livescore - live soccer scores

Soccer Fixtures: Soccer Games Today

15/12 21:00
 

Kashima Antlers

Chivas Guadalajara

16/12 00:30
 

Esperance Sportive de Tunis

Al Ain

15/12 23:00
 

Crystal Palace

Leicester City

15/12 23:00
 

Huddersfield Town

Newcastle United

15/12 23:00
 

Tottenham Hotspur

Burnley

15/12 23:00
 

Watford

Cardiff City

15/12 23:00
 

Wolves

Bournemouth

16/12 01:30
 

Fulham

West Ham

15/12 23:15
 

Valladolid

Atletico Madrid

16/12 01:30
 

Real Madrid

Rayo Vallecano

16/12 03:45
 

Eibar

Valencia

16/12 01:00
 

Inter Milan

Udinese

16/12 03:30
 

Torino

Juventus

15/12 22:30
 

Augsburg

Schalke 04

15/12 22:30
 

Fortuna Dusseldorf

Freiburg

15/12 22:30
 

Hannover 96

Bayern Munich

15/12 22:30
 

Hoffenheim

Monchengladbach

15/12 22:30
 

VfB Stuttgart

Hertha Berlin

16/12 01:30
 

Borussia Dortmund

Werder Bremen

16/12 00:00
 

Dijon

PSG

16/12 03:00
 

Amiens

Angers SCO

16/12 03:00
 

Nantes

Montpellier

16/12 03:00
 

Stade Reims

Strasbourg

15/12 23:00
 

Aston Villa

Stoke City

15/12 23:00
 

Blackburn Rovers

Birmingham

15/12 23:00
 

Bolton Wanderers

Leeds United

15/12 23:00
 

Hull City

Brentford

15/12 23:00
 

Ipswich

Wigan Athletic

15/12 23:00
 

Preston North End

Millwall

15/12 23:00
 

Queens Park Rangers

Middlesbrough

15/12 23:00
 

Rotherham United

Reading

15/12 23:00
 

Swansea City

Sheffield Wed.

16/12 01:30
 

Bristol City

Norwich

16/12 03:00
 

Bastia

St Omer

16/12 01:30
 

Zwolle

NAC Breda

16/12 02:45
 

AZ Alkmaar

SBV Excelsior

16/12 02:45
 

Heracles Almelo

PSV Eindhoven

16/12 03:45
 

Vitesse Arnhem

VVV Venlo

16/12 01:00
 

Kortrijk

Club Brugge

16/12 03:00
 

AS Eupen

Peruwelz

16/12 03:00
 

Lokeren

St.-Truidense VV

16/12 03:30
 

Royal Antwerp

Red Star Waasland-Beveren

15/12 23:30
 

Boavista

Desportivo de Tondela

15/12 23:30
 

Chaves

Moreirense

16/12 02:00
 

Aves

Vitoria Guimaraes

16/12 04:30
 

Santa Clara

Porto

15/12 23:00
 

Kilmarnock

Dundee

15/12 23:00
 

St. Johnstone

Motherwell

15/12 23:00
 

St. Mirren

Aberdeen

15/12 21:00
 

Konyaspor

Kasimpasa

16/12 00:00
 

Istanbul Basaksehir

Galatasaray

15/12 22:00
 

Clermont Foot

Lens

15/12 23:00
 

Granada

Real Oviedo

16/12 01:00
 

Numancia

Albacete

16/12 01:00
 

Reus Deportiu

Cordoba

16/12 03:00
 

Sporting de Gijon

Mallorca

15/12 22:00
 

Ascoli

Cittadella

15/12 22:00
 

Palermo

Livorno

15/12 22:00
 

Perugia

Spezia

16/12 01:00
 

Cosenza Calcio 1914

Benevento

15/12 23:00
 

CD Mafra

Leixoes

15/12 23:00
 

Varzim

Penafiel

16/12 01:00
 

Benfica B

UD Oliveirense

15/12 21:00
 

West Ham United U23

Brighton U23

15/12 23:00
 

Manchester City U23

Tottenham Hotspur U23

16/12 01:00
 

Aris Thessaloniki

Panaitolikos Agrinio

15/12 23:15
 

Pas Giannina

Panionios

16/12 01:30
 

Asteras Tripolis

OFI Crete

16/12 07:00
 

Brittons Hill

Ellerton

16/12 05:00
 

Paradise

Barbados Soccer Academy

15/12 21:00
 

Croatia U18

Turkey U18

15/12 22:30
 

Oman U23

Jordan U23

15/12 23:00
 

Pakistan

Palestine

16/12 02:00
 

England U19

Czech U18

16/12 05:00
 

Santos De Guapiles

Guadalupe

15/12 22:00
 

Chennai Titans

Delhi Dynamos

16/12 01:00
 

As Dakar Sacre Coeur

Mbour

16/12 03:00
 

Everton U18

Sunderland U18

16/12 03:00
 

Liverpool U18

Portsmouth U18

16/12 03:00
 

Sutton United U18

Manchester City U18

15/12 23:30
 

Pordenone Calcio Ssd

Gubbio

15/12 23:30
 

Triestina

Feralpisalo

15/12 23:30
 

Usd Virtus Verona

Alma Juventus Fano

16/12 01:30
 

Imolese

Fermana

16/12 01:30
 

Sambenedettese

Rimini

16/12 03:30
 

Ac Monza

Albinoleffe

16/12 03:30
 

Vis Pesaro

Teramo

16/12 03:45
 

Vicenza

Ravenna

15/12 23:00
 

AFC Telford United

Farsley Celtic

15/12 23:00
 

Woking

Maidstone United

15/12 23:00
 

Eastbourne Borough

Dorchester Town

15/12 23:00
 

Barnet

Bath City

15/12 23:00
 

Weymouth

Needham Market

15/12 23:00
 

Aldershot Town

Bedford Town

15/12 23:00
 

AFC Fylde

Stratford Town

15/12 23:00
 

Harrogate Town

York City

15/12 23:00
 

Carshalton Athletic

Dorking

15/12 23:00
 

Hereford

Billericay Town

15/12 23:00
 

Dover Athletic

Havant and Waterlooville

15/12 23:00
 

Maidenhead United

Oxford City

15/12 23:00
 

Barrow

Halifax Town

15/12 23:00
 

Salford City

Gateshead

15/12 23:00
 

Altrincham

Stockport County

15/12 23:00
 

Southport FC

Solihull Moors

15/12 23:00
 

Chesterfield

Basford Utd

15/12 23:00
 

Salisbury City

Braintree Town

15/12 23:00
 

Leamington

Hartlepool United FC

15/12 23:00
 

Boreham Wood

Torquay United

15/12 23:00
 

Biggleswade Town

Wealdstone

15/12 23:00
 

Hemel Hempstead Town

Eastleigh

15/12 23:00
 

Bromley

Sutton United

15/12 23:00
 

Workington

Ramsbottom United

15/12 23:00
 

Leyton Orient

Beaconsfield Sycob

15/12 23:00
 

Truro City

Weston Super Mare

15/12 23:00
 

Wrexham

Boston United

15/12 23:00
 

Brackley Town

Hayes&Yeading

15/12 23:00
 

Ebbsfleet United

Dagenham and Redbridge

15/12 23:00
 

Spennymoor Town

Barwell

15/12 23:00
 

Wingate Finchley

Dulwich Hamlet

15/12 23:00
 

Randers

Vejle

15/12 22:00
 

Bohemians 1905

Slovan Liberec

15/12 22:00
 

Synot Slovacko

Dukla Praha

15/12 22:00
 

Teplice

Zlin

15/12 22:00
 

Opava

Mlada Boleslav

16/12 00:00
 

Marila Pribram

Sparta Praha

15/12 22:30
 

Cracovia Krakow

Pogon Szczecin

16/12 01:00
 

Gornik Zabrze

Arka Gdynia

16/12 03:30
 

Legia Warszawa

Piast Gliwice

15/12 22:00
 

ZNK Osijek

Zapresic

16/12 00:30
 

Slaven Belupo Koprivnica

NK Rijeka

16/12 01:00
 

Granville

Poissy As

16/12 01:00
 

Mantes La Ville

Vannes OC

16/12 02:00
 

Lorient B

Saint Malo

16/12 02:00
 

US Boulogne

Chartres

15/12 23:00
 

Airdrie United

Arbroath

15/12 23:00
 

Forfar Athletic

Montrose

15/12 23:00
 

Raith Rovers

Dumbarton

15/12 23:00
 

Stenhousemuir

East Fife

15/12 23:00
 

Stranraer

Brechin City

16/12 00:00
 

Sturm Graz

Trenkwalder Admira

16/12 00:00
 

Wacker Innsbruck

Wolfsberger AC

16/12 00:00
 

LASK Linz

Mattersburg

15/12 21:00
 

KF Laci

KF Tirana

16/12 01:00
 

Black Africa

Young Africans

15/12 22:00
 

Salam Zgharta

Trables Sports Club

15/12 22:00
 

Al-Ahed

Tadamon Sour

16/12 04:30
 

Malleco Unido

San Antonio Unido

16/12 04:30
 

Deportes Recoleta

Fernandez Vial

16/12 04:30
 

Iberia Los Angeles

General Velasquez

16/12 04:30
 

Deportes Santa Cruz

Independiente De Cauquenes

16/12 05:30
 

Ac Colina

Deportes Limache

16/12 01:15
 

College Europa

Glacis United

16/12 01:00
 

UD Las Zocas

Tenisca

16/12 01:00
 

Sd Balmaseda

Bermeo

16/12 01:00
 

JD Somorrostro

Santutxu

16/12 01:00
 

Real Sociedad C

Amurrio

16/12 01:00
 

Santfeliuenc

Cp San Cristobal

16/12 01:30
 

Sd Revilla

Atletico Albericia

16/12 01:30
 

L'Hospitalet

Santboia

16/12 01:30
 

Cd Roda

Acero

16/12 01:30
 

Atletico Mancha Real

Huetor Tajar

16/12 08:00
 

Waitakere United U20

Hamilton Wanderers U20

16/12 02:30
 

Dessel Sport

Royal Fc Liege

16/12 02:30
 

Oudenaarde

ASV Geel

16/12 03:00
 

Kmsk Deinze

Dender

16/12 03:00
 

Royal Knokke

Seraing United

16/12 03:00
 

Lierse Kempenzonen

Excelsior Virton

16/12 03:00
 

Jeunesse Molenbeek

Sporting Chatelet

16/12 02:30
 

Cienciano

Santos Lima

16/12 04:30
 

Carlos Manucci

Alianza Universidad

16/12 02:00
 

Sc Maccabi Ashdod

Beitar Ironi Maale Adumim

16/12 01:00
 

de Treffers

Spakenburg

16/12 01:00
 

Sociedad Deportiva Aucas

Mushuc Runa

16/12 01:00
 

Annecy

Lyonnais B

16/12 01:00
 

Hyeres

Saint Priest

16/12 01:00
 

Olympique De Marseille B

Martigues

16/12 01:00
 

Monaco B

GS Consolat Marseille

16/12 01:00
 

Chasselay M.D. Azergues

Frejus Saint-Raphael

16/12 01:00
 

Pontarlier

Marseille Endoume

16/12 02:00
 

Ogc Nice B

Graces

16/12 01:00
 

Arras

Lille B

16/12 01:00
 

Bobigny Ac

St Maur Lusitanos

16/12 01:00
 

Creteil

Feignies

16/12 01:00
 

Epinal

Lens B

16/12 01:00
 

Iris Club de Croix

Fleury Merogis U.S.

16/12 01:00
 

Sainte Genevieve Sports

ASM Belfortaine

16/12 01:00
 

Blois

Saint Etienne B

16/12 01:00
 

Yzeure AS

St Pryve St Hilaire

16/12 01:00
 

Stade Bordelais

Romorantin

16/12 01:00
 

Trelissac

Sete FC

16/12 02:00
 

Mont-de-Marsan

Bergerac

16/12 00:00
 

KVSK Lommel

Roeselare

16/12 03:30
 

Tubize

Westerlo

15/12 23:00
 

Hampton & Richmond

Welling United

15/12 23:00
 

Chorley

Darlington

15/12 23:00
 

Barnsley

Portsmouth

15/12 23:00
 

Bradford AFC

Walsall

15/12 23:00
 

Charlton Athletic

AFC Wimbledon

15/12 23:00
 

Coventry

Luton Town

15/12 23:00
 

Fleetwood Town

Burton Albion

15/12 23:00
 

Gillingham

Wycombe Wanderers

15/12 23:00
 

Oxford United

Blackpool

15/12 23:00
 

Rochdale

Plymouth Argyle

15/12 23:00
 

Shrewsbury Town

Peterborough United

15/12 23:00
 

Southend United

Accrington Stanley

15/12 23:00
 

Sunderland

Bristol Rovers

15/12 23:00
 

Cambridge United

Yeovil Town

15/12 23:00
 

Carlisle

Colchester United

15/12 23:00
 

Exeter City

Crewe Alexandra

15/12 23:00
 

Forest Green Rovers

Mansfield Town

15/12 23:00
 

Grimsby Town

Swindon

15/12 23:00
 

Lincoln City

Morecambe

15/12 23:00
 

Macclesfield Town

Crawley Town

15/12 23:00
 

Newport County

Milton Keynes Dons

15/12 23:00
 

Northampton Town

Stevenage Borough

15/12 23:00
 

Notts County

Tranmere Rovers

15/12 23:00
 

Oldham Athletic

Bury

15/12 23:00
 

Port Vale

Cheltenham Town

15/12 22:00
 

Barcelona Womens

Cdef Logrono Womens

15/12 23:00
 

Leioa

Cultural De Durango

15/12 23:30
 

SD Amorebieta

Barakaldo CF

16/12 00:00
 

Athletic Bilbao B

Calahorra

15/12 23:00
 

Cf Peralada

CD Castellon

15/12 23:00
 

Villarreal B

Ud Levante B

16/12 01:00
 

Barcelona B

Lleida

16/12 01:00
 

Levante Futsal

Xota Navarra Futsal

16/12 01:00
 

Rios Renovables Ribera Navarra Futsal

Sala 10 Zaragoza Futsal

16/12 01:00
 

Eipozo Murcia Turistica Futsal

Paruro Five Foot

16/12 01:00
 

Peniscola Futsal

Antequera Futsal

16/12 01:00
 

Jaen Paraiso Interior Futsal

Catgas Energia Futsal

16/12 01:00
 

Caja Segovia Futsal

Vaidepenas Futsal

16/12 03:00
 

Fcbarcelona Futsal

Inter Movistar Futsal

16/12 01:00
 

SD Ponferradina

Celta Vigo B

15/12 21:00
 

Energie Cottbus

Eintr. Braunschweig

15/12 21:00
 

Hallescher

Karlsruher

15/12 21:00
 

Hansa Rostock

VfR Aalen

15/12 21:00
 

Sv Meppen

Kaiserslautern

15/12 21:00
 

Preuben Munster

Fsv Zwickau

15/12 21:00
 

SpVgg Unterhaching

VfL Osnabruck

15/12 21:00
 

Bonner sc

Tv Herkenrath

15/12 21:00
 

Fortuna Dusseldorf Ii

Monchengladbach Am

15/12 21:00
 

Koln Am

RW Essen

15/12 21:00
 

Sv Rodinghausen

SV Straelen

15/12 21:00
 

Wattenscheid

Viktoria Koln

15/12 21:00
 

Wuppertaler Sv

Sc Verl

15/12 22:30
 

RW Oberhausen

Dortmund(am)

15/12 21:30
 

Fiorentina U20

Genoa U20

15/12 21:30
 

Sampdoria U19

Palermo U20

15/12 21:30
 

Sassuolo Calcio Youth

Napoli U19

16/12 00:00
 

Juventus U19

Udinese Youth

15/12 22:00
 

Penybont

Llantwit Major

15/12 22:30
 

Pontypridd

Haverfordwest County

15/12 22:30
 

Flint Town United

Airbus

16/12 03:30
 

Newtown

Llandudno

15/12 21:00
 

Lokomotiv Plovdiv

Botev Vratsa

15/12 23:30
 

Beroe

Levski Sofia

15/12 23:00
 

Edinburgh City

Elgin City

15/12 23:00
 

Stirling Albion

Albion Rovers

15/12 23:00
 

Peterhead

Cowdenbeath

15/12 23:00
 

Clyde

Annan Athletic

15/12 23:00
 

Berwick Rangers

Queens Park

15/12 23:00
 

Partick Thistle

Alloa Athletic

15/12 23:00
 

Falkirk

Greenock Morton

15/12 23:00
 

Inverness C.T.

Dundee United

15/12 23:00
 

Queen of the South

Dunfermline

15/12 23:00
 

Ayr Utd

Ross County

16/12 00:00
 

Szombathelyi Haladas

Debreceni VSC

16/12 00:00
 

Varda Se

MTK Hungaria FC

16/12 00:00
 

Paksi SE

Diosgyor

16/12 00:00
 

Puskas Akademia

Mezokovesd-Zsory

16/12 02:30
 

Budapest Honved

Ujpesti TE

15/12 22:00
 

Cukaricki

Crvena Zvezda

15/12 22:00
 

Vojvodina

Proleter Novi Sad

15/12 23:00
 

Gaz Metan Medias

Hermannstadt

16/12 02:00
 

Dinamo Bucuresti

Universitatea Craiova

15/12 21:00
 

Balikesirspor

Adana Demirspor

15/12 21:00
 

Karabukspor

Denizlispor

15/12 23:00
 

Doxa Katokopias

AEL Limassol

16/12 00:00
 

Ermis Aradippou

Alki Oroklini

16/12 01:00
 

Anorthosis Famagusta FC

AEP Paphos

16/12 00:30
 

Kriens

Aarau

16/12 02:00
 

Sion

Basel

16/12 02:00
 

Thun

Grasshoppers

15/12 21:00
 

Newry City

Linfield FC

15/12 23:00
 

Glentoran

Warrenpoint Town

15/12 23:00
 

Ards

Cliftonville

15/12 23:00
 

Ballymena United

Institute

15/12 23:00
 

Crusaders FC

Dungannon Swifts

15/12 22:00
 

Elche U19

Alboraya U19

15/12 22:00
 

Kelme U19

Albacete U19

15/12 23:00
 

Sevilla U19

Ucd Canada Atletico U19

16/12 01:00
 

Stadium Casablanca U19

Espanyol U19

15/12 21:00
 

Kerkyra U19

Apollon Pontou Kalamaria U19

16/12 10:30
 

Perth Glory Am

Melbourne Victory Fc Am

16/12 09:00
 

Hawkes Bay United

Eastern Suburbs Afc

16/12 09:00
 

Southern United

Canterbury University

16/12 09:00
 

Tasman United

Auckland City

15/12 22:00
 

Hapoel Tel Aviv

Hapoel Hadera

16/12 00:00
 

Hapoel Raanana

Hapoel Bnei Sakhnin FC

16/12 00:15
 

Maccabi Netanya

Hapoel Haifa

16/12 02:30
 

Hapoel Beer Sheva

Hapoel Ironi Kiryat Shmona

15/12 23:25
 

Al Ahli Jeddah

Al Shabab Ksa

16/12 04:00
 

Guastatoya

Club Comunicaciones

15/12 21:00
 

Nkana

Simba Sports Club

16/12 00:45
 

Js Saoura

IRT Itihad de Tanger

16/12 01:00
 

Stade Malien De Bamako

Asec Mimosas

16/12 02:00
 

Wydad Casablanca

Asc Jaraaf

16/12 02:15
 

Orlando Pirates

Africa Stars

15/12 21:30
 

Black Leopards

AmaZulu

16/12 00:00
 

Supersport United

Maritzburg United

15/12 21:00
 

Al-ahli Tripoli

New Star De Douala

15/12 21:00
 

Kampala City Council

Mantag Van

15/12 22:00
 

Es Du Sahel

Abidjan

15/12 22:30
 

EL Masry

Sally Tas

16/12 01:00
 

Club Sportif Sfaxien

Green Buffaloes

16/12 01:00
 

El Zamalek

Ascotontchad

16/12 02:15
 

Kaizer Chiefs FC

Assm Elgeco Plus

15/12 20:45
 

Al Nasr U21

Al Jazira Reserve

15/12 20:45
 

Al Wasl Sc Reserves

Al Ittihad Kalba Reserves

15/12 20:45
 

Al Ahli Dubai Reserves

Al Fujairah Reserves

16/12 09:00
 

Managua

Real Madriz