livescore - live soccer scores

Fixtures: 02 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

03/02 04:00
 

Real Sociedad

Deportivo La Coruna

03/02 03:30
 

Koln

Borussia Dortmund

03/02 03:45
 

Marseille

Metz

03/02 04:00
 

Bolton Wanderers

Bristol City

03/02 03:00
 

Vitesse Arnhem

Groningen

03/02 03:30
 

Royal Antwerp

Red Star Waasland-Beveren

02/02 16:50
 

Sydney

Wellington Phoenix

02/02 19:00
 

Lao Toyota

Boeung Ket Angkor

02/02 16:30
 

China Futsal

Iraq Futsal

02/02 16:30
 

Kyrgyzstan Futsal

Lebanon Futsal

02/02 19:00
 

Iran Futsal

Myanmar Futsal

02/02 19:00
 

Thailand Futsal

Jordan Futsal

03/02 01:00
 

Bursaspor

Besiktas

03/02 03:00
 

Tours

Auxerre

03/02 03:00
 

Valenciennes

Nancy

03/02 03:00
 

Nimes

Ajaccio

03/02 03:00
 

Sochaux

Ajaccio GFCO

03/02 03:00
 

Quevilly

Chateauroux

03/02 03:00
 

Paris Fc

Chamois Niortais

03/02 03:00
 

Bourg Peronnas

Clermont Foot

03/02 03:00
 

Orleans US 45

Le Havre

03/02 03:30
 

Empoli

Palermo

03/02 01:30
 

Fortuna Dusseldorf

SV Sandhausen

03/02 01:30
 

Nurnberg

Erzgebirge Aue

03/02 06:00
 

Patronato Parana

Godoy Cruz

03/02 06:00
 

Argentinos Juniors

Defensa Y Justicia

03/02 08:15
 

Belgrano

Lanus

03/02 03:00
 

Manchester City U23

Swansea City U23

03/02 03:00
 

Fulham U23

Blackburn Rovers U23

03/02 03:05
 

Chelsea U23

Leicester City U23

02/02 21:00
 

Leeds United U23

Birmingham U23

03/02 03:00
 

Nottingham Forest U23

Barnsley U23

03/02 09:00
 

Puebla

Chivas Guadalajara

03/02 11:00
 

Atlas

CDSyC Cruz Azul

03/02 09:30
 

Fujieda Myfc

Yamagata Montedio

03/02 03:45
 

Lucchese

Arezzo

03/02 07:00
 

Univ. Catolica

Deportes Temuco

03/02 07:00
 

Univ. Catolica

Deportes Temuco

03/02 04:00
 

Osasuna

Rayo Vallecano

02/02 12:00
 

Kagoshima United

Shimizu S-Pulse

02/02 14:00
 

Neftchi Fergana 2

Z Tong Kong Ho

02/02 14:10
 

Andijon

Zaamin

02/02 15:40
 

North Eastern Metrostars

Adelaide City

02/02 17:00
 

Botev Vratsa

Vitosha Bistritsa

02/02 17:00
 

Vihren Sandanski

Oborishte

02/02 17:00
 

Kuban Krasnodar

Sileks

02/02 17:30
 

Green Gully Cavaliers

Fc Bulleen Lions

02/02 17:55
 

Adelaide Comets

Macarthur Rams

02/02 18:00
 

GKS Tychy

Opava

02/02 18:05
 

Vpk Agro Magdalinovka

Naftovik Ukrnafta

02/02 19:00
 

Chainat FC

Ang Thong Fc

02/02 19:00
 

Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola

02/02 19:00
 

Gagra

Chikhura Sachkhere

02/02 19:00
 

Borac Cacak

Decic Tuzi

02/02 19:30
 

Banants

Torpedo Armavir

02/02 20:00
 

Djurgardens

Syrianska

02/02 20:00
 

Zrinjski Mostar

FK Sutjeska Niksic

02/02 20:00
 

Puszcza Niepolomice

Frydek-mistek

02/02 20:00
 

Trencin

FK Napredak Krusevac

02/02 20:00
 

MSK Zilina

Caramba/dinamo Riga

02/02 20:30
 

Lokomotiv Plovdiv

Banik Ostrava

02/02 20:45
 

Valerenga

Kristiansund BK

02/02 21:00
 

Kongsvinger

Ham-Kam

02/02 21:00
 

Molde

Bodo Glimt

02/02 21:00
 

Silkeborg IF

Randers

02/02 21:00
 

Stabaek

Sandefjord

02/02 21:00
 

Slask Wroclaw

Nitra

02/02 21:00
 

Spartak Trnava

Hradec Kralove

02/02 21:00
 

Shabab Al Khader

Wadi Al Nes

02/02 21:30
 

Zapresic

Radnik Sesvete

02/02 22:00
 

Notodden FK

Jerv

02/02 22:00
 

Cukaricki

Mfk Karvina

02/02 22:00
 

Ardagger

Stpolten Youth

02/02 22:00
 

GOSK Gabela

Hajduk Split

02/02 22:10
 

Dundalk

Seoul

02/02 22:30
 

Legia Warszawa

Shanghai Shenxin

02/02 22:30
 

SK Sigma Olomouc

NK Maribor

02/02 22:30
 

Arsenal Kyiv

Obolon Kiev

02/02 23:00
 

Guizhou Hengfeng Zhicheng

Meixian Hakka

02/02 23:00
 

Tianjin Teda

CSKA Sofia

02/02 23:05
 

Nordsjaelland

CSKA Moscow

02/02 23:30
 

Levski Sofia

FAC Team Fur Wien

02/02 23:59
 

Aalesund

Brattvag

02/02 23:59
 

Canary Islands U19

Czech U19

03/02 00:20
 

Vyskov

Prostejov

03/02 00:50
 

ASK Mannersdorf

Winden

03/02 01:00
 

Sandnes Ulf

Egersunds IK

03/02 01:00
 

Kapfenberg Superfund

SC Weiz

03/02 01:00
 

Lokomotiv Moscow

ZNK Osijek

03/02 01:00
 

Arka Gdynia

Chrobry Glogow

03/02 01:30
 

Sv Rochling Volkling

08 Homburg

03/02 02:00
 

Floy Flekkeroy Il

Arendal

03/02 02:00
 

1980 Wien

Trenkwalder Admira Youth

03/02 02:00
 

Sv Donau

La Riverside

03/02 02:00
 

Unterfohring

Sv Donaustauf

03/02 02:30
 

Spain U19

Japan U19

03/02 03:00
 

Eidsvold TF

Nybergsund IL Trysil

03/02 03:00
 

St Stefan Im Rosental

Svu Kapfenstein

03/02 03:15
 

Flora Tallinn 2

Maardu Fc Starbunker

03/02 03:45
 

Drogheda United

Derry City

03/02 05:00
 

Iberia Los Angeles

Toronto

03/02 07:00
 

Barcelona SC(ECU)

Guayaquil City

03/02 08:00
 

W Connection FC

Arnett Gardens

03/02 09:30
 

Club Sport Emelec

Delfin Sc

02/02 17:00
 

Quảng Nam

Vasco Da Gama Rj U23

02/02 19:00
 

Bình Dương

Hoàng Anh Gia Lai

02/02 21:10
 

Ahli Al-Fujirah

Al Hamriyah

02/02 21:10
 

Ittihad Kalba

Al Khaleej

02/02 21:20
 

Banni Yas

Ras Al Khaimah

02/02 23:00
 

Al Budaiya

Al-hala

02/02 23:00
 

Al Tadhmon

Bahrain Sc

03/02 02:00
 

Melita Fc Saint Julian

Mqabba

03/02 02:00
 

Gzira United

St Andrews

02/02 23:45
 

Levadia Tallinn

Trans Narva

03/02 01:30
 

Parnu Linnameeskond

Kuressaare

03/02 03:15
 

Maardu Fc Starbunker

Flora Tallinn 2

02/02 21:30
 

Dar El Beida

Js Kabylie

02/02 23:59
 

Js Saoura

Usm Alger

02/02 20:55
 

Al Wusta

Sur Club

02/02 21:05
 

Al Bashaer

Smail

02/02 21:25
 

Al Nasr(OMA)

Alrstak

03/02 00:15
 

Sohar Club

Al Mdeebe

02/02 19:00
 

Vestel Manisaspor U21

Gaziantepspor U21

02/02 20:15
 

Al Akhaahli Alay

Trables Sports Club

02/02 22:00
 

Al-Ahed

Tadamon Sour

02/02 23:59
 

NK Rijeka

IFK Norrkoping

03/02 04:00
 

Beijing Guoan

Aarhus AGF

03/02 02:30
 

Zwolle Womens

Ajax Amsterdam Womens

03/02 02:30
 

Ado Den Haag Womens

Sc Heerenveen Womens

03/02 02:30
 

Twente Enschede Womens

Psv Eindhoven Womens

03/02 02:30
 

Vv Alkmaar Womens

Rksv Achilles 29 Womens

03/02 04:00
 

Ferrocarril Midland

Sportivo Barracas

03/02 04:00
 

El Porvenir

San Martin Burzaco

02/02 20:00
 

Al Shorta(SYR)

Teshrin Sc

02/02 20:00
 

Al-Karamah

Al Nawair

02/02 20:00
 

Al-Mohafza

Al ittihad SYR

02/02 20:00
 

Herafio Halab

Al-Wahda Damascus

03/02 01:00
 

Santos Laguna U20

Club Tijuana U20

03/02 02:00
 

Puebla U20

Chivas Guadalajara U20

02/02 17:45
 

Maccabi Ironi Sderot

As Ashdod

02/02 17:45
 

SC Cpa Tel Aviv

Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva

02/02 17:50
 

Ironi Modiin

Moadon Zeirey Rahat

02/02 18:00
 

Sc Shicun Hamizrah

Maccabi Ironi Netivot

02/02 18:00
 

Maccabi Maalot Tarshina

Ahi Acre

02/02 18:15
 

Bnei Mamba Golan

Ahva Arraba

02/02 19:30
 

Hapoel Tirat Karmel

Alnada Nazareth

02/02 20:00
 

Maccabi Ahi Iksal

Ms Daburiya Osama

02/02 20:30
 

Hapoel Bueine

Maccabi Bnei Nahaf Qasem

03/02 08:10
 

Racing De Cordoba

Sarmiento Leones

03/02 09:00
 

Central Cordoba Sde

Crucero del Norte

03/02 08:50
 

Deportivo Maipu

Union Villa Krause

03/02 10:00
 

Cd Escuintla

Santa Lucia

03/02 03:00
 

US Boulogne

Stade Lavallois MFC

03/02 03:00
 

Cholet So

Lyon la Duchere

03/02 03:00
 

Concarneau

Les Herbiers

03/02 03:00
 

Dunkerque

Grenoble

03/02 03:00
 

Pau

GS Consolat Marseille

03/02 03:00
 

Red Star 93

Avranches

03/02 03:00
 

Entente Sannois

Chambly

03/02 03:30
 

Oud Heverlee

Cercle Brugge

03/02 03:00
 

Almere City FC

Dordrecht 90

03/02 03:00
 

Cambuur Leeuwarden

Go Ahead Eagles

03/02 03:00
 

Den Bosch

Telstar

03/02 03:00
 

Eindhoven

RKC Waalwijk

03/02 03:00
 

Emmen

NEC Nijmegen

03/02 03:00
 

De Graafschap

Utrecht Am

03/02 03:00
 

Volendam

Fortuna Sittard

03/02 02:00
 

Astoria Walldorf

Mainz Am

03/02 02:00
 

Sportfreunde Lotte

VfR Aalen

03/02 02:15
 

SV Wehen Wiesbaden

Karlsruher

03/02 02:00
 

SV Babelsberg 03

Bsg Chemie Leipzig

02/02 21:30
 

Chievo Youth

Inter Milan U19

03/02 03:30
 

Haverfordwest County

Briton Ferry Athletic

03/02 03:30
 

Taffs Well

Goytre United

03/02 03:30
 

Ton Pentre

Cambrian Clydach

02/02 21:00
 

TPS Turku

IFK Mariehamn

03/02 00:30
 

RoPS Rovaniemi

Ps Kemi

03/02 01:00
 

KuPS

Ac Kajaani

03/02 01:00
 

Kpv

SJK Seinajoki

02/02 23:59
 

Sepsi

ACS Poli Timisoara

03/02 02:45
 

Viitorul Constanta

Astra Ploiesti

02/02 17:30
 

Bursaspor U21

Besiktas Jk U21

02/02 23:00
 

Vestel Manisaspor

Gaziantepspor

03/02 01:00
 

Omonia Aradippou

Karmiotissa Pano Polemidion

03/02 03:00
 

Vaduz

Neuchatel Xamax

02/02 17:00
 

Adelaide United Womens

Melbourne Victory Womens

02/02 18:30
 

Cockburn City

Stirling Lions

02/02 20:30
 

Floreat Athena

Forrestfield United

03/02 11:00
 

Melbourne Heart Youth

Western Sydney Wanderers Am

02/02 18:30
 

Hapoel Kfar Kana

Hapoel Ironi Baka El Garbiya

02/02 19:00
 

Hapoel Jerusalem

Hapoel Iksal

02/02 19:15
 

Hapoel Holon Yaniv

Maccabi Kiryat Gat

02/02 19:30
 

Maccabi Shaarayim

Hapoel Hod Hasharon

02/02 21:00
 

Hapoel Afula

Hapoel Katamon Jerusalem

02/02 21:00
 

Maccabi Herzliya

Hapoel Kfar Saba

02/02 21:00
 

Beitar Tel Aviv Ramla

Hapoel Marmorek Irony Rehovot

02/02 21:00
 

Hapoel Bnei Lod

Ironi Ramat Hasharon

02/02 21:00
 

Hapoel Petah Tikva

Hapoel Ramat Gan FC

02/02 19:00
 

Padideh Mashhad

Teraktor-Sazi

02/02 19:00
 

Sepidroud Rasht

Esteghlal Khozestan

02/02 20:20
 

Persepolis

Sepahan

02/02 21:45
 

Pars Jonoubi Jam

Saipa

02/02 19:30
 

Alsinaat Alkahrabaiya

Al Diwaniya

02/02 21:45
 

Al Quwa Al Jawiya

Al Bahri

02/02 21:15
 

Emirate

Al Ahli Dubai

02/02 21:20
 

Al-Sharjah

Hatta Club

02/02 23:59
 

Al Wehda UAE

Al-Wasl

02/02 21:35
 

Al Markhiya

Al Rayyan

02/02 21:35
 

Al-Ahli Doha

Al Duhail Sc

02/02 23:45
 

Al-Arabi SC

Umm Salal

02/02 20:00
 

Churchill Brothers

Minerva Academy

02/02 22:30
 

Pune City

Kerala Blasters

02/02 21:00
 

Psp Macau

Hang Sai

02/02 21:00
 

Psp Macau

Hang Sai

02/02 16:35
 

Sarawak

Kuantan FA

02/02 16:45
 

Ukm

Felda United FC

02/02 20:15
 

Sabah

PB DKTT-Team

02/02 21:00
 

Felcra

PDRM

02/02 21:05
 

Misc Mifa

Johor Darul Takzim II

02/02 21:00
 

Al Hussein Irbid

Al Yarmouk

02/02 23:30
 

Shabab AlOrdon

Al Wihdat Amman

02/02 20:20
 

Al Qadasiya Ksa

Hajer U21

02/02 20:35
 

Al Nasr Riyadh U21

Al Khaleej U21

02/02 21:05
 

Ohud Medina U21

Al Faisaly Harmah U21

02/02 20:35
 

Al Thuqbah

Wajj

02/02 20:35
 

Al Draih

Al Jabalain

02/02 20:45
 

Al taqdom

Al Washm

03/02 09:00
 

Atlante

Uaem Potros

03/02 10:30
 

Venados

Zacatepec

03/02 11:36
 

Cimarrones De Sonora

Correcaminos Uat

03/02 02:00
 

Nacional Sp

Taubate

03/02 07:30
 

Guarani Futebol Clube

Batatais

03/02 05:15
 

Sao Bento

EC Santo Andre

03/02 04:00
 

Estudiantes de Caseros

Villa San Carlos

03/02 04:00
 

Ca San Miguel

Comunicaciones BsAs

03/02 04:00
 

Tristan Suarez

UAI Urquiza

03/02 07:15
 

Talleres Rem De Escalada

Club Atletico Acassuso

03/02 07:00
 

Ferrol Carril Oeste

Atletico Mitre De Salta

03/02 08:00
 

Csyd Juventud Unida Gualeguaychu

Sarmiento Junin

03/02 08:10
 

Instituto Cordoba

Villa Dalmine

03/02 08:30
 

Independiente Rivadavia

All Boys

03/02 07:20
 

Sportivo Luqueno

Libertad Asuncion

03/02 07:20
 

Sportivo Luqueno

Libertad Asuncion

03/02 08:45
 

Dep.Independiente Medellin

Atletico Huila

02/02 20:45
 

Arab Contractors

Alassiouty Sport

02/02 23:00
 

Petrojet

Smouha SC

03/02 01:30
 

Al Nasr Cairo

Wadi Degla SC

03/02 07:00
 

Csyd Barnechea

Cd Santiago Morning

03/02 10:00
 

Alajuelense

Guadalupe

03/02 07:10
 

Mineros de Guayana

Metropolitanos

03/02 08:00
 

The Strongest

San Jose

02/02 23:59
 

Club America Ii

Reboceros La Piedad

02/02 23:59
 

Unam Pumas Ii

Tuxtla

03/02 00:05
 

Lobos Prepa

Veracruz Ii

03/02 05:00
 

Cruz Azul Ii

Halcones

03/02 07:00
 

Monterrery Ii

Cd Alacranes De Durango

03/02 10:30
 

Ua De Chihuahua

Monarcas Morelia Ii

03/02 11:30
 

Deportivo Tepic

Necaxa Ii

03/02 03:30
 

Liffeys Pearse

Tolka Rovers

03/02 03:30
 

Kilbarrack United

Drogheda Town

03/02 03:30
 

Mount Merrion

Knocklyon United

03/02 03:45
 

Glebe North

Tullamore Town

03/02 03:45
 

Carrigaline United

Blarney United

03/02 04:00
 

Liniers

General Lamadrid

02/02 21:10
 

Khor Fakkan U21

Dibba Al Hisn U21

02/02 16:30
 

Jharkhand

West Bengal

02/02 18:10
 

India Premier Football Academy U19

Dsk Shivajians U18

03/02 09:00
 

Francisco San

Managua

03/02 01:00
 

France Futsal

Azerbaijan Futsal

03/02 03:45
 

Romania Futsal

Ukraine Futsal