livescore - live soccer scores

LiveScore Soccer - Soccer Live Scores

27/05 02:45
 
 Real Madrid
Liverpool 
27/05 00:00
 
 Aston Villa
Fulham 
26/05 08:05
FT 
 Toronto
Dallas 
26/05 09:05
FT 
 Houston Dynamo
New York City 
26/05 11:10
FT 
 Los Angeles Galaxy
San Jose Earthquakes 
27/05 05:00
 
 Seattle Sounders
Real Salt Lake 
27/05 05:30
 
 Vancouver Whitecaps
New England Revolution 
27/05 07:00
 
 New York Red Bulls
Philadelphia Union 
27/05 07:30
 
 Orlando City
Chicago Fire 
27/05 08:00
 
 Minnesota United
Montreal Impact 
27/05 09:00
 
 Colorado Rapids
Portland Timbers 
27/05 10:00
 
 Los Angeles
Washington D.C. United 
27/05 00:10
 
 Arsenal de Sarandi
Club Cipolletti 
26/05 16:30
 
 Sutherland Sharks
Rockdale City Suns 
26/05 17:00
 
 Bonnyrigg White Eagles
Sydney Olympic 
26/05 17:30
 
 Sydney United
Marconi Stallions 
26/05 14:00
FT 
 Sunshine Coast
Cairns 
26/05 15:00
 
1 SWQ Thunder
Redlands United FC 1
26/05 16:00
 
 Brisbane Olympic United FC
Western Pride 1
26/05 16:05
FT 
 Brisbane Strikers
Queensland Lions SC 
26/05 16:40
 
1 Brisbane City SC
Moreton Bay United 
26/05 17:00
 
 Magpies Crusaders
North Queensland Fury 
26/05 12:00
 
 Clarence United
Devonport City 
26/05 12:30
 
1 Kingborough Lions
Launceston City 
27/05 12:00
 
 Northern wandering
Hobart Olympia Warriors 
27/05 12:00
 
 South Hobart
Hobart Zebras 
26/05 13:00
FT 
2 Melbourne Heart Youth
Melbourne Victory Fc Am 
26/05 13:00
FT 
 Moreland Zebras
Nunawading City 
26/05 13:00
FT 
 North Geelong Warriors
Murray United 
26/05 13:00
FT 
 Dandenong City Sc
Ballarat Red Devils 
26/05 13:00
FT 
 Eastern Lions Sc
Werribee City Sc 
26/05 13:00
FT 
 Sunshine George Cross
Springvale White Eagles 
26/05 13:00
FT 
 Langwarrin
Brunswick City 
26/05 13:15
FT 
 Box Hill United Sc
Whittlesea Ranges Fc 
26/05 17:00
 
 Goulburn Valley Suns
Altona Magic 
26/05 16:00
FT 
 Port Melbourne Sharks
South Melbourne 1
26/05 17:00
 
 Hume City
Pascoe Vale Sc 
26/05 17:00
 
 Dandenong Thunder
Melbourne Knights 
26/05 14:00
FT 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
South Melbourne U20 
26/05 14:15
FT 
 Hume City U20
Pascoe Vale Sc U20 
26/05 15:00
FT 
1 Dandenong Thunder U20
Melbourne Knights U20 1
26/05 13:00
FT 
 Heidelberg Utd Womens
South Melbourne Womens 
26/05 15:30
FT 
 Virginia United
Centenary Stormers 
26/05 15:50
FT 
1 Bayside United
Acacia Ridge 
26/05 16:00
FT 
 Mount Gravatt
Brisbane Knights 
26/05 16:05
FT 
 North Pine
The Gap 2
26/05 13:30
FT 
1 Noarlunga United
Modbury Jets 
26/05 13:30
FT 
 Poet Adelarde Pirates
Fulham United 
26/05 13:30
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Salisbury United 
26/05 13:30
FT 
 Adelaide Raiders SC
Cumberland United 
26/05 17:40
 
 Seaford Rangers
Western Strikers SC 
26/05 13:30
FT 
 Adelaide City
Campbelltown City SC 
26/05 13:30
FT 
 Croydon Kings
Adelaide Panthers 
26/05 13:30
FT 
 North Eastern Metrostars
West Torrens Birkalla 
26/05 13:30
FT 
 Sturt Lions
West Adelaide 
26/05 16:35
 
 Adelaide Olympic
Para Hills Knights 
26/05 13:00
 
2 Joondalup United U20
Armadale U20 
26/05 13:00
 
1 Balcatta U20
Bayswater City U20 1
26/05 13:00
FT 
 Floreat Athena U20
Forrestfield United U20 
26/05 13:00
 
 Stirling Lions U20
Inglewood United U20 
26/05 14:30
 
 Sutherland Sharks U20
Rockdale City Suns U20 
26/05 15:00
 
 Sorrento U20
Ecu Joondalup U20 
26/05 15:00
FT 
1 Bonnyrigg White Eagles U20
Sydney Olympic U20 
26/05 15:30
FT 
 Sydney United 58 U20
Marconi Stallions U20 
26/05 15:00
FT 
 Floreat Athena
Forrestfield United 
26/05 15:00
FT 
 Balcatta
Bayswater City 
26/05 15:00
FT 
 Stirling Lions
Inglewood United 
26/05 15:00
 
 Subiaco AFC
Cockburn City 
26/05 15:00
 
1 Joondalup United
Armadale 
26/05 15:00
 
 Perth Glory Am
Perth SC 
26/05 17:00
 
 Sorrento
ECU Joondalup 
26/05 21:00
 
 Wattens 1b
Mayrhofen 
26/05 21:30
 
 Favoritner Ac
Sv Wienerberger 
26/05 22:00
 
 Fv Austria Xiii
Slovan Hac 
26/05 22:00
 
 Wiener Viktoria
Admira Landhaus 
26/05 23:00
 
 Kac 1909
Sv Feldkirchen 
26/05 23:00
 
 St Jakob/rosental
SAK Klagenfurt 
27/05 00:00
 
 Ask Elektra
Team Wiener Linien 
27/05 00:00
 
 Sv Donau
Gersthofer SV 
27/05 00:30
 
 Sv Kematen
Tsv St Johann 
27/05 00:30
 
 Sv Ruden
Ruckersdorf 
27/05 01:00
 
 St Anna Am Aigen
Tus Heiligenkreuz 
27/05 01:00
 
 SC Pinkafeld
Deutschkreutz 
26/05 22:30
 
 Torpedo Minsk
Torpedo Maz Minsk 
27/05 05:15
 
 Real Potosi
Royal Pari 
27/05 07:30
 
1 Sport Boys Warnes
Club Guabira 
27/05 02:00
 
 Matonense Sp Youth
Marilia 2 
27/05 02:00
 
 Santos Youth
Agua Santa Sp Youth 
27/05 02:00
 
 Velo Clube Youth
Botafogo Sp Youth 
27/05 02:00
 
 Santo Andre Youth
Palmeiras Youth 
27/05 02:00
 
 Red Bull Brasil Youth
Capivariano Sp Youth 
27/05 02:00
 
 Osto Youth Team
Ponte Preta Youth 
27/05 02:00
 
 Monte Azul Sp Youth
Olimpia Sp U20 
27/05 03:00
 
 Fluminense (RJ)
Chapecoense 
27/05 06:00
 
 Palmeiras
Sport Club Recife (PE) 
27/05 08:00
 
 Atletico Mineiro (MG)
Flamengo 
26/05 08:30
FT 
 Coritiba (PR)
Vila Nova (GO) 1
27/05 03:30
 
 Brasil De Pelotas Rs
Londrina (PR) 
27/05 03:30
 
 Goias
Boa Esporte Clube 
27/05 03:30
 
 Sao Bento
Juventude Rs 
27/05 08:00
 
 Guarani Futebol Clube
CRB (AL) 
26/05 21:00
 
 Rolandia Ec U19
Londrina Ec Youth 
26/05 09:00
 
 Csc Mississauga
Brantford Galaxy Sc 
27/05 00:00
 
 San Luis Quillota
Universidad de Concepcion 
27/05 03:00
 
 Huachipato
Universidad de Chile 
27/05 05:30
 
 O Higgins
Deportes Iquique 
27/05 08:00
 
 Univ. Catolica
Csd Antofagasta 
26/05 15:30
FT 
 Heilongjiang Lava Spring
Shanghai Shenxin 
26/05 19:30
 
 Meizhou Meixian Techand
Wuhan ZALL 
26/05 15:00
FT 
 Yanbian Beiguo
Qingdao Jonoon 
26/05 15:00
FT 
1 Shenyang City Public
Baoding Rongda 
26/05 15:00
FT 
 Hebei Jingying
Shenyang Dongjin 
26/05 15:30
FT 
 Yinchuan Helanshan
Jiangsu Yancheng 
26/05 15:30
FT 
 Suzhou Dongwu
Anhui Hefei Guiguan 
26/05 16:00
FT 
 Zibo Sunday
Jinlin Baijia 
26/05 16:00
FT 
 Hainan Boying Seamen
Nantong Zhiyun 
26/05 16:00
FT 
 Sichuan Annapurna
Shenzhen Pengcheng 
26/05 19:30
 
 Shenzhen Renren
Sichuan Jiuniu 
26/05 15:00
FT 
 Beijing Beikong Womens
Jiangsu Suning Womens 
26/05 18:30
 
 Macao Alfandega
Lai Chi 
26/05 16:15
FT 
 Pisek
Prevysov 
26/05 16:20
 
2 Slavoj Vysehrad
Benesov 
26/05 19:30
 
 Sokol Cizova
Litomerice 
26/05 23:00
 
 Dobrovice
Domazlice 
26/05 16:15
FT 
 Luhacovice
Tj Jurinka 
26/05 16:15
 
 Sk Motorlet Praha
Austratt 
26/05 16:15
 
 Brandys Nad Labem
Trutnov 
26/05 16:20
 
 Cechie Vykan
Dvur Kralove 
26/05 16:20
FT 
 Tj Dynamo Zce Plzen
Aritma Praha 
26/05 16:30
 
 Slavoj Cesky Krumlov
Sk Jankov 
26/05 23:00
 
 Sk Celadna
Irp Cesky Tesin 
26/05 23:00
 
 Sk Senci Doubravka
Klatovy 
26/05 23:00
 
 Uvaly
Hrobce 
26/05 23:00
 
 Slavia Kromeriz
Prostejov 
26/05 23:00
 
 Mohelnice
Uhersky Brod 
26/05 23:00
 
 Odra Petrkovice
Hlucin 
26/05 17:00
 
 Opava U19
Pribram U19 
26/05 17:00
 
 Brno U19
Pardubice U19 
26/05 17:00
 
 Ceske Budejovice u19
Sk Sigma Olomouc u19 
26/05 17:00
 
 Frydek-mistek u19
Zlin U19 
26/05 17:00
 
 Hradec Kralove u19
Teplice U19 
26/05 17:00
 
 Mlada Boleslav U19
Sparta Praha U19 
26/05 17:00
 
 Viktoria Plzen U19
Banik Ostrava u19 
26/05 17:45
 
 Mfk Karvina U19
Bohemians 1905 U19 
26/05 19:00
 
 Synot Slovacko U19
Slavia Praha u19 
26/05 22:00
 
 Baumit Jablonec
Synot Slovacko 
26/05 22:00
 
 Bohemians 1905
Sparta Praha 
26/05 22:00
 
 Dukla Praha
Viktoria Plzen 
26/05 22:00
 
 Vysocina Jihlava
Mfk Karvina 
26/05 22:00
 
 Banik Ostrava
Brno 
26/05 22:00
 
 SK Sigma Olomouc
Mlada Boleslav 
26/05 22:00
 
 Zlin
Slovan Liberec 
26/05 22:00
 
 Teplice
Slavia Praha 
26/05 19:00
 
 Tarup Paarup If
Varde IF 
26/05 19:00
 
 Stenlose
Kastrup 
26/05 19:00
 
 Virum Sorgenfri
Vanlose If 
26/05 19:00
 
 B 1908
Ab Tarnby 
26/05 19:00
 
 Skanderborg
Randers Youth 
26/05 19:30
 
 Valby Bk
Gentofte Vangede If/gvi 
26/05 20:00
 
 Taastrup
Fredensborg BI 
26/05 20:00
 
 Esbjerg 2
Oure Skolernes 
26/05 21:30
 
 Agf Aarhus Youth
Kolding Bk 
26/05 18:00
 
 Vejle U19
Esbjerg Fb U19 
26/05 19:00
 
 Brondby U19
Aalborg Bk U19 
26/05 19:00
 
 Silkeborg If U19
Odense Bk U19 
26/05 19:00
 
 Randers Fc U19
Nordsjaelland U19 
26/05 08:15
FT 
 Tecnico Universitario
Independiente Jose Teran 2
27/05 05:00
 
 Univ. Catolica
CD El Nacional 
26/05 18:00
 
 Levadia Tallinn
Parnu Linnameeskond 
26/05 18:00
 
 Viljandi Jk Tulevik
Kuressaare 
26/05 21:00
 
 Trans Narva
Flora Tallinn 
27/05 00:00
 
 Nomme JK Kalju
Paide Linnameeskond 
26/05 18:00
 
 Ajax Tallinna Womens
Jk Tallinna Kalev Womens 
26/05 22:00
 
 Levadia Tallinn Womens
Tartu Sk 10 Premium Womens 
26/05 08:00
FT 
 Suva
Tavua 
26/05 10:00
FT 
1 Rewa
Dreketi 
26/05 12:00
FT 
 Lautoka
Nadi 
26/05 22:00
 
 Pk Keski Uusimaa Pkku
Japs 
26/05 22:00
 
 Njs Nurmijarvi
LPS Helsinki 
26/05 22:00
 
 Mp Mikkeli
Vaajakoski 
26/05 22:00
 
 Musa
Grifk 
26/05 22:00
 
 Vifk Vaasa
Narpes Kraft 
26/05 23:30
 
 Js Hercules
Tpv Tampere 
26/05 19:00
 
 Eps Espoo
Eif Academy 
26/05 20:00
 
 Malmin Palloseura Helsinki
Korso United 
26/05 21:15
 
 Toolon Taisto
Hyps Hyvinkaa 
26/05 22:00
 
 Peimari United
Maps Masku 
26/05 20:00
 
 Ilves Tampere
TPS Turku 
26/05 20:00
 
 Inter Turku
RoPS Rovaniemi 
26/05 20:00
 
 KuPS
Ps Kemi 
26/05 20:00
 
 HJK Helsinki
Honka 
26/05 20:00
 
 Lahti
VPS Vaasa 
26/05 20:00
 
 SJK Seinajoki
IFK Mariehamn 
26/05 22:00
 
 Ekenas IF Fotboll
HIFK 
26/05 22:00
 
 Jaro
Ac Kajaani 
26/05 21:00
 
 Viktoria Griesheim
Ksv Baunatal 
26/05 21:00
 
 Vfb Ginsheim
Hessen Dreieich 
26/05 21:00
 
 Bayern Alzenau
Buchonia Flieden 
26/05 21:30
 
 Fv Diefflen
Karbach 
26/05 21:30
 
 Kaiserslautern Am
Eintracht Trier 
26/05 21:30
 
 Karlsruher Youths
Fv Ravensburg 
26/05 21:30
 
 Tsg Balingen
Spielberg 
26/05 15:00
FT 
 Kitchee
Wofoo Tai Po 
26/05 16:00
 
 Mtk Hungaria Fc U19
Budapest Honved U19 
26/05 17:00
 
 Ferencvarosi Tc U19
Gyori Eto Fc U19 
26/05 17:00
 
 Fehervar Videoton U19
Illes Akademia Haladas U19 
26/05 19:00
 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Debreceni Vsc U19 
26/05 23:00
 
 UMF Selfoss
Magni 
27/05 00:00
 
 Thor Akureyri
Fram Reykjavik 
26/05 22:00
 
 PSMS Medan
Arema Malang 
26/05 22:15
 
 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
Hapoel Hadera U19 
27/05 00:00
 
 Bari
Cittadella 
26/05 13:00
FT 
 Ventforet Kofu
Oita Trinita 
26/05 14:00
FT 
 Gifu
Albirex Niigata 
26/05 14:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Yokohama 
26/05 15:00
FT 
 Tokyo Verdy
Ehime 
26/05 15:00
FT 
 Tokushima Vortis
Matsumoto Yamaga FC 
26/05 12:00
FT 
 Kochi United
Mitsubishi Motors Mizushima 
26/05 12:00
AET 
 Arterivo Wakayama
Honda 
90min [1-1], 120min [1-2], Honda win
26/05 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Niigata University 
26/05 12:00
FT 
 Ban Di Tesi Iwaki
Sony Sendai 
26/05 12:00
AET 
 Saurcos Fukui
Chukyo University 
90min [0-0], 120min [2-3], Chukyo University win
26/05 12:00
FT 
 Nara Club
Kanazawa Seiryo University 
26/05 12:00
AET 
 Tadotso Club
Tokai University 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-2], Tadotso Club win
26/05 12:00
AET 
 Sakushin University
Reinmeer Aomori 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [8-9], Reinmeer Aomori win
26/05 13:00
FT 
 Osaka
Tokuyama University 
26/05 18:00
 
 Ryukyu
Imabari FC 
27/05 12:00
 
 Blaublitz Akita
Vonds Ichihara 
27/05 12:00
 
 Gainare Tottori
Verspah Oita 
27/05 12:00
 
 Grulla Morioka
Ryutsu Keizai University 
27/05 12:00
 
 Hokkaido University
Nirasaki Astros 
27/05 12:00
 
 Src Hiroshima
Matsue City 
27/05 12:00
 
 Suzuka Unlimited
Kwansei Gakuin University 
27/05 12:00
 
 Thespa Kusatsu Gunma
Komazawa University 
27/05 12:00
 
 Yokohama Scc
Tokyo International University 
27/05 12:00
 
 Ryutsu Keizai University
Yamagata University 
27/05 12:00
 
 Kagoshima United
Nagasaki Institute 
27/05 12:00
 
 Kataller Toyama
Ococias Kyoto Ac 
27/05 12:00
 
 Kani
Mio Biwako Shiga 
26/05 12:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Kanagawa University (w) 
26/05 12:00
 
 Beleza (w)
Vegalta Sendai (w) 
26/05 14:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
27/05 12:00
 
 Nagano Parceiro (w)
Inac Kobe (w) 
26/05 12:00
FT 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
Ehime (w) 
27/05 12:00
 
 As Elfen Sayama (w)
Orca Kamogawa Womens 
27/05 12:00
 
 Shizuoka Sangyo University (w)
Yunogo Belle (w) 
27/05 12:00
 
 Albirex Niigata (w)
Urawa Reds (w) 
26/05 18:00
 
 Bolat Temirtau
Altay Spor Kulubu 
26/05 18:00
 
 Okzhetpes
Aktobe Zhas 
26/05 19:00
 
 Kairat Academy
Baykonur 
26/05 19:00
 
 Ekibastuzets
Tarlan Shymkent 
26/05 18:00
 
 Chemelil Sugar
Sony Sugar 
26/05 17:00
 
 Suwon
Gwangju 
26/05 18:00
 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Daejeon Citizen 
26/05 19:00
 
 Fk Auda Riga
Super Nova 
26/05 21:00
 
 Rigas Tehniska Universitate
Jdfs Alberts 
26/05 22:00
 
 Rezekne / Bjss
Bfc Daugavpils 
26/05 22:00
 
 Terengganu
Melaka FC 
26/05 22:00
 
 Perak
Pknp 
26/05 22:00
 
 Selangor PB
Kedah 
26/05 22:00
 
 Kelantan FA
Negeri Sembilan 
26/05 17:30
 
 Gospel For Asia Football Club
Southern Myanmar 
26/05 10:30
FT 
 Wellington United
Stop Out 
26/05 10:30
FT 
 Miramar Rangers
Waterside Karori 1
26/05 13:45
FT 
 Wellington Olympic
Lower Hutt City 
26/05 11:00
FT 
 Manukau United
Birkenhead United 
26/05 11:00
FT 
2 Glenfield Rovers
Auckland City 1
26/05 23:00
 
 Valerenga
Lillestrom 
26/05 18:00
 
 Roa Womens
Arna Bjornar Womens 
26/05 19:00
 
 Stromsgodset U19
Floro U19 
26/05 21:00
 
 Start Kristiansand U19
Ullensaker U19 
26/05 21:30
 
 Tromso U19
Asane Fotball U19 
27/05 05:20
 
 Sol De America
Olimpia Asuncion 
27/05 07:30
 
 Libertad Asuncion
Deportivo Capiata 
26/05 20:00
 
 Nacional Asuncion Reserve
Club Guarani Reserve 
26/05 20:00
 
 Sol De America Reserves
Olimpia Asuncion Reserves 
26/05 09:00
FT 
2 Melgar
Inti Gas Deportes 1
27/05 02:00
 
 Comerciantes Unidos
Sport Huancayo 
27/05 04:30
 
 Utc Cajamarca
Universitario de Deportes 
27/05 06:45
 
 Deportivo Municipal
Sport Rosario 
26/05 18:00
 
 Legia Warszawa B
Wikielec 
26/05 19:00
 
 Zaglebie Lubin B
BKS Stal BB 
26/05 20:00
 
 Unia Solec Kujawski
Jarota Jarocin 
26/05 22:00
 
 Swit Skolwin
Baltyk Gdynia 
26/05 23:00
 
 Sieradz
Lks Lomza 
26/05 23:00
 
 Falubaz Zielona Gora
Gornik Polkowice 
26/05 23:00
 
 Piast Zmigrod
Miedz Legnica Ii 
26/05 23:00
 
 Wislanie Jaskowice
Unia Tarnow 
26/05 23:00
 
 Olimpia Zambrow
Bks Tur Bielsk Podlaski 
27/05 00:00
 
 Widzew lodz
Polonia Warszawa 
27/05 00:00
 
 Stal Rzeszow
Kszo Ostrowiec 
26/05 17:00
 
 Jagiellonia Bialystok Youth
Wisla Krakow Youth 
26/05 18:00
 
 Miedz Legnica Youth
Lechia Gdansk Youth 
26/05 18:00
 
 Pogon Szczecin Youth
Gornik Zabrze Youth 
26/05 18:00
 
 Cracovia Krakow Youth
Mosp Bialystok U19 
26/05 18:00
 
 Warta Poznan Youth
Ukp Zielona Gora Youth 
26/05 18:00
 
 Piast Gliwice Youth
Podbeskidzie Bielsko Biala U21 
26/05 18:00
 
 Wisla Plock U19
Legia Warszawa Youth 
26/05 19:00
 
 Arka Gdynia Youth
Lech Poznan Youth 
26/05 19:30
 
 Lks Lodz Youth
Stomil Olsztyn Youth 
27/05 00:00
 
 Polonia Warszawa Youth
Znicz Pruszkow Youth 
26/05 16:00
FT 
 Afumati
Metaloglobus 
26/05 16:00
FT 
 UTA Arad
Dacia Unirea Braila 
26/05 16:00
FT 
 Stiinta Miroslava
Luceafarul Oradea 
26/05 16:05
FT 
 ACS Foresta Suceava
Snagov 
26/05 17:30
 
 Dunarea Calarasi
Chindia Targoviste 
27/05 00:00
 
 Politehnica Timisoara
Ripensia Timisoara 
26/05 22:30
 
 Cs Voluntari
Concordia Chiajna 
26/05 23:00
 
 Afc Progresul Spartac Bucuresti
Steaua Bucuresti 2 
26/05 23:00
 
 Cs Concordia Chiajna Ii
Viitorul Domnesti 
26/05 23:00
 
 Cs Iernut
Gaz Metan Medias Ii 
26/05 23:00
 
 Cs Performanta Ighiu
Unirea Alba Iulia 
26/05 23:00
 
 Petrolul Ploiesti
Gloria Popesti-leordeni 
26/05 23:00
 
 Cs Sanatatea Darabani
Acs Olimpic Cetate Rasnov 
27/05 00:30
 
 Bucovina Radauti
Sporting Liesti 
27/05 00:30
 
 Universitaea Cluj
Industria Galda 
26/05 17:00
 
 Vityaz Gazprom Tran Ufa
Shakhtar Korkino 
26/05 19:00
 
 Kvant Obninsk
Znamya Noginsk 
26/05 21:30
 
 Etincelles
Kiyovu 
26/05 21:30
 
 Sunrise
Police Kibungo 
26/05 20:30
 
 Home United FC
DPMM FC 
26/05 20:30
 
 Young Lions
Singapore Warriors 
26/05 23:20
 
 FK Senica
Mfk Skalica 
27/05 02:15
 
 Platinum Stars
Black Leopards 
26/05 19:15
 
 Fcbarcelona Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
26/05 22:00
 
 AIK Solna
IFK Norrkoping 
27/05 00:00
 
 Ostersunds
Hacken 
26/05 21:00
 
 Umea FC
Karlslunds If Hfk 
26/05 22:00
 
 Bk Forward
Akropolis IF 
26/05 22:00
 
 Nykopings BIS
Syrianska 
26/05 22:00
 
 Tvaakers IF
Angelholms FF 
26/05 22:00
 
 Oskarshamns AIK
Utsiktens BK 
26/05 20:00
 
 Vanersborg
Vargarda Ik 
26/05 21:00
 
 Ik Gauthiod
Vanersborg 
26/05 22:00
 
 Nordvarmland Ff
Skoftebyns If 
26/05 22:00
 
 IFK Uddevalla
Trollhattan 
26/05 22:00
 
 Stenungsunds If
Orebro Syrianska If 
26/05 20:00
 
 Sundbybergs
Taby 
26/05 20:00
 
 Skiljebo SK
Karlbergs BK 
26/05 22:00
 
 Ifk Mora
Stromsbergs IF 
26/05 22:00
 
 Ifk Stocksund
Gamla Upsala 
26/05 19:00
 
 Gallivare Malmbergets Ff
Hudiksvalls Forenade FF 
26/05 19:00
 
 Ytterhogdal Ik
Bodens BK 
26/05 21:00
 
 Pitea If
IFK Lulea 
26/05 20:00
 
 Haninge
IK Sleipner 
26/05 20:00
 
 Huddinge If
Eskilstuna City FK 
26/05 20:00
 
 Varmdo IF
IFK Aspudden-Tellus 
26/05 21:00
 
 Sodertalje
Varmbols Fc 
26/05 22:00
 
 IF Sylvia
Bk Nora 
26/05 22:00
 
 Motala AIF
Afk Linkoping 
26/05 20:00
 
 Hogaborgs Bk
Lindome GIF 
26/05 20:00
 
 Ullared
Bk Olympic 
26/05 22:00
 
 IK Brage
Orgryte 
26/05 19:00
 
 Ik Sirius Fk U19
Djursholm U19 
26/05 18:45
 
 Chiangrai United
Nakhon Ratchasima 
26/05 19:00
 
 Sukhothai
Ratchaburi FC 
26/05 19:00
 
 BEC Tero Sasana
Navy 
26/05 19:00
 
 Buriram United
Air Force Central 
26/05 20:00
 
 Chonburi Shark FC
Port 
26/05 20:00
 
 Ubon Umt United
Bangkok Glass 
26/05 20:00
 
 Pattaya United
Muang Thong United 
26/05 20:00
 
 Suphanburi FC
Prachuap Khiri Khan 
26/05 21:00
 
 Bangkok United FC
Chainat FC 
27/05 02:00
 
 Racing Club Montevideo
Rampla Juniors 
27/05 02:00
 
 Centro Atletico Fenix
Danubio FC 
27/05 06:00
 
 Ca Atenas
CA Penarol 
26/05 21:00
 
 Torque Reserves
Nacional De Montevideo Reserves 
26/05 10:30
FT 
 Portland Thorns Fc Womens
Utah Royals Womens 
27/05 03:30
 
 Chicago Red Stars Womens
Orlando Pride Womens 
27/05 02:00
 
 Toronto 2
Tampa Bay Rowdies 
27/05 05:00
 
 Portland Timbers 2
Real Monarchs Slc 
27/05 05:00
 
 Swope Park Rangers
Phoenix Rising 
27/05 07:00
 
 Charleston Battery
Nashville 
27/05 07:00
 
 Pittsburgh Riverhounds
Harrisburg Islanders 
27/05 07:00
 
 Richmond Kickers
Charlotte Independence 
27/05 07:30
 
 Cincinnati
Louisville City 
27/05 10:00
 
 Orange County Blues Fc
Fresno 
26/05 21:50
 
 Kokand 1912
Qizilqum Zarafshon 
26/05 21:50
 
 Navbahor Namangan
AGMK 
26/05 22:00
 
 Metallurg Bekobod
Lokomotiv Tashkent 
26/05 22:20
 
 Buxoro
Nasaf Qarshi 
27/05 05:00
 
 Aragua
Carabobo 
27/05 07:30
 
 Deportivo La Guaira
Mineros de Guayana 
26/05 18:00
 
 Quảng Nam
Nam Dinh FC 
26/05 18:00
 
 Hoàng Anh Gia Lai
Sông Lam Nghệ An 
26/05 18:00
 
 Hải Phòng
Khanh Hoa 
26/05 20:00
 
 Hà Nội FC
Thanh Hóa 
26/05 16:25
 
 Tien Giang
Vinh Long 
26/05 16:30
 
 Long An 2
Ben Tre 
26/05 16:30
 
 An Giang
Ba Ria Vung Tau 
26/05 17:00
 
 Bình Định
Binh Phuoc 
26/05 19:35
 
 China
Myanmar 
26/05 23:00
 
 Albania U19
Kosovo U19 
26/05 21:00
 
 England U21
China U21 
26/05 23:30
 
 Qatar U21
Mexico U21