthofer SV

Sc Neusiedl 1919

07/02 02:00
 

Memmingen

Hard

07/02 02:00
 

Pcimianka Pcim

Bochenski Klub Sportowy

07/02 02:15
 

Lks Pionier Pisarzowice

Rotuz Bronow

07/02 02:30
 

Simmeringer Sc

Sv Schwechat

07/02 02:30
 

Wiener Sportklub

Asv Siegendorf

07/02 03:10
 

Svu Kapfenstein

Sv Muhlgraben

07/02 03:45
 

Hendon

Balham

07/02 04:35
 

New England Revolution

Cincinnati

06/02 23:59
 

Stade Nyonnais

Hammarby

06/02 20:00
 

IFK Norrkoping

Shamrock Rovers

07/02 03:45
 

Raith Rovers

Albion Rovers

07/02 05:15
 

Nacional(AM)

Ponte Preta

07/02 06:15
 

Brasiliense (DF)

Oeste FC

07/02 06:30
 

Inter De Limeira

Rio Branco (AC)

07/02 07:30
 

Aparecidense Go

Botafogo (RJ)

06/02 20:15
 

Legion Dynamo

FK Angusht Nazran

07/02 08:55
 

Central Cordoba

Union Villa Krause

07/02 03:45
 

S.S Pennarossa

SP Libertas

07/02 03:45
 

San Giovanni

Folgore/falciano

07/02 03:45
 

Fiorentino

AC Juvenes/Dogana

07/02 03:45
 

Tre Penne

Ss Virtus

07/02 04:00
 

Excursionistas

Deportivo Merlo

06/02 21:00
 

Maccabi Tzur Shalomu19

Maccabi Tel Aviv U19

06/02 23:00
 

Al Sailiya U23

Al Gharafa U23

06/02 23:00
 

Al Arabi Doha U23

Al Ahli Doha U23

06/02 23:00
 

Al Khor Sc U23

Al Rayyan Reserves

07/02 03:45
 

Lowestoft Town

Enfield Town

07/02 03:50
 

Wingate Finchley

Tooting Mitcham Unted

07/02 03:45
 

Coalville

Shaw Lane Aqua

07/02 03:45
 

Rushall Olympic

Lancaster City

07/02 03:45
 

Stalybridge Celtic

Stafford Rangers

07/02 03:45
 

Sutton Coldfield Town

Marine

07/02 03:45
 

Matlock Town

Warrington Town AFC

07/02 03:50
 

Altrincham

Ashton United

07/02 03:45
 

Bury

AFC Wimbledon

07/02 03:45
 

Accrington Stanley

Swindon

07/02 03:45
 

Hereford

Bishop's Stortford

07/02 03:45
 

Banbury United

Basingstoke Town

07/02 03:45
 

Slough Town

Redditch United

07/02 03:45
 

Yeovil Town

Fleetwood Town

07/02 03:45
 

Lincoln City

Chelsea U21

07/02 03:45
 

Falkirk

Brechin City

06/02 23:59
 

APOEL Nicosia

Ethnikos Achnas

06/02 23:59
 

Nea Salamis

Olympiakos Nicosia

07/02 01:00
 

AEK Larnaca

Alki Oroklini

07/02 03:45
 

Glentoran

Ballinamallard United

07/02 03:45
 

Warrenpoint Town

Linfield FC

07/02 03:45
 

Carrick Rangers

Crusaders FC

06/02 20:00
 

Obolon Kiev

Zirka Kirovohrad

06/02 16:30
 

Poet Adelarde Pirates

Western Strikers SC

06/02 19:30
 

Al Diwaniya

Al Quwa Al Jawiya

06/02 20:00
 

Churchill Brothers

Aizawal

06/02 22:30
 

Chennai Titans

Bengaluru

06/02 16:45
 

Pulau Pinang

Ukm

06/02 16:45
 

Kuantan FA

Misc Mifa

06/02 21:00
 

Felcra

Sabah Fa

06/02 21:00
 

PDRM

Felda United FC

06/02 21:00
 

Kelantan FA

Terengganu

06/02 21:00
 

Johor

Pknp

06/02 20:55
 

Al Tai

Al Mojzel

06/02 21:00
 

Dhamk

Al Wehda Mecca

06/02 21:15
 

Al Watani

Najran

06/02 23:10
 

Al Nojoom

Al Khaleej Club

07/02 09:00
 

Lobos Buap

Juarez

07/02 11:00
 

Venados

Club Leon

07/02 11:00
 

Csyd Dorados De Sinaloa

Correcaminos Uat

07/02 11:00
 

Cimarrones De Sonora

Morelia

07/02 11:05
 

Celaya

Atletico San Luis

07/02 07:00
 

Nautico (PE)

Salgueiros AC

07/02 08:45
 

Santa Cruz (PE)

Treze Campina Grande PB

07/02 04:00
 

Club Atletico Colegiales

Almirante Brown

07/02 04:00
 

CA Fenix Pilar

Talleres Rem De Escalada

07/02 04:30
 

San Telmo

Ca San Miguel

06/02 22:00
 

Om Medea

Mc Alger

06/02 23:59
 

Js Saoura

Es Setif

07/02 01:00
 

Cr Belouizdad

Us Biskra

07/02 07:00
 

Union San Felipe

Cd Magallanes

07/02 09:00
 

AD Carmelita

Universidad de Costa Rica

07/02 08:00
 

San Jose

Royal Pari

06/02 19:00
 

Fenerbahce U19

Genclerbirligi U19

06/02 21:00
 

Nac Breda Reserve

Nec Nijmegen Am

07/02 04:00
 

Atletico Fenix Reserve

Rampla Juniors Reserves

06/02 20:00
 

Ethio Electric

Mekelakeya

07/02 01:00
 

Portugal Futsal

Azerbaijan Futsal

07/02 04:00
 

Ukraine Futsal

Spain Futsal

06/02 21:00
 

Bradford Am

Hartlepool United Reserve

06/02 21:00
 

Cheltenham Am

Plymouth R

06/02 21:00
 

Swindon Reserve

Afc Wimbledon Reserve

06/02 22:00
 

Forest Green Rovers R

Southend Utd Reserve

06/02 22:00
 

Port Vale Reserve

Mansfield Town Reserve