livescore - live soccer scores

Fixtures: 03 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

03/02 20:30
 

Burnley

Manchester City

03/02 23:00
 

Bournemouth

Stoke City

03/02 23:00
 

Brighton & Hove Albion

West Ham

03/02 23:00
 

Leicester City

Swansea City

03/02 23:00
 

Manchester United

Huddersfield Town

03/02 23:00
 

West Bromwich

Southampton

04/02 01:30
 

Arsenal

Everton

03/02 20:00
 

Eibar

Sevilla

03/02 23:15
 

Real Betis

Villarreal

04/02 01:30
 

Alaves

Celta Vigo

04/02 03:45
 

Levante

Real Madrid

04/02 01:00
 

Sampdoria

Torino

04/02 03:45
 

Inter Milan

Crotone

03/02 22:30
 

Mainz 05

Bayern Munich

03/02 22:30
 

Hertha Berlin

Hoffenheim

03/02 22:30
 

Freiburg

Bayer Leverkusen

03/02 22:30
 

Schalke 04

Werder Bremen

03/02 22:30
 

Wolfsburg

VfB Stuttgart

04/02 01:30
 

Monchengladbach

RB Leipzig

03/02 23:59
 

Lille

PSG

04/02 03:00
 

Amiens

Saint Etienne

04/02 03:00
 

Montpellier

Angers SCO

04/02 03:00
 

Nice

Toulouse

04/02 03:00
 

Strasbourg

Bordeaux

03/02 23:00
 

Norwich

Middlesbrough

03/02 23:00
 

Sunderland

Ipswich

03/02 23:00
 

Sheffield Wed.

Birmingham

03/02 23:00
 

Fulham

Nottingham Forest

03/02 23:00
 

Aston Villa

Burton Albion

03/02 23:00
 

Reading

Millwall

03/02 23:00
 

Leeds United

Cardiff City

03/02 23:00
 

Preston North End

Hull City

03/02 23:00
 

Derby County

Brentford

03/02 23:00
 

Queens Park Rangers

Barnsley

04/02 01:30
 

Wolves

Sheffield United

04/02 01:30
 

SC Heerenveen

Twente Enschede

04/02 02:45
 

PSV Eindhoven

Zwolle

04/02 03:45
 

Heracles Almelo

ADO Den Haag

04/02 01:00
 

Lokeren

Standard Liege

04/02 03:00
 

AS Eupen

Gent

04/02 03:00
 

St.-Truidense VV

Kortrijk

04/02 03:30
 

Excelsior Mouscron

Genk

04/02 02:15
 

Benfica

Rio Ave

04/02 04:30
 

Porto

Sporting Braga

03/02 20:30
 

Kilmarnock

Celtic

03/02 23:00
 

Aberdeen

Hamilton

03/02 23:00
 

Dundee

Ross County

03/02 23:00
 

Motherwell

Partick Thistle

03/02 23:00
 

Glasgow Rangers

Hibernian

03/02 23:00
 

Hearts

St. Johnstone

03/02 14:35
 

Newcastle Jets

Melbourne Victory

03/02 16:50
 

Adelaide United

Perth Glory

03/02 16:30
 

Bahrain Futsal

Viet Nam Futsal

03/02 16:30
 

Tajikistan Futsal

Uzbekistan Futsal

03/02 19:00
 

Chinese Taipei Futsal

Malaysia Futsal

03/02 19:00
 

Korea Republic Futsal

Japan Futsal

03/02 20:00
 

Vfb Stuttgart U19

Sc Freiburg U19

03/02 20:00
 

Bayern Munich U19

Greuther Furth U19

03/02 18:30
 

Karabukspor

Alanyaspor

03/02 21:00
 

Antalyaspor

Yeni Malatyaspor

03/02 23:59
 

Fenerbahce

Genclerbirligi

03/02 21:55
 

Lorient

Lens

03/02 23:00
 

Gimnastic Tarragona

Cadiz

04/02 01:00
 

Alcorcon

Zaragoza

04/02 01:00
 

Valladolid

Cultural Leonesa

04/02 03:00
 

La Hoya Lorca

Almeria

04/02 03:30
 

Granada

Tenerife

03/02 22:00
 

Salernitana

Carpi

03/02 22:00
 

Cremonese

Pro Vercelli

03/02 22:00
 

Foggia

Avellino

03/02 22:00
 

Novara

Ascoli

03/02 22:00
 

Brescia

Parma

03/02 22:00
 

Frosinone

Pescara

03/02 22:00
 

Perugia

Cittadella

03/02 22:00
 

Venezia

Bari

03/02 20:00
 

Ingolstadt 04

Greuther Furth

03/02 20:00
 

Heidenheimer

St. Pauli

03/02 20:00
 

Holstein Kiel

SSV Jahn Regensburg

03/02 22:30
 

Atletico De Kolkata

Bengaluru

04/02 03:00
 

Libya

Sudan

03/02 21:30
 

Gubbio

Albinoleffe

03/02 23:30
 

Teramo

Pordenone Calcio Ssd

03/02 23:30
 

Bassano

Alto Adige/sudtirol

03/02 23:30
 

Feralpisalo

Vicenza

04/02 01:30
 

Padova

Sambenedettese

04/02 01:30
 

Reggiana

Renate Ac

04/02 03:30
 

Fermana

Santarcangelo

03/02 23:00
 

Harrogate Town

Billericay Town

03/02 23:00
 

Maidstone United

Gateshead

03/02 23:00
 

Maidenhead United

Stockport County

03/02 23:00
 

Wealdstone

Warrington Town AFC

03/02 23:00
 

Brackley Town

Sutton United

03/02 23:00
 

Dover Athletic

Leyton Orient

03/02 23:00
 

Spennymoor Town

East Thurrock United

03/02 23:00
 

Workington

Bromley

03/02 23:00
 

Csd Antofagasta

Colo Colo

04/02 04:30
 

Palestino

Union La Calera

04/02 07:00
 

Universidad de Concepcion

O Higgins

03/02 21:00
 

Asteras Tripolis

Xanthi

03/02 23:15
 

Larisa

Panionios

04/02 01:30
 

Panathinaikos

Panaitolikos Agrinio

03/02 23:59
 

Stade Reims Ii

Drancy

04/02 01:00
 

As Furiani Agliani

Fleury Merogis U.S.

04/02 01:00
 

Iris Club de Croix

Viry-Chatillon

04/02 01:00
 

St Maur Lusitanos

Beauvais

04/02 01:00
 

Sainte Genevieve Sports

Poissy As

04/02 01:00
 

Cs Sedan Ardennes

Amiens AC

04/02 03:00
 

Lille B

Bastia CA

04/02 01:00
 

Montceau

Villefranche

04/02 01:00
 

Andrezieux

ASM Belfortaine

04/02 01:00
 

Annecy

Lyonnais B

03/02 23:00
 

Ballymena United

Ballinamallard United

03/02 23:00
 

Ballyclare Comrades

Glentoran

03/02 23:00
 

Glenavon Lurgan

Dungannon Swifts

03/02 23:00
 

Coleraine

Institute

03/02 23:00
 

Larne

Dundela

03/02 23:00
 

Linfield FC

Newry City

03/02 23:00
 

Loughgall

Ards

03/02 18:00
 

LKS Lodz

Belchatow

04/02 03:00
 

Xv De Piracicaba

Inter De Limeira

04/02 02:00
 

Sao Bernardo

Agua Santa

04/02 02:00
 

Rio Claro

Audax Sao Paulo

03/02 21:10
 

Al Thaid

Masfut

03/02 21:10
 

Dubba Al-Husun

Al Oruba Uae

03/02 21:10
 

Masafi

Al-Arabi SC

04/02 04:00
 

CA Banfield

Atletico Tucuman

04/02 04:00
 

Rosario Central

Union Santa Fe

04/02 06:15
 

Colon

Independiente

04/02 08:30
 

River Plate

Olimpo

04/02 07:00
 

Queretaro

Veracruz

04/02 09:00
 

Monterrey

Club Leon

04/02 09:00
 

Santos Laguna

Club Tijuana

04/02 09:06
 

Pachuca

Morelia

04/02 11:00
 

Club America

Lobos Buap

04/02 11:00
 

Necaxa

Toluca

03/02 23:00
 

Arbroath

Albion Rovers

03/02 23:00
 

Queens Park

Raith Rovers

03/02 23:00
 

Ayr Utd

Alloa Athletic

03/02 23:00
 

Stranraer

East Fife

03/02 23:00
 

Forfar Athletic

Airdrie United

04/02 05:00
 

Marathon

Real Espana

03/02 21:00
 

Senglea Athletic

Tarxien Rainbows

03/02 21:00
 

Sliema Wanderers FC

Lija Athletic

03/02 23:00
 

Floriana

Hamrun Spartans

03/02 23:15
 

Naxxar Lions

Birkirkara FC

03/02 21:00
 

Qrendi

Marsa

03/02 23:15
 

Pembroke Athleta

Pieta Hotspurs

03/02 19:00
 

IA Akranes

Hafnarfjordur FH

03/02 19:00
 

HK Kopavog

Breidablik

03/02 21:00
 

Stjarnan

Grindavik

03/02 16:30
 

Tartu Jk Maag Tammeka B

Keila Jk

03/02 18:15
 

Nomme United

Vandra Jk Vaprus

03/02 20:00
 

Tartu JK Tammeka

Paide Linnameeskond

03/02 23:30
 

Jk Tallinna Kalev Ii

Jk Welco Elekter

04/02 01:30
 

Tallinna Jk Legion

Kohtla Jarve Jk Jarve

03/02 21:45
 

JK Tallinna Kalev

Viljandi Jk Tulevik

04/02 03:00
 

Centro Sportivo Paraibano Csp

Sousa Pb

04/02 03:00
 

Auto Esporte Clube Pb

Treze Campina Grande PB

04/02 03:00
 

Serrano Pb

Botafogo PB

03/02 23:00
 

Mattersburg

Sturm Graz

04/02 01:30
 

LASK Linz

St.Polten

04/02 01:30
 

Wolfsberger AC

Rheindorf Altach

04/02 01:30
 

Red Bull Salzburg

Trenkwalder Admira

03/02 19:00
 

HIK

Hvidovre IF

03/02 21:30
 

As Ain Mlila

El Bayadh

03/02 23:00
 

Mo Bejaia

Mc Oran

03/02 23:00
 

Usm Bel Abbes

Us Biskra

03/02 21:30
 

Usm Blida

Drb Tadjenant

03/02 21:50
 

Al-shabbab

Al Ittihad Bhr

03/02 21:50
 

Al-Hadd

Al Ahli Bhr

04/02 00:20
 

Al-Najma

Al-Riffa

03/02 12:00
 

South Hobart

Pascoe Vale Sc

03/02 12:00
 

Yamagata Montedio

Yokohama Scc

03/02 12:05
 

South Springvale Sc

Malvern City

03/02 13:00
 

Mito Hollyhock

Kashima Antlers

03/02 13:55
 

Feu Tamaraws Womens

Ust Womens

03/02 14:00
 

Sementchi Quvasoy

Istiklol Fergana

03/02 15:00
 

AIK Solna

Midtjylland

03/02 16:00
 

Vigvam Smolevichy

Gorodeya

03/02 16:00
 

Logan Lightning

Eastern Suburbs

03/02 16:00
 

Peninsula Power

Mitchelton

03/02 16:10
 

Capalaba

Brisbane Wolves

03/02 16:30
 

Arsenal Tula

Ludogorets Razgrad

03/02 17:20
 

Souths United

Rochedale Rovers

03/02 17:48
 

Szolnoki MAV

Bekescsaba

03/02 18:00
 

Polonia Bytom

Pniowek Pawlowice Slaskie

03/02 18:00
 

Sandecja

Garbarnia Krakow

03/02 18:00
 

UTA Arad

Ripensia Timisoara

03/02 18:00
 

Neftchi Fargona

Alay Osh

03/02 18:00
 

Olimpic Donetsk U19

Lokomotiv Plovdiv U19

03/02 18:00
 

Brodarac

Im Rakovica

03/02 18:05
 

Buriram United

Nakhon Ratchasima

03/02 18:05
 

Port

Suphanburi FC

03/02 18:10
 

Kokand 1912

Mashal Muborak

03/02 18:30
 

Torpedo Zhodino

Neman Grodno

03/02 19:00
 

TSV Hartberg

Tus Bad Gleichenberg

03/02 19:00
 

Gornik Leczna

Wisla Pulawy

03/02 19:00
 

Macva Sabac

FK Javor Ivanjica

03/02 19:00
 

Dinamo Minsk

Vitebsk

03/02 19:00
 

Soroksar

KFC Komarno

03/02 19:00
 

Vitkovice

Odra Petrkovice

03/02 19:00
 

Poprad

Podhale Nowy Targ

03/02 19:00
 

Gandzasar Kapan

Lori

03/02 19:00
 

Stechovice

Olymphradec Kralove

03/02 19:05
 

Artmedia Petrzalka

Mfk Skalica

03/02 19:10
 

Hfc Penuel Kriviy Rih

Gornyak Kryvyi Rih

03/02 19:30
 

Siarka Tarnobrzeg

Motor Lublin

03/02 19:40
 

Gornik Zabrze

Zemplin Michalovce

03/02 19:40
 

Sollentuna United FF

Nykopings BIS

03/02 20:00
 

Horsens

Esbjerg FB

03/02 20:00
 

Ullensaker/Kisa IL

KFUM Oslo

03/02 20:00
 

Levanger

Nardo

03/02 20:00
 

Djurgardens

HJK Helsinki

03/02 20:00
 

Slavia Praha

Shakhtar Donetsk

03/02 20:00
 

Skive IK

Kjellerup IF

03/02 20:00
 

Slavoj Vysehrad

Sparta Praha B

03/02 20:00
 

Hajduk Split Ii

Vion Zlate Moravce B

03/02 20:00
 

Vendsyssel

Jammerbugt

03/02 20:00
 

Fk Graffin Vlasim

Chrudim

03/02 20:00
 

Landskrona BoIS

Lunds BK

03/02 20:00
 

SC/ESV Parndorf

Langenrohr

03/02 20:00
 

Budafoki Lc

Novigrad

03/02 20:00
 

Backa Backa Palanka

Radnik Surdulic

03/02 20:05
 

Rekord Bielsko Biala

Bks Sarmacja Bedzin

03/02 20:15
 

Wisla Plock

Arka Gdynia

03/02 20:15
 

Middelfart

Fredericia

03/02 21:00
 

Ik Frej Taby

Brommapojkarna

03/02 21:00
 

Lillestrom

Sarpsborg 08 FF

03/02 21:00
 

Ufa

Slovan Liberec

03/02 21:00
 

Asker

Baerum SK

03/02 21:00
 

Usti nad Labem

Fk Mas Taborsko

03/02 21:00
 

Shakhter Soligorsk

Mlada Boleslav

03/02 21:15
 

Aalborg BK

Thisted

03/02 21:30
 

Midtjylland

Guangzhou Evergrande

03/02 22:00
 

Halmstads

GAIS

03/02 22:00
 

FK Haugesund

Start Kristiansand

03/02 22:00
 

GIF Sundsvall

Helsingborg IF

03/02 22:00
 

Partizan Belgrade

Teplice

03/02 22:15
 

Viking

Bryne

03/02 22:30
 

Latvia

South Korea

03/02 23:00
 

IFK Goteborg

Odense BK

03/02 23:00
 

Spartak Moscow

Hebei Hx Xingfu

04/02 02:00
 

Portadown FC

Finn Harps

04/02 03:30
 

New England Revolution

Malmo

04/02 06:30
 

Los Angeles Galaxy

Real Salt Lake

04/02 09:00
 

Seattle Sounders

Portland Timbers

04/02 11:00
 

Jubilo Iwata

Machida Zelvia

04/02 04:00
 

CA Brown Adrogue

Deportivo Moron

04/02 04:00
 

Flandria

Boca Unidos

04/02 04:05
 

Nueva Chicago

Deportivo Riestra

04/02 06:05
 

Almagro

Gimnasia Jujuy

04/02 07:30
 

Santa Marina Tandil

Estudiantes De San Luis

04/02 05:00
 

Huracan San Rafael

Sportivo Penarol

03/02 20:55
 

Al Bdea

Ahli Sadab

03/02 21:00
 

Saham

Al Seeb

03/02 23:45
 

Oman Club

Al-Suwaiq Club

03/02 14:55
 

Yohm Niyeshibang U21

Adanaspor U21

03/02 20:15
 

Al Islah

Al Ansar Lib

03/02 22:00
 

Al-Nejmeh

Racing Beirut

03/02 21:30
 

Pretoria Univ

Jomo Cosmos

03/02 21:30
 

Witbank Spurs

Real Kings

03/02 21:30
 

Tshakhuma Tm

Mthatha Bucks

03/02 21:30
 

Highlands Park

Royal Eagles

03/02 21:30
 

Richards Bay

Cape Town All Stars

03/02 21:30
 

Cape Town

Black Leopards

03/02 23:59
 

Dalkurd Ff

Baumit Jablonec

04/02 04:00
 

Hammarby

Shamrock Rovers

04/02 04:00
 

Berazategui

Justo Jose De Urquiza

04/02 01:00
 

Xerez CD

Cd Cabecense

04/02 01:00
 

Sd Laredo

Velarde

04/02 01:15
 

Silva SD

Celtiga

03/02 16:30
 

Far North Queensland Bulls

Gold Coast United

03/02 16:40
 

Brisbane City SC

Queensland Lions SC

03/02 17:00
 

Magpies Crusaders

Brisbane Olympic United FC

03/02 17:05
 

North Queensland Fury

Sunshine Coast

03/02 17:00
 

Hapoel Beer Sheva U19

Hapoel Ashkelon U19

03/02 17:00
 

Bnei Sakhnin U19

Maccabi Petach Tikva U19

03/02 17:00
 

Hapoel Nir Ramat Hasharon U19

Ashdod Ms U19

03/02 18:00
 

Maccabi Haifa Shmuel U19

Maccabi Netanya U19

03/02 19:00
 

Bnei Yehuda Tel Aviv U19

Beitar Jerusalem Oren U19

03/02 19:00
 

Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19

Hapoel Tel Aviv U19

04/02 11:05
 

Rewa

Nadi

03/02 22:00
 

Rodez Aveyron

Avenir Sportif Beziers

03/02 23:59
 

Marignane Gignac

Tarbes Pyrenees

03/02 23:59
 

Toulon

Stade Bordelais

04/02 01:00
 

Olympique De Marseille B

Graces

04/02 01:00
 

Monaco B

Ogc Nice B

04/02 01:00
 

Colomiers

Hyeres

04/02 01:00
 

Olympique De Marseille B

Grasse

04/02 01:00
 

Monaco B

Ogc Nice B

04/02 01:00
 

Paulhan Pezenas Es

Frejus Saint-Raphael

04/02 01:00
 

Sete FC

Martigues

04/02 01:30
 

Bergerac

Mont-de-Marsan

04/02 01:00
 

Vitre

Fontenay Vendee Foot

04/02 01:00
 

Lorient B

Stade Briochin

03/02 23:59
 

Tubize

Roeselare

04/02 03:30
 

Westerlo

Lierse

03/02 23:00
 

Nuneaton Town

Fc United Of Manchester

03/02 23:00
 

Darlington

Blyth Spartans

03/02 23:00
 

North Ferriby United

Leamington

03/02 23:00
 

Tamworth

York City

03/02 23:00
 

Bristol Rovers

Shrewsbury Town

03/02 23:00
 

Bury

Blackpool

03/02 23:00
 

Charlton Athletic

Oxford United

03/02 23:00
 

Fleetwood Town

Scunthorpe United

03/02 23:00
 

Northampton Town

Rochdale

03/02 23:00
 

Oldham Athletic

Bradford AFC

03/02 23:00
 

Peterborough United

Southend United

03/02 23:00
 

Plymouth Argyle

Blackburn Rovers

03/02 23:00
 

Portsmouth

Doncaster Rovers

03/02 23:00
 

Rotherham United

AFC Wimbledon

03/02 23:00
 

Walsall

Milton Keynes Dons

03/02 23:00
 

Wigan Athletic

Gillingham

03/02 23:00
 

Accrington Stanley

Stevenage Borough

03/02 23:00
 

Chesterfield

Crawley Town

03/02 23:00
 

Colchester United

Newport County

03/02 23:00
 

Forest Green Rovers

Coventry

03/02 23:00
 

Grimsby Town

Cheltenham Town

03/02 23:00
 

Lincoln City

Swindon

03/02 23:00
 

Luton Town

Exeter City

03/02 23:00
 

Mansfield Town

Barnet

03/02 23:00
 

Notts County

Crewe Alexandra

03/02 23:00
 

Port Vale

Morecambe

03/02 23:00
 

Wycombe Wanderers

Carlisle

03/02 23:00
 

Yeovil Town

Cambridge United

03/02 23:00
 

AFC Fylde

Eastleigh

03/02 23:00
 

Guiseley

Wrexham

03/02 23:00
 

Torquay United

Barrow

03/02 23:00
 

Tranmere Rovers

Ebbsfleet United

03/02 23:00
 

Banbury United

Gosport Borough

03/02 23:00
 

Biggleswade Town

Basingstoke Town

03/02 23:00
 

Dorchester Town

Kings Langley

03/02 23:00
 

Farnborough Town

Hereford

03/02 23:00
 

Kings Lynn

Dunstable Town

03/02 23:00
 

Merthyr Town

Weymouth

03/02 23:00
 

Redditch United

Hitchin Town

03/02 23:00
 

Royston Town

Kettering Town

03/02 23:00
 

St Neots Town

Chesham United

03/02 23:00
 

Bishop's Stortford

St Ives Town

03/02 23:00
 

Stratford Town

Frome Town

03/02 23:00
 

Tiverton Town

Slough Town

03/02 23:00
 

Barwell

Buxton FC

03/02 23:00
 

Farsley Celtic

Hednesford Town

03/02 23:00
 

Grantham Town

Witton Albion

03/02 23:00
 

Marine

Stafford Rangers

03/02 23:00
 

Matlock Town

Lancaster City

03/02 23:00
 

Stalybridge Celtic

Sutton Coldfield Town

03/02 23:00
 

Whitby Town

Halesowen Town

03/02 23:00
 

Stourbridge

Shaw Lane Aqua

03/02 23:00
 

Coalville Town

Nantwich Town

03/02 23:00
 

Barcelona Womens

Real Sociedad Womens

03/02 23:00
 

Sevilla Fc Womens

Rayo Vallecano Womens

03/02 23:00
 

Madrid Cff Womens

Fundacion Albacete Womens

03/02 23:00
 

SD Gernika

Athletic Bilbao B

03/02 23:59
 

Arenas Club De Getxo

Cd Vitoria Spa

04/02 01:00
 

Real Sociedad B

SD Amorebieta

03/02 23:59
 

Cd Guijuelo

San Sebastian Reyes

03/02 18:00
 

Fortuna Dusseldorf U19

Monchengladbach U19

03/02 20:00
 

Bochum U19

Fortuna Koln U19

03/02 18:00
 

Hamburger U19

Rb Leipzig U19

03/02 18:00
 

Holstein Kiel U19

Wolfsburg U19

03/02 20:00
 

Union Berlin U19

Chemnitzer U19

03/02 21:00
 

Hertha Bsc Berlin U19

St Pauli U19

03/02 21:00
 

Hannover 96 U19

Vfl Osnabruck U19

03/02 20:30
 

Germania Halberstadt

VSG Altglienicke

03/02 21:00
 

Saarbrucken

Sv Elversberg

03/02 23:00
 

TuS Koblenz

Stuttgarter Kickers

03/02 21:00
 

Hallescher

VfL Osnabruck

03/02 21:00
 

SG Sonnenhof Grobaspach

Paderborn 07

03/02 21:00
 

Wurzburger Kickers

1. Magdeburg

03/02 21:00
 

Werder Bremen Am

Preuben Munster

03/02 21:05
 

Chemnitzer

Carl Zeiss Jena

03/02 21:05
 

Sv Meppen

Hansa Rostock

03/02 21:05
 

Fortuna Koln

SpVgg Unterhaching

03/02 21:00
 

Eutin 08

Germania Egestorf

03/02 18:00
 

Udinese Youth

Napoli U19

03/02 20:00
 

AC Milan U19

Bologna Youth

03/02 21:30
 

Cittadella Youth

Parma U19

03/02 21:30
 

Cesena Youth

Virtus Entella Youth

03/02 21:30
 

Novara Youth

Venezia Youth

03/02 21:30
 

Benevento Youth

Perugia Youth

03/02 21:30
 

Fiorentina U19

Verona U19

03/02 21:30
 

Genoa U20

Lazio U20

03/02 21:30
 

Torino U19

Sassuolo Calcio Youth

03/02 21:30
 

Brescia Youth

Cremonese Youth

03/02 21:30
 

Spezia U19

Pro Vercelli Youth

03/02 21:30
 

Cagliari U19

Avellino Youth

03/02 22:00
 

Atalanta U19

Sampdoria U19

03/02 21:30
 

Brescia Womens

Bari Womens

03/02 21:30
 

San Zaccaria Womens

Empoli Womens

03/02 21:30
 

Tavagnacco Womens

Sassuolo Womens

03/02 21:30
 

Fimauto Valpolicella Womens

Gs Roma Womens

04/02 01:00
 

Fiorentina Womens

Agsm Verona Womens

04/02 01:00
 

Fiorentina Womens

Agsm Verona Womens

03/02 22:00
 

Cwmbran Celtic

Cwmamman United

03/02 22:00
 

Afan Lido

Goytre Afc

03/02 22:00
 

Caerau

Penybont

03/02 22:00
 

Monmouth Town

Undy Athletic

04/02 00:15
 

Bangor City FC

Uwic Inter Cardiff

04/02 00:15
 

Barry Town Afc

Aberystwyth Town

04/02 00:15
 

Carmarthen

Prestatyn Town FC

04/02 00:15
 

Llandudno

Newtown

03/02 23:00
 

Greenock

Dunfermline

03/02 23:00
 

Falkirk

Livingston

03/02 23:00
 

St. Mirren

Queen of South

03/02 18:00
 

Klubi 04

Honka Youth

03/02 19:30
 

Jyvaskyla JK

Ilves Tampere

03/02 20:00
 

Grifk

Haka

03/02 20:00
 

KTP Kotka

Gnistan

03/02 21:00
 

Viikingit

Lahti

03/02 23:30
 

Tpv Tampere

Jaro

04/02 00:30
 

Pk Keski Uusimaa Pkku

VPS Vaasa

03/02 21:00
 

Veria

Doxa Dramas

03/02 23:59
 

Cs Voluntari

CSM Studentesc Iasi

04/02 02:45
 

Gaz Metan Medias

Steaua Bucuresti

03/02 16:55
 

Kardemir Karabukspor U21

Alanyaspor U21

03/02 17:30
 

Fenerbahce U21

Genclerbirligi U21

03/02 18:00
 

Erzurum BB

Rizespor

03/02 18:00
 

Umraniyespor

Adanaspor

03/02 20:30
 

Gaziantep Buyuksehir Belediyesi

Boluspor

03/02 18:00
 

Arsinspor

Aydinspor

03/02 18:30
 

Korfez Bld

Tekirdagspor

03/02 18:30
 

Payas BS 1975

Usakspor

03/02 18:30
 

Catalca Spor

Wing Larsburg

03/02 18:30
 

Halide Edip Adivarspor

Yeni Altındag Bs

03/02 20:00
 

Grebbestads If

Ik Gauthiod

03/02 21:00
 

Asil Lysi

PAEEK Keryneias

03/02 21:00
 

Thoi Lakatamias

E.N.Paralimni

03/02 21:00
 

Othellos Athienou

Xylotympou

03/02 21:00
 

Anagenisis Dherina

Halkanoras

03/02 21:00
 

Digenis Voroklinis

Agia Napa

03/02 21:00
 

Ethnikos Assias

AE Zakakiou

04/02 02:00
 

Wil 1900

Wohlen

04/02 02:00
 

Servette

Chiasso

03/02 12:30
 

Salisbury United

Modbury Jets

03/02 17:15
 

Newcastle Jets Womens

Melbourne City Womens

03/02 17:35
 

Pires

Sorrento

03/02 19:40
 

Subiaco AFC

Joondalup United

04/02 09:00
 

Tasman United

Hawkes Bay United

04/02 09:00
 

Canterbury United

Southern United

04/02 09:00
 

Waitakere United

Hamilton Wanderers

04/02 09:00
 

Wellington Phoenix Reserve

Eastern Suburbs Afc

04/02 11:35
 

Auckland City

Team Wellington

03/02 22:00
 

Hapoel Haifa

Hapoel Bnei Sakhnin FC

03/02 23:59
 

Hapoel Raanana

Hapoel Acco

04/02 00:15
 

Hapoel Ironi Kiryat Shmona

Maccabi Netanya

04/02 02:30
 

Beitar Jerusalem

Maccabi Haifa

03/02 18:30
 

Fajr Sepasi

Khouneh Be Khouneh

03/02 18:30
 

Mes Krman

Malavan

03/02 18:30
 

Mashin Sazi

Rah Ahan

03/02 18:30
 

Saba Battery

Iran Javan Bushehr

03/02 18:30
 

Nassaji Mazandaran

Shahrdari Mahshahr

03/02 18:35
 

Oxin Alborz

Bargh shiraz

03/02 18:35
 

Baderan Tehran

Shahrdari Tabriz

03/02 18:35
 

Mes Rafsanjan

Gol Gohar

03/02 18:40
 

Naft Masjed Soleyman

Shahrdary Arak

03/02 19:30
 

Foolad Khozestan

Sanat-Naft

03/02 19:30
 

Al Najaf

Al Minaa

03/02 21:45
 

Al Zawraa

Naft Al Junoob

03/02 23:59
 

Karbalaa

Al Kahrabaa

03/02 21:15
 

Dabba Al-Fujairah

Al Nasr Dubai

03/02 21:20
 

Al Ain

Ajman

03/02 23:59
 

Al-Jazira UAE

Al-Dhafra

03/02 21:35
 

Al Khor SC

Al-Garrafa

03/02 23:45
 

Qatar SC

Al-Sadd

03/02 17:30
 

Chennai City

Aizawl

03/02 20:00
 

Shillong Lajong FC

Mohun Bagan

03/02 14:30
 

Leeman

Kitchee

03/02 17:30
 

Hong Kong Sapling

Guangzhou Rf U19

03/02 18:30
 

Cheng Fung

Lai Chi

03/02 20:30
 

Macao Alfandega

Windsor Arch Ka I

03/02 16:45
 

Pknp

Negeri Sembilan Matrix

03/02 21:00
 

Johor

Kedah

03/02 21:00
 

Melaka FC

Kelantan FA

03/02 21:00
 

Terengganu

Selangor PKNS

03/02 21:00
 

Al-Baq'a

Mansheiat Bani Hasan

03/02 20:35
 

Al Qaisoma

Al Orubah

03/02 20:50
 

Al Hazm

Al Nahdha

03/02 20:55
 

Al Tai

Al Khaleej Club

03/02 21:00
 

Dhamk

Hajer

03/02 20:40
 

Al Faisaly Harmah

Al Taawon

03/02 23:05
 

Al-Ettifaq

Al-Fath

03/02 21:40
 

Kazma

Al Ttadamon

03/02 21:40
 

Kazma

Al Ttadamon

03/02 23:59
 

Al Jahra

Al-Nasar

03/02 12:00
 

Murcielagos

Atletico San Luis

04/02 08:00
 

Juarez

Csyd Dorados De Sinaloa

04/02 09:00
 

Cafetaleros De Tapachula

Celaya

04/02 09:00
 

Alebrijes De Oaxaca

Leones Univ Guadalajara

04/02 10:00
 

Tampico Madero

Mineros De Zacatecas

03/02 20:00
 

Fluminense Rj Youth

America Rj U20

04/02 02:00
 

Madureira Youth

Portuguesa Rj U20

04/02 02:00
 

Flamengo Rj U20

Resende Rj U20

04/02 02:00
 

Resende-RJ

Goytacaz Rj

04/02 02:00
 

America RJ

Bonsucesso

04/02 02:30
 

Ituano Sp

Ponte Preta

04/02 03:00
 

Sao Paulo

Botafogo Sp

04/02 05:00
 

Red Bull Brasil

Bragantino SP

04/02 03:00
 

Iguatu Ce

Horizonte CE

04/02 03:00
 

Vila Nova (GO)

Goias

04/02 04:00
 

Aparecidense Go

Rio Verde Go

04/02 04:00
 

Tombense

Uberlandia Mg

04/02 06:00
 

Atletico Tubarao

Brusque

04/02 07:00
 

Salgueiros AC

Santa Cruz

04/02 07:00
 

Pesqueira

Nautico (PE)

04/02 07:30
 

Gremio

Cruzeiro Rs

04/02 04:00
 

Almirante Brown

San Telmo

04/02 04:00
 

Deportivo Espanol

Club Atletico Colegiales

04/02 06:05
 

Ca Platense

Atletico Atlanta

04/02 04:00
 

Centro Atletico Fenix

Rampla Juniors

04/02 04:00
 

Ca River Plate

Boston River

04/02 06:30
 

Torque

Nacional Montevideo

04/02 05:00
 

General Diaz

Deportivo Capiata

04/02 07:20
 

Guarani CA

Sol De America

04/02 07:00
 

Deportivo Rionegro

America de Cali

04/02 07:00
 

Deportiva Once Caldas

Jaguares De Cordoba

04/02 09:00
 

Deportivo Cali

Envigado

03/02 20:30
 

El Raja Marsa Matruh

El Dakhleya

03/02 23:00
 

El Ismaily

El Entag Al Harby

04/02 05:00
 

Puerto Montt

Rangers Talca

04/02 05:00
 

Cd Copiapo S.a.

Coquimbo Unido

04/02 05:00
 

Cd Copiapo S.a.

Coquimbo Unido

04/02 05:00
 

Puerto Montt

Rangers Talca

04/02 09:00
 

San Marcos De Arica

Santiago Wanderers

04/02 09:00
 

San Marcos De Arica

Santiago Wanderers

04/02 04:30
 

Deportivo Municipal

Melgar

04/02 06:45
 

Em Deportivo Binacional

Academia Deportiva Cantolao

04/02 06:45
 

Em Deportivo Binacional

Academia Cantolao

04/02 09:00
 

Sport Boys Warnes

Real Garcilaso

04/02 09:00
 

Sport Boys Association

Real Garcilaso

04/02 06:00
 

Deportivo Petapa

Coban Imperial

04/02 07:00
 

Club Comunicaciones

Deportivo Sanarate

04/02 10:30
 

Xelaju MC

CSD Municipal

04/02 04:30
 

CD Dragon

CD FAS

04/02 09:00
 

Isidro Metapan

Sonsonate

03/02 21:00
 

Ahli Marawi

Merikh Kosti

03/02 21:30
 

Free State Stars

Baroka

03/02 21:30
 

Supersport United

Bloemfontein Celtic

03/02 23:59
 

Bidvest Wits

Kaizer Chiefs FC

04/02 02:15
 

Orlando Pirates

Maritzburg United

04/02 02:15
 

AmaZulu

Lamontville Golden Arrows

04/02 07:00
 

Zamora Barinas

Deportivo Lara

04/02 03:00
 

Royal Pari

Aurora

04/02 06:00
 

Sporting Canamy

Real Zamora

04/02 06:00
 

Pioneros De Cancun

Irapuato

03/02 15:40
 

Rangdajied United U18

Northeast United U18

03/02 18:05
 

Football School Of India U18

Pune City U18

03/02 18:30
 

Panjim Footballers

Sporting Clube de Goa

03/02 20:00
 

Chemelil Sugar

Tusker

03/02 20:00
 

Wazito

Sony Sugar

03/02 20:05
 

Nzoia United

Kariobangi Sharks

04/02 01:00
 

Kazakhstan Futsal

Russia Futsal

04/02 03:45
 

Slovenia Futsal

Italy Futsal