livescore - live soccer scores

Fixtures: 01 Feb 2018 Soccer Fixtures & Schedule

02/02 04:30
 

Barcelona

Valencia

02/02 03:45
 

Willem II

Roda JC Kerkrade

02/02 06:15
 

Deportivo Tachira

Independiente Santa Fe

02/02 08:30
 

Olimpia Asuncion

Atletico Junior Barranquilla

02/02 08:30
 

Oriente Petrolero

Jorge Wilstermann

01/02 19:00
 

Chinese Taipei Futsal

Bahrain Futsal

01/02 16:30
 

Uzbekistan Futsal

Korea Republic Futsal

01/02 16:30
 

Viet Nam Futsal

Malaysia Futsal

01/02 19:00
 

Japan Futsal

Tajikistan Futsal

01/02 21:15
 

Cardiff City U23

Watford U23

01/02 22:00
 

Sheffield United U23

Crewe Alexandra U23

02/02 01:30
 

Konyaspor

Galatasaray

02/02 04:00
 

Encamp

UE Sant Julia

01/02 14:00
 

Kuruvchi Kokand Qoqon

Istiklol Fergana

01/02 16:00
 

Sokol

Rotor Volgograd B

01/02 16:00
 

Csakvari Tk

Petrotrest

01/02 16:40
 

Oakleigh Cannons

Guangzhou R&F

01/02 17:00
 

Air Force Central

Kasetsart

01/02 17:00
 

Druzhba Novonikolaevka

Kriviy Rih

01/02 17:10
 

Arges Pitesti

As Academia Rapid

01/02 18:00
 

Neman Grodno

Vigvam Smolevichy

01/02 18:00
 

Krupa

Gyirmot Se

01/02 18:00
 

Pattaya United

Sanfrecce Hiroshima

01/02 18:00
 

1. Tatran Presov

Lokomotiva Kosice

01/02 18:00
 

Zhemchuzhyna Odessa

Mfk Mykolaiv Ii

01/02 18:00
 

Neftchi Fargona

Sementchi Quvasoy

01/02 18:00
 

Alay Osh

Mashal Muborak

01/02 18:00
 

Malaga

Shonan Bellmare

01/02 19:00
 

Akademia

Dynamo Stavropol

01/02 19:00
 

Trinidad Tobago Police

As Kigali

01/02 19:20
 

Gornyak Kryvyi Rih

Pfk Oleksandria U19

01/02 19:30
 

Victoria Mykolaivka

Zirka Kirovohrad

01/02 20:00
 

Real Pharma Ovidiopol

Mfk Vodnyk Mikolaiv

01/02 20:00
 

MSK Zilina

Shandong Luneng

01/02 20:00
 

Zaglebie Lubin

FK Vozdovac Beograd

01/02 20:10
 

Labunishta

Pelister Bitola

01/02 20:30
 

Minyor Pernik

Belasica Strumica

01/02 20:30
 

Dnepr Mogilev

Krumkachy

01/02 21:00
 

Ermis Aradippou

Partizan Belgrade

01/02 21:00
 

AEP Paphos

Lokomotiv Kazanka Moscow

01/02 21:30
 

Strommen

Stabaek

01/02 21:30
 

Tromso IL

Rubin Kazan

01/02 22:00
 

Budafoki Lc

NK Siroki Brijeg

01/02 22:00
 

Triglav Gorenjska

MFK Ruzomberok

01/02 22:00
 

Cigand Se

Mad

01/02 22:00
 

F91 Dudelange

Orebro

01/02 22:00
 

Dukla Praha

FK Rostov

01/02 22:10
 

Jagiellonia Bialystok

Karpaty Lviv

01/02 23:00
 

Vasas

Penzugyor Se

01/02 23:00
 

Viktoria Plzen

Legia Warszawa

01/02 23:30
 

Ranheim IL

Stjordals Blink

01/02 23:45
 

Podbeskidzie Bielsko Biala Ii

Pniowek Pawlowice Slaskie

02/02 01:00
 

Orgryte

Savedalens IF

02/02 02:00
 

Atvidabergs FF

Afk Linkoping

02/02 02:00
 

Atletico De Madrid Womens

Independiente Santa Fe Womens

02/02 02:10
 

Vaxjo Ff Womens

Vittsjo Gik Womens

02/02 03:45
 

Sligo Rovers

Finn Harps

02/02 06:00
 

SE do Gama (DF)

Paranoa Ec

02/02 09:15
 

CD Vida

CD Olimpia

02/02 05:15
 

Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt

Parana PR

02/02 07:30
 

Novo Hamburgo RS

Paysandu (PA)

01/02 23:59
 

Mc Alger

Cr Belouizdad

01/02 23:00
 

Qalali

Sitra

02/02 03:00
 

Chelsea Fc Womens

Manchester City Womens

02/02 04:00
 

Excursionistas

Canuelas

02/02 04:30
 

Sd Casablanca Womens

Ud Granadilla Tenerife B Womens

02/02 06:00
 

Cavalier

Montego Bay Utd

02/02 03:45
 

Connah's QN

Bala Town

02/02 03:00
 

Fjolnir

Leiknir Reykjavik

02/02 05:00
 

KR Reykjavik

Fylkir

01/02 21:00
 

OFI Crete

Giorgos Karaiskakis

02/02 01:00
 

Ironi Ramat Hasharon Womens

Maccabi Kishronot Hadera Womens

02/02 01:30
 

Girls Soccer Academy Womens

Bnot Netanya Womens

02/02 01:30
 

Hapoel Raanana Womens

Maccabi Holon Womens

01/02 15:00
 

TT Hanoi U19

Than Quang Ninh U19

01/02 16:00
 

Cong An Nhan Dan U19

Viettel U19

01/02 16:00
 

Quang Nam U19

Song Lam Nghe An U19

01/02 16:00
 

TPHCM U19

Dak Lak U19

01/02 16:35
 

Dong Thap U19

Binh Duong U19

01/02 17:00
 

Nam Dinh U19

PVF Vietnam U19

01/02 18:15
 

Khatoco Khanh Hoa U19

Hoang Anh Gia Lai U19

01/02 19:00
 

Gostaresh Folad

Siah Jamegan Khorasan

01/02 19:30
 

Naft Tehran

Peykan

01/02 23:45
 

Al-Khuraitiat

Al-Sailiya

01/02 22:30
 

Mumbai City

Jamshedpur

01/02 21:00
 

UiTM

Pulau Pinang

01/02 23:30
 

Al Aqaba Sc

Ramtha SC

01/02 20:35
 

Al Hilal U21

Al Ansar Medina U21

01/02 20:35
 

Al Shabab U21

Al Fateh U21

01/02 21:10
 

Al Ahli Jeddah U21

Al Baten U21

01/02 21:10
 

Al Ittihad U21 Ksa

Al Jeel U21

01/02 20:00
 

Ipora

Itumbiara Ec Go

02/02 02:00
 

Bangu U20

Cr Flamengo Rj Youth

02/02 02:00
 

Boavista Rj Youth

Madureira Youth

02/02 03:00
 

Volta Redonda U20

Vasco Da Gama Youth

02/02 06:00
 

Ceara

Uniclinic Ac Ce

02/02 06:00
 

CRB (AL)

Confianca Se

02/02 08:15
 

Vitoria Salvador BA

Ferroviario CE

02/02 05:00
 

Antigua Gfc

Xelaju MC

01/02 23:00
 

Go Round Omoku

Nasarawa United

01/02 23:00
 

Enugu Rangers International

Rivers United

02/02 03:45
 

St Francis

Ardmore Rovers

02/02 03:45
 

Edenderry Town

Sacred Heart

02/02 03:50
 

Dublin University

Kilnamanagh Afc

01/02 16:30
 

Bihar

Odisha

02/02 01:00
 

Poland Futsal

Kazakhstan Futsal

02/02 03:45
 

Serbia Futsal

Italy Futsal