livescore - live soccer scores

Fixtures: 05 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

06/02 04:00
 

Watford

Chelsea

06/02 04:00
 

Las Palmas

Malaga

06/02 03:45
 

Lazio

Genoa

06/02 03:00
 

Maritimo

Portimonense

06/02 05:00
 

Vitoria Setubal

Belenenses

05/02 16:30
 

Tajikistan Futsal

Korea Republic Futsal

05/02 16:30
 

Uzbekistan Futsal

Japan Futsal

05/02 19:00
 

Chinese Taipei Futsal

Viet Nam Futsal

05/02 19:00
 

Malaysia Futsal

Bahrain Futsal

06/02 01:00
 

Trabzonspor

Goztepe

06/02 03:45
 

Stade Brestois

Stade Reims

06/02 03:30
 

Virtus Entella

Spezia

06/02 03:30
 

Arminia Bielefeld

Union Berlin

06/02 06:00
 

Chacarita Juniors

Velez Sarsfield

06/02 06:00
 

Temperley

Talleres Cordoba

06/02 08:15
 

San Martin San Juan

Tigre

05/02 21:00
 

Nottingham Forest U23

Birmingham U23

06/02 03:00
 

Tottenham Hotspur U23

Liverpool U23

06/02 03:00
 

West Ham United U23

Sunderland U23

06/02 03:00
 

Arsenal U23

Everton U23

06/02 03:00
 

Stoke City U23

Middlesbrough U23

06/02 03:00
 

Wolves U23

Newcastle U23

06/02 03:00
 

Southampton U23

West Bromwich U23

06/02 03:00
 

Brighton U23

Aston Villa U23

05/02 21:00
 

Huddersfield Town U23

Burnley U23

05/02 21:00
 

Crystal Palace U23

Charlton Athletic U23

05/02 21:00
 

Colchester United U23

Ipswich U23

05/02 22:00
 

Millwall U23

Coventry U23

05/02 22:00
 

Cardiff City U23

Queens Park Rangers U23

06/02 03:00
 

Hull City U23

Bolton Wanderers U23

06/02 03:00
 

Sheffield United U23

Sheffield Wed U23

06/02 03:45
 

Triestina

Ac Mestre

05/02 22:00
 

Kilmarnock U20

Aberdeen U20

06/02 07:00
 

San Luis Quillota

Curico Unido

06/02 01:30
 

Platanias FC

Apollon Smirnis

05/02 21:00
 

Doxa Proskyniton

Apollon Paralimniou

05/02 14:05
 

Alay Osh

Kuruvchi Kokand Qoqon

05/02 15:30
 

Gagra

Norchi Dinamoeli Tbilisi

05/02 16:00
 

Istiklol

Khujand

05/02 17:00
 

Chernomorets Novorossiysk

Rotor Volgograd

05/02 17:00
 

Olympia Savyntsi

Ahrobiznes Tsk Romny

05/02 18:00
 

Slutsksakhar Slutsk

Isloch Minsk

05/02 18:00
 

Zirka Kirovohrad

Myr Gornostaevka

05/02 18:00
 

Neftchi Fargona

Istiklol Fergana

05/02 18:00
 

Dila Gori

Shevardeni

05/02 19:00
 

Ulster University Coleraine

Dublin City University

05/02 19:00
 

Lida

Trakai

05/02 19:00
 

Sumy

Metalurh Zaporizhya

05/02 19:00
 

Neftci Baku

Sabah

05/02 19:40
 

Metalist Kharkiv

Vorskla U21

05/02 20:00
 

Muang Thong United

Sanfrecce Hiroshima

05/02 20:00
 

Seoul

Orebro

05/02 21:00
 

Lokomotiv Moscow

Kalmar FF

05/02 21:00
 

Gomel

Young Boys U21

05/02 21:35
 

Belasitza Petrich

Kariana Erden

05/02 21:50
 

University College Cork

Mary Immaculate

05/02 22:00
 

Malta (w)

Estonia (w)

05/02 22:00
 

Cukaricki

Shakhter Soligorsk

05/02 22:00
 

Tom Tomsk

Stumbras

05/02 22:00
 

Vojvodina

NK Olimpija Ljubljana

05/02 22:30
 

Kuban Krasnodar

FK Atyrau

05/02 23:59
 

Gzira United

Levski Sofia

06/02 01:00
 

Jordan womens

Afghanistan Womens

06/02 01:00
 

Ask Mochart Koflach

Ask Voitsberg

06/02 01:30
 

Sc Heerenveen 2

Feyenoord Reserve

06/02 01:30
 

Jong Zwolle Reserve

Eindhoven Reserves

06/02 01:30
 

Willem Ii Reserves

Roda Jc Kerkrade Reserve

06/02 02:00
 

Karabakh Vienna

Sv Gerasdorf Stammer

06/02 04:00
 

Stockport County

Hyde Utd

05/02 22:00
 

Beijing Guoan

Dalkurd Ff

06/02 04:00
 

Aarhus AGF

Baumit Jablonec

05/02 18:30
 

Goa Development Ii

Bardez

06/02 08:25
 

Ferro Carril Sud

Racing Olavarria

05/02 20:00
 

Sonderjyske Reserve

Silkeborg If Reserve

06/02 04:00
 

Ituzaingo

Sportivo Dock Sud

06/02 04:00
 

Sportivo Italiano

Leandro N Alem

05/02 23:00
 

Al Kharitiyath Sc U23

Al Markhiya U23

05/02 23:00
 

Qatar Sc Doha U23

Al Duhail U23

05/02 23:00
 

Umm Salal U23

Al Sadd Sc U23

06/02 04:00
 

Lyonnais Womens

Montpellier Hsc Womens

06/02 02:30
 

Anderlecht U21

Genk U21

06/02 02:30
 

Kv Oostende U21

Kv Mechelen U21

06/02 02:30
 

Standard Liege U21

Lokeren U21

06/02 02:30
 

Excelsior Mouscron U21

Kortrijk U21

06/02 02:30
 

Red Star Waasland Beveren U21

St Truidense Vv U21

06/02 02:30
 

Royal Antwerp U21

Royal Charleroi U21

06/02 03:45
 

Bradford Park Avenue

Gainsborough Trinity

06/02 03:45
 

Curzon Ashton

Kidderminster

06/02 03:00
 

Jong Ajax Amsterdam

Helmond Sport

06/02 03:00
 

Az Alkmaar 2

Oss

06/02 03:00
 

Jong PSV Eindhoven

MVV Maastricht

06/02 01:00
 

Cordoba B

Las Palmas Atletico

05/02 21:00
 

Giorgos Karaiskakis

Panegialios

05/02 21:00
 

Kallithea

Aiginiakos

06/02 02:45
 

CFR Cluj

Concordia Chiajna

05/02 23:00
 

Altinordu

Balikesirspor

06/02 03:00
 

Aarau

Schaffhausen

06/02 01:00
 

Ironi Nesher

Hapoel Hadera

06/02 01:00
 

Maccabi Ahi Nazareth

Hapoel Tel Aviv

06/02 01:00
 

Hapoel Rishon Letzion

Hapoel Natzrat Illit

06/02 02:00
 

Maccabi Petah Tikva FC

Hapoel Ashkelon

05/02 21:00
 

Terengganu B

Sarawak

06/02 02:00
 

Santa Cruz Rn

Baraunas Rn

06/02 06:00
 

Linense Bra

Ferroviaria Sp

06/02 06:00
 

Anapolis

Ipora

06/02 06:00
 

Itumbiara Ec Go

Anapolina Go

06/02 06:00
 

Avenida Rs

Juventude Rs

06/02 06:30
 

Novo Hamburgo RS

Sao Paulo Rs

06/02 08:05
 

Agropecuario De Carlos Casares

Quilmes

06/02 06:00
 

Independiente Fbc

Olimpia Asuncion

06/02 08:45
 

La Equidad

Alianza Petrolera

05/02 23:00
 

Masr El Maqassah

EL Masry

06/02 09:00
 

Sport Huancayo

Deportivo Union Comercio

05/02 23:00
 

Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid

Olympique Dcheira

05/02 23:00
 

Wydad Temara

Union Sportive Sidi Kacem

05/02 23:10
 

Nasarawa United

Yobe Desert Stars

06/02 03:00
 

Jorge Wilstermann

Destroyers

06/02 07:00
 

Queretaro Ii

Cd Cruz Azul Hidalgo

06/02 01:00
 

Serbia Futsal

Kazakhstan Futsal

06/02 04:00
 

Slovenia Futsal

Russia Futsal