livescore - live soccer scores

Fixtures: 04 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

04/02 22:15
 

Crystal Palace

Newcastle United

05/02 00:30
 

Liverpool

Tottenham Hotspur

04/02 19:00
 

Getafe

Leganes

04/02 23:15
 

Espanyol

Barcelona

05/02 01:30
 

Girona

Athletic Bilbao

05/02 03:45
 

Atletico Madrid

Valencia

04/02 19:30
 

Hellas Verona

AS Roma

04/02 22:00
 

Atalanta

Chievo

04/02 22:00
 

Bologna

Fiorentina

04/02 22:00
 

Cagliari

Spal

04/02 22:00
 

Juventus

Sassuolo

04/02 22:00
 

Udinese

AC Milan

05/02 03:45
 

Benevento

Napoli

04/02 22:30
 

Augsburg

Eintr. Frankfurt

05/02 01:00
 

Hamburger

Hannover 96

04/02 22:00
 

Stade Rennais

Guingamp

04/02 23:59
 

Caen

Nantes

05/02 04:00
 

AS Monaco

Lyon

04/02 19:30
 

SBV Excelsior

Utrecht

04/02 21:30
 

AZ Alkmaar

Roda JC Kerkrade

04/02 21:30
 

Sparta Rotterdam

Willem II

04/02 21:30
 

VVV Venlo

Feyenoord Rotterdam

04/02 23:45
 

Ajax Amsterdam

NAC Breda

04/02 21:30
 

Anderlecht

KV Mechelen

05/02 01:00
 

Club Brugge

Sporting Charleroi

05/02 03:00
 

Zulte-Waregem

Oostende

04/02 23:59
 

Desportivo de Tondela

Moreirense

04/02 23:59
 

Feirense

Chaves

05/02 02:00
 

GD Estoril-Praia

Sporting Lisbon

05/02 04:15
 

Vitoria Guimaraes

Pacos Ferreira

04/02 14:00
 

Central Coast Mariners

Western Sydney

04/02 16:00
 

Brisbane Roar

Melbourne City

04/02 16:30
 

Myanmar Futsal

Iraq Futsal

04/02 16:30
 

Jordan Futsal

Kyrgyzstan Futsal

04/02 19:00
 

China Futsal

Iran Futsal

04/02 19:00
 

Lebanon Futsal

Thailand Futsal

04/02 18:30
 

Kasimpasa

Akhisar Bld.Geng

04/02 18:30
 

Osmanlispor

Kayserispor

04/02 21:00
 

Konyaspor

Istanbul Buyuksehir Belediyesi

04/02 23:59
 

Sivasspor

Galatasaray

04/02 19:00
 

CD Lugo

Albacete

04/02 23:00
 

Sevilla Atletico

SD Huesca

05/02 01:00
 

Numancia

Reus Deportiu

05/02 01:00
 

Real Oviedo

Sporting de Gijon

05/02 03:00
 

Cordoba

Barcelona B

05/02 00:30
 

Cesena

Ternana

04/02 20:30
 

Darmstadt

MSV Duisburg

04/02 20:30
 

Eintr. Braunschweig

Kaiserslautern

04/02 20:30
 

Dynamo Dresden

Bochum

04/02 19:15
 

Academica Coimbra

Santa Clara

04/02 23:00
 

Academico Viseu

Arouca

04/02 23:00
 

Varzim

Benfica B

04/02 23:00
 

CF Uniao Madeira

Gil Vicente

04/02 23:00
 

Real Sport

Vitoria Guimaraes B

04/02 23:00
 

Porto B

Leixoes

04/02 23:00
 

Sporting Braga B

Penafiel

04/02 23:00
 

SC Covilha

UD Oliveirense

04/02 23:00
 

CD Cova Piedade

Sporting CP B

04/02 23:59
 

Famalicao

CD Nacional

04/02 21:00
 

Derby County U23

Manchester United U23

04/02 22:00
 

Norwich City U23

Reading U23

04/02 22:30
 

Goa

Northeast United

04/02 21:30
 

Us Folgore Caratese

Borgosesia

04/02 21:35
 

Pro Sesto

Arconatese

05/02 03:00
 

Morocco

Nigeria

04/02 21:30
 

Carrarese

Ssd Monza 1912

04/02 21:30
 

Alessandria

Robur Siena Ssd

04/02 21:30
 

Arzachena

Piacenza

04/02 21:30
 

Gavorrano

Prato

04/02 21:30
 

Giana

Viterbese

04/02 21:30
 

Pistoiese

Livorno

04/02 21:30
 

Pontedera

Olbia

05/02 01:30
 

Pisa

Cuneo

04/02 21:30
 

Usd Akragas

Us Casertana 1908

04/02 21:30
 

Reggina

Fondi

04/02 21:30
 

Lecce

Catanzaro

04/02 23:30
 

Cosenza Calcio 1914

Us Siracusa

04/02 23:30
 

As Andria Bat

Catania

04/02 23:30
 

Juve Stabia

Paganese

04/02 23:30
 

Virtus Francavilla

Rende

04/02 23:30
 

Sicula Leonzio

Bisceglie

05/02 03:30
 

Matera

Ac Monopoli

04/02 23:00
 

Everton CD

Deportes Iquique

05/02 05:00
 

Universidad de Chile

Union Espanola

05/02 07:30
 

Audax Italiano

Huachipato

04/02 21:00
 

Pas Giannina

PAOK Saloniki

04/02 23:15
 

Lamia

Atromitos Athens

04/02 23:15
 

PAE Levadiakos

Kerkyra

05/02 01:30
 

Olympiakos Piraeus

AEK Athens

04/02 19:00
 

Portugalete

Sestao

04/02 18:30
 

CD Basconia

JD Somorrostro

04/02 18:45
 

Eldense

Villarreal C

04/02 18:45
 

Ad Siete Villas

Selaya

04/02 19:00
 

Pozuelo Alarcon

RSD Alcala Henares

04/02 19:00
 

Atletico Onubense

Puente Genil

04/02 19:00
 

Cacereno

Don Benito

04/02 19:00
 

Espanyol B

Ua Horta

04/02 19:00
 

Alcobendas Sport

Cd El Alamo

04/02 19:00
 

Cd Berceo

Haro Deportivo

04/02 19:15
 

Lentregu

Condal

04/02 19:15
 

Paiporta

Cd Bunol

04/02 19:30
 

Real Burgos

Numancia B

04/02 19:30
 

Club Siero

El San Martin

04/02 23:00
 

Murcia B

Muleno

04/02 23:00
 

CD Carinena

Illueca

04/02 23:15
 

Racing Villalbes

Cultural Areas

05/02 01:00
 

Atletico Mancha Real

Villacarrillo

05/02 04:00
 

Deportivo Madryn

Independiente Neuquen

05/02 07:30
 

Villa Mitre

Ca Juventud Unida San Luis

05/02 08:10
 

Alvarado Mar Del Plata

Desamparados

05/02 04:00
 

Juventud Antoniana

Guarani Antonio Franco

05/02 06:00
 

Gimnasia Y Esgrima

Ferrol Carril Oeste

05/02 06:30
 

Atletico Parana

Gimnasia C Uruguay

05/02 07:30
 

Estudiantes Rio Cuarto

Deportivo Roca

05/02 08:30
 

Club Cipolletti

Sansinena

05/02 04:00
 

Arsenal de Sarandi

Gimnasia LP

05/02 04:00
 

Estudiantes La Plata

Newells Old Boys

05/02 06:15
 

San Lorenzo

Boca Juniors

05/02 08:30
 

Racing Club

CA Huracan

05/02 02:00
 

Pumas UNAM

Tigres UANL

05/02 04:00
 

Juticalpa

Real Sociedad Tocoa

05/02 06:00
 

CD Olimpia

CD Motagua

05/02 08:00
 

Honduras Progreso

CD Vida

04/02 21:00
 

Mosta

Hibernians FC

04/02 23:00
 

Valletta FC

Balzan

04/02 21:00
 

Vittoriosa Stars

Sirens

04/02 21:00
 

Zebbug Rangers

Rabat Ajax

04/02 23:15
 

Qormi

Zabbar St Patrick

04/02 23:15
 

San Gwann

Zejtun Corinthians

04/02 19:30
 

Kobenhavn

Brondby

04/02 20:00
 

Umf Afturelding

UMF Selfoss

04/02 16:15
 

Tallinna Levadia 2

Nomme Jk Kalju Ii

04/02 18:00
 

Viimsi Mrjk

Flora Tallinn Iii

05/02 01:55
 

Parnu Jk

Paide Linnameeskond B

05/02 03:00
 

Desportiva Guarabira Pb

Campinense Pb

05/02 04:00
 

Nacional De Patos Pb

Atletico Cajazeirense Pb

04/02 23:30
 

Rapid Wien

Austria Wien

04/02 19:00
 

UE Sant Julia

Ue Engordany

04/02 19:00
 

Encamp

Inter Club Escaldes

04/02 23:00
 

UE Santa Coloma

Lusitanos la Posa

05/02 01:00
 

Penya Encarnada

Santa Coloma

04/02 20:00
 

KS Perparimi Kukesi

Flamurtari

04/02 20:00
 

KF Laci

Teuta Durres

04/02 20:00
 

Lushnja Ks

Luftetari Gjirokaster

04/02 20:00
 

Skenderbeu Korca

Vllaznia Shkoder

04/02 23:00
 

Partizani Tirana

Kamza

04/02 22:00
 

Sp Cosmos

Cailungo

04/02 22:00
 

SP Domagnano

Tre Fiori

04/02 22:00
 

SP La Fiorita

SS Murata

04/02 23:30
 

Manama Club

Al-Muharraq

04/02 23:30
 

Malkia

East Riffa

04/02 12:00
 

JEF United Ichihara

Kashiwa Reysol

04/02 15:15
 

Blacktown City Demons

Ted Reiter Mountain City Rovers

04/02 16:00
 

Spirit

Bonnyrigg White Eagles

04/02 16:10
 

Manly United

Rockdale City Suns

04/02 17:00
 

NK Aluminij

Rogaska

04/02 17:05
 

Chertanovo Moscow

FK Kaluga

04/02 18:00
 

Olimpik Sarajevo

Istra 1961

04/02 19:30
 

afc eskilstuna

Syrianska

04/02 20:00
 

Lech Poznan

GKS Tychy

04/02 20:15
 

Akropolis IF

Arameisk-syrianska If

04/02 21:00
 

Turu Dusseldorf

RW Essen

04/02 22:00
 

Skeid Oslo

Moss

04/02 22:05
 

Zenit St Petersburg

Slovan Bratislava

04/02 23:00
 

Olimpia Grudziadz

Pogon Siedlce

04/02 23:00
 

Nest-Sotra

Floro

04/02 23:00
 

Viktoria Plzen

SV Ried

04/02 23:59
 

Bray Wanderers

St. Patrick's

05/02 04:00
 

Guillermo Brown

Atletico Rafaela

05/02 05:00
 

San Martin Tucuman

Los Andes

04/02 17:00
 

Ankaragucu U21

Elazigspor U21

04/02 20:15
 

Al Shabab Al Arabi

Al Safa Beirut

04/02 22:00
 

Salam Zgharta

Alnabisheet

04/02 21:30
 

Mbombela United

Super Eagles

04/02 21:30
 

Uthongathi

Stellenbosch

05/02 04:00
 

Defensores Unidos

Defensores De Cambaceres

05/02 04:00
 

Club Lujan

Deportivo Laferrere

05/02 04:00
 

Canuelas

Deportivo Armenio

04/02 19:00
 

UE Olot

Cf Peralada

04/02 19:00
 

Cd Ebro

Ue Cornella

04/02 19:00
 

Villarreal B

Alcoyano

04/02 19:00
 

Sd Formentera

UE Llagostera

04/02 19:00
 

Mallorca

Ontinyent

04/02 19:00
 

Lleida

Atletico Baleares

04/02 19:00
 

Elche

Scr Pena Deportiva

04/02 19:00
 

Sabadell

Real Zaragoza B

04/02 19:30
 

CF Badalona

Hercules

04/02 23:59
 

Valencia Cf Mestalla

Atletico Saguntino

04/02 13:30
 

UE Red Warriors

Nu Bulldogs

04/02 15:55
 

Ateneo Blue Eagles

Maroochydore Swans

04/02 16:45
 

Hispalis Womens

Sporting De Huelva B Womens

04/02 20:00
 

Rodez Aveyron Womens

Paris Womens

04/02 21:00
 

Asptt Albi Womens

Lille Osc Metropole Womens

04/02 21:00
 

Marseille Womens

Bordeaux Womens

04/02 22:00
 

PSG Womens

Guingamp Womens

04/02 22:00
 

Fleury 91 Womens

Asj Soyaux Womens

04/02 23:00
 

St Gilloise

KFCO wilrijk

04/02 21:00
 

Durham Wildcats Womens

Sheffield Womens

04/02 23:00
 

Millwall Womens

Coventry Womens

04/02 19:00
 

Granadilla Tenerife Womens

Prainsa Zaragoza Womens

04/02 19:00
 

Celta Vigo B

Valladolid B

04/02 19:00
 

Atletico De Madrid B

Rapido de Bouzas

04/02 19:00
 

Ad Union Adarve

Carceda

04/02 19:00
 

Talavera De La Reina

Real Madrid Castilla

04/02 23:30
 

Cd Artistico Navalcarnero

Racing de Ferrol

04/02 23:59
 

Pontevedra

Fuenlabrada

04/02 23:59
 

Deportivo La Coruna B

Cf Rayo Majadahonda

04/02 23:59
 

SD Ponferradina

Coruxo

04/02 19:00
 

Sporting De Gijon B

CD Pena Sport

04/02 19:00
 

Osasuna B

Cd Lealtad

04/02 23:00
 

CD Tudelano

Caudal

04/02 23:59
 

Racing de Santander

Leioa

04/02 23:59
 

CD Mirandes

CD Izarra

04/02 23:59
 

Real Union de Irun

Barakaldo CF

04/02 23:59
 

UD Logrones

Burgos CF

04/02 19:00
 

UD Melilla

UD Badajoz

04/02 19:00
 

UCAM Murcia

Murcia

04/02 19:00
 

UD Marbella

Granada Cf B

04/02 23:59
 

Ecija Balompie

Linense

04/02 23:59
 

Recreativo Huelva

Lorca Deportiva

04/02 23:59
 

Ejido

Real Betis B

04/02 23:59
 

Villanovense

Futbol Club Cartagena

04/02 23:59
 

Merida Ad

Jumilla

04/02 23:59
 

Cd San Fernando Isleno

Extremadura

04/02 18:00
 

Mainz U19

Kaiserslautern U19

04/02 18:00
 

Hoffenheim U19

Spvgg Unterhaching U19

04/02 20:05
 

Nurnberg U19

Karlsruher Sc U19

04/02 21:00
 

1 Fc Heidenheim U19

Sv Wehen Wiesbaden U19

04/02 18:00
 

Dortmund U19

Arminia Bielefeld U19

04/02 18:00
 

Msv Duisburg U19

Bayer Leverkusen U19

04/02 18:00
 

Koln U19

Schalke 04 U19

04/02 20:35
 

Preuben Munster U19

Djk Arminia Klosterhardt U19

04/02 21:00
 

Paderborn U19

Rw Oberhausen U19

04/02 18:00
 

Dynamo Dresden U19

Niendorfer Tsv U19

04/02 21:00
 

Werder Bremen U19

Eintr Braunschweig U19

04/02 20:30
 

Zfc Meuselwitz

Oberlausitz

04/02 20:30
 

Berliner Fc Dynamo

Viktoria Berlin 1889

04/02 20:30
 

Berliner Ak 07

Wacker Nordhausen

04/02 20:30
 

Hertha Bsc Berlin Am

Fsv Luckenwalde

04/02 20:30
 

Budissa Bautzen

Energie Cottbus

04/02 21:00
 

Sg Essen Schonebeck (w)

Sc Freiburg (w)

04/02 21:00
 

Uerdingen

RW Oberhausen

04/02 21:05
 

Rot-weiss Erfurt

Fsv Zwickau

04/02 17:00
 

AS Roma U19

Juventus U19

04/02 19:00
 

Salernitana Youth

Pescara Youth

04/02 22:00
 

Ascoli Youth

Frosinone Youth

04/02 22:45
 

Juventus Womens

Mozzanica Womens

04/02 19:00
 

Pepo Lappeenranta

HIFK

04/02 17:00
 

Platanias U20

Apollon Smirnis U20

04/02 18:00
 

Olympiakos Piraeus U20

Aek Athens U20

04/02 18:00
 

Lamia U20

Pae Atromitosu20

04/02 21:00
 

Acharnaikos

OFI Crete

04/02 21:00
 

Apollon Larissas

Apollon Kalamaria

04/02 21:00
 

Ergotelis

Anagenisi Karditsa

04/02 21:00
 

Panahaiki-2005

Panserraikos

04/02 21:00
 

Aris Salonica

Athletic Union Of Spartis

04/02 23:59
 

Botosani

Juventus Bucharest

05/02 02:45
 

Dinamo Bucuresti

Universitatea Craiova

04/02 17:00
 

Osmanlispor U21

Kayserispor U21

04/02 17:00
 

Kasimpasa U21

Akhisar Bldgeng U21

04/02 17:00
 

Konyaspor U21

Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21

04/02 17:30
 

Sivasspor U21

Galatasaray U21

04/02 18:00
 

Adana Demirspor

Samsunspor

04/02 18:00
 

Ankaragucu

Elazigspor

04/02 20:30
 

Denizlispor

Eskisehirspor

04/02 23:00
 

Giresunspor

Istanbulspor

04/02 18:00
 

Pazarspor

Erokspor

04/02 18:30
 

Manisa Bb Spor

Orhangazispor

04/02 18:30
 

Bayrampasaspor

12 Bingol Spor

04/02 23:00
 

Winterthur

Rapperswil Jona

04/02 13:00
 

Sydney Womens

Ws Wanderers Womens

04/02 13:30
 

Brisbane Roar Womens

Canberra United Womens

05/02 01:30
 

Ashdod MS

Bnei Yehuda Tel Aviv

05/02 01:30
 

Ashdod

Bnei Yehuda Tel Aviv

05/02 03:00
 

Maccabi Tel Aviv

Hapoel Beer Sheva

04/02 19:30
 

Zob Ahan

Esteghlal Tehran

04/02 19:30
 

Baghdad

Al Hussein Irbid

04/02 19:30
 

Naft Misan

Al-Hudod

04/02 19:30
 

Al-Naft

Zakho

04/02 19:30
 

Naft Alwasat

Al Talaba

04/02 21:45
 

Al Shorta

Al Semawah

04/02 17:00
 

Neroca

Gokulam

04/02 20:00
 

East Bengal

AIFF XI

04/02 13:30
 

Kwong Wah Aa

Kwai Tsing District Fa

04/02 13:30
 

Sham Shui Po

Central Western District Rsa

04/02 13:30
 

Eastern District Sa

Wan Chai Sf

04/02 13:30
 

Sun Hei Sports Club

Wong Tai Sin District Rsc

04/02 13:35
 

Convoy Sun Hei

Wong Tai Sin District Rsc

04/02 15:30
 

Kln City District Rsc

Wing Go Fu Moon

04/02 15:30
 

Dreams Metro Gallery

Tung Sing

04/02 15:30
 

Tai Chung

Citizen

04/02 15:30
 

Kai Jing

Double Flower Fa

04/02 15:30
 

Dreams Metro Gallery

Tung Sing

04/02 15:30
 

Resources Capital

Citizen

04/02 15:30
 

Hoi King Sa

Double Flower Fa

04/02 15:30
 

Wing Yee Ft

Kwun Tong Fa

04/02 15:35
 

Wing Yee Ft

Kwun Tong Fa

04/02 14:30
 

Hong Kong Rangers FC

Sun Pegasus

04/02 14:30
 

Wofoo Tai Po

Southern District

04/02 17:30
 

Eastern A.A Football Team

Yuen Long

04/02 14:00
 

Cd Monte Carlo

Sporting De Macau

04/02 14:05
 

Cd Monte Carlo

Sporting De Macau

04/02 16:15
 

Benfica De Macau

Chao Pak Kei

04/02 21:00
 

Pahang

Perak

04/02 21:00
 

Kuala Lumpur

Selangor PB

04/02 23:30
 

Al-Faisaly

Al-Jazeera (Jordan)

04/02 20:40
 

Al Feiha

Al Qadasiya

04/02 23:20
 

Al Baten

Al Hilal

04/02 23:20
 

Al Shabab Ksa

Al-Raed

05/02 01:20
 

Al Ittihad Ksa

Al Ahli Jeddah

04/02 21:40
 

Al Kuwait SC

Al Salmiyah

04/02 23:59
 

Al-Qadsia

Al-Arabi Club

04/02 20:00
 

Juventus Sp

Sertaozinho

04/02 20:00
 

Penapolense

Ca Votuporanguense Sp

05/02 02:00
 

Villa Nova-MG

Tupi Juiz de Fora MG

05/02 03:00
 

Ca Patrocinense

Democrata

05/02 03:00
 

Caldense(MG)

Boa Esporte Clube

05/02 03:00
 

Cruzeiro (MG)

America MG

05/02 05:30
 

Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt

Atletico Mineiro (MG)

05/02 03:00
 

Figueirense (SC)

Joinville

05/02 03:00
 

Concordia Ac

Inter De Lages Sc

05/02 03:00
 

Criciuma

Avai (sc)

05/02 03:00
 

Hercilio Luz Sc

Chapecoense SC

05/02 03:00
 

Vitoria Pe

America Pe

05/02 03:00
 

Gremio Anapolis

Atletico Clube Goianiense

05/02 03:00
 

Palmeiras

Santos

05/02 05:30
 

Gremio Novorizontino

Corinthians Paulista (SP)

05/02 05:30
 

Sao Caetano (SP)

Mirassol

05/02 03:00
 

Maranguape Ce

Uniclinic Ac Ce

05/02 03:00
 

Floresta CE

Ferroviario CE

05/02 03:00
 

Guarani Ce

Tiradentes Ce

05/02 05:00
 

Fortaleza

Ceara

05/02 03:00
 

Rio Branco Pr

Foz Do Iguacu Pr

05/02 03:00
 

Brasil De Pelotas Rs

Internacional (RS)

05/02 04:00
 

Caxias Rs

Sao Jose Poa Rs

05/02 05:00
 

Veranopolis Rs

Sao Luiz(RS)

05/02 03:00
 

Fluminense De Feira Ba

Jequie Ba

05/02 03:00
 

Jacobina Ec

Bahia (BA)

05/02 03:00
 

Ec Jacuipense

Atlantico Ec

05/02 03:00
 

Vitoria Da Conquista Ba

Juazeirense Ba

05/02 03:00
 

Vitoria Salvador BA

Bahia de Feira BA

05/02 04:00
 

Potiguar-M RN

Ce Forca E Luz Rn

05/02 04:00
 

Defensores de Belgrano

Sacachispas

05/02 04:00
 

Cerro Montevideo

Liverpool P

05/02 04:00
 

Ca Progreso

Danubio FC

05/02 06:30
 

Racing Club Montevideo

CA Penarol

05/02 06:30
 

Defensor

Ca Atenas

05/02 05:00
 

Deportivo Santani

3 De Febrero

05/02 07:20
 

Nacional Asuncion

Cerro Porteno

05/02 04:15
 

Atletico Junior Barranquilla

Atletico Bucaramanga

05/02 06:30
 

Independiente Santa Fe

Patriotas

05/02 08:30
 

Boyaca Chico

Millonarios

04/02 20:30
 

Tala Al Jaish

Enppi

04/02 23:15
 

Ittihad Alexandria

Al Ahly

05/02 02:00
 

El Zamalek

Tanta

05/02 05:00
 

Cobreloa

Cobresal

05/02 06:00
 

Nublense

Huadiwei Sub

05/02 06:00
 

Nublense

Valdivia

05/02 02:30
 

Dep. San Martin

Inti Gas Deportes

05/02 02:30
 

Dep. San Martin

Ayacucho Futbol Club

05/02 05:00
 

Alianza Lima

Comerciantes Unidos

05/02 07:15
 

Sport Rosario

Universitario de Deportes

05/02 02:00
 

CD Malacateco

CD Suchitepequez

05/02 02:00
 

Siquinala

CD Marquense

05/02 04:30
 

Guastatoya

Antigua Gfc

05/02 06:00
 

Santa Tecla

Cd Pasaquina

05/02 07:00
 

Luis Angel Firpo

Cd Chalatenango

04/02 21:30
 

Merreikh El Fasher

Al-Hilal Kadougl

04/02 23:00
 

Plateau United

Sunshine Stars

04/02 23:00
 

Akwa United

Wikki Tourist

04/02 23:00
 

Abia Warriors

Enugu Rangers International

04/02 23:00
 

Kano Pillars

Mfm

04/02 23:00
 

Akwa United

Wikki Tourist

04/02 23:00
 

Lobi Stars

Ifeanyi Ubah

04/02 23:00
 

Heartland

Kwara United

04/02 23:00
 

Katsina United

Niger Tornadoes

04/02 23:00
 

Rivers United

Go Round Omoku

04/02 23:00
 

Abia Warriors

Enugu Rangers International

04/02 23:00
 

El Kanemi Warriors

Enyimba International

04/02 23:00
 

Plateau United

Sunshine Stars

04/02 23:00
 

Kano Pillars

Mfm

04/02 23:05
 

Lobi Stars

Ifeanyi Ubah

04/02 21:30
 

Polokwane City

Ajax Cape Town

04/02 21:30
 

Chippa United FC

Platinum Stars

05/02 03:30
 

Caracas FC

Estudiantes Merida

05/02 03:30
 

Academia Puerto Cabello

Portuguesa de Desportos

05/02 05:00
 

Aragua

Trujillanos FC

05/02 05:00
 

Atletico Venezuela

Monagas SC

05/02 07:00
 

Zulia

Deportivo La Guaira

05/02 03:00
 

Real Potosi

Nacional Potosi

05/02 03:00
 

Sport Boys Warnes

Blooming

05/02 05:15
 

Universitario de Sucre

Bolivar

05/02 07:30
 

Oriente Petrolero

Club Guabira

05/02 02:00
 

Celaya Ii

Inter San Miguel

05/02 06:00
 

Tepatitlan De Morelos

Loros Universidad

04/02 18:45
 

Ringmahon Rangers

Rockmount

04/02 22:00
 

Crumlin United

Drumcondra

05/02 04:00
 

Real Pilar

Victoriano Arenas

04/02 18:00
 

Buriram United U19

Muang Thong United U19

04/02 17:30
 

Magway

Hantharwady United

05/02 01:00
 

Ukraine Futsal

Portugal Futsal

05/02 03:45
 

Azerbaijan Futsal

Spain Futsal